ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cestitke najboljemu

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Tue 4 Dec - 9:39

Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Cestitke najboljemu nogometasu na svijetu Luki Modricu.
Cestitam ti majstore kao nogometasu. Dirigentu.
Cestitam ti na zlatnoj lopti. Koju niti jedan hrvat nije niti ce osvojiti. Osim malog Vlasica maybe.
Ponosam sam na tebe kao nogometasaa.

Jos bih bio ponosniji da si tako velik covjek kao sto si velik nogometas. Da nisi sudjelovao u necasnim radnjama i lazima. 
Ali tko je bez grijeha neka prvi baci kamen

Nadam se da ce tvoja zlatna lopta pomoci i nama koji nesmijemo u domovinu koju ti predstavljas.
Nadam se da ce tvoja zlatna lopta pomoci i nama koji nismo imali prilike da mozda i mi uspijemo u nekome sportu.
Nama koji smo odrastali u hodu u opasnosti. 
Nadam se da ce tvoja zlatna lopta pomoci da svi mi kojima je jedna davna okrutna stvarnost prekinula djecacke snove. 
I pretvorila nas u nesto sto nas nocima proganja.
Kapetane nisam ovako zaplakao od srece jos od kada su mi se djeca radjala odkada su oslobodili nase generale 
Otkad se prosle godine u sudnici necasnog suda ubio nas vitez Praljak. Danas su mi se izmjesale suze tuge i radosnice. 
Nadam se da je ovo bilo za sve one kojih nema za one koji du dali najvise na svijetu da Ti budes ono sto jesi.
Pablo, jako lijepo je sve rečeno, ovime se vrednuje njegova igračka veličina, ljudska nije tema izbora. Nakon svih ovih priznanja slobodno se može reći da je Modrić najveći hrvatski nogometaš svih vremena. Ove godine je bio briljantan kako u klubu tako i u reprezentaciji. Jedina prava konkurencija mu je bio Ronaldo, vjerojatno je prevagnuo uspjeh reprezentacije. No kako bilo, nagrada je zaslužena, u tome su se jednako složili i stručnjaci i igrači i sportski novinari i tkogod tvrdi drugačije je ili običan budalaš ili potpuni nogometni analfabet.
Možemo biti ponosni da je naš igrač osvojio ove sve nagrade ove godine, kao i na činjenicu da ga je Dinamo stvorio kao igrača. Simbolično je da je karijeru započeo u najvećem hrvatskom klubu, a vjerojatno je završava u najvećem svjetskom klubu, osim ako ne misli nakon Reala još igrati nogomet negdje drugdje.


ne bih ga ja ni licno osudjivao za davanje laznog iskaza. 20 po tudjem turu je najlakse, a ne dao bog bilo kome da potpisuje paktove sa djavolom kao sto je on to uradio kao neko neuko dete sa sela. da vidim ko bi bio taj mudonja da se suprotstavi jednom zlikovcu poput mamica i njegovim gorilama i batinasima. pa prvi bi mali spermenko nakon 2 samara svima kurac popusio sa sve suzama u ocima...

Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Tue 4 Dec - 9:41

PABLO ESCOBAR wrote:
End wrote:boli njega kurac za tebe i domovinu
danas su odbacili sve optuzbe protiv njega i tako prolaze kriminalci najvisega ranga kod nas, prezentiraju se kao sposobni i uspjesni, kao heroji i idoli.. 
uz svu medijsku kampanju u reziji reala koja se godinama vodila za njega bilo bi cudno da nije uzeo sve moguce nagrade, i to sve takoder na prevaru kakva mu je cijela karijera i zivot.
A ja nesmijem.niti primirisati. "Zlocin" Obrana Hrvatske


sto ne dodjes ako si nevin, ionako je nacelo presumpcije nevinosti inkorporirano u sva zakonodavstva ovog sveta... Basketball 
nego zna se da si kriv kao vrata za sva zlodela koja si ucinio nad nevinim ljudima, imotski kasapine.  :mid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Tue 4 Dec - 9:55

Serbia Strong wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
End wrote:boli njega kurac za tebe i domovinu
danas su odbacili sve optuzbe protiv njega i tako prolaze kriminalci najvisega ranga kod nas, prezentiraju se kao sposobni i uspjesni, kao heroji i idoli.. 
uz svu medijsku kampanju u reziji reala koja se godinama vodila za njega bilo bi cudno da nije uzeo sve moguce nagrade, i to sve takoder na prevaru kakva mu je cijela karijera i zivot.
A ja nesmijem.niti primirisati. "Zlocin" Obrana Hrvatske


sto ne dodjes ako si nevin, ionako je nacelo presumpcije nevinosti inkorporirano u sva zakonodavstva ovog sveta... Basketball 
nego zna se da si kriv kao vrata za sva zlodela koja si ucinio nad nevinim ljudima, imotski kasapine.  :mid
Upravo obrnuto...
U Hrvatskoj oslobađaju krivce, a osuđuju nevine...
Horvatincic, Modrić...
Ante bi najeba jer nema zaleđa poput dotičnih...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Tue 4 Dec - 9:56

fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
End wrote:boli njega kurac za tebe i domovinu
danas su odbacili sve optuzbe protiv njega i tako prolaze kriminalci najvisega ranga kod nas, prezentiraju se kao sposobni i uspjesni, kao heroji i idoli.. 
uz svu medijsku kampanju u reziji reala koja se godinama vodila za njega bilo bi cudno da nije uzeo sve moguce nagrade, i to sve takoder na prevaru kakva mu je cijela karijera i zivot.
A ja nesmijem.niti primirisati. "Zlocin" Obrana Hrvatske


sto ne dodjes ako si nevin, ionako je nacelo presumpcije nevinosti inkorporirano u sva zakonodavstva ovog sveta... Basketball 
nego zna se da si kriv kao vrata za sva zlodela koja si ucinio nad nevinim ljudima, imotski kasapine.  :mid
Upravo obrnuto...
U Hrvatskoj oslobađaju krivce, a osuđuju nevine...
Horvatincic, Modrić...
Ante bi najeba jer nema zaleđa poput dotičnih...
;)


ne bi najebo, ali to je druga tema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Tue 4 Dec - 9:57

fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
End wrote:boli njega kurac za tebe i domovinu
danas su odbacili sve optuzbe protiv njega i tako prolaze kriminalci najvisega ranga kod nas, prezentiraju se kao sposobni i uspjesni, kao heroji i idoli.. 
uz svu medijsku kampanju u reziji reala koja se godinama vodila za njega bilo bi cudno da nije uzeo sve moguce nagrade, i to sve takoder na prevaru kakva mu je cijela karijera i zivot.
A ja nesmijem.niti primirisati. "Zlocin" Obrana Hrvatske


sto ne dodjes ako si nevin, ionako je nacelo presumpcije nevinosti inkorporirano u sva zakonodavstva ovog sveta... Basketball 
nego zna se da si kriv kao vrata za sva zlodela koja si ucinio nad nevinim ljudima, imotski kasapine.  :mid
Upravo obrnuto...
U Hrvatskoj oslobađaju krivce, a osuđuju nevine...
Horvatincic, Modrić...
Ante bi najeba jer nema zaleđa poput dotičnih...
;)
politika 'da bog da sve izgubili' nece nikad proci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Tue 4 Dec - 9:59

Ja mislin da bi najeba...
Mali ljudi uvik najebu, a moćnici i lovasi uvik liso prođu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Tominjo Tue 4 Dec - 10:03

Perez, Šuker, Kolinda i Chuck Norris namjestili izbore za najboljeg. Basketball

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Tue 4 Dec - 10:06

Roland Deschain wrote:Perez, Šuker, Kolinda i Chuck Norris namjestili izbore za najboljeg. Basketball
nevjerojatno koje gluposti procitas...ima takvih komentara..jalnusa..mater im jebem nekima ej draze da je zlatnu loptu osvojio osumnjiceni silovatelj ronaldo,također kriminalac messi nego modric...majku ti jebem sto bi ja to batinao samo d ami je pet minuta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Tue 4 Dec - 10:16

Roland Deschain wrote:Perez, Šuker, Kolinda i Chuck Norris namjestili izbore za najboljeg. Basketball
Samo Perez...
Football leaks će i to kad tad izbacit...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by End Tue 4 Dec - 10:21

bitno je samo da nagradu osvoji najbolji, ili barem netko od 3 najboljih, a zatonska prevara nije u top30 najboljih igrača koji stvarno odlučuju utakmice, prave razliku. 


KDB ima najbolju sezonu veznjaka u povijesti premierhipa i rekordan naslov gdje je po asistencijama skoro ulovio najboljega igrača premiershipa ikad thierry henryja, 3. mjesto SP-a, na desetke igrača utakmice i statse kakve bankomat može samo sanjati, da ne govorimo o dojmu, važnosti, igra obrana napad i da su svi zbog njega izgledali bolji igrači nego što jesu, a  najviše onaj amater sterling.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by End Tue 4 Dec - 10:24

Cestitke najboljemu - Page 2 WBnrnP5
zar stvarno neka budala misli da je zatonska prevara bolja od KDB-a hahahha, jeste stvarno toliko glupi da ne znate pročitati ovu sliku i da se pozivate na najkorumpiranije stručnjake svijeta. sramota

i jedan gratis.
Cestitke najboljemu - Page 2 NKCjupL
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Tue 4 Dec - 10:24

End wrote:bitno je samo da nagradu osvoji najbolji, ili barem netko od 3 najboljih, a zatonska prevara nije u top30 najboljih igrača koji stvarno odlučuju utakmice, prave razliku. 


KDB ima najbolju sezonu veznjaka u povijesti premierhipa i rekordan naslov gdje je po asistencijama skoro ulovio najboljega igrača premiershipa ikad thierry henryja, 3. mjesto SP-a, na desetke igrača utakmice i statse kakve bankomat može samo sanjati, da ne govorimo o dojmu, važnosti, igra obrana napad i da su svi zbog njega izgledali bolji igrači nego što jesu, a  najviše onaj amater sterling.
vidim ja da su tebi drazi svi stranci nego domaci igraci,..koji ej tebi dobar domaci igrac..ah da reci ces rakitic i tu sve staje..ostali su taticarevi igraci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Tue 4 Dec - 10:27

Kako ga Raketa jede, majko mila...
Rakitic u <3
Samo mrzitelji Hrvata to ne vide!
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Tue 4 Dec - 10:28

fridrih_niche wrote:Kako ga Raketa jede, majko mila...
Rakitic u <3
Samo mrzitelji Hrvata to ne vide!
Basketball
evo samo rakitic i nitko drugi vise ne....sve taticari,lopovi is licno..samo mi vi dalmosi nemojte o postenju...nema vecih lopova
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by End Tue 4 Dec - 10:32

vuksadinare wrote:vidim ja da su tebi drazi svi stranci nego domaci igraci,..koji ej tebi dobar domaci igrac..ah da reci ces rakitic i tu sve staje..ostali su taticarevi igraci
pratim nogomet zbog nogometa, ako je hrvat po tebi je u startu bolji od bilo koga drugoga. može ti biti drag to je tvoje pravo drugo su činjenice. a činjenice su ti gore ove dvije slike.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Tue 4 Dec - 10:34

Kmečanje se nastavlja Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Tue 4 Dec - 10:42

End wrote:
vuksadinare wrote:vidim ja da su tebi drazi svi stranci nego domaci igraci,..koji ej tebi dobar domaci igrac..ah da reci ces rakitic i tu sve staje..ostali su taticarevi igraci
pratim nogomet zbog nogometa, ako je hrvat po tebi je u startu bolji od bilo koga drugoga. može ti biti drag to je tvoje pravo drugo su činjenice. a činjenice su ti gore ove dvije slike.
ja sam ponosan na uspjehe svih hravtskih sportasa koji pronesu hravtsko ime...u svijetu..ne gledam im u zube...i nisam zavidan po principu 'da bog da sve izgubili'..ili sam ljut jer meni ne ide dobro...te price samo tipa kriminal nista vise padaju u vodu...sjetiomo se ovdje a i drugdje napada na janicu...i slicno..zavist je zajebana stvar...ne podrzavam ja kriminal da se razumijemo..i meni ide hns i mamic na kurac zbog toga..zamjeram im najvise sto izbjegavaju d areprezentacija igra u splitu i slicno...i tu se slazem...ali se ne slazem da se sportasi napadaju pa i ako imaju nekih prljavstina jer niej to slucaj samo kod nas...ali takvog razapinjanja nema u drugim zemljama jer ako su u necem pogrijesili sikupili su se u promociji drzave kroz sportske uspjehe...napadajte vi ammica,hns,politicare boli me kurac za to...ali ne mozes recimo okrivit mamica,zagreb i slicno za propast splitskih klubova i tamosnji kriminal...i biti zbog toga ogorcen i jalan na druge sportase i klubove iz drugih krajeva hrvatske...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Tominjo Tue 4 Dec - 11:06

Priča se da su Papa, Putin i Dalaj Lama osobno lobirali da se Modriću dodijele sve 4 ovogodišnje nagrade.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by sitting_bull Tue 4 Dec - 11:10

ne možeš od manje nakupine frustriranih ljudi uskraćenih za veselje i radost nakon pobjeda i osvajanja trofeja očekivati da razumiju i sudjeluju u sreći i veselju luke modrića i svih drugih ljudi koji se vesele njegovoj igri i uspjesima, bilo za klub, bilo za reprezentaciju hrvatske.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by sitting_bull Tue 4 Dec - 11:11

Roland Deschain wrote:Priča se da su Papa, Putin i Dalaj Lama osobno lobirali da se Modriću dodijele sve 4 ovogodišnje nagrade.
sve je to mamić namjestio.

ne moli se on u Međugorju nekoliko sati dnevno uzalud.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Tue 4 Dec - 11:16

sitting_bull wrote:ne možeš od manje nakupine frustriranih ljudi uskraćenih za veselje i radost nakon pobjeda i osvajanja trofeja očekivati da razumiju i sudjeluju u sreći i veselju luke modrića i svih drugih ljudi koji se vesele njegovoj igri i uspjesima, bilo za klub, bilo za reprezentaciju hrvatske.
problem je sto isti likovi en nasrcu samo na modrica..sjetimo se janice...pa sandre perkovic....gdje istina nisu se razbacivali takvim kvalifikacijama kao kod modrica nego u rukavicama..tipa...ona debela jancia je taticarka...perkovicka podrzava bandida i slicno...apsolutno sve ispliva na povrsinu ali ne i sportski uspjeh...nabijaju neke krimogene radnej modricu..a messi ima puno tezih optuznica u argentini od samog modrica..ap mu svejedno crtaju murale i naviajci mu daju podrsku bez obzira na klupske, ili regionalne boje...ronaldo je osimnjicen i za silovanje ne samo za utaju poreza...jordan je isto brdo love zamracio..tyson guli zatvor zbog razlicitih krimogenih nedjela ali svjedno ih nitko ne napada..i velicaju njihove sportske domete...i to geldaju jer time na najbolji moguci nacin predstavljaju drzavu ili drzave na međunarodnom planu..njihov privatni zivot je privatni i zbog neceg loseg ce odgovarati...ili nece..ali ih navijaci zbog toga ne pljuvaju...jer su njihovi sportski uspjesi to u njihovim ucima neutralizirali negativu a doprinjeli promociji njihovim drzavama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 2 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum