Cestitke najboljemu

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Cestitke najboljemu

Post by Roland Deschain on 4/12/2018, 14:14

@Serbia Strong wrote:
@fridrih_niche wrote:
@Roland Deschain wrote:Ne znam zašto uopće troše pare na sve te izbore i traže mišljenja svih tih silnih bezveznjaka. Samo dođu na forum i pitaju stručnjake koji sve znaju o nogometu igrajući igrice do besvijesti. Basketball
Ne znam zasto uopće žele sudit junacima Hrvatske za kriminal ala Hobit i Horvatincic i bezveze troše pare na to kad imaju stručnjake iz ZG županijske lige koji će im rec šta i kako da se napravi...
A tu je i trust mozgova/Tattinih dupelizaca da daju još jednu iskrivljenu verziju realnosti za svaki slučaj...
Basketball

a kakve veze ima kriminal sa njegovim fudbalskim znanjem i talentom? :roll
Kolega se malo pogubio...
Roland Deschain

2018-11-10

Back to top Go down

Post by Noor on 4/12/2018, 14:18

@fridrih_niche wrote:Bit vodonoša za kreativce je znanje...
Al nije talent...
On je radna snaga za umjetnike...
Ergo, ka da zidara proglasis najboljim gradevinarom svita...
A arhitekte gurneš u stranu...
;)
ma kakvi crni arhitekti, oni drljaju po papirima takve nebuloze da te Bog sačuva...umjetnici smo mi, građevinari, koji sve to pretvaramo u remek djela i bez našeg znanja i umjeća arhitekti bi mogli samo plakat nad svojim papirima :D
Noor

2017-10-06

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 4/12/2018, 14:19

@Roland Deschain wrote:
@Serbia Strong wrote:
@fridrih_niche wrote:
@Roland Deschain wrote:Ne znam zašto uopće troše pare na sve te izbore i traže mišljenja svih tih silnih bezveznjaka. Samo dođu na forum i pitaju stručnjake koji sve znaju o nogometu igrajući igrice do besvijesti. Basketball
Ne znam zasto uopće žele sudit junacima Hrvatske za kriminal ala Hobit i Horvatincic i bezveze troše pare na to kad imaju stručnjake iz ZG županijske lige koji će im rec šta i kako da se napravi...
A tu je i trust mozgova/Tattinih dupelizaca da daju još jednu iskrivljenu verziju realnosti za svaki slučaj...
Basketball

a kakve veze ima kriminal sa njegovim fudbalskim znanjem i talentom? :roll
Kolega se malo pogubio...
...jebote sta mi ide na kurac da bi opanjkao i deskriditirao nekog samo vadis nebitne stvari koje ne utjecu na dobijanje zlatne lopte..kad bi se samo to gledalo onda 90% danasnjih nogometnih zvijezda ne bi prismrdilo ni blizu zlatnoj lopti a narocito ronaldo i messi na celu
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by sitting_bull on 4/12/2018, 14:25

Al nije talent...
;)
idiot niche je na teškim drogama pa brka sebe  bauštelca i luku koji je Charles-Édouard Jeanneret-Gris za njega i ostalu buljumentu nadri poznavatelja nogometa.

da je lukica prepoznat u hajduku i da je ostao u splitu ljubili u šupak toliko da bi sjajio više nego palac svetog duje.

iscidak laprda o nogometu.
sitting_bull

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by Speare Shaker on 4/12/2018, 14:26

@Noor wrote:
Al nije talent...
;)
ma kakvi crni arhitekti, oni drljaju po papirima takve nebuloze da te Bog sačuva...umjetnici smo mi, građevinari, koji sve to pretvaramo u remek djela i bez našeg znanja i umjeća arhitekti bi mogli samo plakat nad svojim papirima :D

A čuj, papir trpi sve, a ja bih rekao posebno ovaj forumski.
Inače je Luka ove godine osvojio praktički sve što se moglo osvojiti i pokupio gotovo sva priznanja koja je mogao pokupiti. Ostaje jedino žal što nije osvojio i titulu prvaka svijeta.
No, to je i za potpune nestručnjake dovoljan argument kakvu je uspješnu sezonu imao, ali ovdje očito imamo i "stručnjaka" izvan svih kategorija.

Speare Shaker

2016-11-04

Back to top Go down

Post by Roland Deschain on 4/12/2018, 14:27

U povijesti će ostati zapisano da je Modrić pokupio ove godine sve relevantne nagrade od one za najboljeg igrača SP pa do ove FF. Ajde da je samo dobio ovu zadnju još bi se složio da to nije pokazatelj (makar je bio kad je Messi osvajao).
Ali pošto je osvojio sve što je mogao, u izborima raznih profila glasača, pošto smo svi mogli vidjeti njegovu genijalnost na terenu gdje je doslovno vukao reprezentaciju i Real, onda valjda sve to više vrijedi od mišljenja par jalnih bezveznjaka koji si tepaju da nekog kurca kuže nogomet.
Roland Deschain

2018-11-10

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 4/12/2018, 14:27

@sitting_bull wrote:
Al nije talent...
;)
idiot niche je na teškim drogama pa brka sebe  bauštelca i luku koji je Charles-Édouard Jeanneret-Gris za njega i ostalu buljumentu nadri poznavatelja nogometa.

da je lukica prepoznat u hajduku i da je ostao u splitu ljubili u šupak toliko da bi sjajio više nego palac svetog duje.

iscidak laprda o nogometu.
to je to...sve se gleda kroz hajducke oci...i mamic bi bio svjetiocinar hajducke misli...ali jbg vazno je bilo izabrat bacaca kamena sa ramena...eh d aje luka bio u hajduku sad bi bio..'nas covik' :)
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by Noor on 4/12/2018, 14:37

@Speare Shaker wrote:
@Noor wrote:
Al nije talent...
;)

A čuj, papir trpi sve, a ja bih rekao posebno ovaj forumski.
Inače je Luka ove godine osvojio praktički sve što se moglo osvojiti i pokupio gotovo sva priznanja koja je mogao pokupiti. Ostaje jedino žal što nije osvojio i titulu prvaka svijeta.
No, to je i za potpune nestručnjake dovoljan argument kakvu je uspješnu sezonu imao, ali ovdje očito imamo i "stručnjaka" izvan svih kategorija.
sve si rekao :)
Noor

2017-10-06

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 4/12/2018, 15:33

Koji je Grk bija Zlatna lopta 2004.-e?

;)
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by sat2 on 4/12/2018, 15:38

@Roland Deschain wrote:U povijesti će ostati zapisano da je Modrić pokupio ove godine sve relevantne nagrade od one za najboljeg igrača SP pa do ove FF. Ajde da je samo dobio ovu zadnju još bi se složio da to nije pokazatelj (makar je bio kad je Messi osvajao).
Ali pošto je osvojio sve što je mogao, u izborima raznih profila glasača, pošto smo svi mogli vidjeti njegovu genijalnost na terenu gdje je doslovno vukao reprezentaciju i Real, onda valjda sve to više vrijedi od mišljenja par jalnih bezveznjaka koji si tepaju da nekog kurca kuže nogomet.
:tu
sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by jasambrend on 4/12/2018, 16:18

@vuksadinare wrote:
@Roland Deschain wrote:Perez, Šuker, Kolinda i Chuck Norris namjestili izbore za najboljeg. Basketball
nevjerojatno koje gluposti procitas...ima takvih komentara..jalnusa..mater im jebem nekima ej draze da je zlatnu loptu osvojio osumnjiceni silovatelj ronaldo,također kriminalac messi nego modric...majku ti jebem sto bi ja to batinao samo d ami je pet minuta

Aj malo smanji doživljaj... imaju ljudi pravo na svoj stav...ti slavi, boli te kurac što netko ne slavi...uplećeš politiku tamo di ne triba bezveze..
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 4/12/2018, 16:20

@jasambrend wrote:
@vuksadinare wrote:
@Roland Deschain wrote:Perez, Šuker, Kolinda i Chuck Norris namjestili izbore za najboljeg. Basketball
nevjerojatno koje gluposti procitas...ima takvih komentara..jalnusa..mater im jebem nekima ej draze da je zlatnu loptu osvojio osumnjiceni silovatelj ronaldo,također kriminalac messi nego modric...majku ti jebem sto bi ja to batinao samo d ami je pet minuta

Aj malo smanji doživljaj... imaju ljudi pravo na svoj stav...ti slavi, boli te kurac što netko ne slavi...uplećeš politiku tamo di ne triba bezveze..
Posto tek sad ovo vidin: Vucina, jeben ti mater retardiranu, koga bi ti batina?
Glupi Tatticaru, puši kurac i budi kuco, gluperdo bolesna...
;)
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 4/12/2018, 16:21

@sat2 wrote:
@Roland Deschain wrote:U povijesti će ostati zapisano da je Modrić pokupio ove godine sve relevantne nagrade od one za najboljeg igrača SP pa do ove FF. Ajde da je samo dobio ovu zadnju još bi se složio da to nije pokazatelj (makar je bio kad je Messi osvajao).
:tu

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 4/12/2018, 16:53

@fridrih_niche wrote:
@jasambrend wrote:
@vuksadinare wrote:

Posto tek sad ovo vidin: Vucina, jeben ti mater retardiranu, koga bi ti batina?
Glupi Tatticaru, puši kurac i budi kuco, gluperdo bolesna...
;)
Tebe bi iscipelario
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 4/12/2018, 16:54

@jasambrend wrote:
@vuksadinare wrote:

Politika je sve pa i ovo..
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 4/12/2018, 16:58

@vuksadinare wrote:
@jasambrend wrote:
@vuksadinare wrote:

I kad pijes i kad jebes i kad seres sve je politika...kao sto je netko rekao u jednom filmu
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 4/12/2018, 17:02

@fridrih_niche wrote:Koji je Grk bija Zlatna lopta 2004.-e?

;)
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 4/12/2018, 17:06

Predivan dan na forumu...

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 4/12/2018, 17:08

@PABLO ESCOBAR wrote:Predivan dan na forumu...
Slazen se...
Volin kad se volimo...
<3
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by jasambrend on 4/12/2018, 17:14

@vuksadinare wrote:
@jasambrend wrote:
@vuksadinare wrote:

Politiku nabijem na kurac, a ono baš svačiju...ništa ti ne može toliko zgaditi bilo koje područje života kao upliv politike u to područje...dakle ne zagađuj nogomet smećem...
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top