ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cestitke najboljemu

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 5:23

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:Pušenje ispod stola u suzama se nastavlja... Basketball
eh kad bi statistika osvojala trofeje gdje bi endeu,niceu i amperu bio kraj... :D
i kad bi se i broj gledatelja i kmečanje uračunavalo u statistiku.
....poslovica kaze..statitistika je utociste gubitnika... :)

vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by sitting_bull Wed 5 Dec - 5:27

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:Znate li tko je End....Zvonko Alač sa Index-a...
evo dokaza

http://www.index.hr/sport/clanak/zlatna-lopta-modricu-je-velika-nepravda-prema-najboljem-nogometasu-godine/2047559.aspx
isto kao i holiga, topić. b.jurišić i ostali iz telegrama:

"Ovom prilikom i ovim putem Telesport čestita Luki Modriću na osvajanju nagrade Ballon d’Or magazina France Football. O toj nagradi i tome zašto je Modrić zaslužuje već smo pisali u jednom ranijem tekstu, pa ovaj put ne bismo duljili.
Ustvari, možda i nismo. Moguće je da mislimo i na neki drugi tekst, ne sjećamo se."

ekipa iz kluba "dabogda sve izgubili" riga žuč čim zine.
jebena je ta frustracija i jal jer razotkriva sve novinarske zmije koliko god skrivale noge.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 5:28

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:Pušenje ispod stola u suzama se nastavlja... Basketball
eh kad bi statistika osvojala trofeje gdje bi endeu,niceu i amperu bio kraj... :D
i kad bi se i broj gledatelja i kmečanje uračunavalo u statistiku.
...znas sto mi se cini..da im napadi na modrica sad sluze kao zamjena za napad na reprezentaciju..ne smiju sada ciniti..narocito nakon sp...jer su postali manjina...a nije ni preporucljivo..a trebalo je zato brzo naci nekog drugog...nasli ga u modricu...ali da bi i taj napad koliko toliko neutralizirali..vade se na rakiticu..ali uzgred ne spominju ostale igrace koji su odigrani na vrhunskoj razini na sp...poput lovrena,vide,rebica,badelja...nego kazu 'rakitic i jos neki'....naravno ovi su dokazani taticari... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 5:31

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:Znate li tko je End....Zvonko Alač sa Index-a...
evo dokaza

http://www.index.hr/sport/clanak/zlatna-lopta-modricu-je-velika-nepravda-prema-najboljem-nogometasu-godine/2047559.aspx
isto kao i holiga, topić. b.jurišić i ostali iz telegrama:

"Ovom prilikom i ovim putem Telesport čestita Luki Modriću na osvajanju nagrade Ballon d’Or magazina France Football. O toj nagradi i tome zašto je Modrić zaslužuje već smo pisali u jednom ranijem tekstu, pa ovaj put ne bismo duljili.
Ustvari, možda i nismo. Moguće je da mislimo i na neki drugi tekst, ne sjećamo se."

ekipa iz kluba "dabogda sve izgubili" riga žuč čim zine.
jebena je ta frustracija i jal jer razotkriva sve novinarske zmije koliko god skrivale noge.
pa velim sad im je napad na modrica zamjena za reprezentaciju..procitani su kao knjiga.....a sve ih je manje...da sad idu sa napadima na reprezentaciju kao prije sp...bili bi naguzeni totalka... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Wed 5 Dec - 5:35

Serbia Strong wrote:


Najveći licemer svih vremena je npr. osporavao statistiku i govorio kako kna nije merilo kvaliteta kada je ronaldo osvajao zlatne lopte... Basketball
Kao što tebi jest bilo mjerilo kvalitete, a danas nije.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Wed 5 Dec - 5:40

isključivi krivac wrote:
Serbia Strong wrote:


Najveći licemer svih vremena je npr. osporavao statistiku i govorio kako kna nije merilo kvaliteta kada je ronaldo osvajao zlatne lopte... Basketball
Kao što tebi jest bilo mjerilo kvalitete, a danas nije.  Basketball


Ne, meni su rezultati merilo kvaliteta. Kako onda, tako i danas... Basketball

Uostalom, ruku na srce-ne bi bilo nezasluženo i da je ronaldo osvojio.


Last edited by Serbia Strong on Wed 5 Dec - 5:43; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 5:40

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:Znate li tko je End....Zvonko Alač sa Index-a...
evo dokaza

http://www.index.hr/sport/clanak/zlatna-lopta-modricu-je-velika-nepravda-prema-najboljem-nogometasu-godine/2047559.aspx
isto kao i holiga, topić. b.jurišić i ostali iz telegrama:

"Ovom prilikom i ovim putem Telesport čestita Luki Modriću na osvajanju nagrade Ballon d’Or magazina France Football. O toj nagradi i tome zašto je Modrić zaslužuje već smo pisali u jednom ranijem tekstu, pa ovaj put ne bismo duljili.
Ustvari, možda i nismo. Moguće je da mislimo i na neki drugi tekst, ne sjećamo se."

ekipa iz kluba "dabogda sve izgubili" riga žuč čim zine.
jebena je ta frustracija i jal jer razotkriva sve novinarske zmije koliko god skrivale noge.
uzgred..po meni nas najbolji igrac na sp je dejan lovren koji je odigrao sve utakmice bezprjekorno i bez greske..bolje i od modrica i rakitica..a blizu su mu i vida i rebic...no jbg lovren je 'bosanska prijevara','taticar'...i naravno kriminalac...pa mu se to ne prizna.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by FRANK Wed 5 Dec - 5:45

Serbia Strong wrote:
isključivi krivac wrote:
Serbia Strong wrote:


Najveći licemer svih vremena je npr. osporavao statistiku i govorio kako kna nije merilo kvaliteta kada je ronaldo osvajao zlatne lopte... Basketball
Kao što tebi jest bilo mjerilo kvalitete, a danas nije.  Basketball


Ne, meni su rezultati merilo kvaliteta. Kako onda, tako i danas... Basketball

Uostalom, ruku na srce-ne bi bilo nezasluženo i da je ronaldo osvojio.
Ronaldo nije osvojio jer je Fifa uvijek radila na stetu Juventusa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Wed 5 Dec - 5:46

PABLO ESCOBAR wrote:
Serbia Strong wrote:
isključivi krivac wrote:
Serbia Strong wrote:


Najveći licemer svih vremena je npr. osporavao statistiku i govorio kako kna nije merilo kvaliteta kada je ronaldo osvajao zlatne lopte... Basketball
Kao što tebi jest bilo mjerilo kvalitete, a danas nije.  Basketball


Ne, meni su rezultati merilo kvaliteta. Kako onda, tako i danas... Basketball

Uostalom, ruku na srce-ne bi bilo nezasluženo i da je ronaldo osvojio.
Ronaldo nije osvojio jer je Fifa uvijek radila na stetu


Da je razuma, radilo bi se uvek na štetu tog govnjivog kluba. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by FRANK Wed 5 Dec - 5:50

Serbia Strong wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Serbia Strong wrote:
isključivi krivac wrote:
Serbia Strong wrote:


Najveći licemer svih vremena je npr. osporavao statistiku i govorio kako kna nije merilo kvaliteta kada je ronaldo osvajao zlatne lopte... Basketball
Kao što tebi jest bilo mjerilo kvalitete, a danas nije.  Basketball


Ne, meni su rezultati merilo kvaliteta. Kako onda, tako i danas... Basketball

Uostalom, ruku na srce-ne bi bilo nezasluženo i da je ronaldo osvojio.
Ronaldo nije osvojio jer je Fifa uvijek radila na stetu


Da je razuma, radilo bi se uvek na štetu tog govnjivog kluba. Basketball
Da je cr7 ostao u lorealu modric nebi primirisao nagradu. Kao hrvat sretan sam zbog modrica kao realan covik smatram da je nagradu triba dobit ronaldo. Ali perez placa sve od zlatnih lopti do liga prvaka znaci covik nista posteno ne radi. Dok Obitelj Agnelli ipak zivi gospodskim nacinom zivota.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Wed 5 Dec - 5:54

Kriminalci iz torina plaćaju samo u italiji jer su tolike sotone i kriminalci da ni kod uefe nemaji prolaz... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by FRANK Wed 5 Dec - 5:57

Serbia Strong wrote:Kriminalci iz torina plaćaju samo u italiji jer su tolike sotone i kriminalci da ni kod uefe nemaji prolaz... Basketball
Obitelj agnelli ti financira i united glupane.
Pogledaj Chervolet logo na dresu uniteda 
A svi znamo cije je vlasnistvo.  Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 5:58

PABLO ESCOBAR wrote:
Serbia Strong wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Serbia Strong wrote:
isključivi krivac wrote:
Kao što tebi jest bilo mjerilo kvalitete, a danas nije.  Basketball


Ne, meni su rezultati merilo kvaliteta. Kako onda, tako i danas... Basketball

Uostalom, ruku na srce-ne bi bilo nezasluženo i da je ronaldo osvojio.
Ronaldo nije osvojio jer je Fifa uvijek radila na stetu


Da je razuma, radilo bi se uvek na štetu tog govnjivog kluba. Basketball
Da je cr7 ostao u lorealu modric nebi primirisao nagradu. Kao hrvat sretan sam zbog modrica kao realan covik smatram da je nagradu triba dobit ronaldo. Ali perez placa sve od zlatnih lopti do liga prvaka znaci covik nista posteno ne radi. Dok Obitelj Agnelli ipak zivi gospodskim nacinom zivota.
real je bio oduvijek velik klub kad i nije bilo pereza..uvijek su imali velike igrace i sovojalai trofeje..narocito naslove prvaka europe i druge eurokupove..imali su malu krizu tamo sedamdesetih kad je barcelona preuzela od njih primat u tom desetljecu sto se tice spanjosliki naslova i osvajanja europskih trofeja..opet osamdesetih im je stasala izvrsna generacija sa butragenjom i hugo sanchezom,manolo sanchizom,vazqezom, i michelom...mislim da su ih zvali 'pet strvinara'...osvojili su tih osamdesetih sest naslova prvaka spanjolske,jedan kup kupova i kup uefa i igrali jedno finale tada kupa prvaka...opet barcelona od njih preuzima primat u devdesetima tamo do 97,98...no dolaskom zinedina zidanea u real i stvaranja nove jake generacije era reala traje od 2000-te do dana danasnjih..sa do jucer ronaldom,modricem i drugima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by FRANK Wed 5 Dec - 5:59

Jeli ti jasno sada koliko si glup

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 6:01

PABLO ESCOBAR wrote:Jeli ti jasno sada koliko si glup
naravno...real iz the best svih vremena :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Wed 5 Dec - 6:07

PABLO ESCOBAR wrote:
Serbia Strong wrote:Kriminalci iz torina plaćaju samo u italiji jer su tolike sotone i kriminalci da ni kod uefe nemaji prolaz... Basketball
Obitelj agnelli ti financira i united glupane.
Pogledaj Chervolet logo na dresu uniteda 
A svi znamo cije je vlasnistvo.  Basketball


Čije je vlasništvo, idiote? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Wed 5 Dec - 6:09

Cestitke najboljemu - Page 8 E3a1fb10[url=https://servimg.com/view/19677198/101]Cestitke najboljemu - Page 8 E3a1fb10[/url]

Po ko zna koji put ratni zločinac iz CR-a ispada glup u društvu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by bafalo Wed 5 Dec - 6:23

luka modrić je prekinuo desetogodišnju dominaciju ronalda i messija. to ti odma kaže kakva je igračina
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 6:24

bafalo wrote:luka modrić je prekinuo desetogodišnju dominaciju ronalda i messija. to ti odma kaže kakva je igračina
normalno....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Guest Wed 5 Dec - 6:25

End wrote:

činjeničnih podataka

Nogomet baš i nije egzaktna znanost, a ne može se svesti niti na golu statistiku. Inače jedan Beckenbauer nikada ne bi dobio Zlatnu loptu, a dobio je dvije, ako se dobro sjećam. Njegov doprinos igri Bayerna i reprezentacije je bio nemjerljiv i obje momčadi nikada ne bi osvojile ono što su osvojile bez njega.


Last edited by Speare Shaker on Wed 5 Dec - 6:29; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by End Wed 5 Dec - 6:25

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:Pušenje ispod stola u suzama se nastavlja... Basketball
eh kad bi statistika osvojala trofeje gdje bi endeu,niceu i amperu bio kraj... :D


Najveći licemer svih vremena je npr. osporavao statistiku i govorio kako kna nije merilo kvaliteta kada je ronaldo osvajao zlatne lopte...
ma lud covjek...od jala ne zna sto bi vise rekao....i onda kad mu nabacis argumente onda nema sto drugo reci nego kus..idiote..i slicno...reci posteno...modric je taticar,krimos...ne volim ga i necu ga priznati kao najboljeg makar to i bio....a ne ovako ukopavati se glupostima
koji si ti to argument iznio da čujemo, nemaš ga jer ne postoji 1 jedini razlog zbog kojega je prevara najbolji igrač svijeta..  lol! pričaš da je hr nezamisliva bez prevare i real, na temelju čega? nemaš ništa, samo glupoću. lupetaš u prazno kao svaki zagovaratelj prevare. bez laganja si nitko i ništa.

kao da uspoređujemo zatonsku prevaru s pederkom i messijem, pa njih dvojica milijunima godina po kvaliteti ispred bankomata što ove nagrade i čini jednom velikom smijurijom. što je najbolje mi bi morali njega uspoređivati s tom dvojicom jer se ipak bira najbolji igrač, ali ne smijemo jer moramo konstantno  opravdavati njegov manjak asistencija i golova i napadački doprinosi su mu 0, mi njega moramo gledati isključivo po passevima prema kroosu. onako kako paše tebi i sličnim kretenima koji su naravno u većini jer povodljivih glupana je uvijek puno više od ljudi koji znaju razmišljati svojom glavom.. najbolje da ga uspoređujemo sa stoperima  ili golmanom da njegov učinak može doći do izražaja.lol!

nadalje, ja kao primjer njega uspoređujem s igračem iste pozicije, samo zbog takvih balvana poput tebe, koji je kolektivno ostvario rekordnu sezonu sa cityjem gdje su porušili sve rekorde lige i to s njim kao glavnim igračem i to potkrijepljeno sa 34 golova i asistencija sveukupno i na desetine igrača utakmice. to znači biti motor ekipe, igrač odluke, a ne ova kukavica koja svaki problem gura do kroosa, a u defanzivi se oslanja na xabi alonsa i sad casemira koji imaju lopovsku privilegiju praviti 20 faula po utakmici bez kartona.
znači kolektivno po trofejima i individualno KDB ga ubija, razumiješ li to. 
Cestitke najboljemu - Page 8 WBnrnP5
ubio sam te...   :mog
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Cestitke najboljemu - Page 8 Empty Re: Cestitke najboljemu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum