ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dankverbot

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 29/11/2018, 11:02

sićan se, jedunpu sun moro napisati seminar,
izabro sun temu razvoj govora, i ploti 300 kn da mi to jedun normalan student napiše:)

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 12:09

aben wrote:sićan se, jedunpu sun moro napisati seminar,
izabro sun temu razvoj govora, i ploti 300 kn da mi to jedun normalan student napiše:)

Grčka čistačica zbog laganja dobila 10 godina zatvora

Grčka čistačica osuđena je na deset godina zatvora zbog laganja o svome osnovnoškolskom obrazovanju nakon suđenja koje je zgrozilo javnost. Osuđena 53-godišnjakinja radila je 15 godina u državnom vrtiću dok 2014. nije otkriveno da je lažirala potvrdu o osnovnoškolskom obrazovanju.

Prema optužnici, neimenovana je žena izmijenila potvrdu kako bi se činilo da je završila šest godina osnovne škole, što joj je omogućilo zaposlenje na mjestu čistačice. U stvarnosti je završila samo pet godina škole. Prije tri ili četiri desetljeća u Grčkoj je bilo uobičajeno da djeca odustanu od škole zbog siromaštva, posebice u ruralnim područjima.

koliko bi ti aben trebao dobiti godina tamnice? dvije doživotne robije najmanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 12:20

mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?

Hrvatska je narcisoidno introvertirana pasivno agresivna paranoidno šizofrena vukojebina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 12:36

metilda, ja bi te zamolio da imenuješ neke forumaše na ovoj temi koji mrze hrvatsku.

što si se ukenjala? pa nema više tvoje omražene jugokomunističke titove jugoslavije neće te noć pojest sad si u NDH. neovisnoj i "vječnoj" ti državi rvackoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 12:59

dalmatinski jezik:
pričaju dvoje dalmoša:

e! ...eeee ...uuu!? ...ae! ....a?... e! ...aaaa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 13:22

Gnječ wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?

Hrvatska je narcisoidno introvertirana pasivno agresivna paranoidno šizofrena vukojebina.
   
gnječ wrote:metilda, ja bi te zamolio da imenuješ neke forumaše na ovoj temi koji mrze hrvatsku.

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 13:36

metilda wrote:
Gnječ wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?

Hrvatska je narcisoidno introvertirana pasivno agresivna paranoidno šizofrena vukojebina.
   
gnječ wrote:metilda, ja bi te zamolio da imenuješ neke forumaše na ovoj temi koji mrze hrvatsku.

lol!

pička ti materina ustaška.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 29/11/2018, 14:21

Gnječ wrote:
aben wrote:sićan se, jedunpu sun moro napisati seminar,
izabro sun temu razvoj govora, i ploti 300 kn da mi to jedun normalan student napiše:)

Grčka čistačica zbog laganja dobila 10 godina zatvora

Grčka čistačica osuđena je na deset godina zatvora zbog laganja o svome osnovnoškolskom obrazovanju nakon suđenja koje je zgrozilo javnost. Osuđena 53-godišnjakinja radila je 15 godina u državnom vrtiću dok 2014. nije otkriveno da je lažirala potvrdu o osnovnoškolskom obrazovanju.

Prema optužnici, neimenovana je žena izmijenila potvrdu kako bi se činilo da je završila šest godina osnovne škole, što joj je omogućilo zaposlenje na mjestu čistačice. U stvarnosti je završila samo pet godina škole. Prije tri ili četiri desetljeća u Grčkoj je bilo uobičajeno da djeca odustanu od škole zbog siromaštva, posebice u ruralnim područjima.

koliko bi ti aben trebao dobiti godina tamnice? dvije doživotne robije najmanje.
a diplomski sun ploti 1000 kn:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Noor 29/11/2018, 14:34

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:sićan se, jedunpu sun moro napisati seminar,
izabro sun temu razvoj govora, i ploti 300 kn da mi to jedun normalan student napiše:)

Grčka čistačica zbog laganja dobila 10 godina zatvora

Grčka čistačica osuđena je na deset godina zatvora zbog laganja o svome osnovnoškolskom obrazovanju nakon suđenja koje je zgrozilo javnost. Osuđena 53-godišnjakinja radila je 15 godina u državnom vrtiću dok 2014. nije otkriveno da je lažirala potvrdu o osnovnoškolskom obrazovanju.

Prema optužnici, neimenovana je žena izmijenila potvrdu kako bi se činilo da je završila šest godina osnovne škole, što joj je omogućilo zaposlenje na mjestu čistačice. U stvarnosti je završila samo pet godina škole. Prije tri ili četiri desetljeća u Grčkoj je bilo uobičajeno da djeca odustanu od škole zbog siromaštva, posebice u ruralnim područjima.

koliko bi ti aben trebao dobiti godina tamnice? dvije doživotne robije najmanje.
a diplomski sun ploti 1000 kn:)
koja tema?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 14:34

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:sićan se, jedunpu sun moro napisati seminar,
izabro sun temu razvoj govora, i ploti 300 kn da mi to jedun normalan student napiše:)

Grčka čistačica zbog laganja dobila 10 godina zatvora

Grčka čistačica osuđena je na deset godina zatvora zbog laganja o svome osnovnoškolskom obrazovanju nakon suđenja koje je zgrozilo javnost. Osuđena 53-godišnjakinja radila je 15 godina u državnom vrtiću dok 2014. nije otkriveno da je lažirala potvrdu o osnovnoškolskom obrazovanju.

Prema optužnici, neimenovana je žena izmijenila potvrdu kako bi se činilo da je završila šest godina osnovne škole, što joj je omogućilo zaposlenje na mjestu čistačice. U stvarnosti je završila samo pet godina škole. Prije tri ili četiri desetljeća u Grčkoj je bilo uobičajeno da djeca odustanu od škole zbog siromaštva, posebice u ruralnim područjima.

koliko bi ti aben trebao dobiti godina tamnice? dvije doživotne robije najmanje.
a diplomski sun ploti 1000 kn:)

znači imaš diplomu a pojma nemaš o ničemu. krasno baš si prototip uhljeba sociopate. nažalos u rvata ima previše takvih kao ti što će uskoro dovesti do vrlo ozbiljnih reperkusija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:00

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?

Hrvatska je narcisoidno introvertirana pasivno agresivna paranoidno šizofrena vukojebina.
   
gnječ wrote:metilda, ja bi te zamolio da imenuješ neke forumaše na ovoj temi koji mrze hrvatsku.

lol!

pička ti materina ustaška.


evo da si makar odmaknuo malo ta dva posta, nego odmah jedan uz drugi  drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:00

violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:Evo, i ja sam pozeljela citirati o prijasnjim, boljim, vremenima. Nesto o Hrvatima i tradiciji braka. Za nase forumske Markicke, u celo ih poljubim. :)


Sto veli jedan, slika obitelju koju nam namece svecenstvo i Markica, nije tradicionalna obitelj hrvatskih katolika, vec crvena komunisticka americka verzija masonskog protestantizma.

:D

"Primjerice, u Staljinovom SSSR-u je neko vrijeme prije 2. s. rata postojao i primjenjivao se zakon po kojem je država doslovce oduzimala djecu od roditelja i "odgajala" ih u svojim domovima. Pozivala se pri tome na logiku da je brak ionako zastarjela buržoaska i kontrarevolucionarna institucija suprotna idealima komunizma, zahtjevala pravo na "slobodnu ljubav" ma što god to značilo i na pretpostavku da će djeca bolje napredovati u domovima jer država sve najbolje zna pa tako i kako treba odgajati djecu.
Posljedice su bile strašne jer se pokazalo da im država ne može ponuditi niti zamijeniti roditeljsku ljubav i toplinu roditeljskog doma pa su djeca iz državnih domova bila sklonija kriminalu odnosno asocijalnom ponašanju, slabije su napredovala, čak i fizički, ali i umno i bila manje motivirana za učenje i psihološki stabilna."



https://www.ex-iskon-pleme.com/t30266p280-sto-je-bolja-opcija-da-dijete-ostane-u-domu-ili-da-ga-udomi-gej-par#1301918


Da te poducim necemu, zlato mo'e. Kad nekome odgovaras na upis, onda ne brises najbitniji dio tog komentara. :D

violator wrote: Piše: Dr. sc. Tea Škokić (viša znanstvena suradnica u Institutu za etnologiju i folkloristiku)

Uvid u etnografsku građu o hrvatskim tradicijskim obilježjima braka i obitelji pokazuje da je obitelj nekada uključivala mnogo više članova od današnje nuklearne obitelji te su djecu odgajala starija djeca ili starije žene, a ne otac i majka. Brak je po današnjim uzusima bio na granici pedofilije jer su se udavale mlade djevojke, gotovo djevojčice, u nekim krajevima i po principu otmice. Parovi u ruralnim područjima su i po više godina živjeli crkveno nevjenčano, a postojali su i probni brakovi u kojima je žena prvo morala dokazati svoju plodnost da bi se uopće mogla udati. Nuklearna građanska obitelj i model dvoroditeljskog odgoja djece – koji danas, iako sve manje, prakticiramo –uvezeni su s protestantskog Zapada te su ovdje u punom smislu zaživjeli tek u socijalizmu. Stoga je, smatram, svako pozivanje na tradiciju unaprijed izgubljen argument.

---

Sto veli jedan, slika obitelju koju nam namece svecenstvo i Markica, nije tradicionalna obitelj hrvatskih katolika, vec crvena komunisticka americka verzija masonskog protestantizma.


Tako. Sad mi pojasni kakve veze STALJINOV SSSR ima s citatom koji se odnosi na nase prostore??? I tko to mrzi Hrvate, usput?

Oprostit ces, ali i nemam dovoljnu kolicinu mazohizma citati izdrkavanja s Vipa. Ako bi bila ljubazna navesti sto to tocno u njima zapinje za tvoje oko?

ti nikad nisi čula za antropologiju i etnologiju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:06

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?

Hrvatska je narcisoidno introvertirana pasivno agresivna paranoidno šizofrena vukojebina.
   
gnječ wrote:metilda, ja bi te zamolio da imenuješ neke forumaše na ovoj temi koji mrze hrvatsku.

lol!

pička ti materina ustaška.


evo da si makar odmaknuo malo ta dva posta, nego odmah jedan uz drugi  drunken

ma ko te jebe nisi ti hrvatska, ti si jedan dio hrvatske onaj nasmrdljiviji najljigaviji sa dna hrvatske septičke jame koji uništava i zagađuje zdravo tkivo. ti si kancerogeno hrvatsko tkivo koje razara zdravo hrvatsko tkivo da se izrazim poetski.

nula. zero. niente.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:08

evo malo i srpske etnologije


Bizarni svadbeni i bračni običaji u Srbiji: Ko su tobelije, a šta je snohačenje i sororat?
 
 
Da li ste znali da su se nekad devojke otimale pre braka? A da su postojale neudate žene koje su preuzimale muške uloge u kući? Zvuči neverovatno, ali ovo su neki od naših najbizarnijih svadbenih i bračnih običaja

 TAMABEPA, brak, veza, ljubav, svađa, raskid, razvod Naša istorija beleži brojne neobične običaje koji nam danas deluju apsurdno i besmisleno. Međutim, ovi običaji su u neka davnija vremana smatrani normalnim, pa čak i poželjnim. Svadbeni i bračni običaji su bili posebno bizarni, jer se mladenci uglavnom ništa nisu pitali, a žene su bile u posebno nezavidnom položaju u odnosu na muškarce.
 
 
TOBELIJE
Ponekad se dešavalo da devojka ne može ili ne sme da se uda, jer u njenoj kući nema muškog potomka. Ona se zbog toga zavetuje da se nikada neće stupiti u brak. Oblači muška odela i dobija muško ime, a zatim, kao prividni muškarac, preuzima sve muške radove u kući i time nastavlja kult porodice makar za još jednu generaciju. Tobelija je živela kao muškarac i tako je održavala patrijarhalni sistem.
 
VERIDBA U KOLEVCI
Ovaj bizarni običaj poznat je i kao "veridba u trbuhu". Naime, kako bi se održalo prijateljstvo među porodicama, očevi su se dogovarali da njihova deca, pod uslovom da im žene ostanu trudne u istom ili približnom trenutku, kad odrastu stupe u brak. Ukoliko se desi da su ta deca istog pola, onda bi postali pobratimi ili posestrime. Ovakvi dogovori su bili realizovani, jer nije smela da se pogazi roditeljska reč.
 
SNOHAČENJE
Ovaj običaj je ostao još od Južnih Slovena i predstavlja seksualni odnos između svekra i snaje, uglavnom zbog seksualne nezrelosti ili odsustva sina. Snohačenje je postojalo do njegove punoletnosti. Na žalost, često su se rađala deca kao rezultat ovog bizarnog običaja, a naročito je bio rasprostranjen u Pomoravlju. Bora Stanković je ovaj običaj detaljno opisao u delu "Nečista krv".
 
SVADBA ZA POKOJNIKA
Naša narodna tradicija takođe beleži i običaj pretvaranja pogreba u svadbu. Ukoliko premine momak ili devojka koji nisu stigli da stupe u brak tokom života, onda se dovodila osoba surpotnog pola na sahranu. Dovedena osoba se, kao i pokojnik, oblači u svadbeno odelo a zatim se obavlja ceremonijal stupanja u brak koji je pratila i muzika.
 
OTMICA
Posebni oblik stupanja u bračnu zajednicu jeste i otmica, koja može biti prividna ili prava. Prave otmice nisu bile čest slučaj kod nas, jer su postolaje oštre zabrane i kazne za počinioce. Bez ičije dozvole i odobrenja, momak odvodi devojku, sam ili sa prijateljima. Često su sa sobom nosili oružje, jer nije bila retkost da roditelji pripucaju na otmičare. Prividna ili dogovorena otmica izvodila se sporazumom među momka i devojke, često u dogovoru sa roditeljima. Razlozi ove otmice su uglavnom bili izbegavanje troškova prosidbe i svadbe.
 
LEVIRAT I SORORAT
Ovo su dve vrste arhaičnih brakova. Levirat predstavlja bračnu zajednicu koju sklapa žena sa bratom svog preminulog supruga, dok je sororat brak udovca sa svastikom. Ovaj običaj se uglavnom praktikovao ukoliko žena ili muškarac nisu imali potomke sa preminulim partnerom. Ustanovljeno je da je sororat postojao sve do polovine XX veka u Istočnoj Srbiji. Muž koji ostane udovac mogao je da oženi sestru svoje žene, pod uslovom da ona već nije udata. Kao razlog ovog brak navodi se da o deci koja su ostala bez majke najbolje može da brine majčina sestra.
 
MNOGOŽENSTVO
Iako se ovaj oblik bračne zajednice dešavao retko, ipak je zabeleženo nekoliko slučajeva. Ovaj običaj je podrazumevao da muškarac ima pravo da se oženi sa više žena. U Vojvodini su ovi slučajevi zabeleženi još u prvoj polovini XVIII veka. Ovaj običaj je bio protiv zakona, pa se svako ko je otkriven, bio kažnjavan. Međutim, bogatim ljudima se gledalo kroz prste kada je u pitanju ovaj običaj.
 
(Telegraf.rs)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:16

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:

Hrvatska je narcisoidno introvertirana pasivno agresivna paranoidno šizofrena vukojebina.
   
gnječ wrote:metilda, ja bi te zamolio da imenuješ neke forumaše na ovoj temi koji mrze hrvatsku.

lol!

pička ti materina ustaška.


evo da si makar odmaknuo malo ta dva posta, nego odmah jedan uz drugi  drunken

ma ko te jebe nisi ti hrvatska, ti si jedan dio hrvatske onaj nasmrdljiviji najljigaviji sa dna hrvatske septičke jame koji uništava i zagađuje zdravo tkivo. ti si kancerogeno hrvatsko tkivo koje razara zdravo hrvatsko tkivo da se izrazim poetski.

nula. zero. niente.


da te podsjetim što si napisao:


gnječ wrote:Hrvatska je narcisoidno introvertirana pasivno agresivna paranoidno šizofrena vukojebina

dakle Hrvatska u cjelini  a ne metilda kao dio hrvatske
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:23

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
   


lol!

pička ti materina ustaška.


evo da si makar odmaknuo malo ta dva posta, nego odmah jedan uz drugi  drunken

ma ko te jebe nisi ti hrvatska, ti si jedan dio hrvatske onaj nasmrdljiviji najljigaviji sa dna hrvatske septičke jame koji uništava i zagađuje zdravo tkivo. ti si kancerogeno hrvatsko tkivo koje razara zdravo hrvatsko tkivo da se izrazim poetski.

nula. zero. niente.


da te podsjetim što si napisao:


gnječ wrote:Hrvatska je narcisoidno introvertirana pasivno agresivna paranoidno šizofrena vukojebina

dakle Hrvatska u cjelini  a ne metilda kao dio hrvatske

šta ti nije jasno? nemožeš nemaš mentalne vizualizacije da spojiš te moje dvije tvrdnje u jednu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:32

Gnječ, uočavaš li ti razliku između imenica Hrvatska i metilda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:34

gnječ wrote:pička ti materina ustaška.

vjerojatno si na pp dobio upute pa si par dana bio solidan .. ali pogano srce ne može odoljeti.. ili si opet za putovanja u središte tame  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 16:53

metilda wrote:Gnječ, uočavaš li ti razliku između imenica Hrvatska i metilda?

naravno. samo mi nije jasno zašto ti kad se tebi napiše post ili smatraš da je post upućen tebi kažeš da ovdje neki mrze Hrvatsku? daj se odluči šta si jel si metilda ili si hrvatska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 17:04

Gnječ wrote:
metilda wrote:Gnječ, uočavaš li ti razliku između imenica Hrvatska i metilda?

naravno. samo mi nije jasno zašto ti kad se tebi napiše post ili smatraš da je post upućen tebi kažeš da ovdje neki mrze Hrvatsku? daj se odluči šta si jel si metilda ili si hrvatska.

opet si se pogubio.. post si uputio mativki a ne meni, ja sam samo reagirala.. em post nije imao veze s mativkinim upisom em te nitko nije povlačio za jezik

https://www.ex-iskon-pleme.com/t30211p440-dankverbot#1301988

mržnja je jača od naputaka koje si dobio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 17:06

Dankverbot - Page 23 Gnjea10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 23 Empty Re: Dankverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum