ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dankverbot

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Noor 28/11/2018, 14:55

metilda wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
aben wrote:

eventualno obrambeno, ako mi neka dojde nepozvana na posjed:)
za to su vile u pripravnosti, a? :)
Ja vjerujem da je Abend pošten i moralan. Sumnjam da bi činio nešto što je u suprotnosti s moralnim običajima :)
i ja, samo vidim da voli igrati igrice :P
aben je glumac...naturščik

aben je poput Patricka Janea iz Mentalista..
osnovno mu je da je forum shvatio kao zabavu a dobar je analitičar..
on ne glumi, analizira i to mu jako dobro ide...i uz to se dobro zabavlja.. to je tako i kad ide protiv mog mišljenja
njegov intelektualni kapacitet neusporedivo je veći od gnječevog.. čudi me da si stala na gnječevu stranu
sve si točno napisala, a kad kažem glumac, mislim reći da se voli često praviti da ne razumije, pa stvar rastavi na atome i sugovornika dovede u poziciju da bude u suprotnosti sa vlastitom prethodnom tvrdnjom....znači, glumi "nisan te razumi"....u tom smislu
a kad pričamo o kapacitetima, smatram da ih oba imaju, i to se iz mog posta jasno vidi...tako da ne znam zbog čega misliš da sam stala na gnječovu stranu
možda naša kratka, ali smirena komunikacija tako djeluje, jer niste navikli...no sve je moguće kad se piše hladne glave - mislim na oboje.

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 28/11/2018, 15:45

Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
za to su vile u pripravnosti, a? :)
Ja vjerujem da je Abend pošten i moralan. Sumnjam da bi činio nešto što je u suprotnosti s moralnim običajima :)
i ja, samo vidim da voli igrati igrice :P
aben je glumac...naturščik

aben je poput Patricka Janea iz Mentalista..
osnovno mu je da je forum shvatio kao zabavu a dobar je analitičar..
on ne glumi, analizira i to mu jako dobro ide...i uz to se dobro zabavlja.. to je tako i kad ide protiv mog mišljenja
njegov intelektualni kapacitet neusporedivo je veći od gnječevog.. čudi me da si stala na gnječevu stranu
sve si točno napisala, a kad kažem glumac, mislim reći da se voli često praviti da ne razumije, pa stvar rastavi na atome i sugovornika dovede u poziciju da bude u suprotnosti sa vlastitom prethodnom tvrdnjom....znači, glumi "nisan te razumi"....u tom smislu
a kad pričamo o kapacitetima, smatram da ih oba imaju, i to se iz mog posta jasno vidi...tako da ne znam zbog čega misliš da sam stala na gnječovu stranu
možda naša kratka, ali smirena komunikacija tako djeluje, jer niste navikli...no sve je moguće kad se piše hladne glave - mislim na oboje.

A to primjećuješ samo na abenu? to rastavljanje stvari na atome.. pa to je zapravo izvanredno jer su sve stvari napravljene od atoma :D u diskusiji je vrag u detaljima koji se u forumskom komuniciranju sakriju iza sarkazma i ironije.. pa kad odgovoriš na sarkazam istim načinom onda bude - tko je forumsko-politički korektan taj tabači - po onoj staroj tko jači taj tabači.. ne vidim u gnječu nikakav potencijal.. kad god napiše nešto svoje to bude vrijeđanje na najnižoj ljudskoj razini .. ostalo je lijepljenje citata.. to je sinoć radio cijelu večer  a onda zamjerio abenu njegov citat.. uostalom, ja zbilja volim rastavljanje diskurza na atome.. :D ali najčešće nemam vremena.. kad bi vidjeli na koji način uspijevam pisati.. :D
nego eto, usput ću primijetiti.. u mnogim temama postoje ljudi koji nemaju svoje mišljenje nego prihvaćaju tuđe i čvrsto stoje iza toga.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 28/11/2018, 16:05

evo par srpskih tradicijskih običaja:


VERIDBA U KOLEVCI

Ovaj bizarni običaj poznat je i kao "veridba u trbuhu". Naime, kako bi se održalo prijateljstvo među porodicama, očevi su se dogovarali da njihova deca, pod uslovom da im žene ostanu trudne u istom ili približnom trenutku, kad odrastu stupe u brak. Ukoliko se desi da su ta deca istog pola, onda bi postali pobratimi ili posestrime. Ovakvi dogovori su bili realizovani, jer nije smela da se pogazi roditeljska reč.

SNOHAČENJE

Ovaj običaj je ostao još od Južnih Slovena i predstavlja seksualni odnos između svekra i snaje, uglavnom zbog seksualne nezrelosti ili odsustva sina. Snohačenje je postojalo do njegove punoletnosti. Na žalost, često su se rađala deca kao rezultat ovog bizarnog običaja, a naročito je bio rasprostranjen u Pomoravlju. Bora Stanković je ovaj običaj detaljno opisao u delu "Nečista krv".

https://www.telegraf.rs/vesti/1315249-bizarni-svadbeni-i-bracni-obicaji-u-srbiji-ko-su-tobelije-a-sta-je-snohacenje-i-sororat-foto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 28/11/2018, 16:22

metilda wrote:evo par srpskih tradicijskih običaja:


VERIDBA U KOLEVCI

Ovaj bizarni običaj poznat je i kao "veridba u trbuhu". Naime, kako bi se održalo prijateljstvo među porodicama, očevi su se dogovarali da njihova deca, pod uslovom da im žene ostanu trudne u istom ili približnom trenutku, kad odrastu stupe u brak. Ukoliko se desi da su ta deca istog pola, onda bi postali pobratimi ili posestrime. Ovakvi dogovori su bili realizovani, jer nije smela da se pogazi roditeljska reč.
SNOHAČENJE

Ovaj običaj je ostao još od Južnih Slovena i predstavlja seksualni odnos između svekra i snaje, uglavnom zbog seksualne nezrelosti ili odsustva sina. Snohačenje je postojalo do njegove punoletnosti. Na žalost, često su se rađala deca kao rezultat ovog bizarnog običaja, a naročito je bio rasprostranjen u Pomoravlju. Bora Stanković je ovaj običaj detaljno opisao u delu "Nečista krv".
https://www.telegraf.rs/vesti/1315249-bizarni-svadbeni-i-bracni-obicaji-u-srbiji-ko-su-tobelije-a-sta-je-snohacenje-i-sororat-foto

mržnja prema srbima je odličan motivator da naučiš sve o srbima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Noor 28/11/2018, 16:28

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Ja vjerujem da je Abend pošten i moralan. Sumnjam da bi činio nešto što je u suprotnosti s moralnim običajima :)
i ja, samo vidim da voli igrati igrice :P
aben je glumac...naturščik

aben je poput Patricka Janea iz Mentalista..
osnovno mu je da je forum shvatio kao zabavu a dobar je analitičar..
on ne glumi, analizira i to mu jako dobro ide...i uz to se dobro zabavlja.. to je tako i kad ide protiv mog mišljenja
njegov intelektualni kapacitet neusporedivo je veći od gnječevog.. čudi me da si stala na gnječevu stranu
sve si točno napisala, a kad kažem glumac, mislim reći da se voli često praviti da ne razumije, pa stvar rastavi na atome i sugovornika dovede u poziciju da bude u suprotnosti sa vlastitom prethodnom tvrdnjom....znači, glumi "nisan te razumi"....u tom smislu
a kad pričamo o kapacitetima, smatram da ih oba imaju, i to se iz mog posta jasno vidi...tako da ne znam zbog čega misliš da sam stala na gnječovu stranu
možda naša kratka, ali smirena komunikacija tako djeluje, jer niste navikli...no sve je moguće kad se piše hladne glave - mislim na oboje.

A to primjećuješ samo na abenu? to rastavljanje stvari na atome.. pa to je zapravo izvanredno jer su sve stvari napravljene od atoma :D u diskusiji je vrag u detaljima koji se u forumskom komuniciranju sakriju iza sarkazma i ironije.. pa kad odgovoriš na sarkazam istim načinom onda bude - tko je forumsko-politički korektan taj tabači - po onoj staroj tko jači taj tabači.. ne vidim u gnječu nikakav potencijal.. kad god napiše nešto svoje to bude vrijeđanje na najnižoj ljudskoj razini .. ostalo je lijepljenje citata.. to je sinoć radio cijelu večer  a onda zamjerio abenu njegov citat.. uostalom, ja zbilja volim rastavljanje diskurza na atome.. :D ali najčešće nemam vremena.. kad bi vidjeli na koji način uspijevam pisati.. :D
nego eto, usput ću primijetiti.. u mnogim temama postoje ljudi koji nemaju svoje mišljenje nego prihvaćaju tuđe i čvrsto stoje iza toga.. :D
ne, ali aben to radi savršeno :)
volim rastavljati i ja, volim analitiku, no najčešće ni ja na forumu za neku ozbiljniju nemam vremena...ili jako rijetko.
o prihvaćanju tuđeg mišljenja...hm, možda je to samo kompatibilnost u stavovima, a možda i ovo što kažeš, ne treba uopćavati.
ja kad nemam stav, ili potrebnog znanja, ne uključujem se....samo čitam i razmišljam

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 28/11/2018, 16:38

Gnječ wrote:
metilda wrote:evo par srpskih tradicijskih običaja:


VERIDBA U KOLEVCI

Ovaj bizarni običaj poznat je i kao "veridba u trbuhu". Naime, kako bi se održalo prijateljstvo među porodicama, očevi su se dogovarali da njihova deca, pod uslovom da im žene ostanu trudne u istom ili približnom trenutku, kad odrastu stupe u brak. Ukoliko se desi da su ta deca istog pola, onda bi postali pobratimi ili posestrime. Ovakvi dogovori su bili realizovani, jer nije smela da se pogazi roditeljska reč.
SNOHAČENJE

Ovaj običaj je ostao još od Južnih Slovena i predstavlja seksualni odnos između svekra i snaje, uglavnom zbog seksualne nezrelosti ili odsustva sina. Snohačenje je postojalo do njegove punoletnosti. Na žalost, često su se rađala deca kao rezultat ovog bizarnog običaja, a naročito je bio rasprostranjen u Pomoravlju. Bora Stanković je ovaj običaj detaljno opisao u delu "Nečista krv".
https://www.telegraf.rs/vesti/1315249-bizarni-svadbeni-i-bracni-obicaji-u-srbiji-ko-su-tobelije-a-sta-je-snohacenje-i-sororat-foto

mržnja prema srbima je odličan motivator da naučiš sve o srbima.

ne, mržnja prema hrvatima koju neki pokazuju na ovoj temi prilika je da nešto naučiš i o srbima
inače me boli briga o srpskoj svadbenoj tradiciji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 28/11/2018, 17:05

: ))

A tko to tocno mrzi Hrvate?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 28/11/2018, 17:17

Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
i ja, samo vidim da voli igrati igrice :P
aben je glumac...naturščik

aben je poput Patricka Janea iz Mentalista..
osnovno mu je da je forum shvatio kao zabavu a dobar je analitičar..
on ne glumi, analizira i to mu jako dobro ide...i uz to se dobro zabavlja.. to je tako i kad ide protiv mog mišljenja
njegov intelektualni kapacitet neusporedivo je veći od gnječevog.. čudi me da si stala na gnječevu stranu
sve si točno napisala, a kad kažem glumac, mislim reći da se voli često praviti da ne razumije, pa stvar rastavi na atome i sugovornika dovede u poziciju da bude u suprotnosti sa vlastitom prethodnom tvrdnjom....znači, glumi "nisan te razumi"....u tom smislu
a kad pričamo o kapacitetima, smatram da ih oba imaju, i to se iz mog posta jasno vidi...tako da ne znam zbog čega misliš da sam stala na gnječovu stranu
možda naša kratka, ali smirena komunikacija tako djeluje, jer niste navikli...no sve je moguće kad se piše hladne glave - mislim na oboje.

A to primjećuješ samo na abenu? to rastavljanje stvari na atome.. pa to je zapravo izvanredno jer su sve stvari napravljene od atoma :D u diskusiji je vrag u detaljima koji se u forumskom komuniciranju sakriju iza sarkazma i ironije.. pa kad odgovoriš na sarkazam istim načinom onda bude - tko je forumsko-politički korektan taj tabači - po onoj staroj tko jači taj tabači.. ne vidim u gnječu nikakav potencijal.. kad god napiše nešto svoje to bude vrijeđanje na najnižoj ljudskoj razini .. ostalo je lijepljenje citata.. to je sinoć radio cijelu večer  a onda zamjerio abenu njegov citat.. uostalom, ja zbilja volim rastavljanje diskurza na atome.. :D ali najčešće nemam vremena.. kad bi vidjeli na koji način uspijevam pisati.. :D
nego eto, usput ću primijetiti.. u mnogim temama postoje ljudi koji nemaju svoje mišljenje nego prihvaćaju tuđe i čvrsto stoje iza toga.. :D
ne, ali aben to radi savršeno :)
volim rastavljati i ja, volim analitiku, no najčešće ni ja na forumu za neku ozbiljniju nemam vremena...ili jako rijetko.
o prihvaćanju tuđeg mišljenja...hm, možda je to samo kompatibilnost u stavovima, a možda i ovo što kažeš, ne treba uopćavati.
ja kad nemam stav, ili potrebnog znanja, ne uključujem se....samo čitam i razmišljam

Pa u tome i jest stvar .. da to radi savršeno... dugo mi je trebalo da ga "uhvatim" jer se gubio u šaputanjima na jastuku s mativkom..
i ja sam razmišljala dugo.. pa smisao foruma i jest da razmišljaš.. o sebi.. o drugima.. o svijetu u kojem živiš.. u ovoj buci u kojoj ja prebivam pisati na forumu je pravi duhovni odmor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 28/11/2018, 17:22

Onda? Tko to mrzi Hrvate? "Neki" je tako neodredjena zamjenica.

Znamo tko mrzi Srbe. Znamo tko prezire Abena i Metildu (ja), kome se gadi Sejtan (opet ja), ali tko mrzi Hrvate to nisam ubrala. :D Osim Gnjeca, ali on nije "neki". On je " netko".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 28/11/2018, 20:02

violator wrote:: ))

A tko to tocno mrzi Hrvate?

neki na ovoj temi. valjda metilda zna ali još je drži takozvana hrvatska šutnja pa nećemo nikad doznat koji su to neki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka 29/11/2018, 02:15

Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 29/11/2018, 06:45

mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?
nemo, fali neka kopula, drukčiji red riječi, nešto. zvuči ko neki triggered stranac

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Noor 29/11/2018, 08:33

aben wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?
nemo, fali neka kopula, drukčiji red riječi, nešto. zvuči ko neki triggered stranac
mene je podsjetila na crvenkastog
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 08:58

violator wrote:Evo, i ja sam pozeljela citirati o prijasnjim, boljim, vremenima. Nesto o Hrvatima i tradiciji braka. Za nase forumske Markicke, u celo ih poljubim. :)


Sto veli jedan, slika obitelju koju nam namece svecenstvo i Markica, nije tradicionalna obitelj hrvatskih katolika, vec crvena komunisticka americka verzija masonskog protestantizma.

:D

"Primjerice, u Staljinovom SSSR-u je neko vrijeme prije 2. s. rata postojao i primjenjivao se zakon po kojem je država doslovce oduzimala djecu od roditelja i "odgajala" ih u svojim domovima. Pozivala se pri tome na logiku da je brak ionako zastarjela buržoaska i kontrarevolucionarna institucija suprotna idealima komunizma, zahtjevala pravo na "slobodnu ljubav" ma što god to značilo i na pretpostavku da će djeca bolje napredovati u domovima jer država sve najbolje zna pa tako i kako treba odgajati djecu.
Posljedice su bile strašne jer se pokazalo da im država ne može ponuditi niti zamijeniti roditeljsku ljubav i toplinu roditeljskog doma pa su djeca iz državnih domova bila sklonija kriminalu odnosno asocijalnom ponašanju, slabije su napredovala, čak i fizički, ali i umno i bila manje motivirana za učenje i psihološki stabilna."



https://www.ex-iskon-pleme.com/t30266p280-sto-je-bolja-opcija-da-dijete-ostane-u-domu-ili-da-ga-udomi-gej-par#1301918
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 08:59

Noor wrote:
aben wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?
nemo, fali neka kopula, drukčiji red riječi, nešto. zvuči ko neki triggered stranac
mene je podsjetila na crvenkastog

mogla je napisati: negativnu energiju doživljavam kao nasilje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka 29/11/2018, 10:30

aben wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?
nemo, fali neka kopula, drukčiji red riječi, nešto. zvuči ko neki triggered stranac
:) prenijela sam misli bez da sam ih složila tj.oblikovanja u glavi. Koji centar mozga je zadužen za to?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka 29/11/2018, 10:32

Noor wrote:
mene je podsjetila na crvenkastog
Većinom me nasmije. Sviđaju mi se neke njegove upadice.

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka 29/11/2018, 10:35

metilda wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?
nemo, fali neka kopula, drukčiji red riječi, nešto. zvuči ko neki triggered stranac
mene je podsjetila na crvenkastog

mogla je napisati: negativnu energiju doživljavam kao nasilje
Da, to bi bilo ispravnije al nedostaje mi širine. Ne znam zašto Doživljavamo li ju na isti način?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 29/11/2018, 10:49

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:Kada osjetim negativnu energiju imam osjećaj napad nasiljem :)
Ima li smisla ova rečenica?
nemo, fali neka kopula, drukčiji red riječi, nešto. zvuči ko neki triggered stranac
:) prenijela sam misli bez da sam ih složila tj.oblikovanja u glavi. Koji centar mozga je zadužen za to?
vernikovo područje

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 29/11/2018, 11:01

metilda wrote:
violator wrote:Evo, i ja sam pozeljela citirati o prijasnjim, boljim, vremenima. Nesto o Hrvatima i tradiciji braka. Za nase forumske Markicke, u celo ih poljubim. :)


Sto veli jedan, slika obitelju koju nam namece svecenstvo i Markica, nije tradicionalna obitelj hrvatskih katolika, vec crvena komunisticka americka verzija masonskog protestantizma.

:D

"Primjerice, u Staljinovom SSSR-u je neko vrijeme prije 2. s. rata postojao i primjenjivao se zakon po kojem je država doslovce oduzimala djecu od roditelja i "odgajala" ih u svojim domovima. Pozivala se pri tome na logiku da je brak ionako zastarjela buržoaska i kontrarevolucionarna institucija suprotna idealima komunizma, zahtjevala pravo na "slobodnu ljubav" ma što god to značilo i na pretpostavku da će djeca bolje napredovati u domovima jer država sve najbolje zna pa tako i kako treba odgajati djecu.
Posljedice su bile strašne jer se pokazalo da im država ne može ponuditi niti zamijeniti roditeljsku ljubav i toplinu roditeljskog doma pa su djeca iz državnih domova bila sklonija kriminalu odnosno asocijalnom ponašanju, slabije su napredovala, čak i fizički, ali i umno i bila manje motivirana za učenje i psihološki stabilna."



https://www.ex-iskon-pleme.com/t30266p280-sto-je-bolja-opcija-da-dijete-ostane-u-domu-ili-da-ga-udomi-gej-par#1301918


Da te poducim necemu, zlato mo'e. Kad nekome odgovaras na upis, onda ne brises najbitniji dio tog komentara. :D

violator wrote: Piše: Dr. sc. Tea Škokić (viša znanstvena suradnica u Institutu za etnologiju i folkloristiku)

Uvid u etnografsku građu o hrvatskim tradicijskim obilježjima braka i obitelji pokazuje da je obitelj nekada uključivala mnogo više članova od današnje nuklearne obitelji te su djecu odgajala starija djeca ili starije žene, a ne otac i majka. Brak je po današnjim uzusima bio na granici pedofilije jer su se udavale mlade djevojke, gotovo djevojčice, u nekim krajevima i po principu otmice. Parovi u ruralnim područjima su i po više godina živjeli crkveno nevjenčano, a postojali su i probni brakovi u kojima je žena prvo morala dokazati svoju plodnost da bi se uopće mogla udati. Nuklearna građanska obitelj i model dvoroditeljskog odgoja djece – koji danas, iako sve manje, prakticiramo –uvezeni su s protestantskog Zapada te su ovdje u punom smislu zaživjeli tek u socijalizmu. Stoga je, smatram, svako pozivanje na tradiciju unaprijed izgubljen argument.

---

Sto veli jedan, slika obitelju koju nam namece svecenstvo i Markica, nije tradicionalna obitelj hrvatskih katolika, vec crvena komunisticka americka verzija masonskog protestantizma.


Tako. Sad mi pojasni kakve veze STALJINOV SSSR ima s citatom koji se odnosi na nase prostore??? I tko to mrzi Hrvate, usput?

Oprostit ces, ali i nemam dovoljnu kolicinu mazohizma citati izdrkavanja s Vipa. Ako bi bila ljubazna navesti sto to tocno u njima zapinje za tvoje oko?


Last edited by violator on 29/11/2018, 11:03; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 29/11/2018, 11:02

sićan se, jedunpu sun moro napisati seminar,
izabro sun temu razvoj govora, i ploti 300 kn da mi to jedun normalan student napiše:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 22 Empty Re: Dankverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum