ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Throw a commie from the chopper

Page 24 of 33 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next

Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by marcellus 6/11/2018, 02:05

kolerik wrote:
marcellus wrote:
kolerik wrote:Mene Fukuyama uvijek podsjeti na Despacito. Ono, one summer wonder. Huntington, gospodo. Samo je sad malo prekasno.

stavi bilo koju huntingtovu tezu na fejs i baniraće te jer su svi ljudi isti i sve su kulture iste i ...

Zato ni nisam nikada bio na FB-u i ostalim CIA navlakusama i imam dva laptopa.

Nije grozno kad te baniraju, grozno je kad citas one koje ne bi nikada banirali ;)

istina, oruđe za debilizaciju i širenje ljubavi

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:22

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:
[size=45]Škare: Hrvatski BDP danas je isti kao 1989. Zašto smo izgubili trideset godina?[/size]
Zbog velkosrbske agresije i socijalističkh ekonomskih politikah do dana današnjega.
Ne mjesaj kruške i jabuke 
Ovo je kapitalizam 
Feudalni kapitalizam s par ortaka , njih 200 ili300 koji imaju sve u svojim rukama 

Di je to od socijslizma , neznslice glupe :grin
Socijalizam zbog državnoga vlasništva nad znatnim dielom gospodarstva.
Ma znam to 

Ali kome ide u dzep novac ? 
Menadžerima , sinko 
Politickoj i crkvenoj parazitskoj kasti 
Radnici dobivsju sitniš 
Zato i bjeze masovno ..afro




Tvrtke koje su povezane s vrhom HDZ-a i Tvrtke koje su povezane s vrhom HDZ-a i na poslovima s državom od 2004. uprihodovale 6,4 milijarde kuna 1. FIMI MEDIA - 179,3 milijuna kuna - Mladen Barišić Barišićev njegova bliska prijateljica Nevenka Jurak vlasnica je tvrtke Fimi media koja je zarađivala na marketinškim poslovima za ministarstva i državne tvrtke - Fimi media je od 2004. do 2009. u poslovima s državom uprihodila 179,3 milijuna kn 2. Spektar produkcija - 33,5 milijuna kn - Luka Bebić 3. B1 Plakati - 114,6 milijuna - Luka Bebić Sin Luke Bebića Ante navodno je tajni suvlasnik Spektra produkcije, tvrtke u vlasništvu Anitina prijatelja Vedrana Dragovića - prihodi u poslovima s državom: 33,5 milijuna kn Ante Bebić je pak vlasnik tvrtke B1 plakati, koja je zarađivala na oglasnim prostorima u javnim ustanovama - 114,6 milijuna kn 4. Massol - 95,5 milijuna kn - Ratko Maček Maček lobira za tvrtku koja je u vlasništvu Ivana Solde. Massol je na marketinškim uslugama u ministarstvima i državnim tvrtkama zaradila 95,5 milijuna kn 5. Intermax - 31,2 milijuna kn - Mario Zubović Vlasnik tvrtke je Luka Mihaljević, Zubovićev zet. Intermax je na prodaji ruksaka, kemijskih olovaka i druge uredske oprema državnim tvrtkama zaradila je 31,2 milijuna kn 6. IGH - 3,7 milijardi kuna - Marina Matulović Dropulić Marina ima oko 1800 dionica. IGH je na projektiranju i nadzoru u cestogradnji zaradio 3,7 milijardi kuna 7. Lotos trgovina - 74,4 milijuna kn - Ivan Jarnjak Vlasnik tvrtke je Igor Jarnjak, sin Ivana Jarnjaka. Lotos trgovina je na skupima darovima koje su kupovale državne tvrtke zaradila 74,4 milijuna kuna. 8. D&Z - 57,5 milijuna kn - Zdravko Livaković Zdravko Livaković i tvrtka D&Z. Vlasnik tvrtke je Davor Uglešić, a do 2004. suvlasnik je bio Zdravko Livaković. D&Z je na cestogradnji, kao podizvođač radova na nadzoru i projektiranju od 2004. zaradila 57,5 milijuna kuna.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/hdz-ovih-11-tvrtki-na-poslovima-s-drzavom-stekli-milijarde-kuna-229770 - www.vecernji.hr


Last edited by Sora on 6/11/2018, 07:32; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by aben 6/11/2018, 07:23

šteta je ča ste se uvatili znanstvenosti ekonomije; niko nikoga ne će brčiti iz helihoptera jer  mu neko polje  djelovanja je ili ni dovoljno znanstveno.
za odredjivanje kandidatov za let dovoljno je pitati ča je to poštena ploća.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:25

A to sad si kao duhovit

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by aben 6/11/2018, 07:27

Sora wrote:A to sad si kao duhovit
ni, ozbiljno govorin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:28

Nema veze rasprava s placom nego s razlikama kapitalizma i socijalizma 
Odnosno kako se zove ovo sto mi imamo 
Posto ne kuzite sto je socijalizam onda tvrdite da smo u socijalizmu 
E pa nismo 
Prije svega jer je osnovno vlasnistvo privatno a tamo gdje nije onda je državno ali je princip raspodjele dohotka takav da se visak novca trpa u privatni dzep menadžera ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Šandor Winnetou 6/11/2018, 07:29

marcellus wrote:Throw a commie from the chopper - Page 24 0ndkuIg
sunny lol!

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 24 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 6/11/2018, 07:32

tre wrote:
marcellus wrote:Throw a commie from the chopper - Page 24 0ndkuIg
sunny lol!
Nije ti Staljin kriv za propast endehazije i ustasku pusionu. Krivi su sami sebi.

A te brojke su fantazije za malu djecu. Jebo te pinochet u supak maloumni.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 6/11/2018, 07:35

Regoč wrote:
Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:
[size=45]Škare: Hrvatski BDP danas je isti kao 1989. Zašto smo izgubili trideset godina?[/size]
Zbog velkosrbske agresije i socijalističkh ekonomskih politikah do dana današnjega.
Ne mjesaj kruške i jabuke 
Ovo je kapitalizam 
Feudalni kapitalizam s par ortaka , njih 200 ili300 koji imaju sve u svojim rukama 

Di je to od socijslizma , neznslice glupe :grin
Socijalizam zbog državnoga vlasništva nad znatnim dielom gospodarstva.
A evo vidim koliko vas je i privatni sektor odveo u blagostanje. Sranje drzavni sranje privatni.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:36

Uzmimo recimo ŽELJEZARU SISAK U SOCIJALIZMU I KAPITALIZMU 

TA JE Željezara poznata po brizi za radnike i to 
IMALI SU ODMARALIŠTE ZARADNIKE I TO VISE NJIH , JEDNO JE BILO U MALINSKOJ U ULOCI DUB , MILČETIĆI 

IMALI SU VRLO RAZVIJENU BRIGU ZA KULTURU RADNIKA I TO AKTIVNU I PASIVNU 

IMALI SU VRTIĆ, AMBULANTU ITD 
BAZEN , PARK U KRUGU TVORNICE 
ITD 
ZA cini mi se oko 30 000 radnika Siska i okolice 

A U KAPITALIZMU SE ŽELJEZARA UGASILA 
A Sisak je mrtav grad

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Šandor Winnetou 6/11/2018, 07:39

Ringo10 wrote:
tre wrote:
marcellus wrote:Throw a commie from the chopper - Page 24 0ndkuIg
sunny lol!
Nije ti Staljin kriv za propast endehazije i ustasku pusionu. Krivi su sami sebi.

A te brojke su fantazije za malu djecu. Jebo te pinochet u supak maloumni.
alo budalo sa kime se ti svađaš?

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 24 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:40

Ringo10 wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:
[size=45]Škare: Hrvatski BDP danas je isti kao 1989. Zašto smo izgubili trideset godina?[/size]
Zbog velkosrbske agresije i socijalističkh ekonomskih politikah do dana današnjega.
Ne mjesaj kruške i jabuke 
Ovo je kapitalizam 
Feudalni kapitalizam s par ortaka , njih 200 ili300 koji imaju sve u svojim rukama 

Di je to od socijslizma , neznslice glupe :grin
Socijalizam zbog državnoga vlasništva nad znatnim dielom gospodarstva.
A evo vidim koliko vas je i privatni sektor odveo u blagostanje. Sranje drzavni sranje privatni.
Ma budale i klaunovi 
Sluze se lazima 

I seru 
Ne treba ih ozbiljno uzimati uopce 
Rekla bi da provociraju 
I on i ovaj tre 

A MARCELKO JE DUBRE OD COVJEKA , JA TO OSJETIM UVIJEK 
TO JE ZENSKI INSTINKT 
NE BI TAJ MENI NA 100 m dosao da ne osjetim smrad njegovih lazi i falsifikata :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:43

1968. Godine je izvrsni direktor GM imao 66 puta veću placu od prosječnog radnika.
Danas izvrsni direktor VALMARTA , koji nista ne proizvodi, ima placu oko 900 puta veću od prosječnog zaposlenika.
Bogatstvo osnivača VALMARTA se procjenjuje na 85 milijardi dolara sto ima jedva ima nekih 40posto ili 120 milijuna Amera.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by aben 6/11/2018, 07:44

Sora wrote:Nema veze rasprava s placom nego s razlikama kapitalizma i socijalizma 
Odnosno kako se zove ovo sto mi imamo 
Posto ne kuzite sto je socijalizam onda tvrdite da smo u socijalizmu 
E pa nismo 
Prije svega jer je osnovno vlasnistvo privatno a tamo gdje nije onda je državno ali je princip raspodjele dohotka takav da se visak novca trpa u privatni dzep menadžera ..
ne s ploćun, nego s koncepton poštenw ploće. 
to je odličan indikator je li neko fašist ili ni

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:44

Evo vam vas kapitalizam

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:45

aben wrote:
Sora wrote:Nema veze rasprava s placom nego s razlikama kapitalizma i socijalizma 
Odnosno kako se zove ovo sto mi imamo 
Posto ne kuzite sto je socijalizam onda tvrdite da smo u socijalizmu 
E pa nismo 
Prije svega jer je osnovno vlasnistvo privatno a tamo gdje nije onda je državno ali je princip raspodjele dohotka takav da se visak novca trpa u privatni dzep menadžera ..
ne s ploćun, nego s koncepton poštenw ploće. 
to je odličan indikator je li neko fašist ili ni
Ma ok 
Tvrdim da nije placa jedina dobit materijalna ili nematerijalna

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:47

Throw a commie from the chopper - Page 24 Img_4031

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora 6/11/2018, 07:48

Crvene zastave i petokraka 
Na proslsvi u Istri 

SF SN

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by aben 6/11/2018, 07:52

Sora wrote:
aben wrote:
Sora wrote:Nema veze rasprava s placom nego s razlikama kapitalizma i socijalizma 
Odnosno kako se zove ovo sto mi imamo 
Posto ne kuzite sto je socijalizam onda tvrdite da smo u socijalizmu 
E pa nismo 
Prije svega jer je osnovno vlasnistvo privatno a tamo gdje nije onda je državno ali je princip raspodjele dohotka takav da se visak novca trpa u privatni dzep menadžera ..
ne s ploćun, nego s koncepton poštenw ploće. 
to je odličan indikator je li neko fašist ili ni
Ma ok 
Tvrdim da nije placa jedina dobit materijalna ili nematerijalna
naravski da ni, 
ali ako želimo izgroditi bolje društvo, tribaju nan samo upitnik o poštenoj ploći, socijalisti i helihopter.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 6/11/2018, 07:59

Nikad nisam bio Jugo fanatik i Juga mi je bila kao neki okvir zivljenja koji nisam dovodio u puitanje ali nisam ni obozavao.

Jednostavno nije me mnogo zanimalo a bio sam mlad.

Isto tako i socijalizam i komunizam. Nikad nisam o tome razmisljao.

Propast Juge i socijalizma sam dozivio kao neminovnost jer nisam vidio da mogu da opstanu i mislio sam da ce Hrvatska biti mjesto prosperiteta i ostojno zivljenja.

I sad se ne izjasnjavam. Ali ne mogu da probavim lazi i gluposti. Suplje price o demokraciji, svetom i bezgresnom  kapitalizmu i bozanskim takozvanim euroatlantskim integracijama koje niko ne smije dovoditi u pitanje.

Sjecam se jos kao djecak svojih dojmova kad sam putovao po Hrvatskoj. One Slavonije koja je bujala od zivota, polja punih stoke, traktora i kombajna i ljudi koji su zujali svuda.

Sjecam se kad sam par puta prolazio kroz Sinjsko Polje, polja obradjena, ljudi koji rade, krda stoke svih vrsta i velicina na sve strane, krava, ovaca pa i konja, cak i po sinjskom sportskom aerodromu sve prepuno. Djecurlije ko u prici, trckaraju na sve strane.

Sad kad odem - pustos. Sve zamrlo. Samo su strani prodajni lanci prepuni.

Industrije skoro da vise i nema, sve one silne tvornice i poduzeca ... ali ah, da, to su bili navodni socijalisticki mastodonti pa ih je valjalo unistiti i rasprodati u bescijenje .

I jebi ga, ko je jamio jamio je. To je zvanicni neobjavljeni stav, samo je Rojs bio dovoljno iskren da to izrekne javno.

I tu je neizbjezni crkveni kler koji i danas vodi rat kontra mrtvog komunizma. A ne cujem ih da se mnogo sekiraju radi demografske i moralne katastrofe. 
Jebi ga, imaju oni vaznija posla, sta da radis.

E moji Hrvati, jebo vas i kapitalizam i toboznja demokracija i takozvane euroatlantske integracije. Sve je to sluzilo da vas poropbe, koloniziraju i svedu na nista. A vi kurca ne kontate.

I jebe mi se za Jugovinu ali ako me danas pitate je li mi bolji bio onakav socijalizam ili ovakav kapitalizam, ja dileme nemam.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by kic 6/11/2018, 08:15

aben wrote:šteta je ča ste se uvatili znanstvenosti ekonomije; niko nikoga ne će brčiti iz helihoptera jer  mu neko polje  djelovanja je ili ni dovoljno znanstveno.
za odredjivanje kandidatov za let dovoljno je pitati ča je to poštena ploća.

pegla je leteća, tako daa

:aw
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 24 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 33 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum