ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narod ne odlucuje

Page 8 of 22 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Next

Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus 11/10/2018, 10:51

Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
da zakljucimo, ne ponasate se lijepo i civilizirano i andrej visarionovic vam je bacio te vase liste u smece i gotova prica. 
sad smislite nesto drugo pa se bavite s tim par mjeseci

zato će vama andrej visarionivič vladat idućih sto godina, a ja ću malo pogledat ovih dana oglase po irskoj i singapuru...
sberbanka uvijek trazi strucnjake a ti si radio u banci :)

žena od prijatelja si je dobra s putinom, ruskinja, piše za komsomolskaju a to je putinovo, raspitaću se :)

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus 11/10/2018, 10:52

T. wrote:APIS...

ništa nije slučajno...

je i meni je palo u oči kad sam pisao o tome


_________________
Narod ne odlucuje - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by catabbath 11/10/2018, 11:04

marcellus wrote: Dobili smo domovnicu i dokumente još dok je bio Predsjednik Tuđman živ.

Normalno. Svi su oni dobili papire u tom trenutku, bianko domovnice i putovnice iz konzulata u Mostaru - štancaj!. Svima im treba oduzeti državljanstvo.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12392
2015-08-22


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by AssadNaPodmornici 11/10/2018, 11:16

jasambrend wrote:
kic wrote:
jasambrend wrote:
kic wrote:
epikur37 wrote:


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.

ma protiv svake promjene su, a cude se sto im je lose-

ugl, vise je svar u poslu, evo bas pisem otkaz u wordu, ljudi su ovdje malo izgubili kompas, ne mozes ni u kog imat ni trunku povjerenja-

presjelo mi je, 4 mjeseca ucim covjeka poslu i jedini ga primim kako spada ovdje, i on mi prvom prilikom zabije noz u ledja.

ajbok svi.

a kaja se samo zabavlja ali masi cijeli fudbal, ne ljutim se na nju.

Skužio si obrazac ponašanja prosječnog Hrvata konačno... da, baš zbog toga i treba bježati, zbog tih malih, zločestih, zajedljivih i pokvarenih ljudi koji ne bi niti mrava zgazili...dok ne dobiju priliku... na poslu se to najčešće jako dobro i izraženo vidi, ali jebi ga, kad ja zagovaram atomsku, onda sam ja u kurcu..

ma to je samo kulminacija, atmosfera je toksicna..  cim imas s nekim posla padnu maske..

a sami sebi smo najveci neprijatelji, sto se vidi u svakoj stvari koja ispliva u javnost prakticki-
Naravno da treba bježati tko god nije uhvatio korjenje.. .atmosfera je gadljivo toksična...s jedne strane imaš ljude iz tzv. građanskih opcija koji bi prodali dušu, nacionalni indetitet, suverenost, sve... samo za to da ih netko izvana potapše po leđima, doduše doda i koju pinku ili mini povlasticu pride (koji usrani self esteem) i onu jebeno primitivno-čobansku opciju koja pozapošljava u državne službe i firme sve što im se dovuklo iz jebenog zavičaja, a da se zna potpisati(nije uvjet)... nekog normalnog, srednjeg puta nema. Nema ga čak ni u promišljanju većine ljudi...bolje bježati, nikad se neće iskorijeniti odavde boljševičko-čobansko-servilno-nepotistički mentalitet...nema tu pomoći, rek'o bi Yoda; low IQ i jebat ga, ali je izgleda u pravu skroz..
:tu :tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by dzango 11/10/2018, 11:21

mortal wrote:
dzango wrote:Jebeš narod. Narod je stoka.
stoka lopovska drži vlast
Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 11/10/2018, 11:21

kic wrote:
Speare Shaker wrote:
kic wrote:
kaya wrote:HAHAHa
htjeli nas preglasati mrtvi i ovi izbosne a?
:)

:facepalm :facepalm :facepalm

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

ma treba bježat odavde.
:20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by dzango 11/10/2018, 11:27

epikur37 wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:
kic wrote:
kaya wrote:HAHAHa
htjeli nas preglasati mrtvi i ovi izbosne a?
:)

:facepalm :facepalm :facepalm

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

ma treba bježat odavde.


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.
Ja sam mislio da je ovaj naš. Balkanac, džentlmen. On u stvari Europejac.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus 11/10/2018, 11:31

catabbath wrote:
marcellus wrote: Dobili smo domovnicu i dokumente još dok je bio Predsjednik Tuđman živ.

Normalno. Svi su oni dobili papire u tom trenutku, bianko domovnice i putovnice iz konzulata u Mostaru - štancaj!. Svima im treba oduzeti državljanstvo.

da, zorici koja je ovo pisala i koja je hrvatica rođena u hrvatskoj i njenom mužu židovu (po prezimenu sudeći) ćemo oduzet dokumente

a dat ćemo ih zemunskom klanu i četnicima koji su krenuli u rat upravo zato jer nisu htjeli biti građani hrvatske a danas bi se žalili do washingtona da im neko uskrati hrvatsko državljanstvo

_________________
Narod ne odlucuje - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 11/10/2018, 11:34

jasambrend wrote:
kic wrote:
epikur37 wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

ma treba bježat odavde.


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.

ma protiv svake promjene su, a cude se sto im je lose-

ugl, vise je svar u poslu, evo bas pisem otkaz u wordu, ljudi su ovdje malo izgubili kompas, ne mozes ni u kog imat ni trunku povjerenja-

presjelo mi je, 4 mjeseca ucim covjeka poslu i jedini ga primim kako spada ovdje, i on mi prvom prilikom zabije noz u ledja.

ajbok svi.

a kaja se samo zabavlja ali masi cijeli fudbal, ne ljutim se na nju.

Skužio si obrazac ponašanja prosječnog Hrvata konačno... da, baš zbog toga i treba bježati, zbog tih malih, zločestih, zajedljivih i pokvarenih ljudi koji ne bi niti mrava zgazili...dok ne dobiju priliku... na poslu se to najčešće jako dobro i izraženo vidi, ali jebi ga, kad ja zagovaram atomsku, onda sam ja u kurcu..
Nije dovoljno samo dobiti posao i plaću, nego i kakve ćeš kolege dobiti. Čekaju li te neke budaletine i luđaci ili normalna, koliko-toliko zdrava atmosfera i rad.
Tako sad ja razmišljam jer u pregovorima za posao, a ova usrana okolina, država, sustav, način razmišljanja je malo reći toksičan već kancerogen i štetan po psihofizičko zdravlje mnogih. Doslovno moraš biti jebeno jak i voditi računa kako se ne pogubio u svemu te da ostaneš na svojem kursu.
Smradova koji žive od proračuna i poduzeća kojima država štiti leđa sam imao prilike upoznati tijekom 3-4 godine praksi u zadnjih 14 godina. To je bio teški i jebeni socijalizam, kao da sam gledao 70-te i 80-te, a ne nekakav zapadni, uređeni i učinkoviti sustav. Strava i užas kad se sjetim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by prckov 11/10/2018, 11:35

epikur37 wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:
kic wrote:
kaya wrote:HAHAHa
htjeli nas preglasati mrtvi i ovi izbosne a?
:)

:facepalm :facepalm :facepalm

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

ma treba bježat odavde.


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.
a bistra je sto je je  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 11/10/2018, 11:37

Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
da zakljucimo, ne ponasate se lijepo i civilizirano i andrej visarionovic vam je bacio te vase liste u smece i gotova prica. 
sad smislite nesto drugo pa se bavite s tim par mjeseci

Pa rekao sam da je glavni problem, osim u korumpiranom političkom sustavu sa izraženim antidemokratskim standardima koji se sprda sa voljom naroda, i u tome što su organizatori prikupljanja potpisa politički nekompetentni, što su zbunili građane smušenim i nejasnim pitanjima i to još za čak dva referenduma odjednom.
Ljudi više nisu znali za što bi trebali potpisati.
U svakom slučaju, kada se otkloni taj problem političke nekompetetnosti organizatora, ide inicijativa za slijedeći referendum i to najvjerojatnije samo za izmjenu izbornog zakona, jer kada se napravi ta izmjena, novi sastav Sabora će najvjerojatnije sam od sebe riješiti ostale bitne probleme.
Bitno je ne odustati, jer je upravo to cilj korumpiranih političkih elita i posebno etnobiznismena koji nam kroje kapu po svojoj mjeri, a svatko tko misli da ćemo odustati, vara se i to grdno.  ;)

:tu
otići će i andrej visarionovič u ropotarnicu, čim prije, to bolje

Nikome nije gorjela do zore. Otišao je i orginal, otići će i kopija, prije ili kasnije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus 11/10/2018, 11:42

Fénix wrote:
JasSamBrend wrote:
Skužio si obrazac ponašanja prosječnog Hrvata konačno... da, baš zbog toga i treba bježati, zbog tih malih, zločestih, zajedljivih i pokvarenih ljudi koji ne bi niti mrava zgazili...dok ne dobiju priliku... na poslu se to najčešće jako dobro i izraženo vidi, ali jebi ga, kad ja zagovaram atomsku, onda sam ja u kurcu..
Nije dovoljno samo dobiti posao i plaću, nego i kakve ćeš kolege dobiti. Čekaju li te neke budaletine i luđaci ili normalna, koliko-toliko zdrava atmosfera i rad.
Tako sad ja razmišljam jer u pregovorima za posao, a ova usrana okolina, država, sustav, način razmišljanja je malo reći toksičan već kancerogen i štetan po psihofizičko zdravlje mnogih. Doslovno moraš biti jebeno jak i voditi računa kako se ne pogubio u svemu te da ostaneš na svojem kursu.
Smradova koji žive od proračuna i poduzeća kojima država štiti leđa sam imao prilike upoznati tijekom 3-4 godine praksi u zadnjih 14 godina. To je bio teški i jebeni socijalizam, kao da sam gledao 70-te i 80-te, a ne nekakav zapadni, uređeni i učinkoviti sustav. Strava i užas kad se sjetim.

to ja godinama tvrdim i ovdje i drugdje, makar ne smijem prejavno... problem su ti usrani "mali hrvati" koji ne mogu podnijeti sposobnijeg hrvata pa ga zadave ko štakora čim digne glavu...

mali hrvati koji su za socijalnu pravicu, za pomirenje sa srbima ali ne s "hercegovancima", za zapad ali ne za kapitalizam, koji su općenito govna...

žena mi sad bila na susretu rodilja, i babe otvoreno raspravljaju kako produljit sebi porodiljni preko godinu dana, ono bolovanja i kurci palci.. jasno sve su bile na "čuvanju trudnoće" ko i 99 posto rodilja u državi, vani je to 2-3 posto i normalno se radi dok ne rodiš...

samo kad kažeš da je to korupcija babe kokodaču da "Političari kradu" i da "se pusti male ljude nego one kaj kradu milijune" i ta sranja...

iskreno meni je malih hrvata dosta... neko možda ne voli velike hrvate, hrvatine, ja dobijem ospice od malih, dobrih, poštenih hrvata... koji ne kradu osim kad dođu u priliku, koji nisu korumpirani osim kad mogu nešto smuljat i napravit na crno i mimo poreza, koji ne potkradaju druge hrvate porezne obveznike varanjem države osim kad mogu, koji seru o privilegijama a koriste ih sve do kojih mogu ikako doći, legalno ili ne... koji seru o tome da narod gladuje i da smo sve prodali strancima iz bmw-a kupljenih prodajom kuće  naslijeđene od babe na moru, koji seru o uvoznom lobiju iz ikeinih fotelja dok grickaju milkinu čokoladicu...

_________________
Narod ne odlucuje - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by prckov 11/10/2018, 11:47

kaya wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
kic wrote:

:facepalm :facepalm :facepalm

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

Inače su mi posebno zanimljivi za promatranje moderni rasisti koji bi im zabranili sudjelovanje na hrvatskim parlamentarnim izborima premda im je to temeljno pravo zagarantirano Ustavom kao i svim drugim hrvatskim državljanjima. 
Ali eto, tzv. liberalima je očito neka vrsta apartheida vrlo privlačna ideja što zapravo svjedoči o njihovoj temeljnoj fašističko-rasističkoj prirodi.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Samomrze%C4%87i_%C5%BDidov
cuj njih, samo mrze .. a refrendum im se sastoji u tome da uskrate neka prava, zenama, manjinama, nekom
al mi ih mrzimo, oni vole! a u pm
koja prava
kolko znam abortus nije ljucko parvo 
a cak I da jest sto bi o porezni obveznici placali abortus kad ni jedno od osnovnih ljucki prava nije
Ili ima jos neko parvo koje se oduzima zenama da mos istrest iz tikve a da ja nisam jos cuo za to :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus 11/10/2018, 11:48

prckov wrote:
kaya wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

Inače su mi posebno zanimljivi za promatranje moderni rasisti koji bi im zabranili sudjelovanje na hrvatskim parlamentarnim izborima premda im je to temeljno pravo zagarantirano Ustavom kao i svim drugim hrvatskim državljanjima. 
Ali eto, tzv. liberalima je očito neka vrsta apartheida vrlo privlačna ideja što zapravo svjedoči o njihovoj temeljnoj fašističko-rasističkoj prirodi.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Samomrze%C4%87i_%C5%BDidov
cuj njih, samo mrze .. a refrendum im se sastoji u tome da uskrate neka prava, zenama, manjinama, nekom
al mi ih mrzimo, oni vole! a u pm
koja prava
kolko znam abortus nije ljucko parvo 
a cak I da jest sto bi o porezni obveznici placali abortus kad ni jedno od osnovnih ljucki prava nije
Ili ima jos neko parvo koje se oduzima zenama da mos istrest iz tikve a da ja nisam jos cuo za to :D

pravo na život je osnovno ljudsko pravo

abortus ga poništava

_________________
Narod ne odlucuje - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by prckov 11/10/2018, 11:52

Noor wrote:
epikur37 wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:
kic wrote:

:facepalm :facepalm :facepalm

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

ma treba bježat odavde.


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.
ej, ej...znam i ja svašta mojoj grevio centrali nalijepiti, to više u žaru borbe, al malograđanka sigurno nije :W
di si ti lipa
odma mi forum drazi kad vidim da si I ti tu  handkiss
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by immortal 11/10/2018, 11:54

dzango wrote:
mortal wrote:
dzango wrote:Jebeš narod. Narod je stoka.
stoka lopovska drži vlast
Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.
NE FILOZOFIRAJ
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by immortal 11/10/2018, 11:56



SVI U VUKOVAR !!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Noor 11/10/2018, 11:57

prckov wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

ma treba bježat odavde.


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.
ej, ej...znam i ja svašta mojoj grevio centrali nalijepiti, to više u žaru borbe, al malograđanka sigurno nije :W
di si ti lipa
odma mi forum drazi kad vidim da si I ti tu  handkiss
:)
stislo me, al bude bolje nadalje :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Noor 11/10/2018, 11:58

mortal wrote:
dzango wrote:
mortal wrote:
dzango wrote:Jebeš narod. Narod je stoka.
stoka lopovska drži vlast
Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.
NE FILOZOFIRAJ
zato on ima vučića, šešelja i sličnu bagru...po istoj logici
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by prckov 11/10/2018, 12:02

marcellus wrote:
prckov wrote:
kaya wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:

Inače su mi posebno zanimljivi za promatranje moderni rasisti koji bi im zabranili sudjelovanje na hrvatskim parlamentarnim izborima premda im je to temeljno pravo zagarantirano Ustavom kao i svim drugim hrvatskim državljanjima. 
Ali eto, tzv. liberalima je očito neka vrsta apartheida vrlo privlačna ideja što zapravo svjedoči o njihovoj temeljnoj fašističko-rasističkoj prirodi.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Samomrze%C4%87i_%C5%BDidov
cuj njih, samo mrze .. a refrendum im se sastoji u tome da uskrate neka prava, zenama, manjinama, nekom
al mi ih mrzimo, oni vole! a u pm
koja prava
kolko znam abortus nije ljucko parvo 
a cak I da jest sto bi o porezni obveznici placali abortus kad ni jedno od osnovnih ljucki prava nije
Ili ima jos neko parvo koje se oduzima zenama da mos istrest iz tikve a da ja nisam jos cuo za to :D

pravo na život je osnovno ljudsko pravo

abortus ga poništava

sumnjam da to moze bistrookoj uc u tikvu 
al nebitno, mozda ona jadna govori o nekim stvarnim ljuckim pravima koja su zenama uskracena al se nije izjasnila jer zuri glumit da nesto kao radi ma poslu :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 11/10/2018, 12:02

jasambrend wrote:
kic wrote:
jasambrend wrote:
kic wrote:
epikur37 wrote:


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.

ma protiv svake promjene su, a cude se sto im je lose-

ugl, vise je svar u poslu, evo bas pisem otkaz u wordu, ljudi su ovdje malo izgubili kompas, ne mozes ni u kog imat ni trunku povjerenja-

presjelo mi je, 4 mjeseca ucim covjeka poslu i jedini ga primim kako spada ovdje, i on mi prvom prilikom zabije noz u ledja.

ajbok svi.

a kaja se samo zabavlja ali masi cijeli fudbal, ne ljutim se na nju.

Skužio si obrazac ponašanja prosječnog Hrvata konačno... da, baš zbog toga i treba bježati, zbog tih malih, zločestih, zajedljivih i pokvarenih ljudi koji ne bi niti mrava zgazili...dok ne dobiju priliku... na poslu se to najčešće jako dobro i izraženo vidi, ali jebi ga, kad ja zagovaram atomsku, onda sam ja u kurcu..

ma to je samo kulminacija, atmosfera je toksicna..  cim imas s nekim posla padnu maske..

a sami sebi smo najveci neprijatelji, sto se vidi u svakoj stvari koja ispliva u javnost prakticki-
Naravno da treba bježati tko god nije uhvatio korjenje.. .atmosfera je gadljivo toksična...s jedne strane imaš ljude iz tzv. građanskih opcija koji bi prodali dušu, nacionalni indetitet, suverenost, sve... samo za to da ih netko izvana potapše po leđima, doduše doda i koju pinku ili mini povlasticu pride (koji usrani self esteem) i onu jebeno primitivno-čobansku opciju koja pozapošljava u državne službe i firme sve što im se dovuklo iz jebenog zavičaja, a da se zna potpisati(nije uvjet)... nekog normalnog, srednjeg puta nema. Nema ga čak ni u promišljanju većine ljudi...bolje bježati, nikad se neće iskorijeniti odavde boljševičko-čobansko-servilno-nepotistički mentalitet...nema tu pomoći, rek'o bi Yoda; low IQ i jebat ga, ali je izgleda u pravu skroz..
Ma vidi ti ove, usred bitke ovi bi podvili rep i pobjegli...malo ste  mi pesimisticni nesto... Narod ne odlucuje - Page 8 1f602 

Dakle ove sve gadljivo toksicne karakteristike su karakteristike demona, i iste su svuda gdje su i oni. Ovoga svega vam ima i vani, neznam zasto mislite da je vani med i mlijeko... Narod ne odlucuje - Page 8 1f602 

Inace uzimate sve ovo malo previse k srcu, ovo je proces ciscenja, otici ce sva demonska gamad u demonsku njemacku ili di vec hoce, i onda mozda nesto i bude od nas ovdje ako se potrudimo. Dakle kokice u ruke i uzivajte! Nema predaje! 
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 8 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 22 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum