ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako narod diše?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kako narod diše? Empty Kako narod diše?

Post by debotoijusto 6/8/2017, 13:43

Redovito mjesečno istraživanje agencije Promocije plus o društvenim i političkim preferencijama CRO Demoskop, provedeno početkom kolovoza ukazuje na političku štetu nastalu nakon požara u Splitu i njegovoj okolici, piše N1.

Negativni učinci (ne)organiziranosti i (ne)snalaženja službi, ali i državnog vrha utjecalo je na percepciju premijera (rast negativnog i pad pozitivnog doživljaja), ali i rada Vlade (pad podrške politici Vlade te pad ocejene za rad Vlade). HDZ nije zabilježio političku štetu, već je zadržao istu razinu izborne potpore kao i prije mjesec dana.

Da su parlamentarni izbori provedeni početkom kolovoza (cijela Hrvatska jedna izborna jedinica uz izlaznost 53-59%), HDZ bi bio relativni pobjednik izbora. Na ljestvici preferencija političkih stranaka vrh pripada HDZ-u s izborom od 34,2 posto (prema 34,3 posto iz srpnja).

Vodeća opozicijska stranka, SDP je u posljednjem mjesečnom istraživanju zabilježila pad izborne podrške koja početkom kolovoza iznosi 22,1 posto (prema 23,8 posto iz srpnja).
Most je zadržao treće mjesto uz rast izborne podrške koja je u ovomjesečnom mjerenju iznosila 7,8 posto (prije mjesec dana 6,4 posto).

Slijedi Živi zid na četvrtom mjestu s izborom od 6,8 posto (početkom srpnja 6,1 posto). Stranka rada i solidarnost BM 365 je po prvi put na petom mjestu s izbornom podrškom od 2,6 posto (prije mjesec dana 2,2 posto). HSS je na šestom mjestu s 2,5 posto (prije mjesec dana 2,4 posto).


http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/500520/kako-narod-dise-ni-pozari-ni-afere-ni-agrokor-im-ne-mogu-nista-kolinda-preuzela-mjesto-najpopularnije-politicarke-plenkovic-je-odmah-iza-nje-dok-sefa-sdp-a-nema-nigdje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by debotoijusto 6/8/2017, 13:44

Na ljestvici preferencija političkih stranaka vrh pripada HDZ-u s izborom od 34,2 posto (prema 34,3 posto iz srpnja)

nakon poklona nekretnine crkvi sljedeci mjesec ima 35% bez greske
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by epikur37 6/8/2017, 13:47

to je dobro bit će božićnica
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by jastreb 6/8/2017, 13:48

Stranke me ne zanimaju. Niti jedna stranka neće donijeti promjene u Hrvatskoj,a čardaški pokret je ljude unazadio za 50 godina i u glavama im stvorio novi mentalni sklop ispranog muzga,koji se tako lako neće sanirati.

Hrvatsku može promijeniti samo neki novi pokret,koji će u svojoj biti zahvatiti veći dio čovječanstva,te tako usisati i Hvatsku,iako će mu se čardak-koncept najviše odupirati.

Ne znam,ali ljudi koji isele iz Hrvatske kažu da su se preporodili. Ali ja ostajem tu. I čekam.

Hoću li ikada što dočekati? ne znam,niti me zanima.

Imam svoj mali svet,i oko njega kineski zid!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by debotoijusto 6/8/2017, 13:52

epikur37 wrote:to je dobro bit će božićnica

ae  ;)
nemoj sad to zakopat u vrtal
potrosi  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by Guest 6/8/2017, 14:00

debotoijusto wrote:Redovito mjesečno istraživanje agencije Promocije plus o društvenim i političkim preferencijama CRO Demoskop, provedeno početkom kolovoza ukazuje na političku štetu nastalu nakon požara u Splitu i njegovoj okolici, piše N1.

Negativni učinci (ne)organiziranosti i (ne)snalaženja službi, ali i državnog vrha utjecalo je na percepciju premijera (rast negativnog i pad pozitivnog doživljaja), ali i rada Vlade (pad podrške politici Vlade te pad ocejene za rad Vlade). HDZ nije zabilježio političku štetu, već je zadržao istu razinu izborne potpore kao i prije mjesec dana.

Da su parlamentarni izbori provedeni početkom kolovoza (cijela Hrvatska jedna izborna jedinica uz izlaznost 53-59%), HDZ bi bio relativni pobjednik izbora. Na ljestvici preferencija političkih stranaka vrh pripada HDZ-u s izborom od 34,2 posto (prema 34,3 posto iz srpnja).

Vodeća opozicijska stranka, SDP je u posljednjem mjesečnom istraživanju zabilježila pad izborne podrške koja početkom kolovoza iznosi 22,1 posto (prema 23,8 posto iz srpnja).
Most je zadržao treće mjesto uz rast izborne podrške koja je u ovomjesečnom mjerenju iznosila 7,8 posto (prije mjesec dana 6,4 posto).

Slijedi Živi zid na četvrtom mjestu s izborom od 6,8 posto (početkom srpnja 6,1 posto). Stranka rada i solidarnost BM 365 je po prvi put na petom mjestu s izbornom podrškom od 2,6 posto (prije mjesec dana 2,2 posto). HSS je na šestom mjestu s 2,5 posto (prije mjesec dana 2,4 posto).


http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/500520/kako-narod-dise-ni-pozari-ni-afere-ni-agrokor-im-ne-mogu-nista-kolinda-preuzela-mjesto-najpopularnije-politicarke-plenkovic-je-odmah-iza-nje-dok-sefa-sdp-a-nema-nigdje


ma šta smo ludi?

Istraživanje se neprekidno iz mjeseca u mjesec provodi od siječnja 2004. godine primjenom CATI metode (kompjuterski potpomognuto telefonsko intervjuiranje) na reprezentativnom uzorku od 1.300 ispitanika stratificiranom po županijama, naseljima, spolu, dobi i obrazovanju iz cijele zemlje, Istraživanje se provodi prva dva radna dana u mjesecu, prema standardiziranom upitniku. Rezultate istraživanja objavljujemo treći radni dan u mjesecu. CRO Demoskop je istraživački projekt usmjeren na:

- preferencije stranaka i koalicija
- preferencije političara (najpozitivniji političar, najnegativniji političar)
- doživljaj rada Vlade RH, Hrvatskog sabora i predsjednika RH
- preferencija društvenih i političkih događaja i tema tijekom prethodnog mjeseca u našoj zemlji ili važnih za Hrvatsku

Sve dodatne informacije možete dobiti upitom na e-mail ili pozivom na naš telefon.

Istraživački tim
PROMOCIJE plus


1300 ispitanika????

ajde svi u pičku materinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by Guest 6/8/2017, 14:08

ajde daj, pa tko još vjeruje u te svake vrste sponzorirane ankete
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by jastreb 6/8/2017, 14:14

Noor wrote:ajde daj, pa tko još vjeruje u te svake vrste sponzorirane ankete
Ero. Doduše ni on ne,ako je u datom momentu na vlasti SDP.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by debotoijusto 6/8/2017, 14:14

Noor wrote:ajde daj, pa tko još vjeruje u te svake vrste sponzorirane ankete

pogledam oko sebe... vjerujem
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by Guest 6/8/2017, 14:17

Noor wrote:ajde daj, pa tko još vjeruje u te svake vrste sponzorirane ankete

tko vjeruje? ima ljudi više nego što misliš a vjeruju u te ankete i statistike. zašto? zato jer vjeruju da je barem milijun anketiranih građana. da znaju ( ali neznaju jer se nitko nikada nije zapitao i potrudio potražiti na netu i otvoriti jebeni sajt te jebene prevarantske firme ) da je anketirano SAMO 1500 LJUDI sigurno je da nikada nitko ne bi vjerovao takvim pseudo-anketama.

evo provjeri u praksi pitaj bilo koga za tu anketu i pitaj šta misli koliko je ljudi anketirano. pa da čuješ odgovor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by Guest 6/8/2017, 14:19

meni su ti te ankete ko oni sponzorirani članci po fejsu ili razni oglasi...i onda kad čitaš komentare shvatiš da su ili profiltrirani..ili poslani s izmišljenih profila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by vili40 6/8/2017, 14:54

jastreb wrote:Stranke me ne zanimaju. Niti jedna stranka neće donijeti promjene u Hrvatskoj,a čardaški pokret je ljude unazadio za 50 godina i u glavama im stvorio novi mentalni sklop ispranog muzga,koji se tako lako neće sanirati.

Hrvatsku može promijeniti samo neki novi pokret,koji će u svojoj biti zahvatiti veći dio čovječanstva,te tako usisati i Hvatsku,iako će mu se čardak-koncept najviše odupirati.

Ne znam,ali ljudi koji isele iz Hrvatske kažu da su se preporodili. Ali ja ostajem tu. I čekam.

Hoću li ikada što dočekati? ne znam,niti me zanima.

Imam svoj mali svet,i oko njega kineski zid!
U potpunosti se slažem sa tvojim opisom stanja u kojem nam se država zatekla.
Nije bitno dal su ankete točne ili ne ali činjenica je da si uvijek iznova izabiremo vlast punu lažljivaca i prevaranata,ljudi koji tamo dođu samo radi vlastitih interesa pa okolo postavljaju svoje koji onda tamo poharače sve što se poharati da,perverznjaka koji danju izigravaju čestitost a noću se prostituiraju za malo para i vlasti,ljude koji su ucijenjeni brojnim optužnicama pa moraju napraviti sve što se traži od njih itd.
Nije to zato što hrvati vole praštati,bit će neki drugi razlog za to,ne znam.Ali sam zato siguran da zbog toga nikada nećemo postati Švicarska kako to vole govoriti isto kao i jedna Somalija ili Burundi.Uvijek ćemo se boriti za neko predzadnje mjesto i još se hvaliti time.
To je ipak naš plafon jer naš mentalni sklop ne omogućuju više.
vili40
vili40

Male
Posts : 10704
2015-08-02


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by čardak efendija 6/8/2017, 16:35

vili40 wrote:
jastreb wrote:Stranke me ne zanimaju. Niti jedna stranka neće donijeti promjene u Hrvatskoj,a čardaški pokret je ljude unazadio za 50 godina i u glavama im stvorio novi mentalni sklop ispranog muzga,koji se tako lako neće sanirati.

Hrvatsku može promijeniti samo neki novi pokret,koji će u svojoj biti zahvatiti veći dio čovječanstva,te tako usisati i Hvatsku,iako će mu se čardak-koncept najviše odupirati.

Ne znam,ali ljudi koji isele iz Hrvatske kažu da su se preporodili. Ali ja ostajem tu. I čekam.

Hoću li ikada što dočekati? ne znam,niti me zanima.

Imam svoj mali svet,i oko njega kineski zid!
U potpunosti se slažem sa tvojim opisom stanja u kojem nam se država zatekla.
Nije bitno dal su ankete točne ili ne ali činjenica je da si uvijek iznova izabiremo vlast punu lažljivaca i prevaranata,ljudi koji tamo dođu samo radi vlastitih interesa pa okolo postavljaju svoje koji onda tamo poharače sve što se poharati da,perverznjaka koji danju izigravaju čestitost a noću se prostituiraju za malo para i vlasti,ljude koji su ucijenjeni brojnim optužnicama pa moraju napraviti sve što se traži od njih itd.
Nije to zato što hrvati vole praštati,bit će neki drugi razlog za to,ne znam.Ali sam zato siguran da zbog toga nikada nećemo postati Švicarska kako to vole govoriti isto kao i jedna Somalija ili Burundi.Uvijek ćemo se boriti za neko predzadnje mjesto i još se hvaliti time.
To je ipak naš plafon jer naš mentalni sklop ne omogućuju više.
leleee pa rvatska je smanjila inostrani dug, plate se povećale, penzije narasle, nezaposlenost pala i ti sad misliš da će narod talasati u drugom smeru jer ste vi petokolonaši nezadovoljni i zato jer je izbio požar u dalamciji ili pao led kod tebe u kupus! nije mi jasno kako uopšte imate državu pored takvih koiji danonoćno pljuju po istoj bez prestanka No
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by kic 6/8/2017, 16:37

Gnječ wrote:
Noor wrote:ajde daj, pa tko još vjeruje u te svake vrste sponzorirane ankete

tko vjeruje? ima ljudi više nego što misliš a vjeruju u  te ankete i statistike. zašto? zato jer vjeruju da je barem milijun anketiranih građana. da znaju ( ali neznaju jer se nitko nikada  nije zapitao i potrudio potražiti na netu i otvoriti jebeni sajt te jebene prevarantske firme ) da je anketirano SAMO 1500 LJUDI sigurno je da nikada nitko ne bi vjerovao takvim pseudo-anketama.

evo provjeri u praksi pitaj bilo koga za tu anketu i pitaj  šta misli koliko je ljudi anketirano. pa da čuješ odgovor.

mislim da je više stvar u tome, kako bi se kroz medije stalno provlačila uvijek ista imena, pa dođe do iluzije da nema alternative..

ponavljanje i ponavljanje do apatije..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by Kermit 6/8/2017, 16:45

Naruči anketu i rezultate, nesto slično je sa podacima o padu nezaposlenosti a prešucivanje egzodusa
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by Piglet 6/8/2017, 17:33

asilovski wrote:Naruči anketu i rezultate, nesto slično je sa podacima o padu nezaposlenosti a prešucivanje egzodusa
Baš to, žali Bože vremena bilo kojeg čovjeka koji doživljava ozbiljno ovakve ankete i analizira ih.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by darth_vader 6/8/2017, 17:49

Narod dise na skrge, ali zato jedva ceka poreze na nekretnine i Plenkiju nakon toga ide podska od 450%
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by Guest 6/8/2017, 17:52

Piglet wrote:
asilovski wrote:Naruči anketu i rezultate, nesto slično je sa podacima o padu nezaposlenosti a prešucivanje egzodusa
Baš to, žali Bože vremena bilo kojeg čovjeka koji doživljava ozbiljno ovakve ankete i analizira ih.

debotoijusto wrote:
Noor wrote:ajde daj, pa tko još vjeruje u te svake vrste sponzorirane ankete

vjerujem

:clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by kic 6/8/2017, 17:54


hipnotiziranje raje
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by debotoijusto 6/8/2017, 18:16

Noor wrote:
Piglet wrote:
asilovski wrote:Naruči anketu i rezultate, nesto slično je sa podacima o padu nezaposlenosti a prešucivanje egzodusa
Baš to, žali Bože vremena bilo kojeg čovjeka koji doživljava ozbiljno ovakve ankete i analizira ih.

debotoijusto wrote:
Noor wrote:ajde daj, pa tko još vjeruje u te svake vrste sponzorirane ankete

vjerujem

:clown


kolegice , prejadno
mozes ti i bolje  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako narod diše? Empty Re: Kako narod diše?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum