ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbi su lud narod...

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Srbi su lud narod...  Empty Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 14:47

Srbi su lud narod...  66de898d227620e7d0828af12c174301

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 14:49

Srbi su lud narod...  Rejting

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 14:49

evropa nema alternative!

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 14:50

pižon baca drkicu

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by n_razbojnik Wed 13 Apr - 14:52

Vučko aj po gajbu Jelena i izbore

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by Guest Wed 13 Apr - 14:52

dakle četnici nikolića 50% glasova, a ostatak dijele četnici šešelje, miloševićevi nacional socijalisti, nacional socijalisti iz dveri itd, i to je to? .. i nešto glasova liberali i pederi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 14:54

mnogo im je dobro pa neće da menjaju...


Serbia | Economic Indicators
[th]Overview[/th][th]Last[/th][th]Reference[/th][th]Previous[/th][th]Range[/th][th]Frequency[/th][th][/th]
GDP Growth Rate%Dec/15Srbi su lud narod...  Gdp-growth&version=20151231
Unemployment Rate17.9 %Dec/15Srbi su lud narod...  Unemployment-rate&version=20151231
Inflation Rate0.6 %Mar/16Srbi su lud narod...  Inflation-cpi&version=20160331
Interest Rate4.25 %Apr/16Srbi su lud narod...  Interest-rate&version=20160409
Balance of Trade-346 USD MillionFeb/16Srbi su lud narod...  Balance-of-trade&version=20160229
Government Debt to GDP73.4 %Dec/15Srbi su lud narod...  Government-debt-to-gdp&version=20151231

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 14:55

skoro ko Milanovićeva vlada, još 4 godine i prepišaće i grčku


http://www.tradingeconomics.com/serbia/government-debt-to-gdp

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 14:57

Podaci pokazuju da se javni dug Republike Srbije uvećava 92 evra svake sekunde, oko 330.000 evra na sat ili oko 7.965.000 evra dnevno, navodi se u saopštenju Instituta.
Proračun je rađen na osnovu podataka o visini javnog duga Ministarstva finansija na dan 30.11.2014, visine predviđenog zaduživanja radi pokrivanja budžetskog deficita na osnovu Zakona o budžetu za 2015. godinu i prosečne visine kamatnih stopa na dugoročne državne hartije od vrednosti.
“Ovim želimo da doprinesemo informisanju građana o neodrživom zaduživanju i iracionalnoj državnoj potrošnji”, piše u saopštenju.
Dobra vlast, sposobna

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by Guest Wed 13 Apr - 15:04

Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by RayMabus Wed 13 Apr - 15:05

Vrhovni poglavar Crnogorske pravoslavne crkve mitropolit Mihailo u centralnom dnevniku Face TV-a rekao je da je da BiH ne može biti država sve dok u njenom sastavu postoji RS.


- Ne možete stvarati državu u državi, to nema nigdje u svijetu. Vjerujem da će sve biti BiH, jer to je država “od Kulina bana i dobrijeh dana”. Nadam se da će doći do kompromisa i da će usijane glave jednom shvatiti da će to jednog dana biti kompaktna, zajednička država sa svojim granicama, koja će funkcionisati mnogo bolje nego što je bila bivša Jugoslavija – istakao je vrhovni poglavar Crnogorske pravoslave crkve.
Mihailo tvrdi da vodeći političari u RS-u poput Milorada Dodika, te u Srbiji  poput Aleksandra Vučića i Tomislava Nikolića, ali i svi Srbi znaju da RS ne može održati. On smatra i da ulazak BiH u EU i NATO nije moguć sve dok RS postoji unutar BiH.
Mitropolit Mihailo prokomentarisao je i  oslobađajuću presudu Vojislava Šešelja. On je naglasio kako vjeruje da se radi o dogovoru između Haškog tribunala i Srbije, kako bi ova država mogla lakše da uđe u EU i NATO pakt. “Drugog razloga nema”, dodao je on.
Govoreći o Radovanu Karadžiću koji je u Hagu osuđen na 40 godina zatvora, mitropolit Mihailo je konstatovao da treba da odgovara pred zakonom.
– Ako je tačno šta ljudi govore, a to je historijski i faktički dokazano, naravno da treba da odgovara pred zakonom. Šta se dogodilo da od takvog čovjeka postane ovako nešto, sigurno je uloga Srpske pravoslavne crkve, SANU i Udruženja književnika Srbije. To je trolist koji je i prije genocida i građanskog rata u bivšoj Jugoslaviji, u planu imao stvaranje velike Srbije. Ta ideja je postojala i u Drugom svjetskom ratu, a i ranije – kazao je mitropolit Mihailo, uz konstataciju da SPC, SANU i Srbija ni danas nisu odustale od te ideje.

Mitropolitu Mihailu nije jasno ni zbog čega srpski političari i veliki dio srpske javnosti negiraju genocid u Srebrenici, dodajući da je “to veoma skupo, potreban je ogroman novac da se plati za te zločine”.
Mišljenja je da se genocid u Srebrenici treba izučavati u školskim udžbenicima, jer je to historija ovih prostora, ali i da bi mlađe generacije shvatile da se ovaj zločin desio na prostoru RS-a, te da takvo nešto nikada više ne ponovi.
Podsjetio je i na prisustvo srbijanskog premijera Aleksandra Vučića na obilježavanju 20. godišnjice genocida u Srebrenici 11. jula 2015.
– Vučić ne priznaje genocid u Srebrenici, a bio je tamo. Nikome ko ne priznaje genocid, ne bih dozvolio da dođe i da se pokloni. Kako nije bio genocid, a ubijeno je sedam, osam hiljada ljudi?! Ne priznati genocid, a doći na mjesto tog zločina je, prema mom mišljenju, moralni zločin – smatra mitropolit Mihailo.
Sam Vučićev dolazak u Srebrenicu, prokomentarisao je, nije bio zbog same Srebrenice, nego da premijer izvuče iz toga neku pozitivnu situaciju za Srbiju.
Mitropolit Mihailo rekao je i šta misli  o Vučiću, Nikoliću i Dodiku.
– Ako Dodik može da kupi stan u Beogradu za 700.000 eura, sve je rečeno. Vučić je objektivniji od ostalih, a Nikolić je bio direktor groblja, grobar – rekao je mitropolit Mihailo.
Govoreći o srpskom nacionalizmu, istakao je kako on traje mnogo vremena, te da ga je teško u potpunosti iskorijeniti. Dodao je da će “iskorijeniti oni sami sebe ako ovako nastave”.
Prokomentarisao je i moguću reviziju tužbe BiH protiv Srbije.
– Vjerujem u pozitivan ishod. Tako mora biti. Sve se mora platiti – kazao je mitropolit Mihailo.


Mitropolit Mihailo: BiH ne može biti država sve dok u njenom sastavu postoji RS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by Guest Wed 13 Apr - 15:05

"Što se tiče plaća u javnom sektoru, mislim da smo razgovarali o eventualnom povećanju, no bit ćemo pametniji u drugom dijelu godine", rekao je Karamarko.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 15:06

Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu!

dobro mi smo bar glasali za onu drugu stranku kad se vlast pokazala nesposobnom, nije normalno da vlast koja ima ovakve rezultatate ima takvu popularnost, ekonomski pokazatelji srbije su katastrofa

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by RayMabus Wed 13 Apr - 15:07

marcellus wrote:
Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu!

dobro mi smo bar glasali za onu drugu stranku kad se vlast pokazala nesposobnom, nije normalno da vlast koja ima ovakve rezultatate ima takvu popularnost, ekonomski pokazatelji srbije su katastrofa
Marcelius ....mi smo ustaše ....Vučić je naš sveznik.

Živio drug Vučić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by Guest Wed 13 Apr - 15:07

marcellus wrote:
Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu!

dobro mi smo bar glasali za onu drugu stranku kad se vlast pokazala nesposobnom, nije normalno da vlast koja ima ovakve rezultatate ima takvu popularnost, ekonomski pokazatelji srbije su katastrofa
Ne daj se smetat, samo se ti tješi situacijom u Srbiji. I ja, kad mi je teško, gledam Maldive.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by RayMabus Wed 13 Apr - 15:08

Šta mene boli kuraz koga će oni izabrat.

Njihova država njihova stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by Stanojko Wed 13 Apr - 15:10

marcellus wrote:Srbi su lud narod...  66de898d227620e7d0828af12c174301

Citiras rezimsku agenciju. Mislim, ono...

_________________
Srbi su lud narod...  Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 15:10

I ona druga kaže isto...

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 15:11

a na drugom mjestu SPS... jebem vam srpsku pamet...

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by marcellus Wed 13 Apr - 15:12

RayMabus wrote:
marcellus wrote:
Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu!

dobro mi smo bar glasali za onu drugu stranku kad se vlast pokazala nesposobnom, nije normalno da vlast koja ima ovakve rezultatate ima takvu popularnost, ekonomski pokazatelji srbije su katastrofa
Marcelius ....mi smo ustaše ....Vučić je naš sveznik.

Živio drug Vučić.

pa dobro, radi na uništavanju srbije, i usput onako uvođenju u nato, nije to ni loše... ali svejedno mislim da su srbi lud narod. Mislim, ko da mi sad pristupimo u varšavski pakt...

_________________
Srbi su lud narod...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi su lud narod...  Empty Re: Srbi su lud narod...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum