ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 16:16

To je stres :( 


A imate li,kako se kaze,domqra ili sl. Da preko njega pokusas komunicirati?

Ja bih prvo zamolila,to i to,pa onda razlog,zbog cega

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 16:19

Hvala Med! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 16:27

Moxy wrote:To je stres :( 


A imate li,kako se kaze,domqra ili sl. Da preko njega pokusas komunicirati?

Ja bih prvo zamolila,to i to,pa onda razlog,zbog cega

Javila sam se psihologu jer vidim da ovako sama neću ništa napraviti, otkako nema psa, nemam razloga ići redovito iz kuće, kave mi se ovako preko tjedna ne da dogovarati jer ne vidim smisao u tome, tek povremeno.. i psiha radi svoje, vrtim se u krug, a pogotovo kak je zahladilo i kak je oblačno, raspoloženje i volja su pale.. prije me barem malo podizao otvoren prozor, ljeto, sunce...

Ne želim biti paranoična, ali nekako se nadam da su te krvne pretrage koje obavih neki pokazatelj, ali velim u petak me jeza prošla kroz cijelo tijelo kad mi je dečko to rekao i očito me unervozilo jer se svi nekako nadamo da će se ipak izvući i ne mogu vam opisati taj osjećaj, ježim se i sad pri pomisli

a nije sad da je ovo prvi put da čujem da je za nekog pitanje vremena...

imamo predstavnika, ali to je taj kaj je ''srao'' po nama da ''on nama govori, ali nitko ne sluša'' - za dlake i očito sve ostalo, a za kaj, nemam pojma jer nama nikada nije ništa takvog rekao, a velim barem me 25 godina poznaje i oduvijek smo imali super odnos
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 3/10/2018, 08:01

Prezadovoljan sam autom ....guta te kilometre ^^
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 09:21

Elysium lijepo ih zamoli, ako ne ide...mozes i policiji prijavit.

Vise nemam toliko osjecaja prema drugima... prije sam uvijek gledala da se ne zamjeram jer MOZDA ipak nije tako kako mislim.
Ali vidjela sam da to ne vodi nikuda...

U principu oni bi to isto napravili da je od tebi buka. Tako da...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 09:56

Ja uvijek moram djecu upozoravat da ne marširaju jer netko ispod zivi....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 10:01

Da.

I da ne bude prevelika buka, da pas ne laje...

Sada mi je dopizdilo pa je pustim neka laje u pola noci.
A i za filmove me boli k. 
Jos navijem i bass....

Kada sam zamolila susjedu mogu li prije nego imaju radove glase u stanu obavijestiti cisto da se znamo organizirati da decko nakon nocne ide negdje drugdje odmoriti ili da ostane na poslu spavati... dobika sam jezikovu juhu jer ona jadna ima dijete, tesko joj je, nema slobode u stanu nista...blabla...hrpa govana iz usne supljine...

Od tada me boli qrac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 10:03

I te pecenke sto naradaju 1000 djece pa kukaju kako je njima najgore mi idu na jetru...
Ok normalno da ce se ponekad pozalit, ljudi smo, bude nam tesko.
Ali konstanta kuknjava i ponasanje kao da su princeze i svi moraju titrati oko njih jer su rodile...de molim te...
Onak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 3/10/2018, 12:38

Setnja i kava na suncu. Nije los ovaj porodiljni... :D

Otvorila jutros marmeladu od smokava koju sam prosle godine radila, prefina je...


medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 13:08

Jutros nosila kanarinca u skolu,Emili imala dan kucnih ljubimaca,zatim isla po neki dokument za posao,naisla u Müller po casu za vino koji je zlocesti muz razbio,i naravno kupila hrpu stvari koje mi i nisu bas tako prijeko potrebne,jel.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 13:24

Obozavam emisije o plasticnim operacijama...

To mi je guilty pleasure.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 3/10/2018, 13:57

Meni o morbidno pretilima. I onim skrticama.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 14:02

Meni parizer :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 14:03

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 3/10/2018, 14:24

medication wrote:Meni o morbidno pretilima. I onim skrticama.

Znaci kokice i cola uz zivot na vagi ...hrpa junk fooda dok gledas ove kako se znoje :D
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 3/10/2018, 14:36

Nemam gdje to gledat. Zivot na vagi nisam nikad ni vidjela, al ove o pretilima sam znala u staraca na Foxu uhvatit.Gledat sto sve utrpaju u se je nekako uzemirujuce smirujuce...

lol parizer
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 15:03

Zivot na vagi je totalno sranje. Preforsirano hrvatsko smece od emisije... 
Previse se bacamo na amerikance.


Negoooo... praviti fritule/ustipke ili ne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/10/2018, 17:11

Pa ja inace volim zdravu hranu,ne volim kolace,sosove i sl. 
Pa mi taj parizer dođe ko šaka u oko,podsjetnik o mojoj kontradiktornosti...eto da znate...

Odspavala 2 sata,odmah mi je lakse,sad cu probati Chai latte kojeg sam kupila jer mi se pila kava a on je na kutiji tako lijepo izgledao.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 4/10/2018, 11:23

Na kavi sam. Nisam se naspavala.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/10/2018, 14:19

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/10/2018, 14:47

Fibica wrote:Elysium lijepo ih zamoli, ako ne ide...mozes i policiji prijavit.

Vise nemam toliko osjecaja prema drugima... prije sam uvijek gledala da se ne zamjeram jer MOZDA ipak nije tako kako mislim.
Ali vidjela sam da to ne vodi nikuda...

U principu oni bi to isto napravili da je od tebi buka. Tako da...

''Poštovana gđo xyz
Molim Vas da uzmete u obzir prilikom kretanja po stanu da ispod Vas žive stanari.
Vaše trenutno ''hodanje'' po stanu izaziva podrhtavanje plafona/sobe stanarima ispod, na svakodnevnoj bazi, od ranog jutra do večeri!
Hvala na razumijevanju,
Lp''

a ovo? :lol:
jel mi vjerujete da ja tu ženu uopće ne viđam? samo ih čujem gore ili kad mi se učini u prolazu na hodniku, ali onda su već ili korak vani ili korak gore u stanu... nisam ju vidjela već više od mjesec dana, zadnje je bilo to tad kad sam joj ostavila otvorena vrata od stubišta da s kolicima i malim ne petlja pa nisam dobila ni hvala ni dobar dan...
a i ona je nama ostavila poruku na vratima za te golubove pa joj je moj otac na to napisao ''kriva adresa'' :lol:

jučer su do iza 21h tumbali gore... a danas sam ih čula prije 8, veli otac da krenu već od 6

ma ta žena bi meni visila svaki dan za vratom da je obrnuto!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum