ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/10/2018, 17:57

JimmieJohnsoon wrote:eksperimentiram sa novim gelom za kosu umjesto marke ultra strong uzeo samo strong :)



: ))

Ovog se covjeka ne bi ni moglo izmislit'. Ponekad citam njegove monologe. Wild Jimmie i njegov baloncic s helijem.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 07:00

Da haha. Bez njega ne bi bilo isto.

Kako svi u avojoj razlicitosti ipak pridonosimo forumu na svoj poseban nacin...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 2/10/2018, 09:30

Ja citam Sevdu, samo da se zna.

Naspavala sam se nocas, ona se samo jednom budila.

Nastavljam uvodit red u ormaru danas. Oblacno je vani, necemo nigdje danas.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 11:50

Med,pomozi....ostavinska je sad u petak,tek danss stigli pozivi i ja ne mogu nikako stici...prekratkorocno mi je to...moram li biti nazocna,i ako da,moze li se to odgoditi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 12:30

Bila kupit lososa.
Lik mi kaze da je svijezi tek izasao iz mora.

Cerila sam se cijelim putem od konzuma do kuce  :^0 :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 2/10/2018, 12:35

Moxy wrote:Med,pomozi....ostavinska je sad u petak,tek danss stigli pozivi i ja ne mogu nikako stici...prekratkorocno mi je to...moram li biti nazocna,i ako da,moze li se to odgoditi?

može, ali najvažnije je upoznati se malo prije ikakvih molbi za odgodom.. ionako se sve zakonski rješava-

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/sve-sto-trebate-znati-o-nasljedivanju-a-niste-se-usudili-pitati-20160420
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 12:39

Ne mogu biti nazocna kuzis?

3 dana ranije poslali poziv... :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 2/10/2018, 12:44


i da nisi nazočna, zakonski si nasljednik i preuzimaš sve, uključujući i obveze, zato kažem da se bolje upoznati prije malo..

ako na pozivu imaš broj telefona, use it, tko vodi, j.b.?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 2/10/2018, 12:46

Bas sam htjela predlozit da pitad Kica, ne bi ti htjela nesto krivo kazati, jer se bavim skroz drugim stvarima, pa rokove i postupanja u ostavinskim postupcima ne poznajem.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 2/10/2018, 12:48

E da, svakako racunaj na to da ako ppstoje neki dugovi,, zajedno s nasljedstvom preuzimate i njih (do visine nasljedene imovine)..
.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 13:02

Mi smo se sve to izmedu nas dogovorili.....ali su me iznenadili sa pozivom....zanima me samo nazocnost tj. Odgoda....

Zvat ce sestra tamo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 13:44

Rijeseno je,ja mogu doci naknadno.... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 14:03

Cek ovo s dugovima mi nije jasno...

Tocnije...bojim se da ce dida ili otac od muza, kada umre, da ce njihovi dugovi ostati njemu u potpunosti... je li to moguce?

Dida kocka, otac pijanac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 14:05

Kic, molim te, bez linkova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 14:13

Samo ako uzimas imovinu,nasljedjujes i dugove....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 14:15

Super.
Odreci cemo se...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 2/10/2018, 14:15


možeš se odreći.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 2/10/2018, 15:54

Nasljednici odgovaraju za dugove:
- ako se ne odreknu
- do visine nasljedene imovine

Ako je dug 150 000 kuna. Nasljedena imovina 100 000. Nasljednici odgovaraju do visine 100 000.
Ako izjave dq se odricu nasljedstva, ne odgovaraju za nista
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 16:04

Angazirana sam za sminkanje na jednoj reviji 19.10.!  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 16:11

I moj otac je napokon dobio poziv za ostavinsku, baka je preminula u 2. mjesecu, no kako stvari stoje jedini će doći na ostavinsku, druga strana se nema više za čime pomamiti pa vjerojatno neće prisustvovati... zli ljudi...

nego, razmišljam baš kako sastaviti poruku dotičnoj susjedi koja galopira po stanu jer fakat nema smisla živcirat se pa trebam pomoć ::)

''Poštovana gđo xyz

Ispod Vas žive stanari te Vas molim da tome prilagodite kretanje po stanu,
s obzirom na to da vaše sadašnje kretanje uzrokuje podrhtavanje prozora/plafona stanarima ispod.

Unaprijed hvala''

je li to sumanuto?! najradije bih upotrijebila izraz galopiranje jer fakat njihovo hodanje iznad tako zvuči, ali ne želim biti nekulturna! to ću bit ako mi se obrati i krene srat - uz naravno prijetnju policijom jer da... dosta je bilo!

čini mi se da ovih dana osjetim fizičke posljedice stresa... kao neki pritisak/bockanje/nešto na predjelu trbuha/ošita i prsa.. krenulo je od petka kad mi je dečko priopćio da mu je jedan frend jako loše, nemoguće operirati - karcinom pluća .. 

vježbanje, meditacija i fokus na ostalo malo smire stvar - jer ne osjećam to cijelo vrijeme, ali kao da osjećam nervozu po cijelom tijelu i taj osjećaj ''strujanja'' kao da šalta s ramena pa na ošit/prsa pa iza.. je li to posljedica stresa, anksioznost?! nekako kao da se osjećam uznemireno cijelo vrijeme, osim ujutro kad se zbudim, onda sam super! hmm  gaah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2018, 16:16

To je stres :( 


A imate li,kako se kaze,domqra ili sl. Da preko njega pokusas komunicirati?

Ja bih prvo zamolila,to i to,pa onda razlog,zbog cega
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum