ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/10/2018, 14:47

Fibica wrote:Elysium lijepo ih zamoli, ako ne ide...mozes i policiji prijavit.

Vise nemam toliko osjecaja prema drugima... prije sam uvijek gledala da se ne zamjeram jer MOZDA ipak nije tako kako mislim.
Ali vidjela sam da to ne vodi nikuda...

U principu oni bi to isto napravili da je od tebi buka. Tako da...

''Poštovana gđo xyz
Molim Vas da uzmete u obzir prilikom kretanja po stanu da ispod Vas žive stanari.
Vaše trenutno ''hodanje'' po stanu izaziva podrhtavanje plafona/sobe stanarima ispod, na svakodnevnoj bazi, od ranog jutra do večeri!
Hvala na razumijevanju,
Lp''

a ovo? :lol:
jel mi vjerujete da ja tu ženu uopće ne viđam? samo ih čujem gore ili kad mi se učini u prolazu na hodniku, ali onda su već ili korak vani ili korak gore u stanu... nisam ju vidjela već više od mjesec dana, zadnje je bilo to tad kad sam joj ostavila otvorena vrata od stubišta da s kolicima i malim ne petlja pa nisam dobila ni hvala ni dobar dan...
a i ona je nama ostavila poruku na vratima za te golubove pa joj je moj otac na to napisao ''kriva adresa'' :lol:

jučer su do iza 21h tumbali gore... a danas sam ih čula prije 8, veli otac da krenu već od 6

ma ta žena bi meni visila svaki dan za vratom da je obrnuto!

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/10/2018, 15:14

elysium wrote:
Fibica wrote:Elysium lijepo ih zamoli, ako ne ide...mozes i policiji prijavit.

Vise nemam toliko osjecaja prema drugima... prije sam uvijek gledala da se ne zamjeram jer MOZDA ipak nije tako kako mislim.
Ali vidjela sam da to ne vodi nikuda...

U principu oni bi to isto napravili da je od tebi buka. Tako da...

''Poštovana gđo xyz
Molim Vas da uzmete u obzir prilikom kretanja po stanu da ispod Vas žive stanari.
Vaše trenutno ''hodanje'' po stanu izaziva podrhtavanje plafona/sobe stanarima ispod, na svakodnevnoj bazi, od ranog jutra do večeri!
Hvala na razumijevanju,
Lp''

a ovo? :lol:
jel mi vjerujete da ja tu ženu uopće ne viđam? samo ih čujem gore ili kad mi se učini u prolazu na hodniku, ali onda su već ili korak vani ili korak gore u stanu... nisam ju vidjela već više od mjesec dana, zadnje je bilo to tad kad sam joj ostavila otvorena vrata od stubišta da s kolicima i malim ne petlja pa nisam dobila ni hvala ni dobar dan...
a i ona je nama ostavila poruku na vratima za te golubove pa joj je moj otac na to napisao ''kriva adresa'' :lol:

jučer su do iza 21h tumbali gore... a danas sam ih čula prije 8, veli otac da krenu već od 6

ma ta žena bi meni visila svaki dan za vratom da je obrnuto!
:^0 :^0 :^0




Ostavi joj tu poruku...oke je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 5/10/2018, 17:25

Jede mi se neki kolac. Nesto da je kremasto al istovremeno i da nije.

super sam dan imala danas
zabavno je ovo moje dijete

Radit cu neki kolac kad muz dode doma i donese jaja


Ne mislim figurativno
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/10/2018, 17:38

A onaj mokri od cokolade moj?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 5/10/2018, 17:52

Koji>@
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/10/2018, 18:09

Čoko kolač
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 5/10/2018, 18:18




Kad god se vratim u Slavoniju osjetim takvu tugu i beznađe da to ne mogu opisati 


biti će se teško vratiti u "sve to"

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/10/2018, 18:26

mozda zato jer ju povezujes sa losim iskustvima iz proslosti....

mozda ti pase gradska vreva

meni slavonija ko odmor dodje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 5/10/2018, 18:42

Ne znam , ne bi rekao da se radi o prošlosti, ne žalim više za ničime , nemam nekakvih repova niti neostvarenih želja 
pomirio sam se sa drugima , a prije svega sam sa sobom u svom košmaru 

Nije ni do gradske vreve , živio sam i u manjim mjestima 


Jednstavno sam tužan kada vidim ljude koji tu žive,kako žive, kako nisu svjesni što im rade i koliko su zakinuti 

i ono što me najviše muči, da im ne možeš nikako pomoći niti im pokazati da se može i treba bolje

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 5/10/2018, 18:54


_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/10/2018, 19:03

oni ni ne zele pomoc,nit istinu,nit bolje sutra....oni su vezani za svoje korijenje....al znam o cemu govoris.....u svakom slucaju,ne bih mogla opet tu zivjeti,jer ja bih i mogla,al za djecu mislim da nema perspektive.....


mozda ce sad ovo zvucati bezobrazno,ali nas narod zeli da ga se jebe u zdrav mozak,takvi opstaju i ostaju,normalni odlaze,sve vise i vise....dok im samo pecati ne ostanu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 5/10/2018, 19:05


_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 5/10/2018, 19:09

Moxy wrote:oni ni ne zele pomoc,nit istinu,nit bolje sutra....oni su vezani za svoje korijenje....al znam o cemu govoris.....u svakom slucaju,ne bih mogla opet tu zivjeti,jer ja bih i mogla,al za djecu mislim da nema perspektive.....


mozda ce sad ovo zvucati bezobrazno,ali nas narod zeli da ga se jebe u zdrav mozak,takvi opstaju i ostaju,normalni odlaze,sve vise i vise....dok im samo pecati ne ostanu....



Imam jednu ideju, nisam siguran hoću li imati snage je ostvariti


zahtjeva golemu žrtvu , nagrade nema, samo osobna satisfakcija

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 5/10/2018, 19:16


_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 5/10/2018, 19:19


https://www.facebook.com/Avtomatik/videos/10156464552524765/

kao da slušam nekog anime heroja :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/10/2018, 19:24

A je se uroko! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/10/2018, 19:25

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Fb_img16
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 5/10/2018, 19:30

kic wrote:
https://www.facebook.com/Avtomatik/videos/10156464552524765/

kao da slušam nekog anime heroja :D
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 E0068c25a45c2486a01887d5c104c04de10fcbbe_hq

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/10/2018, 19:48

Moxy wrote:UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Fb_img16
:^0 :^0 :hail :facepalm :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/10/2018, 20:54

ajme sutra prvi dan posla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 5/10/2018, 21:41

Hihihi

A da, taj je garant fin, stavila si ga...
Nisam imala sastojaka za njega, pa sam napravila neki hibrid par kolaca. Dobro je ispao. Biskvit-puding od vanilije-banana-biskvit. Kolac od sastojaka kojima istice rok.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum