ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2018, 23:20

aben wrote:The paper, hand-made funeral urn has a degradeable cap filled with oak seeds.

https://www.funeral-urn.com/small-plantable-seed-paper-memorials.html


ugvnomu, neko ti umre, ti ga užgeš, napuniš papirnatu urnicu pepelon, unutrima je sjemenka nekoga stabla i sve zajeno zakopoš u vrtlu. a good way to go

ne zvuci lose..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2018, 23:34

i još doputiš živima da te odredu, jesi li bi korisan ko maslina, stabilan ko mindula, driti ko ancipres, slaki i oštri ko čičindra, žilav ko loza...

naša država ne dopušćo zakopati ljude u vrtli. njanci u smrti nismo slobodni.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2018, 23:36


a ca mogu kad te vec spale, oteti tvoj prah i otic ga zakopat na groblje a familiji poslati racun?

vertigo mode: grom pogodi tvoje stablo :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2018, 23:41

kic wrote:
a ca mogu kad te vec spale, oteti tvoj prah i otic ga zakopat na groblje a familiji poslati racun?

vertigo mode: grom pogodi tvoje stablo :^^

zamišljati na koji te nočin država zakido je ko smišljati nočine za mučenje neprijatelja, tu su svi vrlo maštoviti

grom? pa, pozitivna energija, reko bi nječ:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/9/2018, 00:35

violator wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:prekrasne su

Denkverbot - Page 44 4d21bb72037bcfefc34d2429901343ff

vidi se da nisu iz tvog vrtla teško da bi preživile tvoju bad enerđi.


Zato Gnjecu sve buja u vrtu! E! :-)

A ovdje pljuckaju forumski pod kad ga ugledaju.


Nekako sam uvjerenja da je ta "losa energija" rezultat druzenja s ljudima, ponajvise. Medju biljkama i zivotinjama vraca se balans.. Kao da te povrate u ono jedno pozitivno stanje duha..

mene svi volidu, mački, breki, ježi, tići, mravinci, ćelice, ose (s njima iman dogovor ), bumbari, komarci ( s njima nemam dogovor ), cveće i drveće, kamik, grotice i stine, more i raki govnari, alge, glavoći, morski psi (jedan me pustija živit a moga me poglodat), i sva priroda, divlje jagode, pinjoli, kišne gliste i puži, žabe i kornjače iman i golube i grlice, čvorke svake me godine u ovo doba dođu pozdravit, lastavice će još malo doć pa poć na daleki put, divlje patke, guske, kunelići, kokoši i petehi, leptiri, gusjenice, srne, da ne nabrajam dalje.

ali ljudi no no. pogotovo rvati tu tursku pasminu genecki turski eksperiment no no. loša energija je kad netko prođe kroz kasu u Plodinamin ili u Lidlu i kasa se bloka tilt ne radi kasa. to je bed enerđi. sad zamisli ti kolika je to bed enerđi da sjebe kompjuter, bar kod čitač sve se zblesira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/9/2018, 00:49

aben wrote:i još doputiš živima da te odredu, jesi li bi korisan ko maslina, stabilan ko mindula, driti ko ancipres, slaki i oštri ko čičindra, žilav ko loza...

naša država ne dopušćo zakopati ljude u vrtli. njanci u smrti nismo slobodni.

kad vidiš da ti je ura ti se lipo hitiš u more pa ćeš bit slobodan po cilen svitu. jebeš hrbate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/9/2018, 00:55

aben wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
željezne pechine-

ne razumiješ što sam htio reći. naglasak je na socijalizmu odnosno komunizmu. vidjeli smo kako šljaka libertarijanski kapitalizam u Somaliji i Hondurasu, sad da vidimo kako šljaka socijalizam. ovdje se slinavi libertarijanci uvijek referiraju na bivšu sada nepostojeću SFRJ i bivši nepostojeći SSSR. čekam abena da se očituje.
piso čovik vami socijaistima, ne piso, isto je. jo nis konzekvencijalist nego deontolog, tako da se spomenuti primjer no me ne odnosi.


li sve i da se odnosi, ča si zapravo hoi reći? da je socijalizam sposoban nasilnim odnosima načiniti visoke zgrade?

ja ću postati libertarijanac pička mu materina i doći ću na Ugljan ubit tebe i cilu tvoju familiju i sve tvoje će bit moje! zašto? zato jer mogu! iman rakete, bumbe, livorvere i rašpe a ti imaš samo vile. zgubija si u libertarijanskom raju si pokojan. zašto? because you are nothing but useless moron.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/9/2018, 07:41

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
željezne pechine-

ne razumiješ što sam htio reći. naglasak je na socijalizmu odnosno komunizmu. vidjeli smo kako šljaka libertarijanski kapitalizam u Somaliji i Hondurasu, sad da vidimo kako šljaka socijalizam. ovdje se slinavi libertarijanci uvijek referiraju na bivšu sada nepostojeću SFRJ i bivši nepostojeći SSSR. čekam abena da se očituje.
piso čovik vami socijaistima, ne piso, isto je. jo nis konzekvencijalist nego deontolog, tako da se spomenuti primjer no me ne odnosi.


li sve i da se odnosi, ča si zapravo hoi reći? da je socijalizam sposoban nasilnim odnosima načiniti visoke zgrade?

ja ću postati libertarijanac pička mu materina i doći ću na Ugljan ubit tebe i cilu tvoju familiju i sve tvoje će bit moje! zašto? zato jer mogu! iman rakete, bumbe, livorvere i rašpe a ti imaš samo vile. zgubija si u libertarijanskom raju si pokojan. zašto? because you are nothing but useless moron.
uvik sun priznovo pravo jačega. možda bolje reći mogućnosti jačega. to je stvarnost i glupo bi bilo not to aknowledge it. ipak, to se ne more opravdati. slično čini i država svaki dun. ča je slobodnomu čoviku činiti? roditi na crno, minirati granice svog posjeda i ...naoštriti vile, pa ča bude.

useless veliš? dakle, ubiti beskorisne? fašizam.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/9/2018, 08:29


šteta je minirati vlastiti posjed
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/9/2018, 12:09

aben wrote:i još doputiš živima da te odredu, jesi li bi korisan ko maslina, stabilan ko mindula, driti ko ancipres, slaki i oštri ko čičindra, žilav ko loza...

naša država ne dopušćo zakopati ljude u vrtli. njanci u smrti nismo slobodni.

poetično... :) .. rodio mi čičimak ove godine.. ima ga preko 10 kg, pravit ću džem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/9/2018, 12:28

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
željezne pechine-

ne razumiješ što sam htio reći. naglasak je na socijalizmu odnosno komunizmu. vidjeli smo kako šljaka libertarijanski kapitalizam u Somaliji i Hondurasu, sad da vidimo kako šljaka socijalizam. ovdje se slinavi libertarijanci uvijek referiraju na bivšu sada nepostojeću SFRJ i bivši nepostojeći SSSR. čekam abena da se očituje.
piso čovik vami socijaistima, ne piso, isto je. jo nis konzekvencijalist nego deontolog, tako da se spomenuti primjer no me ne odnosi.


li sve i da se odnosi, ča si zapravo hoi reći? da je socijalizam sposoban nasilnim odnosima načiniti visoke zgrade?

ja ću postati libertarijanac pička mu materina i doći ću na Ugljan ubit tebe i cilu tvoju familiju i sve tvoje će bit moje! zašto? zato jer mogu! iman rakete, bumbe, livorvere i rašpe a ti imaš samo vile. zgubija si u libertarijanskom raju si pokojan. zašto? because you are nothing but useless moron.
uvik sun priznovo pravo jačega. možda bolje reći mogućnosti jačega. to je stvarnost i glupo bi bilo not to aknowledge it. ipak, to se ne more opravdati. slično čini i država svaki dun. ča je slobodnomu čoviku činiti? roditi na crno, minirati granice svog posjeda i ...naoštriti vile, pa ča bude.

useless veliš? dakle, ubiti beskorisne? fašizam.

ja bistrim mutnu vodu a ti mutiš bistru vodu. to je nepremostova razlika između nas. po seljački bi bilo da smo prirodni neprijatelji. a meni se ne da s tobom voditi time consuming useless conversations. i have better things to do.

mr. aben, stay well and drop dead.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by mizantrop 19/9/2018, 12:55

violator wrote:

Mislim da si me zamijenio za Vegvisir, ali tnx.  :-)





mislim da nisam iako imate dosta sličnosti,npr. obadvije ste brijale na twin peaks,ili ne?
ko zna šta je s njom,možda ide putevima druida ili gorštaka u nekoj vukojebini na dalekom sjeveru..
a di je mativka,kaj nije ona visila na ovoj temi...

scratch :bicikl:
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/9/2018, 13:16

kic wrote:
šteta je minirati vlastiti posjed
nužna šteta. činjenica je da okolo ima barbara...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/9/2018, 13:18

metilda wrote:
aben wrote:emi još doputiš živima da te odredu, jesi li bi korisan ko maslina, stabilan ko mindula, driti ko ancipres, slaki i oštri ko čičindra, žilav ko loza...

naša država ne dopušćo zakopati ljude u vrtli. njanci u smrti nismo slobodni.

poetično... :): .. rodio mi čičimak ove godine.. ima ga preko 10 kg, pravit ću džem...

mah, stavi to u terinu i poite sve sirovo, kakov dem

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/9/2018, 13:22

aben wrote:
kic wrote:
šteta je minirati vlastiti posjed
nužna šteta. činjenica je da okolo ima barbara...

barbari tebe smiju doć ubit, no ti ne smiješ zaštiti svoje!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/9/2018, 14:05

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
šteta je minirati vlastiti posjed
nužna šteta. činjenica je da okolo ima barbara...

barbari tebe smiju doć ubit, no ti ne smiješ zaštiti svoje!

a jedino da socijaliziramo i tako legitimiziramo obranu od istarskih libertarijanaca koji napadaju tudju imovinu...?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/9/2018, 14:57

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
šteta je minirati vlastiti posjed
nužna šteta. činjenica je da okolo ima barbara...

barbari tebe smiju doć ubit, no ti ne smiješ zaštiti svoje!

a jedino da socijaliziramo i tako legitimiziramo obranu od istarskih libertarijanaca koji napadaju tudju imovinu...?

let me guess , the small predator are killed by large predator and large predator are killed by human.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/9/2018, 15:37

ne razumin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/9/2018, 15:52

aben wrote:ne razumin

ploti pa ću ti reć. nema ništa mukte u libertarijanskom raju. nimaš šoldi? ko te jebe živi u neznanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/9/2018, 19:43

Gnječ wrote:
aben wrote:ne razumin

ploti pa ću ti reć. nema ništa mukte u libertarijanskom raju.  nimaš šoldi? ko te jebe živi u neznanju.

e, napokon si nabo čakoli točnoga:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/9/2018, 21:17

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:ne razumin

ploti pa ću ti reć. nema ništa mukte u libertarijanskom raju.  nimaš šoldi? ko te jebe živi u neznanju.

e, napokon si nabo čakoli točnoga:)

provozaj se vlakom od Ljubljane do Pule ja gren popit biru.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum