ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 16:18

mizantrop wrote:
metilda wrote:koja je fora stalno mijenjati nickove.. vidim sad nekog mizantropa sa 203 posta.. zašto se ljudi vole sakrivati od svojih prethodnih upisa?

zakaj te to muči.nisam bio aktivan više od god.dana,ne skrivam se,prijašnji nickovi;metalhead & bobster ak ti to nekaj znači

B-)

hvala na pažnji i odgovoru....  :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 16:19

violator wrote:
mizantrop wrote:
metilda wrote:koja je fora stalno mijenjati nickove.. vidim sad nekog mizantropa sa 203 posta.. zašto se ljudi vole sakrivati od svojih prethodnih upisa?

zakaj te to muči.nisam bio aktivan više od god.dana,ne skrivam se,prijašnji nickovi;metalhead & bobster ak ti to nekaj znači

B-)


Zato jer je..

1. babetina koja mora sve znat'
2. paranoik (pa se cesto otima za ulogu zrtve)
3. u fazi je ciscenja (trazi pogodnu osobu ili komentare koji ce joj u tome pomoci)


Ukratko, zesci nadrk.

ti si moja jesenja hortenzijica  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 16:20

mizantrop wrote:
violator wrote:

Zato jer je..

1. babetina koja mora sve znat'
2. paranoik (pa se cesto otima za ulogu zrtve)
3. u fazi je ciscenja (trazi pogodnu osobu ili komentare koji ce joj u tome pomoci)


Ukratko, zesci nadrk.

zakon,iako sam sve to znao otprije,a i ti mi zvučiš poznato..

:^0

ja bih ti rekla tko je ali sam u fazi čišćenja pa ne mogu...  :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 16:24

mizantrop wrote:
violator wrote:

Zato jer je..

1. babetina koja mora sve znat'
2. paranoik (pa se cesto otima za ulogu zrtve)
3. u fazi je ciscenja (trazi pogodnu osobu ili komentare koji ce joj u tome pomoci)


Ukratko, zesci nadrk.

zakon,iako sam sve to znao otprije,a i ti mi zvučiš poznato..

:^0


Mislis da sam i ja nadrk? :-D Pa znaaam bit'.


Ithildin. :-) Tvoj mi je nick poznat (metalhead), ali nisam obracala paznju na upise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2018, 16:24


bob is back :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 16:25

metilda wrote:
violator wrote:
mizantrop wrote:
metilda wrote:koja je fora stalno mijenjati nickove.. vidim sad nekog mizantropa sa 203 posta.. zašto se ljudi vole sakrivati od svojih prethodnih upisa?

zakaj te to muči.nisam bio aktivan više od god.dana,ne skrivam se,prijašnji nickovi;metalhead & bobster ak ti to nekaj znači

B-)


Zato jer je..

1. babetina koja mora sve znat'
2. paranoik (pa se cesto otima za ulogu zrtve)
3. u fazi je ciscenja (trazi pogodnu osobu ili komentare koji ce joj u tome pomoci)


Ukratko, zesci nadrk.

ti si moja jesenja hortenzijica  :x

Frrr!


Jesi li je nanovo posadila?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by mizantrop 18/9/2018, 16:28

metilda wrote:

ja bih ti rekla tko je ali sam u fazi čišćenja pa ne mogu...  :cleanteeth


ne moraš,nema žurbe,možda se prisjetim a možda i sama prizna,nije valjda vječna duda(ako je uopće žensko,ne sjećam se s kim si se stalno svađala),nisam u toku btw promjena nicka je čisto estetske prirode,nema nikakve veze s trenutnim raspoloženjem,svidjela mi se serija curb your enthusiasm s larry davidom a stari nick mi se činio otrcan pa eto,nadam se da sam ti barem malo udovoljio znatiželju

:whistle
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by mizantrop 18/9/2018, 16:35

violator wrote:

Ithildin. :-) Tvoj mi je nick poznat (metalhead), ali nisam obracala paznju na upise.


wow,dark gothic lady,s izuzetnim ukusom za glazbu,filmove i knjige,i remember now,moj naklon..



affraid :hail
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 16:41

violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:
mizantrop wrote:
metilda wrote:koja je fora stalno mijenjati nickove.. vidim sad nekog mizantropa sa 203 posta.. zašto se ljudi vole sakrivati od svojih prethodnih upisa?

zakaj te to muči.nisam bio aktivan više od god.dana,ne skrivam se,prijašnji nickovi;metalhead & bobster ak ti to nekaj znači

B-)


Zato jer je..

1. babetina koja mora sve znat'
2. paranoik (pa se cesto otima za ulogu zrtve)
3. u fazi je ciscenja (trazi pogodnu osobu ili komentare koji ce joj u tome pomoci)


Ukratko, zesci nadrk.

ti si moja jesenja hortenzijica  :x

Frrr!


Jesi li je nanovo posadila?
nisam, ne vrtlari mi se ove godine, jedva su mi i ruže preživjele sušu

evo ti jedna lijepa sličica jesenje hortenzije 

Denkverbot - Page 43 Bfea25d0adc1b7b157327f00d7d56ca4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 16:42

mizantrop wrote:
metilda wrote:

ja bih ti rekla tko je ali sam u fazi čišćenja pa ne mogu...  :cleanteeth


ne moraš,nema žurbe,možda se prisjetim a možda i sama prizna,nije valjda vječna duda(ako je uopće žensko,ne sjećam se s kim si se stalno svađala),nisam u toku btw promjena nicka je čisto estetske prirode,nema nikakve veze s trenutnim raspoloženjem,svidjela mi se serija curb your enthusiasm s larry davidom a stari nick mi se činio otrcan pa eto,nadam se da sam ti barem malo udovoljio znatiželju

:whistle

eto, ti se mene sjećaš po svađama kao da sam nadžak baba  :^0 ali bolje ikako nego kao ja tebe nikako..  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 16:47

prekrasne su

Denkverbot - Page 43 4d21bb72037bcfefc34d2429901343ff
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 17:02

metilda wrote:prekrasne su

Denkverbot - Page 43 4d21bb72037bcfefc34d2429901343ff

vidi se da nisu iz tvog vrtla teško da bi preživile tvoju bad enerđi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 17:07

priznajem da nisam vrsna vrtlarica, ja sam više za fizikalu - kopanje, okopavanje, i neke teže stvari.. za cvijeće treba imati mot.. imala sam kuću punu cvijeća sve do mamine smrti.. onda je procvalo njeno drvo života koje je dosegnulo strop.. koji je to miris bio.. a  ona mrtva ... više nisam bila raspoložena za cvijeće
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 21:25

mizantrop wrote:
violator wrote:

Ithildin. :-) Tvoj mi je nick poznat (metalhead), ali nisam obracala paznju na upise.


wow,dark gothic lady,s izuzetnim ukusom za glazbu,filmove i knjige,i remember now,moj naklon..



affraid :hail

Mislim da si me zamijenio za Vegvisir, ali tnx. :-)


Type O Negative - odlicni!


---

Gdje je ta djevojka? Nadam se da putuje tragovima Vikinga. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 21:29

metilda wrote:priznajem da nisam vrsna vrtlarica, ja sam više za fizikalu - kopanje, okopavanje, i neke teže stvari.. za cvijeće treba imati mot.. imala sam kuću punu cvijeća sve do mamine smrti.. onda je procvalo njeno drvo života koje je dosegnulo strop.. koji je to miris bio.. a  ona mrtva ... više nisam bila raspoložena za cvijeće



Stvarno su lijepe. :-) Hortenzijice.


Ne vjerujem da nemas mota. Mozda tek volje. Ili vremena. I meni je od none ostalo drvo zivota. Ovo je ljeto naraslo. Nekako sam mu privrzena i bas ga osjecam. Nisam dosad vidjela njihovo cvjetanje. Koliko tvoje ima godina?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 21:38

Gnječ wrote:
metilda wrote:prekrasne su

Denkverbot - Page 43 4d21bb72037bcfefc34d2429901343ff

vidi se da nisu iz tvog vrtla teško da bi preživile tvoju bad enerđi.


Zato Gnjecu sve buja u vrtu! E! :-)

A ovdje pljuckaju forumski pod kad ga ugledaju.


Nekako sam uvjerenja da je ta "losa energija" rezultat druzenja s ljudima, ponajvise. Medju biljkama i zivotinjama vraca se balans.. Kao da te povrate u ono jedno pozitivno stanje duha..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2018, 21:48

Gnječ wrote:
kic wrote:
željezne pechine-

ne razumiješ što sam htio reći. naglasak je na socijalizmu odnosno komunizmu. vidjeli smo kako šljaka libertarijanski kapitalizam u Somaliji i Hondurasu, sad da vidimo kako šljaka socijalizam. ovdje se slinavi libertarijanci uvijek referiraju na bivšu sada nepostojeću SFRJ i bivši nepostojeći SSSR. čekam abena da se očituje.
piso čovik vami socijaistima, ne piso, isto je. jo nis konzekvencijalist nego deontolog, tako da se spomenuti primjer no me ne odnosi.


li sve i da se odnosi, ča si zapravo hoi reći? da je socijalizam sposoban nasilnim odnosima načiniti visoke zgrade?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2018, 23:08

violator wrote:
metilda wrote:priznajem da nisam vrsna vrtlarica, ja sam više za fizikalu - kopanje, okopavanje, i neke teže stvari.. za cvijeće treba imati mot.. imala sam kuću punu cvijeća sve do mamine smrti.. onda je procvalo njeno drvo života koje je dosegnulo strop.. koji je to miris bio.. a  ona mrtva ... više nisam bila raspoložena za cvijeće



Stvarno su lijepe. :-) Hortenzijice.


Ne vjerujem da nemas mota. Mozda tek volje. Ili vremena. I meni je od none ostalo drvo zivota. Ovo je ljeto naraslo. Nekako sam mu privrzena i bas ga osjecam. Nisam dosad vidjela njihovo cvjetanje. Koliko tvoje ima godina?

drvo života cvjeta jednom u 50 godina.. mama je umrla 2004. u siječnju, ono je procvjetalo te iste godine mislim krajem proljeća.. morala sam od njega napraviti reznice jer je dosegnulo strop.. ali nisam ih voljela.. bilo mi je teško gledati ih i misliti kako je malo trebalo da mama dočeka njegovo cvjetanje  i miris.. reznice sam presadila i poklonila ih šogoricama.. sad rastu i tko zna tko će dočekati njihovo cvjetanje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2018, 23:11

metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:priznajem da nisam vrsna vrtlarica, ja sam više za fizikalu - kopanje, okopavanje, i neke teže stvari.. za cvijeće treba imati mot.. imala sam kuću punu cvijeća sve do mamine smrti.. onda je procvalo njeno drvo života koje je dosegnulo strop.. koji je to miris bio.. a  ona mrtva ... više nisam bila raspoložena za cvijeće



Stvarno su lijepe. :-) Hortenzijice.


Ne vjerujem da nemas mota. Mozda tek volje. Ili vremena. I meni je od none ostalo drvo zivota. Ovo je ljeto naraslo. Nekako sam mu privrzena i bas ga osjecam. Nisam dosad vidjela njihovo cvjetanje. Koliko tvoje ima godina?

drvo života cvjeta jednom u 50 godina.. mama je umrla 2004. u siječnju, ono je procvjetalo te iste godine mislim krajem proljeća.. morala sam od njega napraviti reznice jer je dosegnulo strop.. ali nisam ih voljela.. bilo mi je teško gledati ih i misliti kako je malo trebalo da mama dočeka njegovo cvjetanje  i miris.. reznice sam presadila i poklonila ih šogoricama.. sad rastu i tko zna tko će dočekati njihovo cvjetanje..
The true meaning of life is to plant trees, under whose shade you do not expect to sit.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2018, 23:18

The paper, hand-made funeral urn has a degradeable cap filled with oak seeds.

https://www.funeral-urn.com/small-plantable-seed-paper-memorials.html


ugvnomu, neko ti umre, ti ga užgeš, napuniš papirnatu urnicu pepelon, unutrima je sjemenka nekoga stabla i sve zajeno zakopoš u vrtlu. a good way to go

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2018, 23:20

aben wrote:The paper, hand-made funeral urn has a degradeable cap filled with oak seeds.

https://www.funeral-urn.com/small-plantable-seed-paper-memorials.html


ugvnomu, neko ti umre, ti ga užgeš, napuniš papirnatu urnicu pepelon, unutrima je sjemenka nekoga stabla i sve zajeno zakopoš u vrtlu. a good way to go

ne zvuci lose..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum