ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Denkverbot Empty Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 13:08

Normalno da vlada ne vjeruje u održivost plana restrukturiranja Uljanika kada je taj plan napravila uprava Uljanika prateći najbolje interese strateškog partnera Danka Končara.
Naime, plan predviđa izdvajanje jednog dijela prostora brodogradilišta kako bi Danko Končar u njemu razvijao svoj turistički posao i ta bi investicija bila financirana o trošku samog brodogradlišta što bi po planu trebalo koštati oko 200 milijuna kuna.
Planu konačnici zapravo ide ka izmještanju u početku dijelova a onda i cijelog brodogradlišta odnosno u konačnici gašenju kompletnog brodogradilišta kako bi Danko Končar razvijao svoje turističke ambicije u Puli, a u čemu mu brodogradilište samo smeta, što je odavno poznato i što su predstavnici radnika odnosno sindikata odavno osudili.
O povezanosti Jakovčića sa Dankom Končarom ne treba trošiti riječi, jer je u međuvremenu sam Jakovčić koji se nalazio na platnom popisu Danka Končara zbog očitog sukoba interesa odustao od kandidature za novi saziv Europskog parlamenta.
Pri tome je očito puno žrtvovao od osobnih interesa za dobrobit Pule i cijele Istre jer se zna koliko su masne plaće zastupnika u Europskom parlamentu.
No, zato su u Bruxellesu jake snage IDS-a u vidu Miletića i Flege koji nastoje pogurati plan napravljen od strane uprave koji ima za cilj izmještanje što u konačnici znači i likvidaciju brodogradilišta što zapravo uopće nije u neskladu sa glavnim urbanističkim planom Pule (Miletić).
Dakle, cilj je s jedne strane staviti se pod skute Danka Končara, unišititi brodogradilište kako bi on mogao razvijati svoj turistički biznis i spriječiti političku štetu po IDS čiju su vlast u Istri počele u svojim planovima ugrožavati stranke poput HNS-a i Glas-a, da o SDP-u koji se za vrijeme Milanovića žestoko sukobljavao sa IDS-om zbog ambicije preuzimanja vlasti od njih u Puli i cijeloj Istri i ne govorimo.
Pri tome IDS čak niti ne ide jako agresivno u svojim priopćenjima za javnost na HDZ i vladu RH zato jer zna da bez njihovog udjela nema niti najmanje šanse isplata plaća i u toj situaciji više ne bi bilo moguće kontrolirati bijes radnika koji bi najveće političke štete nanio upravo IDS-u.


Last edited by Speare Shaker on 1/9/2018, 13:14; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 13:10

Fibica wrote:Isto vrijedi i za tebe metilda.
Ti si se prva osvrnula na moje upise...
Prva ismijavala istru i istrijane...prva indirektno mene vrijedala i omalovazaval.

Znas tko mi sutra dolazi na rucak?
Kum.
I znas jos sto?
Gay je. :)

Sa ustasama, homofobima koji bi se vlastite djece odrekli ne zelim nista... ni razmienjivati rijeci na forumu... oko tebe je previse zle energije i sto prije to spoznas, bolje za tebe...

HDZ krade, ali im je oprosteno jer su "domoljubi" koji kradu od vlastitog naroda samo zato sto su utemeljili granice hrvatske.
Kada isto radi IDS, inkvizicija, odmah. Istog trena.
Kada su tvoji dobili stan u istri za nista, super. Kada uljanik propada i tisuce radnika nema placu, tko ih jebe.

Amen i dovidenja.

maiketi, ne samo da me ignoriraš kad sam ti to savjetovala nego i lažeš.. gdje taj moj stan u istri, života ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 13:16

ovo je stvarno primjer ljevičarske mantre .. slaži, ponovi laž sto puta i postat će istina... mislila sam da me na forumu više ništa ne može iznenaditi.. da stan u istri.. :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 13:30

metilda wrote:résumé - porezni obveznici će platiti spašavanje uljanika

a šta kažeš na ovo? nećeš popljuvati hrvatsku policiju jer ti krade tvoj novac i novac poreznih obveznika???

MUP nam je pokušao objasniti zašto plaća 18 tisuća kuna po pancirki

NAKON što je prije nekoliko dana u javnosti odjeknula vijest da MUP nabavlja 3000 pancirki za čak 54 milijuna kuna, odlučili smo pitati kako je moguće da jedna pancirka košta čak 18 tisuća kuna.

Amerikanci prsluke nabavljali za 3900 kuna po komadu

Naime, za usporedbu, njujorška je policija 2015. također nabavljala pancirke. New York Post tada je izvijestio da će 12 tisuća pancirki, dakle četiri puta više nego što će dobiti hrvatski policajci, koštati 7,3 milijuna dolara, odnosno oko 600 dolara po komadu.

Pretvorimo li to u kune, Amerikanci su 12 tisuća pancirki platili oko 47 milijuna kuna ili oko 3850 kuna po komadu. Hrvatska će, ponovimo još jednom, tri tisuće pancirki platiti 54 milijuna kuna, ili 18.000 kuna po komadu.

Ne kupuju nego unajmljuju

No, prema natječaju, u hrvatskom slučaju čak se i ne radi o kupovini, nego o najmu.

''Jamstvo na zaštitni paket mora trajati za cijelo vrijeme trajanja najma i to u realnim uvjetima korištenja balističkog prsluka. U slučaju bilo koje vrste oštećenja u eksploataciji bio kojeg dijela balističkog kompleta uključujući vanjski plašt, balističke pakete i balističku ploču, a koja su nastala kao rezultat redovnog korištenja, korisnik opremu vraća u sjedište MUP-a (Ilica 335, Zagreb) i tada stručna služba MUP-a vrši prijavu kvara izvršitelju. Izvršitelj opremu mora preuzeti na popravak od MUP-a na lokaciji Ilica 335 u Zagrebu u roku od 24 sata od zaprimljene prijave kvara i to bez dodatnih troškova za MUP.

Izvršitelj je dužan isporučiti MUP-u zamjensku opremu kod preuzimanja opreme na popravak. Zamjenska oprema mora biti na raspolaganju korisniku sve do povrata popravljene opreme bez dodatnih troškova za MUP", stoji u dokumentaciji javne nabave neprobojnih prsluka.

Kroko proizvodnja će raditi prsluke

https://www.index.hr/vijesti/clanak/mup-nam-je-pokusao-objasniti-zasto-placa-18-tisuca-kuna-po-pancirki/2021121.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/9/2018, 13:37

Gnječ wrote:
aben wrote:ne razumin baš to o brizi za uljanikni konzum,

mene uopće ni briga za ljude iz uljanika i konzuma.

neka si ti nama reko inače mi kao neznamo da si uhljeb socijalista i da ti puca kurac za sve one koji te hrane.
ako neku stvor ponoviš puno puti, ne će postati istina

jo sun uhljeb kapitalist, i to bez a

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 13:38

Tvoji= ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze iz tvog kraja

Samo to je dokaz da ne citas s razumijevanjem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 13:42

Fibica wrote:Tvoji= ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze iz tvog kraja

Samo to je dokaz da ne citas s razumijevanjem

vidi glupaču metildu sad ti je i na ViP-u otvorila temu:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t28439-kako-ljevicari-lazu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/9/2018, 13:45

Fibica wrote:A da ti uglhan prodaju brigalo bi te

jo sun prvi da se ugljun prodode, prvi.

naravski, socijalisti to nikad ne bi učinili, jer to znoči gubitak utjecaja.
prije..par godin, pojovi se investitor iz...zaburavi sun, i hoti je kupiti puno zemlje baš blizu kobiljaka (ludnica). poče je kupovati zemlju, i nakon 3 milijuna eurov, iznenada su se na općinsku zemlju uknjižile hrvacke šume i stopirale projekt. 
objašnjenje niko nika ni dobi, advokat ki je rodi za investitora me uvjerava da niko ni potploćen, da nemo zavjere, da niko ni ljubomoran, nego da država jednostavno rodi, ča država rodi- slijedi propise.
konkretno, država je zaštitila jalovu nepistupačnu zapadnu obalu ugljana, grote i bušik, od bezobzirne devastacije bazenima, restorantima i drugin elementima rezorta.

ugljun is now safe.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 13:53

aben wrote:
ako neku stvor ponoviš puno puti, ne će postati istina


maloumnima  hoće .. zar ne vidiš kako plaču za socijalizmom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 14:13

Gnječ wrote:
Fibica wrote:Tvoji= ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze iz tvog kraja

Samo to je dokaz da ne citas s razumijevanjem

vidi glupaču metildu sad ti je i na ViP-u otvorila temu:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t28439-kako-ljevicari-lazu


Pa ce biti kako Sotona zavodi.. :-) Jesi prijavio topic?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 14:20

Gnječ wrote:
Fibica wrote:Tvoji= ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze iz tvog kraja

Samo to je dokaz da ne citas s razumijevanjem

vidi glupaču metildu sad ti je i na ViP-u otvorila temu:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t28439-kako-ljevicari-lazu
Hajde super.
Otvorila mi temu na pdf na koji ne zalazim. :D

I sto puta sam objasnila to i ona opet po istome...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 14:21

violator wrote:
Gnječ wrote:
Fibica wrote:Tvoji= ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze iz tvog kraja

Samo to je dokaz da ne citas s razumijevanjem

vidi glupaču metildu sad ti je i na ViP-u otvorila temu:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t28439-kako-ljevicari-lazu


Pa ce biti kako Sotona zavodi.. :-) Jesi prijavio topic?

ne. nisam prijavio. mogao bi mi kic editirati prijavu i svašta prepraviti pa onda tu začavlati screenshot evo vam što mi je Gnječ napisao i svašta opsovao. ne dam mu tu šansu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 14:24

Ja sam prijavila. Trolanje, odnosno, hejtanje odredjene forumasice na razlicitim pdf-ovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 14:34

Fibica wrote:Tvoji= ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze iz tvog kraja

Samo to je dokaz da ne citas s razumijevanjem
moji su moja obitelj... a ti se nauči izražavati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/9/2018, 14:35

denuncijanti, socijalisti, zagovaratelji državne intervencije...


what have become of thy denkverbot

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/9/2018, 15:48


tek sad vidim temu i maknuo sam je na aim da pročitam, nisam ništa stigao ispratiti-

ugl da, smanjite međusobnu napetost ljudi!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 15:51

kic wrote:
tek sad vidim temu i maknuo sam je na aim da pročitam, nisam ništa stigao ispratiti-

ugl da, smanjite međusobnu napetost ljudi!

da napetost...a poglej ti svoje sise na avataru puknut će ti ređipet jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/9/2018, 15:55


ne sekiraj se :pp

inače sam gnječ danas listao zanimljivu monografiju o prvom svjetskom ratu.. točnije o talijanskom bojištu, baš me kopkalo da je uzmem ali 250kn, a u zadnje vrijeme najviše trošim na knjige praktički pa nisam, a sad me grize što nisam-

Denkverbot 40417710

kako je netko napisao nedavno, mislimo da znamo šta se danas događa, a 100g poslije ww1 još ne razumijemo zašto je došlo do tog rata.. ljude se nije imalo kad kopat koliko su pogibali-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 16:03

Fibi, ne sekiraj se.:-) Trostruko starijim mlatimudanima ovo je vrhunac dana. :-)

Vjerojatno su si napravili i screenshotove da im ima sto ugrijati dusu u zimskim danima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/9/2018, 16:08

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
Fibica wrote:Tvoji= ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze iz tvog kraja

Samo to je dokaz da ne citas s razumijevanjem

vidi glupaču metildu sad ti je i na ViP-u otvorila temu:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t28439-kako-ljevicari-lazu


Pa ce biti kako Sotona zavodi.. :-) Jesi prijavio topic?

ne. nisam prijavio. mogao bi mi kic editirati prijavu i svašta prepraviti pa onda tu začavlati screenshot evo vam što mi je Gnječ napisao i svašta opsovao. ne dam mu tu šansu.

ti si jako mali čovjek-

ovako lagati, i dalje sjediti za stolom ovdje, ja bih se pokupio od crvenjenja, uzto da zbog onakvih prijetnji možeš samo zahvaliti da uopće ovdje još pišeš

ispravi se odmah ili odšetaj odavde, neću trpiti ovo jasno?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum