ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 21:22

red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Aha, aj se ti malo opusti...
Ja sam opušten. Ja sam odavno probio određene granice ove iluzije što je zovemo život...Stvarnost, svijet...Vi se uzrujavate oko ovoga što se događa oko vas...Pobogu ljudi, pa to su vam zapisali prije tisuću i pol godina unazad...I to se sad događa...A vi? Što vi?...Baš ništa...
Ezekel nisi li se ti jako uzbudio i počeo me vrjeđati kada sam pisao protiv josipovića  i najavio da će KGK pobjediti?

Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kic 14/10/2015, 21:25

veber_1 wrote:
asilovski wrote:
kaja_333 wrote:I ovaj azila hedervari uvijek iskopa neke članke s ruba pameti, bez prijevoda s bomba naslovima. Europsko vijeće usvojilo je deklaraciju o slobodi medija i interneta jasno gdje se jasno navodi kada bi trebalo intervenirati , u slučaju dogovora oko počinjenja kaznenih djela, pedofilije i sl. A u svim ostalim slučajevima ne.
Ovo je TPP Treaty: Intellectual Property Rights Chapter nije ruba pameti već wiki leaks, onaj plavi šta čami u ekvadorskoj ambasadi, znam to ne piše u Cosmu, ali štaš...Kajo nadam se da si zgodna inače jao si ga nama...
a gle, teorije zavjera su uvijek aktualne.

ne koristi mobitel, telefon, karticu, comp, internet i nevidljiv si.
ne produžiš osobnu. napikneš se na velebit i nitko te neće naći.
i to je spinanje, ne možemo svi na velebit jelte, radije onda propise promijeniti nego stil života ako može.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kaya 14/10/2015, 21:33

Komentare od " domaćica" a mozda i od profesora ili doktora ne mogu podnijeti ljudi koji znaju da su loši i koji ne mogu podnijeti kritiku, posebno sto je javna pa ju svi mogu pročitati.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Stribor 14/10/2015, 21:34

kosturka wrote:
Stribor wrote:
kosturka wrote:
asilovski wrote:
kosturka wrote:
omni wrote:Trpanje pod tepih ne pomaze. Ukidanje komentara je zadnji potez vladajucih da sami sebe pokusaju jos malo ubijediti da su svi za njih i njihove sulude ideje. Ti ljudi zive i zele da zive u imaginarnom svijetu, narkomani vlasti.

. prva sam za to da se ukinu komentari i mogućnost komentiranja 
vrijeme je da dobiješ ban to bi donekle dočaralo tvoju želju

ali u potpunosti bi dočaralo moju želju ako dobijemo ban istovremeno  

Zač? On ni domaćica ka kuha ajvar.

nemoj se pravit bedast osim ako ne želiš da te drugi bedastim doživljavaju

Gdo se tu pravi bedast? Samo ti.

Ukidanje komentiranja je cenzura. Fašizam. Va ovom slučaju fašizam ki sprovadjaju fašisti 21. stoletja - kvazi liberalni i kvazi progresivni.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by veber 14/10/2015, 21:40

kic wrote:i to je spinanje, ne možemo svi na velebit jelte, radije onda propise promijeniti nego stil života ako može.
ja sam prvi koji krši sve propise.
a gdje sam na ljestvici moći?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kaya 14/10/2015, 21:43

U svakom slučaju oni koji komentiraju, pa i domaćice među njima su birale državnike, oni su im dali vlast, pa ih imaju pravo i komentirati. Sto je dvostruko korisno, imaju pravo slobodno se izraziti a vladajući mogu čuti sto o njima misle. Ne znam zasto bi to jedan priprosti državnik, dijete ubojice i đepar mrtvih, jedan prostak i lopov kao Mesić npr. bio pošteđen komentara jedne domaćice koja eto moze imati 2 fakulteta i pričati 3 jezika a domaćica je.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kosturka 14/10/2015, 21:48

Stribor wrote:
kosturka wrote:
Stribor wrote:
kosturka wrote:
asilovski wrote:
kosturka wrote:
omni wrote:Trpanje pod tepih ne pomaze. Ukidanje komentara je zadnji potez vladajucih da sami sebe pokusaju jos malo ubijediti da su svi za njih i njihove sulude ideje. Ti ljudi zive i zele da zive u imaginarnom svijetu, narkomani vlasti.

. prva sam za to da se ukinu komentari i mogućnost komentiranja 
vrijeme je da dobiješ ban to bi donekle dočaralo tvoju želju

ali u potpunosti bi dočaralo moju želju ako dobijemo ban istovremeno  

Zač? On ni domaćica ka kuha ajvar.

nemoj se pravit bedast osim ako ne želiš da te drugi bedastim doživljavaju

Gdo se tu pravi bedast? Samo ti.

Ukidanje komentiranja je cenzura. Fašizam. Va ovom slučaju fašizam ki sprovadjaju fašisti 21. stoletja - kvazi liberalni i kvazi progresivni.

ne brkaj fašizam sa osnovama preuzimanja odgovornosti za izgovoreno ... nemam ništa protiv da se kaže šta se misli ali oči u oči a ne virtualno ... sloboda govora je sloboda govora - g o v o r a ... a ne ispraznog tipkanja bez da se suočiš ako ništa drugo a ono sa izravnom reakcijom na svoje izgovorene riječi ... to je meni ok i to zagovaram a sve drugo je isprazno kurčenje, neargumentirano vrijeđanje bez posljedica i zagovaranje ičega bez suočavanja argumenata a to je jedino moguće uživo ... ili misliš da nema razlike u virtualnom izdrkavanju i onom užimo kad ti nasuprot sjedi živi sugovornik i sa argumentima koje prati i neverbalna komunikacija koja učas nadjebe onu verbalnu .... pičkice se nadjebaaju virtualno a uživo su manji od makovog zrna - ne jednom sam sama sebi dokazala da je to tako
kosturka
kosturka

Posts : 42
2015-10-12


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Stribor 14/10/2015, 21:50

kaja_333 wrote:Komentare od " domaćica" a mozda i od profesora ili doktora  ne mogu podnijeti ljudi koji znaju da su loši i koji ne mogu podnijeti kritiku, posebno sto je javna pa ju svi mogu pročitati.

I to. Ali gdo reče da i domaćica ka kuha ajvar ne zna pametno besedati? Pamet je uvitovana kuhanjem ajvara?

Da je do bedastih komentarov, ne bi se oni toliko trsili. Ali kad politički pismen ili gdo drugi napiše pravu rič kot kritiku, to onda bude opasno. Zato triba bit dostupna samo službena istina velikih peljačev i njihovih .... onih ča im samo noge viru iz peljačeve guzice?

P.S.: Vsaka spodobnost s DNRK je slučajna!


Last edited by Stribor on 14/10/2015, 22:48; edited 1 time in total
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kic 14/10/2015, 21:56

veber_1 wrote:
kic wrote:i to je spinanje, ne možemo svi na velebit jelte, radije onda propise promijeniti nego stil života ako može.
ja sam prvi koji krši sve propise.
a gdje sam na ljestvici moći?
e i? scratch
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by veber 14/10/2015, 22:01

kic wrote:
veber_1 wrote:
kic wrote:i to je spinanje, ne možemo svi na velebit jelte, radije onda propise promijeniti nego stil života ako može.
ja sam prvi koji krši sve propise.
a gdje sam na ljestvici moći?
e i? scratch
propisi su napisani kako bi se kršili.

čim neka regulativa uđe u zakon, gotovo je.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Stribor 14/10/2015, 22:02

kosturka wrote:
Stribor wrote:
kosturka wrote:
Stribor wrote:
kosturka wrote:
asilovski wrote:
kosturka wrote:
omni wrote:Trpanje pod tepih ne pomaze. Ukidanje komentara je zadnji potez vladajucih da sami sebe pokusaju jos malo ubijediti da su svi za njih i njihove sulude ideje. Ti ljudi zive i zele da zive u imaginarnom svijetu, narkomani vlasti.

. prva sam za to da se ukinu komentari i mogućnost komentiranja 
vrijeme je da dobiješ ban to bi donekle dočaralo tvoju želju

ali u potpunosti bi dočaralo moju želju ako dobijemo ban istovremeno  

Zač? On ni domaćica ka kuha ajvar.

nemoj se pravit bedast osim ako ne želiš da te drugi bedastim doživljavaju

Gdo se tu pravi bedast? Samo ti.

Ukidanje komentiranja je cenzura. Fašizam. Va ovom slučaju fašizam ki sprovadjaju fašisti 21. stoletja - kvazi liberalni i kvazi progresivni.

ne brkaj fašizam sa osnovama preuzimanja odgovornosti za izgovoreno ... nemam ništa protiv da se kaže šta se misli ali oči u oči a ne virtualno ... sloboda govora je sloboda govora - g o v o r a ... a ne ispraznog tipkanja bez da se suočiš ako ništa drugo a ono sa izravnom reakcijom na svoje izgovorene riječi ... to je meni ok i to zagovaram a sve drugo je isprazno kurčenje, neargumentirano vrijeđanje bez posljedica i zagovaranje ičega bez suočavanja argumenata a to je jedino moguće uživo ... ili misliš da nema razlike u virtualnom izdrkavanju i onom užimo kad ti nasuprot sjedi živi sugovornik i sa argumentima koje prati i neverbalna komunikacija koja učas nadjebe onu verbalnu .... pičkice se nadjebaaju virtualno a uživo su manji od makovog zrna - ne jednom sam sama sebi dokazala da je to tako

Jur ti je odgovoreno mojim predhodnim postom. Nimam se nakanu ponavljati.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Kermit 15/10/2015, 06:11

kosturka wrote:
asilovski wrote:
kosturka wrote:
omni wrote:Trpanje pod tepih ne pomaze. Ukidanje komentara je zadnji potez vladajucih da sami sebe pokusaju jos malo ubijediti da su svi za njih i njihove sulude ideje. Ti ljudi zive i zele da zive u imaginarnom svijetu, narkomani vlasti.

. prva sam za to da se ukinu komentari i mogućnost komentiranja 
vrijeme je da dobiješ ban to bi donekle dočaralo tvoju želju

ali u potpunosti bi dočaralo moju želju ako dobijemo ban istovremeno  
teško, jer ja nemam nikakve želje da ikome išta zabranjujem
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Kermit 15/10/2015, 06:14

Stribor wrote:
kosturka wrote:
Stribor wrote:
kosturka wrote:
asilovski wrote:
kosturka wrote:
omni wrote:Trpanje pod tepih ne pomaze. Ukidanje komentara je zadnji potez vladajucih da sami sebe pokusaju jos malo ubijediti da su svi za njih i njihove sulude ideje. Ti ljudi zive i zele da zive u imaginarnom svijetu, narkomani vlasti.

. prva sam za to da se ukinu komentari i mogućnost komentiranja 
vrijeme je da dobiješ ban to bi donekle dočaralo tvoju želju

ali u potpunosti bi dočaralo moju želju ako dobijemo ban istovremeno  

Zač? On ni domaćica ka kuha ajvar.

nemoj se pravit bedast osim ako ne želiš da te drugi bedastim doživljavaju

Gdo se tu pravi bedast? Samo ti.

Ukidanje komentiranja je cenzura. Fašizam. Va ovom slučaju fašizam ki sprovadjaju fašisti 21. stoletja - kvazi liberalni i kvazi progresivni.
Niti fašizam u biti nije krenio kao "fašizam" već kao ispravljanje grešaka, uspostavljanje reda, kontrole...tako i kosturka pod firmom ukidanja komentara domaćica ukinula bi komentiranje, vjerojatno naivna i ne sluti da bi to podrazumijevalo ukidanje ovoga forum i nju kao komentatora...u jednom se slažem ženama treba ograničiti komentiranje da svima ne bi jednog dana zabranili to isto...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by darth_vader 15/10/2015, 06:49

Nije fašizam, nego se pas posrao...malo se elite sada previše igraju s pravilima, ali mogle bi biti i giljotine ponovo uvedene...uzdam se u to da ipak nisu sve nacije tako glupaste poput naše...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by jastreb 15/10/2015, 06:53

Kad sam jutros upalija kompjuter i otišao na internet prvo se pojavila neka obavijest o privatnosti.

Možda to ima kakve veze?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 15/10/2015, 16:21

tre911 wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Aha, aj se ti malo opusti...
Ja sam opušten. Ja sam odavno probio određene granice ove iluzije što je zovemo život...Stvarnost, svijet...Vi se uzrujavate oko ovoga što se događa oko vas...Pobogu ljudi, pa to su vam zapisali prije tisuću i pol godina unazad...I to se sad događa...A vi? Što vi?...Baš ništa...
Ezekel nisi li se ti jako uzbudio i počeo me vrjeđati kada sam pisao protiv josipovića  i najavio da će KGK pobjediti?
Tebe vrijeđao zbog Josipovića?...Mislim da sam samo jednom komentirao pred te izbore i to kroz numerološku analizu...Napisao sam da veće šanse ima Josipović, no pogriješio sam. No to je bilo i dobro. Naučio sam nešto novo. Ali to nije bitno za ovu temu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 15/10/2015, 16:28

red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Aha, aj se ti malo opusti...
Ja sam opušten. Ja sam odavno probio određene granice ove iluzije što je zovemo život...Stvarnost, svijet...Vi se uzrujavate oko ovoga što se događa oko vas...Pobogu ljudi, pa to su vam zapisali prije tisuću i pol godina unazad...I to se sad događa...A vi? Što vi?...Baš ništa...
Ezekel nisi li se ti jako uzbudio i počeo me vrjeđati kada sam pisao protiv josipovića  i najavio da će KGK pobjediti?
Tebe vrijeđao zbog Josipovića?...Mislim da sam samo jednom komentirao pred te izbore i to kroz numerološku analizu...Napisao sam da veće šanse ima Josipović, no pogriješio sam. No to je bilo i dobro. Naučio sam nešto novo. Ali to nije bitno za ovu temu.
jesi jesi, no nije naglasak na vrijeđanju nego se radi o tome da si se uzbudio a ovdje kao drugima to pripisuješ kao negativnu osobinu koju si ti odavno prevazišao. Uostalom gledam te kako stalno pokušavaš uvrjediti horna tako da ga pokušavaš udarati ispod pojasa zbog njegovog mjesta admina na forumu, ono samo ti pokušavam reći da prestaneš kenjati i gledati ljude sa visine( jer čak i da si tamo fulao bi cijeli stadion da se tako ponašaš) pa ćeš imati i normalniju komunikaciju sa svima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 15/10/2015, 16:31

tre911 wrote:
red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Aha, aj se ti malo opusti...
Ja sam opušten. Ja sam odavno probio određene granice ove iluzije što je zovemo život...Stvarnost, svijet...Vi se uzrujavate oko ovoga što se događa oko vas...Pobogu ljudi, pa to su vam zapisali prije tisuću i pol godina unazad...I to se sad događa...A vi? Što vi?...Baš ništa...
Ezekel nisi li se ti jako uzbudio i počeo me vrjeđati kada sam pisao protiv josipovića  i najavio da će KGK pobjediti?
Tebe vrijeđao zbog Josipovića?...Mislim da sam samo jednom komentirao pred te izbore i to kroz numerološku analizu...Napisao sam da veće šanse ima Josipović, no pogriješio sam. No to je bilo i dobro. Naučio sam nešto novo. Ali to nije bitno za ovu temu.
jesi jesi, no nije naglasak na vrijeđanju nego se radi o tome da si se uzbudio a ovdje kao drugima to pripisuješ kao negativnu osobinu koju si ti odavno prevazišao. Uostalom gledam te kako stalno pokušavaš uvrjediti horna tako da ga pokušavaš udarati ispod pojasa zbog njegovog mjesta admina na forumu, ono samo ti pokušavam reći da prestaneš kenjati i gledati ljude sa visine( jer čak i da si tamo fulao bi cijeli stadion da se tako ponašaš) pa ćeš imati i normalniju komunikaciju sa svima.
Uzbudio?...Ne uzbuđuju me muškarci. Nisam ni znao da je to Horn...Ne gledam druge s visoka...Meni su svi ljudi isti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 4 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum