ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 16:58

TKO ce to konkretno sprovoditi?

Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Trinity 14/10/2015, 17:05

Onaj tko zna i može.  B-)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:13

neoliberalni_placenik wrote:treba k0ontrolirati internet da fašisti i nacisti nebi sijali sjeme svoje ideologije, antifašizam mora da predvlada
Zato imaju svoje neoliberalne plaćenike. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kaya 14/10/2015, 17:20

Internet ne bi imao svoju svrhu, brza razmjena informacija i prilika za javno i slobodno izražavanje mišljenja pojedincima kada bi se cenzurirao i iz tog razloga kontrolirao. Mogli bi ga slobodno ukinuti kao kina stranice o Tibetu. Dakle, takvo sto nije moguće i nece proći jer su internet i sloboda izražavanja jedno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kaya 14/10/2015, 17:26

I ovaj azila hedervari uvijek iskopa neke članke s ruba pameti, bez prijevoda s bomba naslovima. Europsko vijeće usvojilo je deklaraciju o slobodi medija i interneta jasno gdje se jasno navodi kada bi trebalo intervenirati , u slučaju dogovora oko počinjenja kaznenih djela, pedofilije i sl. A u svim ostalim slučajevima ne.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:27

bogomdani wrote:TKO ce to konkretno sprovoditi?
Kad sam ti jučer napisao da će se internet promijeniti nisi mi baš vjerovao... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:28

kaja_333 wrote:I ovaj azila hedervari uvijek iskopa neke članke s ruba pameti, bez prijevoda s bomba naslovima. Europsko vijeće usvojilo je deklaraciju o slobodi medija i interneta jasno gdje se jasno navodi kada bi trebalo intervenirati , u slučaju dogovora oko počinjenja kaznenih djela, pedofilije i sl. A u svim ostalim slučajevima ne.
S ruba pameti?...Pogodio je on ovdje, pogodio...hehehehehehehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:28

Internet je odavno na udaru. Damage control iza medija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Trinity 14/10/2015, 17:32

Starhemberg wrote:Internet je odavno na udaru. Damage control iza medija.
Jasno. Kontrola i manipulacija.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:34

Trinity wrote:
Starhemberg wrote:Internet je odavno na udaru. Damage control iza medija.
Jasno. Kontrola i manipulacija.
Za manipulaciju ima nešto bolje od interneta...hehehehehehehehehe...Na onom forumu sam nekoliko puta postavio pitanje - kontrolirate li vi vaš um i misli?...Nisam dobio odgovor. Možda ovdje dobijem. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:36

Ti ćeš dobit odgovore kad počneš iste i davati. Tako inače diskusija funkcionira. Tek savjet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:38

Starhemberg wrote:Ti ćeš dobit odgovore kad počneš iste i davati. Tako inače diskusija funkcionira. Tek savjet.
Ja ne tražim odgovore...A baš ih i ne dajem...Jučer sam vam sugerirao da će vam se internet i život uskoro promijeniti...A ti na mene đonom...Uživaj još malo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:43

Ajde, pomoći ću vam malo...Vaš život je vaša kreacija...To je OK kad vi aktivno stvarate...Vi ste subjekt...No, što kad postanete objekt, samo posredni stvaratelj, a vi ste uvjereni ( iluzija ) da ste vi stvaratelj vaše kreacije ( vaš svijet )....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by marcus-t 14/10/2015, 17:50

red wolf wrote:Ajde, pomoći ću vam malo...
Pomozi sebi i Bog će ti onda pomoći. Zabludjela ovco. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 17:51

marcus-t wrote:
red wolf wrote:Ajde, pomoći ću vam malo...
Pomozi sebi i Bog će ti onda pomoći. Zabludjela ovco. pirat
Eto...O tome pričam cijelo vrijeme...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kaya 14/10/2015, 18:22

Sto nije u redu s ovim crvenim vukom ? On meni zvuci kao da ima dijagnozu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 19:10

kaja_333 wrote:Sto nije u redu s ovim crvenim vukom ? On meni zvuci kao da ima dijagnozu..
Nemam nikakav problem. Znam da svatko od nas kreira naš život. No, problem nastaje kad netko sa strane preuzme tu funkciju, a ti to ne znaš...Pa tako stvaraš za njega, a ne za sebe. Tada svijet u kojem živiš zapravo nije tvoj, ali ti i dalje vjeruješ da je to tvoj svijet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by kaya 14/10/2015, 19:13

Aha, aj se ti malo opusti...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 19:16

kaja_333 wrote:Aha, aj se ti malo opusti...
Ja sam opušten. Ja sam odavno probio određene granice ove iluzije što je zovemo život...Stvarnost, svijet...Vi se uzrujavate oko ovoga što se događa oko vas...Pobogu ljudi, pa to su vam zapisali prije tisuću i pol godina unazad...I to se sad događa...A vi? Što vi?...Baš ništa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by dijagram 14/10/2015, 19:18

Uzdam se u ezekijela, on ce nas zastititi od svakog zla.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Guest 14/10/2015, 19:21

dijagram wrote:Uzdam se u ezekijela, on ce nas zastititi od svakog zla.
Nemoj. To je nemoguće. Mislim, znam da kad me čitaš da to izgleda ludo. I jest ne neki način. Ali, ako si ikada istraživao na koji način je elita uspjela ovladati s većinom ljudi, došao bi do istog zaključka kao i ja. Ja sam do toga došao na malo drugačiji način, ali nije bitno. Nitko te neće zaštiti od '' zla '' jer si ga sam stvorio. Shvaćaš li @Dijagram što sam ti sad napisao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinje stroga kontrola interneta?!?!? - Page 2 Empty Re: Počinje stroga kontrola interneta?!?!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum