ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest 18/7/2018, 12:11

vuksadinare wrote:
pa naravno d aje on..pa sto msilis da bi tamosnji novinari narocito pu medijima pod njegovom kontrolom a njih je tamo 90%..pisali svasta a da on to ne odobri..

Teško žabu u vodu natjerati.
Realno, to su zapravo jedva dočekali.

Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Eroo 18/7/2018, 12:13

Speare Shaker wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:Ne znam zašto meni ne smeta što god govorili ili pisali?Toliko toga lijepog smo mogli pročitati u svjetskim medijima,tako da oni manji broj preostalih jednostavno zanemariš kao da i ne postoje. Sad je pravo vrijeme za odlijepiti od prošlosti...Okreni joj leđa  i to je to.
zato jer je ovo bio politicki plan i naputak vucica i te njegove ekipe...ovi medijska i politicka haranda i napadi nisu mogli doci bez amenovanja vucica koji drzi pod kontrolom medija..vec sam to napisao...vucicu je bilo bitno da zaratimo ili da se zahladu odnosi i na sportskom polju a to najbolej moze napraviti preko hrvatske reprezentacije i u rusiji pogotovo kako su se uspjesi redali..trebalo je sve napraviti da ubuduce u nekim susretima u srbiji od sad bude vruc(koji je ionako bio) ako ne i prevruc hrvatskim reprezentacijama,klubovima narocito u nogometu i kosarci..sto su uostalom svih ovih dana i zazivali vucicevi pobocnici kako medijski tako i politicku..'dosta je bilo slobodne setalice i dobrodoslice za hrvate po beogradskim kejevima i splavima'

Jupiter Bem je luzer. Koga boli qratz što on priča? Neka najprije riši "srce Srbije".
Ne bavite se s luzerima više.

Što u konačnici znači da se ne bi trebali baviti niti Srbijom niti Srbima. Kod ćeš većih antitalenata i luzera od njih. Barem kad ih je velika većina u pitanju.
U Srbiji barem pola ih i nisu Srbi.
Vulin kaže da u njegovom selu kralj nije dozvolio opismenjavanje. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare 18/7/2018, 12:13

Speare Shaker wrote:
kaja wrote:
cijelu tu harangu sa ustašama je izveo on i njegovi sljedbenici

Problem je u tome da su takvi u Srbiji ogromna većina i nisu vezani samo za predsjednika i njegovu stranku.
Ja ne vidim da veći dio opozicije u Srbijii ima makar malo pozitivniji odnos prema Hrvatima. Dapače, po mnogo čemu ne samo da nisu bolji nego su i još gori.
...pazi malo karleusa izvali da je ona navijala za hrvatsku pa popljuvala hrvatsku i hrvate u maniri informera..sto je oan ocekivala?..da ce nju pozvati da pjeva i sestre joj cajkasice...svasta si oni dozvoljavaju...da rakitic recimo odrekne se slusati thompsona jer druguje sa nekoliko srba...to samo glupom srbinu moze pasti na pamet..karleusa nikad nije navijala za hravtsku reprezentaciju slusali ovi nasi ili thompsona nego joj je povod za bacanje nekoliko fraza o navijanju za hrvatsku bio da se kao javna osoba i cajkasica uguzi nasima da im za lovu nesto pjeva...no nije skuzila d amora cekati u redu jer je prvi tompson..drugi grdovic..treci skoro..cetvrti miso..peti oliver... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare 18/7/2018, 12:17

....ili onaj glumac kako se zove..trifunovic...prije koji mjesec olaje kod stankovica nase reprezentativce,popljuje reprezentaciju..da bi sad tijekom sp kao fol navijao za nase ali eto kao mora zbog tompsona da opet sere kontra nasih...price za malu djecu..jedini koliko toliko iskreni ajmo rec simpatizer je bio milojko pantic i đokovic koji su se zadrzali u granici normalnog...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest 18/7/2018, 12:45

newuser wrote:Ma Srbima smeta uspjeh hrvatske reprezentacije, onda pokušavaju na sve načine sabotirati. Ne samo Srbima mnogima smeta, ali evo vidimo da su u manjini. Preko pola milijuna ljudi dočekalo reprezentaciju, nešto su se skrili sada ali brzo će oni početi malo po malo mic po mic opet popljuvati sve to.
"Napadaju ta sluganska pera
k'o da oni branili su sela
misevi iz rupa izisli

Eh, sto im se povampire lica
kad se vije nasa sahovnica
sveta zastava"
____________________________________

Zvuči poznato, jel da? A 'davno' je bila 2006. kad je album izašao... Lica su im se tada izobličila, a mozak se pušio koliko je pregorio tada, koliko se mržnje i bijesa bljuvalo od strane anti-hrvatskih medija na te stihove. Ti stihovi su za njih bili u rangu noža u srce i nabijanja na kolac - izrazito mučni i bolni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by catabbath 18/7/2018, 13:17

A svi ste zaboravili na Maminja kojemu nisu dali ide na autobus  :?
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare 18/7/2018, 13:19

catabbath wrote:A svi ste zaboravili na Maminja kojemu nisu dali ide na autobus  :?
pa sad..maminjo kakav takav bio..ali njegovih je u repki 70% igraca..on ih ej pronasao ne moze mu se to poreci a i zaradio na njima.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Hektorović 18/7/2018, 13:23

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:A svi ste zaboravili na Maminja kojemu nisu dali ide na autobus  :?
pa sad..maminjo kakav takav bio..ali njegovih je u repki 70% igraca..on ih ej pronasao ne moze mu se to poreci a i zaradio na njima.. :)

Maminjo jest uzimao za sebe, no vidmo koliko je veselje narodu pružio


trebalo bi kakvo pomilovanje
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest 18/7/2018, 21:13

Objava hrvatskog Srbina iz Darde, reakcija na uvrede što je navijao za Hrvatsku...


Boško, svaka Ti čast !!!







Boško Banac

1 h · 




Poštovani svi koji ovo čitate,
Za sve napisano imam izvaju dotičnog u video zapisu kao dokaz mojih odgovora.
Evo danas su mi poslali objavu jednog ološa kojem smeta što smo ja, moj brat, i ostali srbi (kaže da je dobio DOJAVU da nas je bilo desetak) obukli dres fudbalske reprezentacije Hrvatske za vrijeme trajanja finalne utakmice, kao i one srbe što su išli u Zagreb da dočekaju Vatrene.
E pa ovako ja Boško Banac sam svim srcem navijao za Hrvatsku reprezentaciju (tačno je da sam nosio dres) jer su se ti dečki borili kao lavovi doslovno ostavljali na terenu srce i dušu i pokazali svima kako se bori za zemlju u kojoj i sam živim kao i ostali srbi koji su taj dan obukli dres i zajedno s našim jako dobrim prijateljima Hrvatima gledali utakmicu i navijali za sigurno najbolju reprezentaciju prvenstva. Taj moj postupak smatram sasvim normalnim i nakon toga nisam postao ni manji a ni veći Srbin al to je zasmetalo neke ološe koji su navodno dojavili onom ološu u srbiji kako se ja PONAŠAM, pa bi zamolio te dotične koji dojavljuju (kaze citiram "najviše mu smeta to što ga drugi zovu iz Darde i njemu dojavljuju, nemogu verovat"), kojima moj postupak smeta da mi se mogu obrati lično pa da mi kažu šta ih muči nemojte se bojat, a ja ću se sam javit tom smradu kojem to smeta da me upiše na taj spisak srba sa hrvatskim dresom pa da vidim sta će se desit možda se sprema neki linč ili neznam šta već.

Tom istom koji je to objavio da mu mi "IDEMO NA NERVE" nesmeta sto ja uplaćujem doprinose u državnu blagajnu iz koje On izvlači pare za socijalu i dječiji doplatak i nosi ih u srbiju (onda mu hrvatska valja) i čim tamo dođe ide u kladionicu da novac oplemeni Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 1f642:) s tim da ima lažnu boravišnu adresu u Dardi u koji ne živi. E to meni ide na nerve.
U tom zapisu stoji još da mu smeta što smo tu hrvati a u srbiji srbi. E ovako ja sam STALNO SRBIN, PRAVOSLAVAC VOLIM SVOJU CRKVU trudim se bit pošten, da volim svoje i poštujem tuđe da nekradem da nevaram i da sve steknem sa svojim poštenim radom (ovaj što objavljuje sve radi kontra) dalje se navodi da u srbiji dižem tri prsta, ja i moji prijatelji Hrvati koji uvijek budu u većini kad idemo na Zvezdine utakmice i tamo svi do jednoga obučemo Zvezdina obilježja i svi ko jedan aplauzima i kulturnim navijanjem bodrimo tim Zvezde, bez uvreda, bez spominjanja ustaša, majki, familije, bez dizanja tri prsta.... tj navijamo ZA a ne Protiv nekoga. Ti moji prijatalji Hrvati koje volim i koji su mi najbolji prijatelji nisu postali MANJE HRVATI NI VIŠE HRVATI tim činom.
Dalje se spominje Srpska zastava, JA nosim Srpsku zastavu na sve mečeve Novaka Đokovića (nikad nisam maho s istom po srbiji) za kojega zdušno navijam i u dobru i u zlu za razliku od 90% Srba. Zadnji događaj je bio ATP u Rimu na kojem sam zastavom maho dok mi ruke nisu otpale Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 1f642:) i ponosim se time jer je to bila JEDINA zastava na meču i sigurno ta podrška nakon puno poraza, pada i trenutka u kojem svi dižu ruke od vas puno znači, samnom su opet bili moji prijatelji Hrvati koji su također bodrili Noleta. Ako ja mašem Srpskom zastavom ne znači da mrzim Hrvate, da obavezno moram spominjat ustaše i tome slično, zastavom navijam jer to smatram prikladnim navijačkim rekvizitom za takve mečeve, pogotovo sto su svi u tim najgorim trenucima njegove karijere svi pljuvali pa Noletu i okrenuli mu leđa zbog stalnih poraza a sad ti isti se ponovo kunu u Đokovića i dižu ga u nebesa. Netreba on podršku kad osvaja GS-ove već kad je teško.
Kaže dalje da mi ja i moj brat moramo odredit stranu, KOJU STRANU OLOŠU JEDAN pa neću se ja tebi pravdat na kojoj sam ja strani ja sam na STRANI POŠTENIH LJUDI I PRAVIH PRIJATELJA bili oni Srbi ili Hrvati, a te Hrvate koje imam nebi dao nizašta na svijetu. Zamislite Njega treba pitat za koga ću ja navijat I NA KOJOJ ĆU STRANI BIT.
Dalje kaže da smo mi rod na to ću samo reć jadan je onaj kojem ti pripadaš!
Tu izjavu su lajkali, osoba koja je primala Hrvatsku stipendiju, zatim osobe koje dobijaju Hrvatske poticaje i čiji roditelji rade u državnim ustanovama
Da zaključimo ovo MI ĆEMO SE I DALJE DRUŽIT SVI ZAJEDNO, POMAGAT JEDNI DRUGIMA, ROŠTILJAT, PEĆ PRASCE, KUHAT, NAVIJAT ZA KOGA HOĆEMO IĆI NA MARAKANU, GLEDAT VATRENE, IĆI NA ATP MEČEVE MAHAT ZASTAVOM I U TOM NAS NEĆE SPRIJEČIT NI JEDAN OLOŠ, BITANGA, SMRAD, PROPALICA, KLOŠAR, i opet kad se okupimo obući ću Hrvatski dres kao sto i moji prijatelji oblače dresove tima ili ljudi za koje ja navijam Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 1f642:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by catabbath 19/7/2018, 00:11

Evo Talijani npr. hvale Dalića.

http://www.today.it/sport/croazia-premi-mondiali-beneficenza.html

Croazia, i premi mondiali (23 milioni) donati ai bambini poveri: e il ct attacca i politici

Croazia, i premi mondiali (23 milioni) donati ai bambini poveri: e il ct attacca i politici

I 23 milioni ricevuti saranno devoluti ad una fondo che finanzierà le vacanze alle famiglie croate impossibilitate economicamente. Dalic scrive ai politici: "Avete reso quella croata la gente più povera d'Europa"



Potrebbe interessarti: http://www.today.it/sport/croazia-premi-mondiali-beneficenza.html
Seguici su Facebook: https://www.facebook.com/pages/Todayit/335145169857930
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 ?3HThFi6gjizh6K7I3IHJIKpglL1JbG9Gqi2I8jTIOKPKRLYjPL4mLJjj5MMkskclYi3mUJelCHaLXIFj0jsMAJohuLbhuMwGumCMSkniti0IXGImEl5i8g7kSgUmHkfK4MDInGAkfGWH3mShOg8G8gtH3IxHmIxH7hnkch4KTJPkPkDmWKvk4m6mhkiLuj4M6mshAG6kPkdMelVg2hjH0m9hkfw3S4Ul04mfyf50

_________________
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 15 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum