ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Page 9 of 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Hektorović 17/7/2018, 17:26

Fénix wrote:Do Lige nacija ćemo znati tko je u mirovini a tko ostaje igrati. Najviše što ovi navedeni igrači mogu odigrati je još jedan Euro, ali već će dobrano zagaziti u 34-35. godinu života, a na 5 prvotimaca iznad 31 godine života reprezentacija ne može bazirati igru i to bi rezultiralo lošim rezultatom.

Cristiano isto pomalo pada, ali se uspješno prilagođava. Očuvao je formu i zdravlje, brine se 500% o sebi, a više neće igrati krilo i puno trčati već je sad po ovome što gledamo zadnjih godinu pol-dvije postao praktički 9-tka, tj. središnji napadač, isturena špica. Na toj poziciji će moći još grebati 4 godine ako ostane zdrav i u ovoj formi.

Transfer je čista perverzija, prvenstveno marketinška od strane Juventusa koju će otplatiti do kraja ove sezone samo s prodajom dresova i na svemu ostalome, a Real Madrid je s druge strane pokazao svijetu zadnjih 5 godina kako se prodaju igrači, pa čak i rezervisti s klupe od 60 do 120 milijuna eura.

Zato niti ne očekujem nešto posebno 2022, pa niti 2026... 


Juve je odradio dobar posao zadnjih godina, a sad me zanima oće li u Real Hazard ili Neymar...

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Hektorović 17/7/2018, 17:28

Speare Shaker wrote:Koliko vidim, sve više igra ulogu asistenta koji pakira dobre lopte u napadu svojim suigračima umjesto da je stalno parkiran u samoj špici.
To je prirodan put za jednog vrhunskog napadača i većini se tako događa.
Nisu svi kao Gerd Muller koji je do kraja karijere ostao čisti špic igrač, ali on jednostavno nije znao drugačije.
Dakle, Ronaldo bi mogao potrajati u samom vrhu još 4-5 godina, ali ako nastavi sa ovakvim transformacijama svoje igre i ako ostane u vrhunskoj fizičkoj formi u što izgleda ne treba sumnjati s obzirom na fanatizam koji pokazuje u tom smislu.

S time što Christiano zna kad je razpoložen još uvijek odraditi hat trick samo tako... Primjer na Španjolskoj...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by marcellus 17/7/2018, 17:33

abraham wrote:Bilo kako bilo ali bilo je lijepo gledati cijeli onaj cirkus jucer. Mogao je, po meni, Dalic pustiti Vidu da vidimo sta ce se desiti. Vise je aspekata cijelog dogadjaja. Jos jedan cavao u sanduk Yu i yugoslovenstvu tj prosirenom srpstvu. Upravo zato i cviljenje sa istoka i bliskog istoka(BiH). Drugo je da je hrvatski narod opet na neki cudesan nacin dobio samopostovanje. Pola milje ljudi i niti jednog incidenta. Starci, zene, jos vise zena, mladez i najvaznije djeca. Policajci koji se ne prestaju smijati, Ljudi sa osmijehom na licu, zene. lijepe zene i djeca. Drago mi je sta sam vidio ovo. Do sada nevidjeno. Hvala onima koji su "krivi" za ovo .

kako misliš pola milje ljudi i ni jednog incidenta

al pjevao je tompson a to je puno gore od palenja auta i ubijanja i pljačkanja i pucanja po policiji kažu razne kravetne po mreži

_________________
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest 17/7/2018, 17:35

Hektorović wrote:
S time što Christiano zna kad je razpoložen još uvijek odraditi hat trick samo tako... Primjer na Španjolskoj...

Je, tada je bio iznimno raspložen što se odmah vidjelo po svakom njegovom potezu i onom famoznom govoru tijela. :)
Kada sam vidio kako je koncentriran prije izvođenja onog slobodnjaka iz kojeg je postigao sjajan treći gol, odmah sam znao kako će to završiti. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest 17/7/2018, 17:36

Hektorović wrote:Zato niti ne očekujem nešto posebno 2022, pa niti 2026... 


Juve je odradio dobar posao zadnjih godina, a sad me zanima oće li u Real Hazard ili Neymar...
Prijelazni rok u Engleskoj od ovog ljeta je otvoren bio već u 5. mjesecu kad je sezona završila, dok se zatvara početkom kolovoza(mislim 5.8.), a ne 1.9. kao što je dosad bio slučaj.
Tako da ono... S Hazardom će Real morati požuriti oko ponude jer i Chelsea je dobio super trenera Talijana Maurizija Sarrija koji voli napadački nogomet i nadigravati se baš sa svima što je pokazao u Napoliju zadnjih godina, a kadrovske ideje i ulazne transfere mora do početka kolovoza zgotoviti.
Neymar vidim da je rekao kako ostaje u PSG-u, a ostaje i Mbappe. Sve se da promijeniti do 1.9.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Hektorović 17/7/2018, 17:39

Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:
S time što Christiano zna kad je razpoložen još uvijek odraditi hat trick samo tako... Primjer na Španjolskoj...

Je, tada je bio iznimno raspložen što se odmah vidjelo po svakom njegovom potezu i onom famoznom govoru tijela. :)
Kada sam vidio kako je koncentriran prije izvođenja onog slobodnjaka iz kojeg je postigao sjajan treći gol, odmah sam znao kako će to završiti. :)

Ja sam svima govorio, bit će gol, evo ga "ubojica" pogled :)

Imao je ogromnu želju Španjolcima vratiti za presudu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by abraham 17/7/2018, 17:40

marcellus wrote:
abraham wrote:Bilo kako bilo ali bilo je lijepo gledati cijeli onaj cirkus jucer. Mogao je, po meni, Dalic pustiti Vidu da vidimo sta ce se desiti. Vise je aspekata cijelog dogadjaja. Jos jedan cavao u sanduk Yu i yugoslovenstvu tj prosirenom srpstvu. Upravo zato i cviljenje sa istoka i bliskog istoka(BiH). Drugo je da je hrvatski narod opet na neki cudesan nacin dobio samopostovanje. Pola milje ljudi i niti jednog incidenta. Starci, zene, jos vise zena, mladez i najvaznije djeca. Policajci koji se ne prestaju smijati, Ljudi sa osmijehom na licu, zene. lijepe zene i djeca. Drago mi je sta sam vidio ovo. Do sada nevidjeno. Hvala onima koji su "krivi" za ovo .

kako misliš pola milje ljudi  i ni jednog incidenta

al pjevao je tompson a to je puno gore od palenja auta i ubijanja i pljačkanja i pucanja po policiji kažu razne kravetne po mreži
Dobro to ... Zajebanciju na stranu , izbor MTP je upravo to sta je stavilo slag na tortu. Odjeb od cezure, politicara, korektnosti, crvenih baba u menopauzi....... Nece valjda srbi i muslimani praviti spisak pjevaca. Dolencic kao reditelj stafete je navikao na slanje izvjesca u komandu u BG ali gotovo je s tim. Budi svoj i pudi ponosan. Ako si s nama ok, ako nisi opet ok, odjebi u skokovima. Nitko te nije zvao i ne treba te.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Hektorović 17/7/2018, 17:41

Fénix wrote:
Hektorović wrote:Zato niti ne očekujem nešto posebno 2022, pa niti 2026... 


Juve je odradio dobar posao zadnjih godina, a sad me zanima oće li u Real Hazard ili Neymar...
Prijelazni rok u Engleskoj od ovog ljeta je otvoren bio već u 5. mjesecu kad je sezona završila, dok se zatvara početkom kolovoza(mislim 5.8.), a ne 1.9. kao što je dosad bio slučaj.
Tako da ono... S Hazardom će Real morati požuriti oko ponude jer i Chelsea je dobio super trenera Talijana Maurizija Sarrija koji voli napadački nogomet i nadigravati se baš sa svima što je pokazao u Napoliju zadnjih godina, a kadrovske ideje i ulazne transfere mora do početka kolovoza zgotoviti.
Neymar vidim da je rekao kako ostaje u PSG-u, a ostaje i Mbappe. Sve se da promijeniti do 1.9.

Realu fali veliko novo ime, ostaju bez Balea, Ronalda... Gdje su galacticosi? Benzema? Ajde...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by abraham 17/7/2018, 17:50

Sada je , naime, prigoda da se politika, javno djelovanje i cijelokupno drustvo spusti na neku normalnu razinu. Na primjer sada ce biti normalnije da se ne mozes vise ucjenjivati od etno biznismena, ljevicarskih suhopizdi, raznih rodnih udruga i sl. Zalis se, prijetis, pjenis i sto??? Stvari stoje tako i tako , ukoliko ti se svidja uzmi ukoliko ne poljubi i ostavi.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest 17/7/2018, 17:54

Hektorović wrote:
Fénix wrote:
Hektorović wrote:Zato niti ne očekujem nešto posebno 2022, pa niti 2026... 


Juve je odradio dobar posao zadnjih godina, a sad me zanima oće li u Real Hazard ili Neymar...
Prijelazni rok u Engleskoj od ovog ljeta je otvoren bio već u 5. mjesecu kad je sezona završila, dok se zatvara početkom kolovoza(mislim 5.8.), a ne 1.9. kao što je dosad bio slučaj.
Tako da ono... S Hazardom će Real morati požuriti oko ponude jer i Chelsea je dobio super trenera Talijana Maurizija Sarrija koji voli napadački nogomet i nadigravati se baš sa svima što je pokazao u Napoliju zadnjih godina, a kadrovske ideje i ulazne transfere mora do početka kolovoza zgotoviti.
Neymar vidim da je rekao kako ostaje u PSG-u, a ostaje i Mbappe. Sve se da promijeniti do 1.9.

Realu fali veliko novo ime, ostaju bez Balea, Ronalda... Gdje su galacticosi? Benzema? Ajde...
I treba njima dosta promjena u ekipi.

Isco će dobiti konačno poziciju kod Julena Lopeteguija kojemu je bio najbolji igrač u Furiji, za Balea ne znam je li odlazi ili ostaje sad kad su Zidane i Cristiano otišli. Španjolac Marco Asensio je mega krilo koje treba igrati u prvoj postavi. Ima tu i dosta španjolskih talenata koji se nisu naigrali prošle sezone a svi su dovedeni prošlo ljeto, prvenstveno mlada zvijezda Dani Ceballos.
Tu je i lijevi bek, Francuz Theo Hernandez, brat od ovog poznatog stopera Hernandeza koji je igrao lijevog beka kod Deschampsa kao i Benjamin Pavard koji je stoper Stuttgarta a pokrivao je desnog beka što samo dovoljno govori kakav reaktivni nogomet je uveo zadnje 2 godine Didi Deschamps igrajući s 4 stopera u zadnjoj liniji, s Kanteom ispred i moćnim Pogbom koji može u oba pravca igrati.

Benzema je očaj već godinama mada je imao dosta svjetlih trenutaka, ali u Primeri je Real uzeo od 2003. do danas samo 4 naslova prvaka Španjolske, a Barcelona 9, dok je Atletico 1. Zbog njega su Higuaina prodali, ali nisu doveli Lewandowskog, Mbappea, Suareza i još neke napadače koje su ispustili + Morata kojeg su u Chelsea prodali pa nisu imali zamjenskog napadača.

O našem Kovačiću bolje ne govoriti... Iza svih tih mladih Španjolaca i rezervnog golmana, on je bio igrač s najmanje minuta u 2017/2018. Katastrofa za tobože nasljednika Modrića i mega talenta i nadu svjetskog nogometa.

Real bi se trebao fokusirati konačno na rezultate i maratonsku dominaciju u La Ligi i Copa del Rey gdje izgledaju iznimno slabo zadnjih 15 godina. Reaktivni nogomet ne radi u ligaškim natjecanjima kao što radi u kup natjecanjima i K.O. fazama na 1-2 utakmice.

Realu trebaju eventualno 2 zvijezde - od toga 1 svjetski napadač i barem jedno krilo u vidu Hazarda. Sa ostalim mladićima da im se pruži prilika i strpljenje oni bi postali izrazito dobra ekipa koja bi super nogomet mogla igrati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by marcellus 17/7/2018, 18:31

nego znam da upadam onak s neba na temu


ali zašto bi ikoga BK što srbima smeta?

_________________
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by dzango 17/7/2018, 18:36

marcellus wrote:nego znam da upadam onak s neba na temu


ali zašto bi ikoga BK što srbima smeta?
I ja upadam na temu, pa da odgovorim. Razlozi su isti kao i za stalno citiranje i postovanje Informera i Kurira. Ista je to bratija i način razmišljanja. Čitao Informer ili slušao i slavio uz Tompsona, koja je razlika?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest 17/7/2018, 18:41

marcellus wrote:nego znam da upadam onak s neba na temu


ali zašto bi ikoga BK što srbima smeta?

zabolece vas qurc  i te kako
mnogo bolnije nego za vreme tita
samo polako,
ima dana za usrasstvo ali i nacina za odvikavanje
sve demokratski i " civilizirano "
slavicete opet ko pre dvadesetak godina
bez ussrassa i usrasskih  " glazbenika "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest 17/7/2018, 18:44

dzango wrote:
marcellus wrote:nego znam da upadam onak s neba na temu


ali zašto bi ikoga BK što srbima smeta?
I ja upadam na temu, pa da odgovorim. Razlozi su isti kao i za stalno citiranje i postovanje Informera i Kurira. Ista je to bratija i način razmišljanja. Čitao Informer ili slušao i slavio uz Tompsona, koja je razlika?

ti im samo jos ruku poljubi
da im se izvinis sto su slavili usrasski
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by dzango 17/7/2018, 18:45

pizzon wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:nego znam da upadam onak s neba na temu


ali zašto bi ikoga BK što srbima smeta?
I ja upadam na temu, pa da odgovorim. Razlozi su isti kao i za stalno citiranje i postovanje Informera i Kurira. Ista je to bratija i način razmišljanja. Čitao Informer ili slušao i slavio uz Tompsona, koja je razlika?

ti im samo jos ruku poljubi
da im se izvinis sto su slavili usrasski
Mrš pederčino. Ista ste vi bagra. Jebali li vas i Tompson i Vučići.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by abraham 17/7/2018, 18:51

marcellus wrote:nego znam da upadam onak s neba na temu


ali zašto bi ikoga BK što srbima smeta?
Upravo to. Ne samo Srbi i drugi Navika je naime da se uvijek treba gleadati sto ce susjedi reci, sto ce Rada reci, Sto ce Bosanac reci, Sto ce Srnavka reci, Sto ce neki trecerazredni srpski glumac reci. Koji kurac. Boli me kurac. Ne ovisim o tebi. Stvari tako stoje stoje. Pridruzi se ili idi u pizdu majcinu. Od Yuge je jos ostalo da se uvijek nekoga pitalo za nesta. Nadam se da u buduce nece vise. 
Da ne povjerujes. Nisam mislio o tome ali da ti neki trecerazrdeni srpski glumacki dripac drzi lekcije a ti ga hranis. HTV mu daje uloge i hrani -Osamdesete, poslije honorar od Udba u 2 i sl. Napusi se kurca majstore. Nabijem ti ga kevinoj unuci.  Jebo sam mu majku tko ga ngazira vise u DNRH.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by lobo1 17/7/2018, 18:56

dzango wrote:
marcellus wrote:nego znam da upadam onak s neba na temu


ali zašto bi ikoga BK što srbima smeta?
I ja upadam na temu, pa da odgovorim. Razlozi su isti kao i za stalno citiranje i postovanje Informera i Kurira. Ista je to bratija i način razmišljanja. Čitao Informer ili slušao i slavio uz Tompsona, koja je razlika?
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Pusi-k10Marko je branitelj  Hrvatske,kurir , informer , veloko serben agressori (fašisti ČETNICI)

_________________
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by dzango 17/7/2018, 19:00

lobo1 wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:nego znam da upadam onak s neba na temu


ali zašto bi ikoga BK što srbima smeta?
I ja upadam na temu, pa da odgovorim. Razlozi su isti kao i za stalno citiranje i postovanje Informera i Kurira. Ista je to bratija i način razmišljanja. Čitao Informer ili slušao i slavio uz Tompsona, koja je razlika?
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Pusi-k10Marko je branitelj  Hrvatske,kurir , informer , veloko serben agressori (fašisti ČETNICI)
A ja mislio da je turbo folk zvezda isto kao što su i ovi sendvičari turbo folk političari i novinari.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by dzango 17/7/2018, 19:03

Nikoga ne interesuje a 170 postova i 970 čitanja. Toliko o tome.

_________________
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by danni1 17/7/2018, 19:31

pizzon wrote:slavili smo i mi, tu i tamo
ali nismo dovodili ludake i zlocince da nam prave drustvo na proslavama
Ma jeste. Vi ste svi luđaci i zločinci.

_________________
Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Noor 17/7/2018, 19:34

dzango wrote:Nikoga ne interesuje a 170 postova i 970 čitanja. Toliko o tome.
tocno tako...ne interesuje, al je gust komentirat kako penite
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 9 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum