ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by kaya Wed 18 Jul - 10:05

newuser wrote:Dzango na svakoj temi i na svakoj pokušava ono malo po malo posrat to sve... neki se uhvate i dijele mišljenje s njim i tako, ali što drugo očekivat. Mene zaboli kiki kako Srbi i ostali dočikaju svoju reprezentaciju i tko im pjeva, što se mene tiče može tko hoće nikada ih se neću doticati, ali oni ne puštaju na miru.
Dzango kaže da su to hitovi za mase, jedno i drugo. Kako i jesu  i isti ih slušaju po redoslijedu a sto se ti grcis  da dokažeš suprotno je smiješno.
A da ne puštaju Hrvate na miru je isto tako točno.
Ne znam zemlju koja se toliko usrala na mundijalu ko vuciceva Srbija.
Mjesec dana su pisali bjesomučno o ustašama i sto se mene tiče ja bi vucicu zabranila dolazak u hr ipak doživotno .

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 10:09

kaja wrote:
newuser wrote:Dzango na svakoj temi i na svakoj pokušava ono malo po malo posrat to sve... neki se uhvate i dijele mišljenje s njim i tako, ali što drugo očekivat. Mene zaboli kiki kako Srbi i ostali dočikaju svoju reprezentaciju i tko im pjeva, što se mene tiče može tko hoće nikada ih se neću doticati, ali oni ne puštaju na miru.
Dzango kaže da su to hitovi za mase, jedno i drugo. Kako i jesu  i isti ih slušaju po redoslijedu a sto se ti grcis  da dokažeš suprotno je smiješno.
A da ne puštaju Hrvate na miru je isto tako točno.
Ne znam zemlju koja se toliko usrala na mundijalu ko vuciceva Srbija.
Mjesec dana su pisali bjesomučno o ustašama i sto se mene tiče ja bi vucicu zabranila dolazak u hr ipak doživotno .
..to je to..pisali su bjesomucno,jalno,mrziteljski mjesec dana...a pisati mogu ako im netko da mig na svoju ruku..imam neki feeling da Suljo i ekipa posto s eigralo u rusiji imali su na umu to iskoristiti i nasteti pod svaku cijenu hrvatskoj reprezentaciji...bas zato sto s eigralo u rusiji...kad smo pobjedili argentinu Suljo je dao vec znak..izjavom da nece nikad navijati ili na bilo koji nacin dati podrsku hrvatskoj...sve dalje i dalje to su bili bezobzirni napadi..zato kazem ovo je bilo planirano sa njihovog vrha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 10:12

realno nakon ovih ispada,ruznih provokacija i bjesomucne hajke od strane mogu slobodno reci svih vidova srpskog javnog zivota(cast iznimkama) jako je tesko ocekivati neke normalnije odnose ne samo politicke vec i sportske..narocito nogometne i momcadske...to je vjerojatno i bio cilj sulji i njegovim kerberima zatrovati i to podrucje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by dzango Wed 18 Jul - 10:14

newuser wrote:Dzango na svakoj temi i na svakoj pokušava ono malo po malo posrat to sve... neki se uhvate i dijele mišljenje s njim i tako, ali što иdrugo očekivat. Mene zaboli kiki kako Srbi i ostali dočikaju svoju reprezentaciju i tko im pjeva, što se mene tiče može tko hoće nikada ih se neću doticati, ali oni ne puštaju na miru.
Јebe se meni za vaše dočeke. Ja nikada ne idem ni na ove naše. Tema su sendvičari.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by L'âme Wed 18 Jul - 10:29

Smeta debilima, a ne normalnim ljudima.
Informer, bljak.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by kaya Wed 18 Jul - 10:42

claire wrote:Smeta debilima, a ne normalnim ljudima.
Informer, bljak.
da, vučićevim poltronima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by ljubo1212 Wed 18 Jul - 11:18

https://www.facebook.com/yucafecom/videos/severina-srce-vatreno/10155556396383085/
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 11:26

ipak nekako mislim da je ove u srbiji najvise zapeklo sto smo mi ostvarili uspjeh u njima bratskoj rusiji...a ne oni..sto su zeljno iscekivali da upravo rusija bude ta gdje ce srbiaj ostvariti dobar uspjeh..a ispalo obrnuto...pa je zato trebalo minirati hrvatsku reprezentaciju na sve nacine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by ljubo1212 Wed 18 Jul - 11:32

haha, koji si ti vicmaher
aj reci, u kojoj bi to zemlji srbi htjeli da hrvatska ostvari nogometni uspjeh? dajme najme  Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 1f602
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 11:35

ljubo1212 wrote:haha, koji si ti vicmaher
aj reci, u kojoj bi to zemlji srbi htjeli da hrvatska ostvari nogometni uspjeh? dajme najme  Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 1f602
pa nijednoj..ali u rusiji ili srbiji da to ostvare..to je vec neka druga dimenzija :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 11:36

pa sjeti se ljubo sto su sve cinili da nasa rukometna reprezentacija ne napravi uspjeh na europskom prvenstvu u srbiji prije sest godina...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 11:39

....nisu oni od danas takvi ljubo..jos dok je bila juga njima je bio smrtni grijeh ili greh..da neki hrvatski klubovi(tada jer nije bilo reprezentacije) uzme njima usred srbije neki domaci trofej ako su se za njega isto borili srpski klubovi pa i ako nisu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Eroo Wed 18 Jul - 11:41

Ne znam zašto meni ne smeta što god govorili ili pisali?Toliko toga lijepog smo mogli pročitati u svjetskim medijima,tako da oni manji broj preostalih jednostavno zanemariš kao da i ne postoje. Sad je pravo vrijeme za odlijepiti od prošlosti...Okreni joj leđa  i to je to.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 11:47

Eroo wrote:Ne znam zašto meni ne smeta što god govorili ili pisali?Toliko toga lijepog smo mogli pročitati u svjetskim medijima,tako da oni manji broj preostalih jednostavno zanemariš kao da i ne postoje. Sad je pravo vrijeme za odlijepiti od prošlosti...Okreni joj leđa  i to je to.
zato jer je ovo bio politicki plan i naputak vucica i te njegove ekipe...ovi medijska i politicka haranda i napadi nisu mogli doci bez amenovanja vucica koji drzi pod kontrolom medija..vec sam to napisao...vucicu je bilo bitno da zaratimo ili da se zahladu odnosi i na sportskom polju a to najbolej moze napraviti preko hrvatske reprezentacije i u rusiji pogotovo kako su se uspjesi redali..trebalo je sve napraviti da ubuduce u nekim susretima u srbiji od sad bude vruc(koji je ionako bio) ako ne i prevruc hrvatskim reprezentacijama,klubovima narocito u nogometu i kosarci..sto su uostalom svih ovih dana i zazivali vucicevi pobocnici kako medijski tako i politicku..'dosta je bilo slobodne setalice i dobrodoslice za hrvate po beogradskim kejevima i splavima'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 11:49

dakle poruka vucica i vucicevaca od sad nas svaku susret svama na sportskom polju bit ce na noz tko bude van te sheme izdajnik i bice bacen na lomacu ko đokovic...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by kaya Wed 18 Jul - 11:54

vuksadinare wrote:ipak nekako mislim da je ove u srbiji najvise zapeklo sto smo mi ostvarili uspjeh u njima bratskoj rusiji...a ne oni..sto su zeljno iscekivali da upravo rusija bude ta gdje ce srbiaj ostvariti dobar uspjeh..a ispalo obrnuto...pa je zato trebalo minirati hrvatsku reprezentaciju na sve nacine...
mislim da je Jupiter Bem jedna iskompleksirana slina koji ima kompleks od hrvata, nešto bi silno bio a ne može i zato se jede od muke, mrzi i izjeda ga ljubomora 
na hrvatskoj je osobno par puta slomio zube, na utakmici zvezda dinamo je zbrisao ko slina, u glini je mahao onim defektnim rukama da će da radi veliku srbiju  pa zbrisao  i sad se hoće požderati od muke, nabili mu hrvati kompleks 
cijelu tu harangu sa ustašama je izveo on i njegovi sljedbenici
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by vuksadinare Wed 18 Jul - 11:57

kaja wrote:
vuksadinare wrote:ipak nekako mislim da je ove u srbiji najvise zapeklo sto smo mi ostvarili uspjeh u njima bratskoj rusiji...a ne oni..sto su zeljno iscekivali da upravo rusija bude ta gdje ce srbiaj ostvariti dobar uspjeh..a ispalo obrnuto...pa je zato trebalo minirati hrvatsku reprezentaciju na sve nacine...
mislim da je Jupiter Bem jedna iskompleksirana slina koji ima kompleks od hrvata, nešto bi silno bio a ne može i zato se jede od muke, mrzi i izjeda ga ljubomora 
na hrvatskoj je osobno par puta slomio zube, na utakmici zvezda dinamo je zbrisao ko slina, u glini je mahao onim defektnim rukama da će da radi veliku srbiju  pa zbrisao  i sad se hoće požderati od muke, nabili mu hrvati kompleks 
cijelu tu harangu sa ustašama je izveo on i njegovi sljedbenici
pa naravno d aje on..pa sto msilis da bi tamosnji novinari narocito pu medijima pod njegovom kontrolom a njih je tamo 90%..pisali svasta a da on to ne odobri..pa lik je kajo bio huligan ej huligan a takva mu ej i cud ostala pod starije dane.....pa jebote on je pupovcu prigovorio kako je mogao dozvoliti da s epovuce pred dvojicom bad blue boysa..pa onom malom srbinu iz rijeke djecaku ko zadnji klosar ljutito odgovoriti zasto ne navija za srpske klubove..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Eroo Wed 18 Jul - 12:07

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:Ne znam zašto meni ne smeta što god govorili ili pisali?Toliko toga lijepog smo mogli pročitati u svjetskim medijima,tako da oni manji broj preostalih jednostavno zanemariš kao da i ne postoje. Sad je pravo vrijeme za odlijepiti od prošlosti...Okreni joj leđa  i to je to.
zato jer je ovo bio politicki plan i naputak vucica i te njegove ekipe...ovi medijska i politicka haranda i napadi nisu mogli doci bez amenovanja vucica koji drzi pod kontrolom medija..vec sam to napisao...vucicu je bilo bitno da zaratimo ili da se zahladu odnosi i na sportskom polju a to najbolej moze napraviti preko hrvatske reprezentacije i u rusiji pogotovo kako su se uspjesi redali..trebalo je sve napraviti da ubuduce u nekim susretima u srbiji od sad bude vruc(koji je ionako bio) ako ne i prevruc hrvatskim reprezentacijama,klubovima narocito u nogometu i kosarci..sto su uostalom svih ovih dana i zazivali vucicevi pobocnici kako medijski tako i politicku..'dosta je bilo slobodne setalice i dobrodoslice za hrvate po beogradskim kejevima i splavima'

Jupiter Bem je luzer. Koga boli qratz što on priča? Neka najprije riši "srce Srbije".
Ne bavite se s luzerima više.
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest Wed 18 Jul - 12:08

kaja wrote:
cijelu tu harangu sa ustašama je izveo on i njegovi sljedbenici

Problem je u tome da su takvi u Srbiji ogromna većina i nisu vezani samo za predsjednika i njegovu stranku.
Ja ne vidim da veći dio opozicije u Srbijii ima makar malo pozitivniji odnos prema Hrvatima. Dapače, po mnogo čemu ne samo da nisu bolji nego su i još gori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest Wed 18 Jul - 12:10

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:Ne znam zašto meni ne smeta što god govorili ili pisali?Toliko toga lijepog smo mogli pročitati u svjetskim medijima,tako da oni manji broj preostalih jednostavno zanemariš kao da i ne postoje. Sad je pravo vrijeme za odlijepiti od prošlosti...Okreni joj leđa  i to je to.
zato jer je ovo bio politicki plan i naputak vucica i te njegove ekipe...ovi medijska i politicka haranda i napadi nisu mogli doci bez amenovanja vucica koji drzi pod kontrolom medija..vec sam to napisao...vucicu je bilo bitno da zaratimo ili da se zahladu odnosi i na sportskom polju a to najbolej moze napraviti preko hrvatske reprezentacije i u rusiji pogotovo kako su se uspjesi redali..trebalo je sve napraviti da ubuduce u nekim susretima u srbiji od sad bude vruc(koji je ionako bio) ako ne i prevruc hrvatskim reprezentacijama,klubovima narocito u nogometu i kosarci..sto su uostalom svih ovih dana i zazivali vucicevi pobocnici kako medijski tako i politicku..'dosta je bilo slobodne setalice i dobrodoslice za hrvate po beogradskim kejevima i splavima'

Jupiter Bem je luzer. Koga boli qratz što on priča? Neka najprije riši "srce Srbije".
Ne bavite se s luzerima više.

Što u konačnici znači da se ne bi trebali baviti niti Srbijom niti Srbima. Kod ćeš većih antitalenata i luzera od njih. Barem kad ih je velika većina u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Guest Wed 18 Jul - 12:11

vuksadinare wrote:
pa naravno d aje on..pa sto msilis da bi tamosnji novinari narocito pu medijima pod njegovom kontrolom a njih je tamo 90%..pisali svasta a da on to ne odobri..

Teško žabu u vodu natjerati.
Realno, to su zapravo jedva dočekali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima smeta uz Thompsona i Dalić... - Page 14 Empty Re: Srbima smeta uz Thompsona i Dalić...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum