ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 09:19

jasambrend wrote:Ah Vater...dobrodošao nazad u zonu pomračenja uma ilitiga Kicov forum, pdf nogomet... cheers
Tominjo je, a ne Vater...
Samo on voli Kinga, a ima i ovakve shizofrene poglede na Dinamo i njegovo okruženje...
Gura 1 član - 1 glas šemu, a istovremeno obožava pljucat po Hajduku i ‘ulici’ koja ga vodi...
Pljuca po Mamicu, a isto uživa u lopovskim titulama i dominaciji nad Hajdukom u ovakvoj nelegalnoj ligi...
Tad mu Mamić, ni korumpiranost cilog sustava, ne smeta da bi se naslađiva odi...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 09:23

A i Shittingu je svaki post isti...
Uvik pljucanje po Dei, Aci i sličnima i to je to...
Oni lažu i izmišljaju, ka i USKOK i slični, a Sv. Zdravko govori istinu...
Ovaj forum je otisa u krasni kurac...
Vise nema konstruktivnih rasprava niti ičeg normalnog...
Sve trolovi i plaćenici i par idealista ala Amper...
Bacaj napalm na ovo!
;)


Last edited by fridrih_niche on 13/11/2018, 09:23; edited 1 time in total (Reason for editing : Hjk)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 09:34

fridrih_niche wrote:
Vise nema konstruktivnih rasprava niti ičeg normalnog...


Hahahahhahaha, ajd da je neko drugi rekao-al ti jbt život :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 09:42

A s kim bi se moglo ozbiljno raspravljat?
S tobom?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 09:52

Dabome. Ti i tvoj maloletni ljubavnik iz zagorja ste obesmislili svaki vid normalne rasprave na forumu... 

;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 09:55

Nisan ni mislija da ćeš nešto pametno napisat...
Bacaj napalm...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/11/2018, 11:51

Roland Deschain wrote:Znači, dobro je ako netko ukrade 200-300 milijuna? Ako laže čim zine? Ako pobjegne pred zakonom i dalje pljačka preko svojih poltrona? Ako je to sve u redu onda nemamo o čemu pričati.
Potpuno si krivo shvatio. Nije dobro ako netko ukrade 200-300 milijuna, ali ja sam od onih koji će u to vjerovati tek kada se donese pravomoćna presuda. Valjda imam pravo tako razmišljati? Po meni, jedini Mamićev grijeh u transferu Luke Modrića je taj što skupštini kluba nije predočio da se transfer Luke dijeli pola-pola sa igračem i tu je na kraju zajeb'o sam sebe. Da je to na skupštini tako predočeno, ovog suđenja ne bi ni bilo. Objektivno, lovu od Lukina transfera podijelili su Luka i Dinamo, a ne Mamić i Dinamo. Što će nakon toga Luka sa svojim dijelom love to je isključivo njegov problem. Mogao ju je i zapaliti kaj se mene tiče. I zbog toga je to suđenje kontradiktorno i nema previše veze sa objektivnošću, jer Mamiću de facto ništa nije dokazano.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/11/2018, 11:54

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:

Strahonja: Pajač nije imao hrabrosti svirati penal za Lokomotivu protiv Dinama






GNK Lopov jaši i dalje...
Standard...
Na privatiziranoj sudačkoj organizaciji i jesu izgradili ovaj imperij lopovluka koji danas imaju...
;)
Uuuu jebote, sad već krademo i sami sebe. Dinamo II pokrao je Dinamo III. Forumske  jocolor jocolor .

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 13/11/2018, 12:10

Zeko wrote:
Roland Deschain wrote:Znači, dobro je ako netko ukrade 200-300 milijuna? Ako laže čim zine? Ako pobjegne pred zakonom i dalje pljačka preko svojih poltrona? Ako je to sve u redu onda nemamo o čemu pričati.
Potpuno si krivo shvatio. Nije dobro ako netko ukrade 200-300 milijuna, ali ja sam od onih koji će u to vjerovati tek kada se donese pravomoćna presuda. Valjda imam pravo tako razmišljati? Po meni, jedini Mamićev grijeh u transferu Luke Modrića je taj što skupštini kluba nije predočio da se transfer Luke dijeli pola-pola sa igračem i tu je na kraju zajeb'o sam sebe. Da je to na skupštini tako predočeno, ovog suđenja ne bi ni bilo. Objektivno, lovu od Lukina transfera podijelili su Luka i Dinamo, a ne Mamić i Dinamo. Što će nakon toga Luka sa svojim dijelom love to je isključivo njegov problem. Mogao ju je i zapaliti kaj se mene tiče. I zbog toga je to suđenje kontradiktorno i nema previše veze sa objektivnošću, jer Mamiću de facto ništa nije dokazano.
Znači, slažemo se da osim što je lopov još je i lažov i falsifikator. A kad presuda postane pravomoćna, kako će skupština opravdati svoju izjavu danu prije prvostupanjske presude da Dinamo nije oštećen?
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 12:25

I kako to da mamić mora predočiti skupštini da se transfer like deli lapo-lapo? To mora biti predviđeno u ugovoru luke sa dinamom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 13/11/2018, 12:32

Serbia Strong wrote:I kako to da mamić mora predočiti skupštini da se transfer like deli lapo-lapo? To mora biti predviđeno u ugovoru luke sa dinamom...

Falsificiran je aneks ugovoru. I datum na aneksu.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 13/11/2018, 12:37

Roland Deschain wrote:Napisao si veliki post, a ustvari nisi rekao ništa, samo ponavljaš u sažecima ono što je Mamić stalno ponavljao na svojim fidelovskim presicama godinama.
I pusti skretanje na Hajduk, to prolazi kod ovakvih dudeka čije komentare je kolega tu nalijepio. Mene situacija u Hajduku zanima koliko i u Slaven Belupu, svaki pravi navijač Dinama uopće ne treba razmišljat o situaciji u Hajduku nego u svom klubu. Svaki pravi navijač će doći i u nedjelju kad Dinamo igra s Rudešom,a ne samo četvrtkom kad smo već kod toga.
Ne priznaje se prvostupanjska presuda, vjerojatno neće ni pravomoćna jednog dana, Mamić će sebe proglasit novim Radom Končarom kako mi se čini.
Ove kvazi novinare koje spominješ ne čitam odavno radi svog duševnog zdravlja i ne grade kojekakva piskarala moje mišljenje nego činjenice.
A ono što je jasno, da ne idem u širinu je da su Mamići uzeli novce od Modrićevog transfera koji je trebao pripasti Dinamu, u kešu ko prekupci sa sajma, da uzima od svakog transfera  dio i tako direktno oštećuje klub (ugovore sigračima ne računam) , da Mario Mamić preko svoje agencije i dalje zastupa igrače Dinama, da nakon što je pobjegao i dalje to radi, da je smijenio Svetinu nakon što mu je ovaj u strahu za svoju guzicu odbio potpisati nebulozne transfere za Oršića (došao za duplo manje), Sammira ponovo itd. Vasilja da ne spominjemo.
Lik je krivotvorio navodne SMS poruke i uslugu platio Dinamovim novcem, osim što je lopov, lažov još je i falsifikator.
A najbolje tek dolazi, druga optužnica koja je još ozbiljnija.
Al pustimo to, ajmo malo prebacit lopticu na Alače, Holige i raspali Hajduk. Jer Mamić je donio naslove u HNL-u, nema veze što je to s većim proračunom nego svi ostali prvoligaši zajedno.
U Europi smo bili smiješni dok se on nije barem fizički maknuo iz kluba pa se barem ne miješa u sve, a čim je atmosfera bolja, bolji su i rezultati.
Jedno se slažem, da je Dinamo posložen klub i da odlazak likova ko Mamić, Marčinko, Kodžoman neće nikakve štete donijeti. Naprotiv.
očigledno je kako je tvoje tumačenje događanja na tragu ukralo-pokralo tekstova ekipe čije mi spominjanje predbacuješ.
jednako kao i činjenicu da nisam na svakoj utakmici dinama kao što sam bio još od vremena kad su se na ulazu bušile ulaznice i godinama poslije kad sam ih kupovao dok me posao nije odveo daleko od zagreba pa se klapa rasula. srećom, satelitu udaljenost ne smeta pa mogu svaku utakmicu gledati, a idem samo na neke. kad smo već kod toga.
piskarala i hajduk ću spominjati zato što su mediji od dinama kroz negativna pisanja stvorila demona, a od hajduka kroz panegirike anđela. niti jedno niti drugo ne stoji, ali kako je rekao ajatolah homeini "strelica je odapeta" i slika u javnosti je stvorena. šutnjom se ništa ne može promijeniti i to je razlog zašto na svaki novi pokušaj pljuvanja po dinamu reagiram.
o transferima i tzv. uzimanju novca od dinama.
u doba kad se to što pričaš događalo nije bio sukob interesa da djelatnik kluba bude i menadžer. mamić i njegovi ljudi su ušli u posao, ali ne tako da bi na kraju procesa stvaranja igrača uzeli dio od transfera, nego tako da su pronalazili i ulagali u talentirane dečke od kojih su neki postali Eduardi, modrići, lovreni, ćorluke i na kraju procesa, kod transfera su se naplatili. da nije bilo tako dinamo bi dobio vrlo malo, ili ništa kao u slučajevima s murićem, brodićem, sada s hasićem gdje su se u igru ubacili likovi koji su oteli igrače dinamu i sebi uzeli proviziju ostavivši poslije igrače da se snalaze čime si dobio isti rezultat kao kad sjemensku pšenicu samelješ i napraviš kolač koji se odmah pojede, umjesto da ju posiješ i poslije dobiješ bogat urod od kojeg možeš cijelu godinu peći kolače.
dakle, nije se proračun dinama koji je omogućio dinamu da se izdigne i po iznosu bude veći "od svih prvoligaša zajedno" punio sam od sebe, nego su ga punili transferi koje je dinamo napravio.
i od svih tih transfera nakon višegodišnjeg češljanja kompletne financijske dokumentacije pronađeno je samo  kod transfera modrića i lovrena nepravilnost vezana uz tzv. antidatiranje koja je i jedini argument uskoku da svi dogovori i ugovori kao nisu po zakonu neovisno što su sve uključene strane (dinamo, igrači, mamić) bili suglasne s dogovorima koji su postignuti. čak i uskok ne osporava sadržaj i pravo da sadržaj bude onakav kakav jeste, nego spori samo proceduru i vrijeme izrade pojedinih dokumenata. od medijski iskonstruiranog kriminalnog slona došli smo do birokratske buhe kao krunskog dokaza.

kakav je dinamo kao klub bio poslije canjuge?
posložen? ne. dinamo je posložen u vremenu nakon canjuge i svi koji žele znaju kako su u tome bio glavni zdravko mamić i mirko Barišić. za one koji to ne žele prihvatiti dinamo se posložio sam od sebe po duhu svetome. ako je tako zašto onda gotovo svi, izuzev ekipe iz hajduka i oko hajduka, priznaju da je dinamo posložen uključivo i tebe i matjaža keka, recimo.

uostalom i sam je mamić rekao kako mu je glavni cilj da dinamo nakon njegova odlaska funkcionira upravo ovako kao sada, ili da bude još bolji.
glavni mamićev krimen je temperament koji nije uvijek znao obuzdati i kontrolirati tako da se godinama po medijima stavljala slika proslave s razderanim dresom kao da je mamić engleski kralj i ne smije odstupiti od protokola, ili pojedinačni verbalni ispadi koje si nije trebao dozvoliti. to i sam mamić zna i pokušava nadvladati, ali bez nekog uspjeha čemu su i pridonijeli likovi iz medija koje spominjem koji su ga iz svojih interesa neprestano gurali u medijski prvi plan na način koji je štetio dinamu.

tko ima oči neka vidi, tko ima uši neka čuje rekao bi drug potrka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 12:39

Tj, mora pisatinu ugovoru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 13/11/2018, 12:45

fridrih_niche wrote:A i Shittingu je svaki post isti...
Uvik pljucanje po Dei, Aci i sličnima i to je to...
Oni lažu i izmišljaju, ka i USKOK i slični, a Sv. Zdravko govori istinu...
Ovaj forum je otisa u krasni kurac...
Vise nema konstruktivnih rasprava niti ičeg normalnog...
Sve trolovi i plaćenici i par idealista ala Amper...
Bacaj napalm na ovo!
;)
istinu ne možeš mijenjati kao ti svoje posrane gaće.

alač, dea, holiga, topić, Vrdoljak i ostali ne mogu napisati objektivan i pošten članak o dinamu, nego se svodi na pljuvačinu i negativan kontekst koji se onda reciklira u krug tako da jedan započne, a drugi nastave kako ne bi bilo da sve to piše samo jedan od njih iz ekipe "dabogda sve izgubili".

amper nije idealist, nego idiot s poteškoćama u razvoju.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 12:46

Uostalom, nikakvi aneksi ne mogu da budu potpisani bez saglasnosti dinama jer je njihov igrač u pitanju. A ako već ustupaju polovinu udela nekom trećem licu, to bi trebalo da bude uz naknadu ili kao dejstvo nekog kompenzacionog prigovora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 13/11/2018, 12:51

Serbia Strong wrote:Dabome. Ti i tvoj maloletni ljubavnik iz zagorja ste obesmislili svaki vid normalne rasprave na forumu... 

;)
idiot niche pokušava opravdati apsurd vlastitog postojanja time što sve pokušava svesti na apsurd.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 13/11/2018, 12:58

sitting_bull wrote:
Roland Deschain wrote:Napisao si veliki post, a ustvari nisi rekao ništa, samo ponavljaš u sažecima ono što je Mamić stalno ponavljao na svojim fidelovskim presicama godinama.
I pusti skretanje na Hajduk, to prolazi kod ovakvih dudeka čije komentare je kolega tu nalijepio. Mene situacija u Hajduku zanima koliko i u Slaven Belupu, svaki pravi navijač Dinama uopće ne treba razmišljat o situaciji u Hajduku nego u svom klubu. Svaki pravi navijač će doći i u nedjelju kad Dinamo igra s Rudešom,a ne samo četvrtkom kad smo već kod toga.
Ne priznaje se prvostupanjska presuda, vjerojatno neće ni pravomoćna jednog dana, Mamić će sebe proglasit novim Radom Končarom kako mi se čini.
Ove kvazi novinare koje spominješ ne čitam odavno radi svog duševnog zdravlja i ne grade kojekakva piskarala moje mišljenje nego činjenice.
A ono što je jasno, da ne idem u širinu je da su Mamići uzeli novce od Modrićevog transfera koji je trebao pripasti Dinamu, u kešu ko prekupci sa sajma, da uzima od svakog transfera  dio i tako direktno oštećuje klub (ugovore sigračima ne računam) , da Mario Mamić preko svoje agencije i dalje zastupa igrače Dinama, da nakon što je pobjegao i dalje to radi, da je smijenio Svetinu nakon što mu je ovaj u strahu za svoju guzicu odbio potpisati nebulozne transfere za Oršića (došao za duplo manje), Sammira ponovo itd. Vasilja da ne spominjemo.
Lik je krivotvorio navodne SMS poruke i uslugu platio Dinamovim novcem, osim što je lopov, lažov još je i falsifikator.
A najbolje tek dolazi, druga optužnica koja je još ozbiljnija.
Al pustimo to, ajmo malo prebacit lopticu na Alače, Holige i raspali Hajduk. Jer Mamić je donio naslove u HNL-u, nema veze što je to s većim proračunom nego svi ostali prvoligaši zajedno.
U Europi smo bili smiješni dok se on nije barem fizički maknuo iz kluba pa se barem ne miješa u sve, a čim je atmosfera bolja, bolji su i rezultati.
Jedno se slažem, da je Dinamo posložen klub i da odlazak likova ko Mamić, Marčinko, Kodžoman neće nikakve štete donijeti. Naprotiv.
očigledno je kako je tvoje tumačenje događanja na tragu ukralo-pokralo tekstova ekipe čije mi spominjanje predbacuješ.
jednako kao i činjenicu da nisam na svakoj utakmici dinama kao što sam bio još od vremena kad su se na ulazu bušile ulaznice i godinama poslije kad sam ih kupovao dok me posao nije odveo daleko od zagreba pa se klapa rasula. srećom, satelitu udaljenost ne smeta pa mogu svaku utakmicu gledati, a idem samo na neke. kad smo već kod toga.
piskarala i hajduk ću spominjati zato što su mediji od dinama kroz negativna pisanja stvorila demona, a od hajduka kroz panegirike anđela. niti jedno niti drugo ne stoji, ali kako je rekao ajatolah homeini "strelica je odapeta" i slika u javnosti je stvorena. šutnjom se ništa ne može promijeniti i to je razlog zašto na svaki novi pokušaj pljuvanja po dinamu reagiram.
o transferima i tzv. uzimanju novca od dinama.
u doba kad se to što pričaš događalo nije bio sukob interesa da djelatnik kluba bude i menadžer. mamić i njegovi ljudi su ušli u posao, ali ne tako da bi na kraju procesa stvaranja igrača uzeli dio od transfera, nego tako da su pronalazili i ulagali u talentirane dečke od kojih su neki postali Eduardi, modrići, lovreni, ćorluke i na kraju procesa, kod transfera su se naplatili. da nije bilo tako dinamo bi dobio vrlo malo, ili ništa kao u slučajevima s murićem, brodićem, sada s hasićem gdje su se u igru ubacili likovi koji su oteli igrače dinamu i sebi uzeli proviziju ostavivši poslije igrače da se snalaze čime si dobio isti rezultat kao kad sjemensku pšenicu samelješ i napraviš kolač koji se odmah pojede, umjesto da ju posiješ i poslije dobiješ bogat urod od kojeg možeš cijelu godinu peći kolače.
dakle, nije se proračun dinama koji je omogućio dinamu da se izdigne i po iznosu bude veći "od svih prvoligaša zajedno" punio sam od sebe, nego su ga punili transferi koje je dinamo napravio.
i od svih tih transfera nakon višegodišnjeg češljanja kompletne financijske dokumentacije pronađeno je samo  kod transfera modrića i lovrena nepravilnost vezana uz tzv. antidatiranje koja je i jedini argument uskoku da svi dogovori i ugovori kao nisu po zakonu neovisno što su sve uključene strane (dinamo, igrači, mamić) bili suglasne s dogovorima koji su postignuti. čak i uskok ne osporava sadržaj i pravo da sadržaj bude onakav kakav jeste, nego spori samo proceduru i vrijeme izrade pojedinih dokumenata. od medijski iskonstruiranog kriminalnog slona došli smo do birokratske buhe kao krunskog dokaza.

kakav je dinamo kao klub bio poslije canjuge?
posložen? ne. dinamo je posložen u vremenu nakon canjuge i svi koji žele znaju kako su u tome bio glavni zdravko mamić i mirko Barišić. za one koji to ne žele prihvatiti dinamo se posložio sam od sebe po duhu svetome. ako je tako zašto onda gotovo svi, izuzev ekipe iz hajduka i oko hajduka, priznaju da je dinamo posložen uključivo i tebe i matjaža keka, recimo.

uostalom i sam je mamić rekao kako mu je glavni cilj da dinamo nakon njegova odlaska funkcionira upravo ovako kao sada, ili da bude još bolji.
glavni mamićev krimen je temperament koji nije uvijek znao obuzdati i kontrolirati tako da se godinama po medijima stavljala slika proslave s razderanim dresom kao da je mamić engleski kralj i ne smije odstupiti od protokola, ili pojedinačni verbalni ispadi koje si nije trebao dozvoliti. to i sam mamić zna i pokušava nadvladati, ali bez nekog uspjeha čemu su i pridonijeli likovi iz medija koje spominjem koji su ga iz svojih interesa neprestano gurali u medijski prvi plan na način koji je štetio dinamu.

tko ima oči neka vidi, tko ima uši neka čuje rekao bi drug potrka.
Kao što sam rekao, meni mišljenje ne kreiraju Index, Nogomet+ i ostali nebitni pljuvački nastrojeni portali. Mišljenje gradim na onom što sam vidio i čuo od stvarnih ljudi, neposrednih sudionika, a koji to neće nikad javno reći. Sve si to ti lijepo sročio, ali opet dolazimo do onog bitnog, kršenja zakona. Znači, on je omogućio transfere pa je u redu da i uzme. Kažeš, klub je bio suglasan i Mamić i igrači. Pa on je predstavljao klub. Pusti sad njegove građanske ugovore s igračima. Omogućio je transfere, a klub svako malo digne neki kredit da bude likvidan.
Vidjet ćemo sad kod druge optužnice što će sve izaći na vidjelo.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 13/11/2018, 13:46

Roland Deschain wrote:Kao što sam rekao, meni mišljenje ne kreiraju Index, Nogomet+ i ostali nebitni pljuvački nastrojeni portali. Mišljenje gradim na onom što sam vidio i čuo od stvarnih ljudi, neposrednih sudionika, a koji to neće nikad javno reći.

dakle, piješ kavu, ili pivo, ili gemište s ljudima koji kao raspolažu s pouzdanim informacijama.
nisu ljudi iz nekog rašomona pa da svaki ima svoje viđenje događanja, nego svi unisono pričaju isto.
zanimljivo, a još je zanimljiviji strah od javnog istupanja. u birtiji, kafiću, na tribini može.


Roland Deschain wrote:Sve si to ti lijepo sročio, ali opet dolazimo do onog bitnog, kršenja zakona. Znači, on je omogućio transfere pa je u redu da i uzme.

sročio sam ja i to da su mamić i ekipa pronašli i ulagali u dečke koji su poslije dosegnuli nivo za takve transfere. taj si dio preskočio.

slažem se kako je tu bilo protežiranja pojedinih igrača, a zapostavljanja nekih drugih, ali to je svugdje i razvidno je i iz sudbina Andreja kramarića u leicesteru, nikole vlašića u evertonu, marka roga u napoliju. moguće bi i neki drugi dečko uspio uz istu logistiku.


Roland Deschain wrote:Kažeš, klub je bio suglasan i Mamić i igrači. Pa on je predstavljao klub. Pusti sad njegove građanske ugovore s igračima. Omogućio je transfere, a klub svako malo digne neki kredit da bude likvidan.
Vidjet ćemo sad kod druge optužnice što će sve izaći na vidjelo.

rekao sam kako je onda zakon to dozvoljavao kao što je dozvoljavao da i investira u te igrače. jedini način da vrati te novce je bio građanski ugovor i aneksi s kojima se klub slaže da  igraču isplati iz samog iznosa transfera u dijelu koji je dogovoren. pri tome je apsolutno nebitno što će igrač dalje s tim novcem raditi.

krediti koje dinamo diže su normalna pojava obzirom da kod transfera  se vrlo rijetko cjelokupni iznos transfera isplaćuje odmah, nego to ide u dogovorenim ratama zbog čega dolazi do situacije da se pojedina razdoblja kad nema dotoka novca od transfera premošćuju kreditima kako bi klub poslovao bez zastoja, a kad lova sjedne se kredit vrati. u protivnom bi, kao hajduk od evertona za transfer vlašića, trebali moliti kupca da uz određene bonuse i odricanja od dijela iznosa plate prije dogovorenog roka.

druga optužnica je samo pokušaj da se uskok opere, ili eventualno nagodi kako bi izbjegao blamažu zbog pada izrečene presude. ta presuda će pasti ne zbog toga što uskok nije dokazao antidatiranje, nego zato što je sličnim pravnim propustima kao i dinamo i igrači (jer im se jako žurilo) doveo do toga da je cijeli proces vođen na nezakonit način.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 13:51

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Ah Vater...dobrodošao nazad u zonu pomračenja uma ilitiga Kicov forum, pdf nogomet... cheers
Tominjo je, a ne Vater...
Samo on voli Kinga, a ima i ovakve shizofrene poglede na Dinamo i njegovo okruženje...
Gura 1 član - 1 glas šemu, a istovremeno obožava pljucat po Hajduku i ‘ulici’ koja ga vodi...
Pljuca po Mamicu, a isto uživa u lopovskim titulama i dominaciji nad Hajdukom u ovakvoj nelegalnoj ligi...
Tad mu Mamić, ni korumpiranost cilog sustava, ne smeta da bi se naslađiva odi...
;)
Niche ravno u sridu.
Ili ćeš biti protiv Mamića, ali istinski do kraja ili ćeš kao ove smrdljive izdrkotine biti na strani Mamića. A ovaj tu bi bio malo protiv Mamića, pa bi malo zanemario i Mamića i sav lopovluk i privilegiranost kad se treba narugati ili proslaviti neki rezultat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 13/11/2018, 14:06

Ovdi jedino ja Skripar Operw Bafalo i Skorpija vodimo razumne razgovore. Sto i necudi ipak smo mi nacisti i sljedbenici Vodje Adolfa Hitlera. A samim time smo u svakoj prednosti pred vama nizim rasama a da o nasoj inteligenciji naspram niske cigansture i ne govorim. Amen

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/11/2018, 14:09

Ma sprdačina od teme, ne da mi se niti replicirat plaćeniku/spin doktoru...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 36 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum