ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/11/2018, 15:57

Serbia Strong wrote:Rajko mi nije toliko elokventan... Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 10/11/2018, 18:35

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Kurvin sin.
;)
Kurvin sin ti jebe ženicu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/11/2018, 18:50

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Kurvin sin.
;)
Kurvin sin mi jebe ženicu.
Stvarno si bolestan...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 10/11/2018, 19:59

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Kurvin sin.
;)
Kurvin sin mi jebe ženicu.
Stvarno si bolestan...
:(
Kurvin sin ti jebe ženicu kurvicu. Pa prepravljaj kol'ko hoćeš, majmune napušeni, ali istinu sakriti nemreš.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/11/2018, 20:03

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
Kurvin sin mi jebe ženicu.
Stvarno si bolestan...
:(
Kurvin sin mi jebe ženicu kurvicu. Pa koji sam ja majmun napušeni, istinu sakriti nemrem. jocolor
Ajde se ličit, budaletino stara...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 10/11/2018, 20:08

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:


Kurvin sin mi jebe ženicu.
Stvarno si bolestan...
:(
Kurvin sin mi jebe ženicu kurvicu. Pa koji sam ja majmun napušeni, istinu sakriti nemrem. jocolor
Ajde se ličit, budaletino stara...
:(
Koji si ti idiot, pas ti se matere najebo, majmune nadrogirani. I sad misliš da si frajer kaj prepravljaš postove? Ne znaš kaj bi? Nemaš ideje, pa ti je ovo jednostavnije? Pa napiši nešto pametno, za promjenu. Obično si govno smrdljivo, jebo ti pas ženu kurvetinu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/11/2018, 20:33

Jesi se malo izivicira, kurvin sine?
:D
Neka, neka, mater ti jeben...
Takvi ka ti su i uništili ovu lipu zemlju...
Pljuc, stoko!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 10/11/2018, 21:01

fridrih_niche wrote:Jesi se malo izivicira, kurvin sine?
:D
Neka, neka, mater ti jeben...
Takvi ka ti su i uništili ovu lipu zemlju...
Pljuc, stoko!
;)
Nemreš ti mene iživcirati, majmune napušeni. Premala si individua za tako nešto. Takva govna kakvo si ti ja, jednostavno, popišam. Nisi čovjek i nikada to nisi bio, a nema nikakve šanse ni da postaneš čovjek. Onaj najgori četnik je predivna osoba naspram tebe. Ti si, ajmo reći, Hrvat koji mrzi sve hrvatsko. Pa gdje još ima takvih gnjida od ljudi? Osnovna parola vam je "da bog da sve izgubili" i pazi nije to parola koju vi samo izvikujete, to je nešto što vi svim srcem i želite da se dogodi. Marš, đubrad.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 10/11/2018, 21:08

HRVATSKU TRENUTAČNO TEK JEDNA DINAMOVA POBJEDA DIJELI OD DVIJE MOMČADI U LIGI PRVAKA 2020/21!

Zahvalnost ostalih HNL klubova ćemo veoma rado primiti.  :)

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 10/11/2018, 23:08

- Prije svega, volim svoje igrače! I poštujem... Do kraja, svakog od njih. Također, imam veliko povjerenje od svakog od njih. Puno puta treneri govore da vjeruju svojim igračima, a onda pokazuju suprotno. Ja ne. Eto, na utakmici protiv Spartaka, u krucijalnoj utakmici, netko bi išao riskirati s Dilaverom koji je bio napola zdrav, ne bi stavio Perića. Ali ja vjerujem Periću, da je trebao igrati Lešković, igrao bi Lešković. Ili, pogledajte Rrahmanija koji prije dva mjeseca praktički nije igrao, sad igra sve velike utakmice. Dakle, ja igračima samo ne pričam da u njih vjerujem, ja im to i pokazujem! Iskreno ne mogu ja vama objasniti odnos koji imam sa svojim igračima. Ne mogu ga opisati, treba ga se doživjeti. Ali isto je bilo u Italiji ili Poljskoj... Želim stvoriti zdravu momčad u kojoj se svatko osjeća dobro. Svakome želim davati šanse. Kad igrači to vide, onda se ugodno osjećaju
Gospodin trener - Nenad Bjelica

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/11/2018, 00:12

Tominjo disi stara olinjala podrtino. Prcin ti zenu jedi ziv brate. Dalmatinka se prasi ko luda. Ja sam vec pomislio da si krepa i da su te bacili u neku jametinu da gnjojis .

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/11/2018, 00:44

Gasi ovu sprdačinu od lopovske teme!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/11/2018, 01:11

Roland Deschain wrote:- Prije svega, volim svoje igrače! I poštujem... Do kraja, svakog od njih. Također, imam veliko povjerenje od svakog od njih. Puno puta treneri govore da vjeruju svojim igračima, a onda pokazuju suprotno. Ja ne. Eto, na utakmici protiv Spartaka, u krucijalnoj utakmici, netko bi išao riskirati s Dilaverom koji je bio napola zdrav, ne bi stavio Perića. Ali ja vjerujem Periću, da je trebao igrati Lešković, igrao bi Lešković. Ili, pogledajte Rrahmanija koji prije dva mjeseca praktički nije igrao, sad igra sve velike utakmice. Dakle, ja igračima samo ne pričam da u njih vjerujem, ja im to i pokazujem! Iskreno ne mogu ja vama objasniti odnos koji imam sa svojim igračima. Ne mogu ga opisati, treba ga se doživjeti. Ali isto je bilo u Italiji ili Poljskoj... Želim stvoriti zdravu momčad u kojoj se svatko osjeća dobro. Svakome želim davati šanse. Kad igrači to vide, onda se ugodno osjećaju
Gospodin trener - Nenad Bjelica
"ne znači odustajanje od glavnog cilja, slobodnih izbora u klubu i micanja od njega svih koji su ga opljačkali na čelu s izbjeglim kriminalcem u BIH"
:rofl :rofl :rofl  

Nema odustajanja od glavnog cilja, za sve to se VI, skupa s gospodinom trenerom Bjelicom, budete izborili.

Dinamo Zagreb - Page 34 GNK-Dinamo-Komentar


Bjelica: Čujem se s Mamićem jedanput ili dvaput tjedno


Basketball
Naivne budale...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/11/2018, 09:16

Gasi ovu lopovsku temu!
Pljuc!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/11/2018, 09:25

Po prvi puta o budućnosti Dinama u istoj prostoriji, točnije u studiju emisije Točka na tjedan na N1 Hrvatska sučeliti će se predstavnik GNK Dinamo Zagreb i Udruge Dinamo - to smo mi. O svim aktualnim pitanjima diskutirati će član Uprave Dinama Krešimir Antolić i predsjednik udruge "Dinamo to smo mi" Juraj Čošić. Sučeljavanje je u emisiji na rasporedu iza 12h. #dinamotosmomi

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/11/2018, 09:42

Roland Deschain wrote:Po prvi puta o budućnosti Dinama u istoj prostoriji, točnije u studiju emisije Točka na tjedan na N1 Hrvatska sučeliti će se predstavnik GNK Dinamo Zagreb i Udruge Dinamo - to smo mi. O svim aktualnim pitanjima diskutirati će član Uprave Dinama Krešimir Antolić i predsjednik udruge "Dinamo to smo mi" Juraj Čošić. Sučeljavanje je u emisiji na rasporedu iza 12h. #dinamotosmomi
Samo još fali gospodin trener i onaj gospodin iz Međugorja.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 11/11/2018, 11:17

Eeee, da je vama neki takav gospodin kao što je ovaj iz Međugorja. Nosili bi ga po Splitu i pušili mu, jer bi onda sličili nogometnom klubu a ne uličnoj prčiji hnk hajdučić šrd.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/11/2018, 16:22

Zeko wrote:Eeee, da je vama neki takav gospodin kao što je ovaj iz Međugorja. Nosili bi ga po Splitu i pušili mu, jer bi onda sličili nogometnom klubu a ne uličnoj prčiji hnk hajdučić šrd.
On kao prvo nije nikakav gospodin. A kao drugo hajduk je sramota za nogomet

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 11/11/2018, 20:28

Evo, riješili smo i najopasnijeg konkurenta i otišli mu na +8. Sada mirno možemo na zimsko ferje. Još samo ove 2 utakmice u Euroligi moramo ozbiljno odigrati da hajdučiću šrd, Osijeku i Rijeci natučemo malo euro-koeficijent kad si ga već sami ne mogu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 11/11/2018, 20:35

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:- Prije svega, volim svoje igrače! I poštujem... Do kraja, svakog od njih. Također, imam veliko povjerenje od svakog od njih. Puno puta treneri govore da vjeruju svojim igračima, a onda pokazuju suprotno. Ja ne. Eto, na utakmici protiv Spartaka, u krucijalnoj utakmici, netko bi išao riskirati s Dilaverom koji je bio napola zdrav, ne bi stavio Perića. Ali ja vjerujem Periću, da je trebao igrati Lešković, igrao bi Lešković. Ili, pogledajte Rrahmanija koji prije dva mjeseca praktički nije igrao, sad igra sve velike utakmice. Dakle, ja igračima samo ne pričam da u njih vjerujem, ja im to i pokazujem! Iskreno ne mogu ja vama objasniti odnos koji imam sa svojim igračima. Ne mogu ga opisati, treba ga se doživjeti. Ali isto je bilo u Italiji ili Poljskoj... Želim stvoriti zdravu momčad u kojoj se svatko osjeća dobro. Svakome želim davati šanse. Kad igrači to vide, onda se ugodno osjećaju
Gospodin trener - Nenad Bjelica
"ne znači odustajanje od glavnog cilja, slobodnih izbora u klubu i micanja od njega svih koji su ga opljačkali na čelu s izbjeglim kriminalcem u BIH"
:rofl :rofl :rofl  

Nema odustajanja od glavnog cilja, za sve to se VI, skupa s gospodinom trenerom Bjelicom, budete izborili.



Basketball
Naivne budale...
A za kaj bi se to trebali boriti ? Da nam bude k'o i hajdučiću šrd? Bogami, ja se za to ne budem borio. Uostalom, zašto uopće mijenjati nešto kaj jako dobro ide? Na stranu Mamić, njega, ako je kriv, budu pravomoćno osudili i maknuli iz nogometa po sili zakona. Ali, zašto mijenjati ovaj model upravljanja klubom koji, evidentno, donosi rezultate? I sportske i financijske.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/11/2018, 23:27

Zasto ova lopovska tema nije obrisana?
Kic?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum