Dinamo Zagreb

Page 42 of 45 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44, 45  Next

Go down

Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar on 28/11/2018, 10:07

@Roland Deschain wrote:
@Serbia Strong wrote:Vi prvo mora da dostignete nivo partizana, pa tek onda da gledate ka portu i ajaxu... Basketball
To bi značilo da padamo u provaliju.
hahaha kako je glup niški cigan  Basketball
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 28/11/2018, 10:08

@skripar wrote:odjebite s ove svete teme jugofilni tovari
nisu svi jugofilni...nije cak ni debela vecina ali ima manjine...to su oni sa biserima..'da ej sve u redu u hrvatskoj cvalo bi i hajduku'....
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by skripar on 28/11/2018, 10:11

@vuksadinare wrote:
nisu svi jugofilni...nije cak ni debela vecina ali ima manjine...to su oni sa biserima..'da ej sve u redu u hrvatskoj cvalo bi i hajduku'....
pa da,to su amper i niče
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 28/11/2018, 10:15

@skripar wrote:
@vuksadinare wrote:
pa da,to su amper i niče
....naravno...takvi obicno i bacaju kosti tipa socijalstickih parola..'ajmo svi na isti kazan pa cete vidjeti da niste bolji'....naravno...sistem po kojem nek drugi daju lovu(drzavne,gradske firme) ali mi cemo odlucivati jer smo clanovi...mislim ono prozirne fore do ibera...tu se odmah otkriju zato i ejsu protiv privatnog kapitala jer se tu treba raditi i muciti a ne baciti noge na stol i glumiti 'sposobnog' kad ti drugi daje perje
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by skripar on 28/11/2018, 10:19

@vuksadinare wrote:
@skripar wrote:
@vuksadinare wrote:
pa da,to su amper i niče
....naravno...takvi obicno i bacaju kosti tipa socijalstickih parola..'ajmo svi na isti kazan pa cete vidjeti da niste bolji'....naravno...sistem po kojem nek drugi daju lovu(drzavne,gradske firme) ali mi cemo odlucivati jer smo clanovi...mislim ono prozirne fore do ibera...tu se odmah otkriju zato i ejsu protiv privatnog kapitala jer se tu treba raditi i muciti a ne baciti noge na stol i glumiti 'sposobnog' kad ti drugi daje perje
:tu  nek si im reko

evo da te citiram da i oni mogu pročitat B-)
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 28/11/2018, 10:20

dovoljno govori da je vodeci na listi za clana uprave ortodox ljevicar i anarhist benjamin perasovic fol torcidas koji se nije pomucio kruha najesti nego sistem 'stari imas kunu'..dakle oni koji su glasovali za njega su takav mentalni sklop..'stari imas koju kunu'
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by skripar on 28/11/2018, 10:24

@vuksadinare wrote:dovoljno govori da je vodeci na listi za clana uprave ortodox ljevicar i anarhist benjamin perasovic fol torcidas koji se nije pomucio kruha najesti nego sistem 'stari imas kunu'..dakle oni koji su glasovali za njega su takav mentalni sklop..'stari imas koju kunu'
znači niče je za njega glaso
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 28/11/2018, 10:26

taj isti perasovic je zicao navijace hajduka kad se islo na gostovanje prije dvadest,trideset godina...mene osobno je zicao kad smo isli na utakmicu hajduk-panatanikos u rijeci 1995 godine...u vlaku..upadom 'daj stari imas kaj sitnog za vopi'....ja mu dao...i sad bi takav trebao suodlucivati o financijama kluba...to ti dovoljno govori onda kakvi su ti clanovi sa kojima se amper i niče diče :)
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by skripar on 28/11/2018, 10:32

@vuksadinare wrote:taj isti perasovic je zicao navijace hajduka kad se islo na gostovanje prije dvadest,trideset godina...mene osobno je zicao kad smo isli na utakmicu hajduk-panatanikos u rijeci 1995 godine...u vlaku..upadom 'daj stari imas kaj sitnog za vopi'....ja mu dao...i sad bi takav trebao suodlucivati o financijama kluba...to ti dovoljno govori onda kakvi su ti clanovi sa kojima se amper i niče diče :)
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 28/11/2018, 10:43

@skripar wrote:
@vuksadinare wrote:taj isti perasovic je zicao navijace hajduka kad se islo na gostovanje prije dvadest,trideset godina...mene osobno je zicao kad smo isli na utakmicu hajduk-panatanikos u rijeci 1995 godine...u vlaku..upadom 'daj stari imas kaj sitnog za vopi'....ja mu dao...i sad bi takav trebao suodlucivati o financijama kluba...to ti dovoljno govori onda kakvi su ti clanovi sa kojima se amper i niče diče :)
imao sam jedan sukob prije 2 godine i to ozbiljan sa clanom udruge NH...lik ima 48 godina...glasac 'prikopametnog' stranke bracnog para puljak koji se najvis epomuce kad odu iz ureda po burek a onda kukaju kako im je stranka na 1%...vrijeđa opn mene da sam ja 'zadrt,nazadan' i slicno...onda dosli nekako do domovinskog rata gdje on meni da sam ja 'lazni branitelj'..ja njemu lijepo iskaznicu garde gdje s evidi da sam pristupio gardi tj tigrovima 17.8.1991..i pokazao mu lijecnicki koji sam obavio isti dan...ja njemu kazem aj sad ti daj svoju i jesi ti bio dragovoljac..on kaze nisam bio dragovoljac mobiliziran polovicom 12 mjeseca 1991..a ja na to njemu 'aha ti si jedan od onih koje su sajlom izvlacili iz podruma'...lik nakon ovog crvenilo...nije nista rekao vec pobjegao...
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 28/11/2018, 10:48

Napusi se kurcine...
Šta ti sad imaš s GNK Lopovom?
;)
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 28/11/2018, 10:49

O, Bog te jeba, gasi internet...
Skripar drži prodike...
:(
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 28/11/2018, 10:50

Ne mogu citat ni te gluposti...
Blok i za njega...
:(
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 28/11/2018, 11:05

Počele i balije da navijaju za dinamo.... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 28/11/2018, 12:13

@skripar wrote:
@Roland Deschain wrote:
@Serbia Strong wrote:Vi prvo mora da dostignete nivo partizana, pa tek onda da gledate ka portu i ajaxu... Basketball
To bi značilo da padamo u provaliju.
hahaha kako je glup niški cigan  Basketball

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by skripar on 28/11/2018, 15:37

Niche nije popio tablete
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by Zeko on 28/11/2018, 17:14

@fridrih_niche wrote:
@isključivi krivac wrote:
@fridrih_niche wrote:A USKOK traži veće kazne za osuđene kriminalce: braću Mamić, Vrbanovica i kompaniju...
<3
Naravno da traži, jer kazne koji su ti kriminalci dobili su smiješne. U uređenoj državi već bi davno bili u zatvoru.
Triba in zatvorit pola kluba...
Pogotovo one marionete iz skupštine šta su dizale ručice za lopovluk...
Sve te kurvine sinove triba privest prid lice pravde...
;)
Jebali ti kurvini sinovi ženicu. I to prid licem pravde.  jocolor

Najgluplja objava na forumu do sada -

bez zatonske prevare bilo bi kompletno sve isto, osim možda ne bi igrali produžetke s dancima jer bi netko s mudima to zakucao i odmorniji bi došli u finale.
Zeko

Male
2015-08-26

Back to top Go down

Post by sitting_bull on 29/11/2018, 01:55

@fridrih_niche wrote:
@isključivi krivac wrote:
@fridrih_niche wrote:
Triba in zatvorit pola kluba...
Pogotovo one marionete iz skupštine šta su dizale ručice za lopovluk...
Sve te kurvine sinove triba privest prid lice pravde...
;)
Kažem ti niche, u uređenoj državi tako bi već bilo. A ne bi neki šetali na slobodi i još uvijek bili na funkciji, a ovakvi jebivjetri kao profa iz čađavice ne bi to zanemarivali i smatrali nebitnim.
Sve je jasno, država ne funkcionira uopće, pa ne moze ni balun...
Inače bi im stvarno vise od polovice kluba bilo u zatvoru...
I to je činjenica...
Privatiziranje HNL u svrhu trpanja love u džepove par pojedinaca...
Kako bi to Ameri odavno sredili, majko mila...
Pa bi Nasmrkana Hobotnica drže presice u ćeliji Sing Singa ili Folsoma, a ne iz lopovskog Medjugorja...
;)
čestitam ti 29.11. dan tvoje republike, idiote.
kmečavi iscidak.
sitting_bull

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by sitting_bull on 29/11/2018, 21:20

osim proljeća i financija dinamo je samo u ovoj sezoni već skupio 15 bodova za vlastiti klupski koeficijent.

sustav očigledno ne valja pa treba zvati dečke iz "dinamo to smo mi" da pomognu kako bi dinamo sportski i financijski bio na nivou na koji je naš hajduk doveo hnk hajduk š.d.d.
sitting_bull

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by Roland Deschain on 29/11/2018, 22:05

Nemoj pričati glulosti. Udruga samo ukazuje na kriminal koji se i dalje radi u klubu i nakon dviju optužnica. Zar bi trebali žmiriti na to da klub kupuje trećeligaškog bezveznjaka koji je slučajno sin vlasnika vile Regina. Ili da se jednom kriminalcu klupskim novcem kupuje oprema i jacuzzi. 
Ne treba udruzi DTSM vlast, nego samo da se poštuju zakoni. Ja vjerujem da svi mi članovi Dinama zaslužujemo prave izbore. Pa ako budu izabrani ovi koji su sad barem će se moći reći da su pošgeno izabrani.
I još nešto, nije slučajno da su rezultati tu čim se našmrkani maknuo, dabogda završio u nekoj rupi bez mobitela.
A sad malo o utakmici. Vrhunski odigrano protiv danas sasvim drugačijeg Fenera. Onaj prijašnji Dinamo bi danas popio gol u prvih 10 minuta i onda se raspao. Čestitke Bjelici kako je posložio ekipu koja ima muda, ne jebe nikog.
Prvo poluvrijeme Fener bolji, mi opasniji. Drugo poluvrijeme smo bili puno bolji i da nije opet bilo jednog "austrijskog zločinca" uzeli bi opet tri boda.
Ali dobro, prvo mjesto je osigurano, protiv Anderlechta se može i rotirati.
Proći u kupu i pobijediti sve tri do kraja u prvenstvu za kraj savršene godine.
Roland Deschain

2018-11-10

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 42 of 45 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44, 45  Next

Back to top

- Similar topics