ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest Mon 4 Jun - 15:30

prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:U Australiji samo pustinja i skokani, ima mjesta koliko hoćeš.
ima mjesta a ima i love
ali nema onog nacina zivota na koji si naviko
e, a to se vidis nema nigdje kupit a niti mozes platit
a zivot jedan

Čini ti se. To je više žalost za mladošću i prošlim godinama.
I nama koji smo ostali se čini da nema više života na koji si navikao.
ma kakav zal za mladoscu
nije to samo nacin zivota, nego i mjesto di zivis, kultura i osjecaj da pripadas tj znas da pripadas
velim, neke stvari se ne mogu kupit, a upravo te stvari vi ne cjenite dok ne izadete i vidite sta ste izgubili
ja sam gore atili pokušao objasnio da u novcu nije ni 20% života,ali džabe.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by crvenkasti Mon 4 Jun - 15:38

Novac može prezirati samo onaj tko ga ima.

Onome tko ga nema, njemu je novac najvažnije životno pitanje.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by prckov Mon 4 Jun - 15:40

Kserks. wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:U Australiji samo pustinja i skokani, ima mjesta koliko hoćeš.
ima mjesta a ima i love
ali nema onog nacina zivota na koji si naviko
e, a to se vidis nema nigdje kupit a niti mozes platit
a zivot jedan

Čini ti se. To je više žalost za mladošću i prošlim godinama.
I nama koji smo ostali se čini da nema više života na koji si navikao.
ma kakav zal za mladoscu
nije to samo nacin zivota, nego i mjesto di zivis, kultura i osjecaj da pripadas tj znas da pripadas
velim, neke stvari se ne mogu kupit, a upravo te stvari vi ne cjenite dok ne izadete i vidite sta ste izgubili
ja sam gore atili pokušao objasnio da u novcu nije ni 20% života,ali džabe.
asila to gleda kroz prizmu iseljavanja
to i jest ono sto ce se odrazit na njegov kvalitet zivota na koji je naviko jer on sigurno nece iselit
on se fino osjeca u svojoj lokvi, samo je problem sto se lokva isusuje zbog nedostatka love koju oni misle da zasluzuju da bi ostali

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by crvenkasti Mon 4 Jun - 15:42

Jebeš osjećaj nepripadanja, problem su osjećaj gladi i studeni.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by prckov Mon 4 Jun - 15:49

crvenkasti wrote:Novac može prezirati samo onaj tko ga ima.

Onome tko ga nema, njemu je novac najvažnije životno pitanje.

ma kakvo preziranje novca
nije o tome rijec,
i naravno da je najvazniji onom ko ga nema dovoljno za prezivit
npr. moj brat zivi u BiH, nema neke love a radi citav zivot
medutim sto se tice mog i njegovog kvaliteta zivota ne moze se usporedit koliko je on imo i ima bolji zivot od mene
a mogo sam kupit sve sto posjeduje za sitne pare

duga je to prica i tesko je to ukratko objasnit, izadi negdje bar 10 godina pa se cujemo

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber Mon 4 Jun - 15:51

crvenkasti wrote:Novac može prezirati samo onaj tko ga ima.

Onome tko ga nema, njemu je novac najvažnije životno pitanje.

a zamisli završiš oš i sš u rvackoj.
otac ti jugovinil a ti završiš tamo u nekoj serblji.


onda dođeš u rvacku sas šeširčićem

a u rvacko ko ni frend ne bi mogli bez rvackog pasoša

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by prckov Mon 4 Jun - 15:51

crvenkasti wrote:Jebeš osjećaj nepripadanja, problem su osjećaj gladi i studeni.
ofulo si kontekst
uporedujes ekstremniu situaciju sa normalnom
i otkrio ameriku
kolumbo, jesil to ti?

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber Mon 4 Jun - 15:53

prckov wrote:
crvenkasti wrote:Novac može prezirati samo onaj tko ga ima.

Onome tko ga nema, njemu je novac najvažnije životno pitanje.

ma kakvo preziranje novca
nije o tome rijec,
i naravno da je najvazniji onom ko ga nema dovoljno za prezivit
npr. moj brat zivi u BiH, nema neke love a radi citav zivot
medutim sto se tice mog i njegovog kvaliteta zivota ne moze se usporedit koliko je on imo i ima bolji zivot od mene
a mogo sam kupit sve sto posjeduje za sitne pare

duga je to prica i tesko je to ukratko objasnit, izadi negdje bar 10 godina pa se cujemo
ma ovaj je čletnik. kao i nekima nikad mu prežaljena srboslavija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber Mon 4 Jun - 15:56

prckov wrote:
crvenkasti wrote:Jebeš osjećaj nepripadanja, problem su osjećaj gladi i studeni.
ofulo si kontekst
uporedujes ekstremniu situaciju sa normalnom
i otkrio ameriku
kolumbo, jesil to ti?
pa ovaj srbočelik ima jebeni žal za hrvatskom.

jebga, stari ga u srblje ozemaljsko odfurao, a ovo govno, četničko to nikako nemre prežali.

nek im je. srblji ko srblji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by crvenkasti Mon 4 Jun - 16:00

vebere jesi ti malo popio?
pola slova si fulao

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest Mon 4 Jun - 16:11

crvenkasti wrote:vebere jesi ti malo popio?
pola slova si fulao

hahah:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber Mon 4 Jun - 16:18

da napišem da si govno srpsko i četničko vjerovatno bi spušio ban. s obzirom da sutra idem na jedrenje, boli me kiki.

a, ti ćeš naletit. to sam ti davno rekao. samo seruckaj i dalje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by crvenkasti Mon 4 Jun - 16:37

čudno je to..
nerviraju me, a volim ih

ne mogu si zamisli forum bez marcelusa i vebera
čim ih vidim tu, meni drago
a onda bih ih najradije ubio

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus Mon 4 Jun - 16:45

A ništa, triba useljavat.... samo šta neće nitko da radi za ove naše ciganske plaće, kažu skup im je smještaj i parking u Makarskoj ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176130
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by kaya Mon 4 Jun - 16:58

Samo jedna turistička sezona da rikne , da netko napravi diverziju rvatine bi vidjele sto je hrvatikan. 
Nema proizvodnje, nema izvoza ( to minimalno je nevrijedno spomena) , ostale grane drzava ne štiti nego gura jos dole porezima, nema ulaganja. Sta ima ? Najveću upravu na svijetu valjda, miljon uhljeba, miljon penzionera ali ne u starosnoj mirovini , najveći pdv u Europi ( jer mora to isfinancirati) i sve manje privatnog sektora jer ne mogu podnijeti to vise i pune autobuse radnika prema zapadu. 
To pokrpa djelomično turizam ali samo jedna propala sezona i bili bi ne iza rumunjske, tu smo sad nego iza obale bjelokosti .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus Mon 4 Jun - 17:06

Koje ruganje od države i društva 

Idemo mi na novi rekord Tri milijuna i devetsto tisuća....  to će biti za nekih tri do četiri godine
RayMabus
RayMabus

Posts : 176130
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by kaya Mon 4 Jun - 17:14

RayMabus wrote:Koje ruganje od države i društva 

Idemo mi na novi rekord Tri milijuna i devetsto tisuća....  to će biti za nekih tri do četiri godine
Na pad nataliteta ne možes puno utjecati, seosko stanovnistvo je prije 100 godina imalo 10 djece a danas gradsko 1, 2 ili nijedno. I to je svugdje u Europi tako.
Ali Narod ( to su nove komunjare , oni su gluplji i pokvareniji nego oni prije ali kopiraju ih, samo nose križ umjesto zvijezde) su napravili zemlju zemljom iz koje ljudi bježe a njima fino. E to je problem koji su sami stvorili..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus Mon 4 Jun - 17:22

Baš me briga za natalitet i oče li ili neće rađat

Dok ta djeca budu sposobna da služe vojni rok ja ću imati 60 godina

Puca mi kurac za natalitet
RayMabus
RayMabus

Posts : 176130
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus Mon 4 Jun - 17:42

Držimo se mi Amerike, ona ima deset nosača aviona a djeca koja se sad pa nadalje rode nije bitno jeli ih se rodilo nula, pet tisuća ili pedeset tisuća, njihova je vojna uporaba za buduće vojne operacije po Evropi i šire ravna NULI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176130
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by catabbath Mon 4 Jun - 18:38

Ekipi koja ide van bude bolje a zanimljivo i nama koji za sada ostajemo je poslovno gledano isto sve bolje. Win win situacija.

_________________
Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest Mon 4 Jun - 18:41

kaja wrote:Samo jedna turistička sezona da rikne , da netko napravi diverziju rvatine bi vidjele sto je hrvatikan. 
Nema proizvodnje, nema izvoza ( to minimalno je nevrijedno spomena) , ostale grane drzava ne štiti nego gura jos dole porezima, nema ulaganja. Sta ima ? Najveću upravu na svijetu valjda, miljon uhljeba, miljon penzionera ali ne u starosnoj mirovini , najveći pdv u Europi ( jer mora to isfinancirati) i sve manje privatnog sektora jer ne mogu podnijeti to vise i pune autobuse radnika prema zapadu. 
To pokrpa djelomično turizam ali samo jedna propala sezona i bili bi ne iza rumunjske, tu smo sad nego iza obale bjelokosti .
23% noćenja više u prvih 5 mjeseci.:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 4 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum