ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by vuksadinare 6/4/2018, 20:44

Yehudim wrote:
RayMabus wrote:Neka pada  ,evo sad se žale da im strani radnici neće raditi za plaće domaćih jer imaju trošak stanovanja

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/549641/dramaticna-situacija-na-pocetku-sezone-ugostitelji-ocajnicki-traze-radnike-39place-koje-ja-dajem-domacima-nisu-dovoljne-a-stranci-bi-mi-ostajali-dva-tri-dana-i-otisli39


Ha ha ha


   Niti naci ukri ne žele raditi u RH

  HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAAA

  A ovima sad i  skrajinci Pravoslavci dobri,  Jebiga i Rumunji imaju jače gospodarstvo

 Kuku lele

Socijalizam kriv za bijeg mladih obrazovanih i vridnih,  sposobnih  u najboljim godinama

To sve mora puniti vrlo brzo jer TKO ĆE ZARADJIVATI starijima za mirovine kad je omjer već sada 1:1

Jedan radnik - jedan umirovljenik
pa ne odose svi koji su 'sposoni i vrijedni'...bogami znam i one koji su muljatori pa vise ne mogu muljati..prevaranti i slicni...odose i oni kojima lova niej u prvom planu kao 'idem viditi svijeta' :) ...uglavnom..dosta je toga i pomoditet..sto bi ja sioarecimo sa 1000 eura place na 1500 jos tamo d askupo placam smjestaj ili d as estiskam sa desetoricom ma bje'z

vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Sora 6/4/2018, 20:55

Hrvatska se prazni zahvaljujuci praznim glavama 
Koje su doupstile hdzeju provesti svoj genocidni plan

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by epikur37 6/4/2018, 20:59

što nas je manje bit ćemo komotniji.....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by epikur37 6/4/2018, 21:00

a u Srbiji je još gore
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 6/4/2018, 21:02

epikur37 wrote:a u Srbiji je još gore
Eto odmah je svima lakše u Hrvatskoj kad je u Srbiji gore. Crvenkastom posebno. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus 6/4/2018, 21:09

Fénix wrote:
epikur37 wrote:a u Srbiji je još gore
Eto odmah je svima lakše u Hrvatskoj kad je u Srbiji gore. Crvenkastom posebno. :D
Meni to samo znači da će i od tamo sve teže nalazit jeftinu radnu snagu 

Nemam neke koristi šta im sad natalitet krahira
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Yehudim 6/4/2018, 21:27

vuksadinare wrote:
Yehudim wrote:
RayMabus wrote:Neka pada  ,evo sad se žale da im strani radnici neće raditi za plaće domaćih jer imaju trošak stanovanja

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/549641/dramaticna-situacija-na-pocetku-sezone-ugostitelji-ocajnicki-traze-radnike-39place-koje-ja-dajem-domacima-nisu-dovoljne-a-stranci-bi-mi-ostajali-dva-tri-dana-i-otisli39


Ha ha ha


   Niti naci ukri ne žele raditi u RH

  HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAAA

  A ovima sad i  skrajinci Pravoslavci dobri,  Jebiga i Rumunji imaju jače gospodarstvo

 Kuku lele

Socijalizam kriv za bijeg mladih obrazovanih i vridnih,  sposobnih  u najboljim godinama

To sve mora puniti vrlo brzo jer TKO ĆE ZARADJIVATI starijima za mirovine kad je omjer već sada 1:1

Jedan radnik - jedan umirovljenik
pa ne odose svi koji su 'sposoni i vrijedni'...bogami znam i one koji su muljatori pa vise ne mogu muljati..prevaranti i slicni...odose i oni kojima lova niej u prvom planu kao 'idem viditi svijeta' :) ...uglavnom..dosta je toga i pomoditet..sto bi ja sioarecimo sa 1000 eura place na 1500 jos tamo d askupo placam smjestaj ili d as estiskam sa desetoricom ma bje'z


   Naravno da ne odlaze svi, ima onih čiji su roditelji uhljebi, adezejci, " perspektivni" po političkoj liniji itd. 

 Ima i poštenih, radišnih, vridnih ljudi koji svojim radom uspijevaju solidno živiti u RH. Govorim o onima kojima je puna kapa svega

pa  odlaze graditi sebi bolju budućnost.  Plaće su vani kako di, ja dosta putujem pa sam upućen, recimo bauštelac ( koji nije majstor ) ima od 12-17 Eura satnicu. radi se 5 dana u tjednu.

 Po recimo 9h dnevno, to dodje oko 130-150 Eur. dnevno. Na misec to dodje 2 500-3 000 Eura. Stan ( i to velik 100m2/2-3 kupatila ) dodje , kako di, oko 1200-1300 Eura

Ako rade njih 2, sasvim solidno mogu živiti i uštediti 2 000 Eura.

     tako stoje svari kolega Vučino.  Neki se zajebu pa idu preko agencija raditi ili ne govore jezike, nadju i takvi poslove ali ih trpaju po 5-6   u oskudni smještaj i voze ih na posa ki stoku

 no takvi su u manjini. To rade Rumunjima, Bugarima i sl.  

     Hrvati su relativno pouzdani radnici ( i druge iz ex YU )  i više ih se cijeni nego Arape, Turke i sl.

  Jedan moj rodjak je u irskoj već dvi god  pa znam iz prve ruke ( ja  u Berlinu )

     Imam i slike koje mi je posla (kakav mu je stan tj.   kuća u nizu )  Auto je kupio nakon misec dana ( Golf 4 )  500 Eura ga platio, osiguranje 100 misečno.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-07


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Yehudim 6/4/2018, 21:37

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 5CNkENWpmeOdqXW0NioIBqJTJ5FuaaWNRPK0XWo5J8v8fYu5npJq3s9cAAAAASUVORK5CYII=

 Rodjo mi radio -3 - dana i kupio auto........Eto, virova ti ili ne
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-07


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by flumen 6/4/2018, 21:57

Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:
Yehudim wrote: Auto je kupio nakon misec dana ( Golf 4 )  500 Eura ga platio, osiguranje 100 misečno.
hahahaha...1200 eura osiguranje za Auto od 500 eura :^0
pa mogo je i u RH proc isto... lol!

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by kaya 6/4/2018, 22:05

ja vjerujem da ih ima još manje ali  nisu se odjavili. a neće se ni vratiti. ovo će ostati prčija od političara i uhljeba ali ima sve manje budala koje bi za njih radile. tako da taj pir će trajati još neko vrijeme dok ove koji su ostali van uprave i van njihovog miljea  ne iscijede do kraja. 

ovi na forumu koji su najveći hrvati žive vani godinama tako da je njihovo mišljenje  nebitno, oni bildaju hrvatstvo na forumu...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-16


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 6/4/2018, 22:07

kaja wrote:ja vjerujem da ih ima još manje ali  nisu se odjavili. a neće se ni vratiti. ovo će ostati prčija od političara i uhljeba ali ima sve manje budala koje bi za njih radile. tako da taj pir će trajati još neko vrijeme dok ove koji su ostali van uprave i van njihovog miljea  ne iscijede do kraja. 

ovi na forumu koji su najveći hrvati žive vani godinama tako da je njihovo mišljenje  nebitno, oni bildaju hrvatstvo na forumu...
još kad bi emigrirali sa foruma. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by flumen 6/4/2018, 22:07

kaja wrote:

ovi na forumu koji su najveći hrvati žive vani godinama tako da je njihovo mišljenje  nebitno, oni bildaju hrvatstvo na forumu...
i ulazu u Hrvatsku...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber 6/4/2018, 22:29

kaja wrote:ovi na forumu koji su najveći hrvati žive vani godinama tako da je njihovo mišljenje  nebitno, oni bildaju hrvatstvo na forumu...
e baš to.
kako se postaje najvećim rvatom?
pišeš za nrodno
odeš u sloveniju/ švecka je uvijek poželjna
član si kradezeja
i dalje si član partije

misa neđeljom pod obavezno.

nemreš bilivt da me neka baba pitala kaj kod mene rondaju. jučer, i vi niste bili na svetoj misi?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Kermit 6/4/2018, 22:31

IamOneofYou wrote:Odlično
Čardak to ne jebe ni pola kuraca:

"
Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 250565_201787173198080_6244013_n

Boško Bašić
Ne laje kuca radi sela nego radi sebe. Njemacka se tjesi padom stanovnika u nekim EU drzavama poput Hrvatske itd. a kobajagi kako bi rekli hrvatski susjedi Srbijanci u Njemackoj broj gradjana raste. Ustvari broj Germana to jest Njemaca je strahovito opao i to vise milijuna ali se broj Turaka ta migranata i doseljanika iz drugih EU drzava povecao za 5-6 miliona tako da Njemacka biljezi porast stanovnistva. Dali ce purgerska politika u Zagrebu sljediti politiku Njemacke ostaje da se vidi.
Sviđa mi se · Odgovor · 1 · 1 h · Uređeno"Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 1918631_102055126504619_3751657_n
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Kermit 6/4/2018, 22:32

Fénix wrote:To je vijest stara 2 i pol godine. 2001. godine je bilo 4,4 mil. na popisu, a 2011. je bilo 4,2 mil. staniovnika.

Do kraja 2015. nije ostalo ni 3,9 mil. stanovnika. Sad je negdje između 3,8 i 3,9 mil.
Od toga 65% penzionera
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 6/4/2018, 22:33

Šta nas manje to bolje, to znači da nitko ne useljava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 6/4/2018, 22:33

Kermit wrote:
Fénix wrote:To je vijest stara 2 i pol godine. 2001. godine je bilo 4,4 mil. na popisu, a 2011. je bilo 4,2 mil. staniovnika.

Do kraja 2015. nije ostalo ni 3,9 mil. stanovnika. Sad je negdje između 3,8 i 3,9 mil.
Od toga 65% penzionera
20% penzonera nije u RH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Kermit 6/4/2018, 22:36

A za mjesec dana Briti će puštati našima da rade to je još 50.000
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Kermit 6/4/2018, 22:37

Kserks. wrote:Šta nas manje to bolje, to znači da nitko ne useljava.
Ne već da nestaju Hrvati i da propada država
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 6/4/2018, 22:39

Kermit wrote:
Kserks. wrote:Šta nas manje to bolje, to znači da nitko ne useljava.
Ne već da nestaju Hrvati i da propada država
bitno je da smo homogeni 99,9% isto izgledamo ,isto se ponašamo.,sasvim nebitno jel nas milijun, dva ili tri.

što vriditi Švedima 10milja ljudi, kad će za 50godina biti svaki drugi garavi,nije sve u novcima. Što meni znači London sa 60% nebritanaca, ništa rupa trećeg svita.


onoga trenutka kada se mentali sklop promini i ljudi se odluče razmnožavat to se nadoknadi brzo, dotada moramo zadržat homogenost.


Last edited by Kserks. on 6/4/2018, 22:41; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Kermit 6/4/2018, 22:40

Kserks. wrote:
Kermit wrote:
Fénix wrote:To je vijest stara 2 i pol godine. 2001. godine je bilo 4,4 mil. na popisu, a 2011. je bilo 4,2 mil. staniovnika.

Do kraja 2015. nije ostalo ni 3,9 mil. stanovnika. Sad je negdje između 3,8 i 3,9 mil.
Od toga 65% penzionera
20% penzonera nije u RH.
Nije već oko 40% oko 1,4 mil.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 2 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum