ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest Mon 4 Jun - 23:59

veber wrote:
Kserks. wrote:
veber wrote:meni je auto. u hrvatskoj osiguran na nekih 10000 ojra, osobe u vozilu i u slučaju da dođe do sudara mislm na nekih milju po glavi u slučaju invliditeta. znam da je u slučaju smrti 20 000 kuna.
manje pit.
svatko se na internet može spojit.
pričaš o kasku ili obveznom

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber Tue 5 Jun - 0:05

pola kaska. osobe osigurane + još nekaj. mislim i od trećih, ali nije full kasko.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest Tue 5 Jun - 0:07

veber wrote:pola kaska. osobe osigurane + još nekaj. mislim i od trećih, ali nije full kasko.
vjerovatno si sjeba bonus.,ako se to i gleda kod ovih krnjih kaska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber Tue 5 Jun - 0:09

Kserks. wrote:
veber wrote:pola kaska. osobe osigurane + još nekaj. mislim i od trećih, ali nije full kasko.
vjerovatno si sjeba bonus.
sada mi je 35% za koji dan 30%

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber Tue 5 Jun - 0:10

na ukupnu policu.
full je pun kiki.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest Tue 5 Jun - 0:11

veber wrote:
Kserks. wrote:
veber wrote:pola kaska. osobe osigurane + još nekaj. mislim i od trećih, ali nije full kasko.
vjerovatno si sjeba bonus.
sada mi je 35% za koji dan 30%
valjda više, ne manje....meni je od prve rege oboje 50%
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by catabbath Tue 5 Jun - 0:16

veber wrote:
catabbath wrote:Ekipi koja ide van bude bolje a zanimljivo i nama koji za sada  ostajemo je poslovno gledano isto sve bolje. Win win situacija.
gle, dolazimo u situaciju kada te trebaju.

Da ali se poslodavci nisu ništa popravili, samo su prisiljeni jer nemaju izbora.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by flumen Tue 5 Jun - 8:05

Yehudim wrote:
flumen wrote:
Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:
Yehudim wrote: Auto je kupio nakon misec dana ( Golf 4 )  500 Eura ga platio, osiguranje 100 misečno.
hahahaha...1200 eura osiguranje za Auto od 500 eura :^0
pa mogo je i u RH proc isto... lol!

   ----------------H A L L O ---------------JESI LI SE TI MAKNIO IZ SVOJE SELENDRE DALJE OD 30 kM

             RASPITAJ SE NAJPRIJE A NE LUPETATI GLUPOSTI


 DA----------TAMO SE NE OSIGURAVA VOZILO VEĆ - VOZAČ -   

  IMAŠ  INTERNET   PA  SE  INFORMIRAJ  PRIJE  NEGO  ODVALIŠ  BEDASTOĆU  POPUT  OVE


   Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 1f60b  Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 1f60e  Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 1f602 


   A KLASIČNI PRIMJER NEINFORMIRANOSTI

-------------------------------------------------------------------

  Evo lipo ti se obraćam kolega-------------------------I N F O R M I R A J    S E
TAMO ? - Irska? ili Berlin Kreuzberg?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Yehudim Tue 5 Jun - 9:22

Irska.

----------------------

 Od kuda ti Kreuzeberg pade na pamet vraže Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 1f60e
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by flumen Tue 5 Jun - 9:51

Yehudim wrote:Irska.

----------------------

 Od kuda ti Kreuzeberg pade na pamet vraže Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 1f60e

jeftini stanovi :^0
ok...nemam pojma kako racunaju osiguranje u irskoj.
u njemackoj ti mogu izracunat sve - samo sifra automobila i sf mi treba (sf = schadensfreie jahre)
1200 eura godisnje u prvoj godini i nije skupo...
koliko kosta u HR za sanduk od 500 eura?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by darth_vader Tue 5 Jun - 10:07

kaja wrote:Samo jedna turistička sezona da rikne , da netko napravi diverziju rvatine bi vidjele sto je hrvatikan. 
Nema proizvodnje, nema izvoza ( to minimalno je nevrijedno spomena) , ostale grane drzava ne štiti nego gura jos dole porezima, nema ulaganja. Sta ima ? Najveću upravu na svijetu valjda, miljon uhljeba, miljon penzionera ali ne u starosnoj mirovini , najveći pdv u Europi ( jer mora to isfinancirati) i sve manje privatnog sektora jer ne mogu podnijeti to vise i pune autobuse radnika prema zapadu. 
To pokrpa djelomično turizam ali samo jedna propala sezona i bili bi ne iza rumunjske, tu smo sad nego iza obale bjelokosti .


Daj Bože odmah sutra...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by T. Tue 5 Jun - 10:25

jasambrend wrote:
kaja wrote:Samo jedna turistička sezona da rikne , da netko napravi diverziju rvatine bi vidjele sto je hrvatikan. 
Nema proizvodnje, nema izvoza ( to minimalno je nevrijedno spomena) , ostale grane drzava ne štiti nego gura jos dole porezima, nema ulaganja. Sta ima ? Najveću upravu na svijetu valjda, miljon uhljeba, miljon penzionera ali ne u starosnoj mirovini , najveći pdv u Europi ( jer mora to isfinancirati) i sve manje privatnog sektora jer ne mogu podnijeti to vise i pune autobuse radnika prema zapadu. 
To pokrpa djelomično turizam ali samo jedna propala sezona i bili bi ne iza rumunjske, tu smo sad nego iza obale bjelokosti .


Daj Bože odmah sutra...

x...
T.
T.

Posts : 17130
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by kaya Tue 5 Jun - 10:43

Kserks. wrote:
veber wrote:meni je auto. u hrvatskoj osiguran na nekih 10000 ojra, osobe u vozilu i u slučaju da dođe do sudara mislm na nekih milju po glavi u slučaju invliditeta. znam da je u slučaju smrti 20 000 kuna.
manje pit.
zašto? pa dobro je napisao..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Trinity Tue 5 Jun - 13:44

catabbath wrote:
veber wrote:
catabbath wrote:Ekipi koja ide van bude bolje a zanimljivo i nama koji za sada  ostajemo je poslovno gledano isto sve bolje. Win win situacija.
gle, dolazimo u situaciju kada te trebaju.

Da ali se poslodavci nisu ništa popravili, samo su prisiljeni jer nemaju izbora.
Tržište diktira, nema veze s dobrom voljom.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus Tue 5 Jun - 18:46

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/549844/boze-cuvaj-hrvatsku-odoh-ja-u-njemacku-stvarne-brojke-o-iseljavanju-skoro-su-tri-puta-vece-od-sluzbenih-hrvati-sve-mlai-napustaju-domovinu-a-osim-trbuhom-za-kruhom-bjeze-i-od-rodijackog-kapitalizma
RayMabus
RayMabus

Posts : 176153
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 6 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum