ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Leviathan2 Thu 10 May - 17:06

Sabina Spielrein wrote:
Leviathan2 wrote:
Sabina Spielrein wrote:Sigurno su mu pretci iz plemena ;)
Nema tu blagoslova, od kad je prestao biti klima majstor.
a kojeg plemena
nije svako pleme PLEME
Samo je tvoje pleme PLEME :))
da,
i mi se ne bavimo postavljanjemklima uredjaja :) Suspect

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Sabina Spielrein Thu 10 May - 17:11

Leviathan2 wrote:
Sabina Spielrein wrote:
Leviathan2 wrote:
Sabina Spielrein wrote:Sigurno su mu pretci iz plemena ;)
Nema tu blagoslova, od kad je prestao biti klima majstor.
a kojeg plemena
nije svako pleme PLEME
Samo je tvoje pleme PLEME :))
da,
i mi se ne bavimo postavljanjemklima uredjaja :) Suspect

Baš nikakvim? :D
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Leviathan2 Thu 10 May - 17:22

Sabina Spielrein wrote:
Leviathan2 wrote:
Sabina Spielrein wrote:
Leviathan2 wrote:
Sabina Spielrein wrote:Sigurno su mu pretci iz plemena ;)
Nema tu blagoslova, od kad je prestao biti klima majstor.
a kojeg plemena
nije svako pleme PLEME
Samo je tvoje pleme PLEME :))
da,
i mi se ne bavimo postavljanjemklima uredjaja :) Suspect

Baš nikakvim? :D
eto vidis, mi se drzimo baustela i grubih gradjevinskih radova, ljopata ,mjesalica i slicno
ono, klima grijanje i slicno, nekak nam nije u genima :)
dobro, sestre mi nisu na bausteli, jedna ima neki dizajnerski studio a druga se bavi organiziranjem neceg, ebesmisveakoznamkakosezove
i to opet nema veze s klimauredjajima,
i niko se ne upusta u biznis s naftom, cak ni sverc nafte ko chermak
znaci nije nas
vjerovatno podrijetlo iz ercegovine il s tih vlajland krajeva kako ih Yoda zove

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by marcellus Thu 10 May - 18:05

najjače je što je tomica pao radi pizdarije i izmišljenog sukoba interesa a na kraju se pokazalo da je bio u pravu da bi mogli izgubit arbitražu i da se treba nagodit

a ovdje gdje je sukob interesa napisan neonskim slovima na neboderu nikom ništa

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by marcellus Thu 10 May - 18:05

btw radi ovog će past dalićka, a mogla bi i vlada

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by marcellus Thu 10 May - 18:05

u hadezeju ionako ne vole anemičnog i vjerojatno će ga se sad gledat riješit

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Thu 10 May - 18:35

Sabina Spielrein wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Sabina Spielrein wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
jasambrend wrote:Čermak je garant iz plemena...

Pa čak i fizički djeluje kao da je romskog podrijetla.

To nije tajna.
Došao je s koferom i uselio se curi, danas bivšoj ženi, na Šalatu.
Tak je postal pravi Zagrepčanec.

A da?
Kad se već udao, mogao je i preći na ženino prezime.

Misliš, bilo bi manje upadljivo?
Malo su ga se sramili na početku, deca su imala dva prezimena.

Pa bar ne bi vukao repove za sobom zbog podrijetla. Dva prezimena su bezvezno riješenje. Trebali su ostati samo na maminom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Thu 10 May - 18:36

marcellus wrote:u hadezeju ionako ne vole anemičnog i vjerojatno će ga se sad gledat riješit

Je, evo sad će vratiti Karamarka, samo što nisu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Thu 10 May - 18:36

marcellus wrote:btw radi ovog će past dalićka, a mogla bi i vlada

Čisto sumnjam, a ako se to i dogodi, oporba se sasvim sigurno neće usrećiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Thu 10 May - 18:39

marcellus wrote:najjače je što je tomica pao radi pizdarije i izmišljenog sukoba interesa a na kraju se pokazalo da je bio u pravu da bi mogli izgubit arbitražu i da se treba nagodit

a ovdje gdje je sukob interesa napisan neonskim slovima na neboderu nikom ništa

I nikom ništa?
To je nepravda, to je prava pravcata nepravda!!!
Usput, izgubili smo u Švicarskoj, ali još nam preostaje ona u Americi i kada tu dobijemo, bit ćeš mi dužan 100 kuna zbog forumske oklade.  pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Thu 10 May - 18:40

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:najjače je što je tomica pao radi pizdarije i izmišljenog sukoba interesa a na kraju se pokazalo da je bio u pravu da bi mogli izgubit arbitražu i da se treba nagodit

a ovdje gdje je sukob interesa napisan neonskim slovima na neboderu nikom ništa

I nikom ništa?
To je nepravda, to je prava pravcata nepravda!!!
Usput, izgubili smo u Švicarskoj, ali još nam preostaje ona u Americi i kada tu dobijemo, bit ćeš mi dužan 100 kuna zbog forumske oklade.  pirat

E da, kunu si mi ionako dužan zbog toga što si izgubio okladu jer si rekao da nećemo dobiti spor protiv Sberbank u Londonu, a ja sam tvrdio suprotno.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by kaya Thu 10 May - 18:44

marcellus wrote:u hadezeju ionako ne vole anemičnog i vjerojatno će ga se sad gledat riješit
To gledaju stalno ali rješio se on njih. Tako da ce Tomica  ostati gdje i Željka Markic , nigdje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Thu 10 May - 18:46

marcellus wrote:najjače je što je tomica pao radi pizdarije 

Tomica se pokazao kao pička, nemajući snage suprotstaviti se medijskom pritisku.  Crnoje se riješio pod pritiskom medija, a ovaj mu je vrijedno šatorašio godinu i pol  :D ,  zatim....mostovci su pravili budalu od njega na sve strane i taaako.

Plenki je možda ljiga, ali je kirurški riješio Most, ali zaštitio je Marića, a sad štiti Dalićku jer nije pička.  Možda odbojan, ali nije pička.


Tomica bi priveo Haagu i Tebe i mene, bez brige  ....  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Thu 10 May - 18:48

marcellus wrote:btw radi ovog će past dalićka, a mogla bi i vlada



Marcellus, ti si Pele ovog foruma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Thu 10 May - 18:49

kofein wrote:
Tomica bi priveo Haagu i Tebe i mene, bez brige  ....  ;)

Lako za to, Tomica jednostavno nije za politiku iz razloga koji sam naveo kojih trista milijuna puta: karizmatičan je kao vreća krumpira.
Jebote, čak je i Božo Petrov po tom pitanju manje problematičan, a o Grmoji da i ne govorimo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest Fri 11 May - 17:32

Kako ono ide prije IZBORA ;

dragi birači - birajte nas , mene, moju stranku, mi smo vam najpošteniji, mi vas nećemo prevariti, nećemo vama raditi iza leđa, brinuti ćemo se o umirovljenicima, bolesnima , blokiranima, nećemo spavati -- raditi ćemo 32 sata u 24H - sve samo kako bismo poboljšali vaš život - prosperitet u državi u kojoj živite - raditi ćemo  i za đabe ( naravno - osnovica 15 000kn ) zaokružite brojčicu koja vam sve to garantira - to smo mi!


Onda OVČICE zaokruže određene brojčice i imena - i onda se ploča mijenja ;



Tko jebe sitnokljune - bitno je da smo se mi dočepali vlasti - 4 godine su naše - i onda nastupa vlast u manirima kojih  se  niti AL CAPONE ne bi posramio !


JEBEM im sve po spisku !


Ova kravetina od ministrice - ustvari kriminalna osoba - pred saborskim odborom LAŽE  - još jednom ponavljam LAŽE - kako nema nikavih kontakata niti uopće ustvari poznaje neke osobe  s kojima ustvari ŠURUJE sve u 16 -- i sada bi HR javnost trebala uopće vjerovati više I JEDNO SLOVO ovakvoj osobi - još BESRAMNO  izjavljuje kako nema namjeru podnijeti ostavku - BLENKI joj drži LJESTVE jer zna da će i on odletiti ako ona odleti - manjinci i ostali ucijenjeni također drže ljestve  - ljestve čak drži i ustavni sud - ljudi moji u kakvoj to mi državi živimo - GADI MI SE !

Zar je LAŽ postala legitimnim ZAŠTITNIM POLITIČKIM ZNAKOM - koju političari mogu upotrebljavati kako im se prohtije - bez bojazni za konzekvence ;




ETO ; ja bih još UGRADIO u USTAV nova pravila za izbor u SABOR i odlučivanju koje će oni donositi u svome mandatu - tko je uopće pisao pravila za USTAV - SABOR - znamo svi  - bivši UDBAŠI  - po sebi i kako sebe da zaštite - nebi li USTAV trebao napisati i ODOBRITI HR narod - onda se sigurno političari nebi tako BAHATILI  i smijali se narodu u lice ;



Kao prvo ; USTAVNE suce će izabirati struka  - ako treba i narod - ONE KOJI SU SE dokazali kao poštenima - biti će potpuno neovisni od politike i DUŽNOST će im biti da sami POKREĆU postupke protiv bilo koga u RH - čim nastanu i najmanje sumnje  u nečije kriminalne radnje - pogotovo ako se  u javnim medijima pojave  original dokumenti ili javni iskazi svjedoka -- ne smiju stavljati po političkoj potrebi slučajeve na DNO LADICE - i to pod KAZNENOM odgovornošću - za osiguranje da će SUCI  raditi kako treba ;

NEMA ZASTARE - ako se dokaže da su svjesno SKRIVALI - nisu ništa poduzeli protiv netkoga jer su s njim korumptivno povezani - jer se nisu pridržavali zakona i USTAVA - neka je kao sudac otišao u mirovinu  i prije 20 godina - PLATIO BI - i to ne guljenjem krumpira  - oduzimanjem IMOVINE, MIROVINE , JAVNOM DEGRADACIJOM i isključenjem iz svih iole  značajnih događaja  i njegovog možebitnog utjecaja na strukture koje je ostavio iza sebe - i naravno obveznim služenjem zatvorske kazne - boli me đon jeli  bolestan ili nije  - neka o tome razmišlja dok je bio radno sposoban !


NAGODBA ne može vrijediti za KRUPNE RIBE - samo sitna riba pljuckavica u kriminalu može imati nagodbu - UNIVERZALAN  postupak bi bio ;

ISPITIVANJE PORIJEKLA IMOVINE - cijele OBITELJI - prijatelja , mačke, psa, papige, ribica itd. - nikakvi " OTOCI " i ostali bakraći - pri kaznenoj prijavi odmah oduzimanje putovnice  - i ako se dokaže da je kriv - nema iz zatvora  - naravno prije toga će vratiti i LOVU koju je spremio na " KAJMANSKE OTOKE "  i to s ZATEZNIM KAMATAMA !


Isto tako - sve one koji bi ovakve osobe pokušale zaštiti - da se ne otkrije što su radile - isti zakon primjeniti na njih - pa da onda vidimo koliko će gadova biti spremno raditi protiv PRAVDE i zakona !      

POLITIČAR koji se po prvi puta UHVATI u LAŽI - MOMENTALNO  izbacivanje s svih funkcija - zabrana bilo kojeg političkog rada u državi HR doživotno - RAČUNE ima da polažu HR građanima  - odnosno ONIMA kojima ustvari treba da SLUŽE - a ne da ih smatraju OVCAMA za ŠIŠANJE  - što ova UMIŠLJENICA  uz potporu isto tako problematičnih političara pokušava - ne samo da pokušava nego nam to i radi  - i NITKOME NIŠTA - nadam se da bi IPAK ovdje netko trebao PLATITI MASNI RAČUN - a do to nebudemo  mi birači - VRIJEME je da se GAMAD počne TRETIRATI onako kako zaslužuju !!


PLJUC !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by catabbath Fri 11 May - 19:04

kofein wrote:
marcellus wrote:najjače je što je tomica pao radi pizdarije 

ali zaštitio je Marića, a sad štiti Dalićku jer nije pička.

Nije pička kad je iznad zakona. I onda se neki pitaju zašto u slučajnoj državi revolucionarni ŽiviZid nezaustavljivo raste.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by marcellus Fri 11 May - 19:10

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:u hadezeju ionako ne vole anemičnog i vjerojatno će ga se sad gledat riješit

Je, evo sad će vratiti Karamarka, samo što nisu.

neće njega ali mislim da je anemični otpisan čeka se samo prilika da ga se skine

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 9 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum