ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Ero 28/10/2015, 05:17

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste
Crnogorska vlada ocenila je da zabrinutost Rusije zbog navodne prekomerne upotrebe sile potvrđuje da je Rusija umešana u proteste u Podgorici.
Izvor: Beta utorak, 27.10.2015. | 22:39

Foto: Beta, AP

"Izjava Ministarstva spoljnih poslova Rusije koje je izrazilo zabrinutost zbog navodne prekomerne upotrebe sile protiv 'mirnih demonstranata' samo potvrđuje utemeljenost izjave premijera Mila Đukanovića o umešanosti Rusije u proteste protiv NATO-a", navodi se u saopštenju.
Kako navode, dokaz za to je što se u ruskom saopštenju uopšte ne govori o "'mirnim demonstrantima' koji su gađali policiju molotovljevim koktelima i pokušali da na silu zauzmu parlament i izvrše prevrat"

Ranije u toku dana rusko Ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je da je Rusija zabrinuta prekomernom upotrebom sile, koju su vlasti u Crnoj Gori iskoristile protiv mirnih demonstranata, a istovremeno je odbacilo optužbe da je Moskva povezana sa protestima u Podgorici.

"Izazivaju duboko čuđenje nepotvrđene izjave premijera Mila Đukanovića koji je optužio Rusiju za provociranje protesta u Podgorici, podsticanje sukoba opozicionih snaga sa policijom", navedeno je u saopštenju objavljenom na sajtu ruskog ministarstva.

Dodato je da Đukanović nije predstavio "nijednan konkretni fakt navodne ruske povezanosti sa eskalacijom socijalne napetosti, jer tih činjenica jednostavno nema".

U ruskom saopštenju se navodi i da je teško verovati da državnik, "koji se tako dugo nalazi u vlasti, ne shvata pozadinu zaoštravanja situacije u zemlji", a dalje se ocenjuje da "naravno da Đukanović shvata", te da "on verovatno zna zašto mora da ponavlja apsurdne tvrdnje da će samo ulazak u NATO obezbediti nezavisnost Crne Gore".

Ruski mediji preneli su intervju Đukanovića hrvatskoj državnoj televiziji, u kojem je izjavio da srpski nacionalisti i Rusija igraju aktivnu ulogu u organizaciji protesta za smenu vlasti i političkog kursa države.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Ero 28/10/2015, 05:19


U ruskom saopštenju se navodi i da je teško verovati da državnik, "koji se tako dugo nalazi u vlasti, ne shvata pozadinu zaoštravanja situacije u zemlji", a dalje se ocenjuje da "naravno da Đukanović shvata", te da "on verovatno zna zašto mora da ponavlja apsurdne tvrdnje da će samo ulazak u NATO obezbediti nezavisnost Crne Gore".


wow... :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 08:46

kad nije uspeo da pronadje neki " ozbiljan " momenat da napadne srbiju,
on je napao rusiju. kao, eto, oni se umesali. fukara namerava da utera
nato nevezano koliko gradjana c.g. to prihvata. ako je siguran, zasto ne
organizuje referendum. ne, on kenja da mu zapd ne trazi referendum:):)
to je dovoljno, da ne bude referenduma :))   zeli pred zapadom da
istakne svoj doprinos ulaska c.g. u nato. napadoim, verbalnim, na rusiju
msm da je ispalio pred_zadnji metak, politicki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 08:48

To da je gotov mislili su i prosvjednici. Evo sada doma ližu rane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Kermit 28/10/2015, 08:58

zgdosada wrote:To da je gotov mislili su i prosvjednici. Evo sada doma ližu rane.
Koji to razlog natjera osobu da podržava narko bosa i razbojnika koji se krije iz Nato skuta?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 09:02

asilovski wrote:
zgdosada wrote:To da je gotov mislili su i prosvjednici. Evo sada doma ližu rane.
Koji to razlog natjera osobu da podržava narko bosa i razbojnika koji se krije iz Nato skuta?
Daj mi reci ovako. Znam da nisi baš pametan ali kako si u ovoj rečenici našao podržavanje ? Zanima me stvarno? A samo da ti kažem jednu stvar Đukanović je puno stvari. Stvarno puno teški kriminalac, švercer, ubojica. Ali narko boss nije. Ajde daj barem probaj dio činjenica pohvatati o nekoj temi. Znam da ne možeš sve ali barem osnove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Ero 28/10/2015, 09:34

Đukanović je s švercom(trgovinom, valjda) sačuvao neovisnost svoje države. Zar ne?
Za jedne je švercer, a za druge je domoljub. Jbga, ne možeš operirati s medom a da se malo ne osladišiš i sam.. :clown

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 09:36

prica se da je bogatiji od engleske kraljice :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Ero 28/10/2015, 09:38

pizzon wrote:prica se da je bogatiji od engleske kraljice :))
Svaka čst. :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 09:41

Ero wrote:Đukanović je s švercom(trgovinom, valjda) sačuvao neovisnost svoje države. Zar ne?
Za jedne je švercer, a za druge je domoljub. Jbga, ne možeš operirati s medom a da se malo ne osladišiš i sam.. :clown

Možda je i domoljub ali sigurno nije narkoboss košto je ovaj tvrdio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Yehudi 28/10/2015, 09:44

Ero wrote:Đukanović je s švercom(trgovinom, valjda) sačuvao neovisnost svoje države. Zar ne?
Za jedne je švercer, a za druge je domoljub. Jbga, ne možeš operirati s medom a da se malo ne osladišiš i sam.. :clown

  Koji Balkanski mentalitet. lol!

Moš otić sa Balkana ali Balkan iz tebe nikada.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 09:45

A što ćeš ti kada HDZ dobije onda ? Skupa s balkoanom na put ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Yehudi 28/10/2015, 09:48

Opet ti kažem, ne brini se za mene.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 09:49

stvar je cista: ko što hrvati, bošnjaci i šiptari, ne zele da srbi
budu presudni, bitni,  pri donosenju odluka, tako i mi ne zelimo suprotno.
a milo je time sebi obezbedio vladavinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 09:52

Kaj god! Baš bi se Rusija zajebavala s jednom takvom pripizdinom. Pa Ermitaž je veći od cijele te, nazovi, državice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 09:58

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste 410



CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste _510
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Ero 28/10/2015, 10:01

Yehudi wrote:
Ero wrote:Đukanović je s švercom(trgovinom, valjda) sačuvao neovisnost svoje države. Zar ne?
Za jedne je švercer, a za druge je domoljub. Jbga, ne možeš operirati s medom a da se malo ne osladišiš i sam.. :clown

  Koji Balkanski mentalitet. lol!

Moš otić sa Balkana ali Balkan iz tebe nikada.
Samo ti uživaj. Na Balkanu. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 10:08

Yehudi wrote:Opet ti kažem, ne brini se za mene.

Tko je ikada rekao da brinem. Pitam zabavlja me tvoje sranje. Pa te ispitujem da vidim da li ćeš dalje lupetati ili ćeš se ovako kao u ovom postu povući .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Guest 28/10/2015, 10:11

Ero wrote:
Yehudi wrote:
Ero wrote:Đukanović je s švercom(trgovinom, valjda) sačuvao neovisnost svoje države. Zar ne?
Za jedne je švercer, a za druge je domoljub. Jbga, ne možeš operirati s medom a da se malo ne osladišiš i sam.. :clown

  Koji Balkanski mentalitet. lol!

Moš otić sa Balkana ali Balkan iz tebe nikada.
Samo ti uživaj. Na Balkanu. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Kermit 28/10/2015, 10:35

zgdosada wrote:
asilovski wrote:
zgdosada wrote:To da je gotov mislili su i prosvjednici. Evo sada doma ližu rane.
Koji to razlog natjera osobu da podržava narko bosa i razbojnika koji se krije iz Nato skuta?
Daj mi reci ovako. Znam da nisi baš pametan ali kako si u ovoj rečenici našao podržavanje ? Zanima me stvarno? A samo da ti kažem jednu stvar Đukanović je puno stvari. Stvarno puno teški kriminalac, švercer, ubojica. Ali narko boss nije. Ajde daj barem probaj dio činjenica pohvatati o nekoj temi. Znam da ne možeš sve ali barem osnove.
hahaha 1. o pameti ne bih jer su insuficijentan da shvatiš sam pojam, 2. da on je narko boss jer drži u svom okrilju prvu narko rutu, a drugo pod zaštitom velike dilere, 3. iz tvoga teksta se jasno vidi pokušaj prenošenja vlastitih mana na druge, meni to iskreno ne smeta, ali samim pokušajem dobijaš suprotan učinak, stoga samo nastavi...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste Empty Re: CG: Rusija sama potvrdila da je umešana u proteste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum