ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 9/5/2018, 22:05

Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
hhehehe, baustela cerce, baustela, kruh zaradjen u znoju i zuljevima
ne ko ti, parazitiras
dobro je joda tebe opisao , dobro

grčiš se, grčiš i skrivaš iza bauštele, a mrziš državu koja te hrani.. kažem je - unutarnji konflikt, nije lako živjeti s njim.. reci, tko te je zaposlio? Bandić?
hehehe, mozda da ja zaposlim bandica :)
a istina da mrzim drzavu
to je nepobitna istina da mrzim svaku drzavu, samo me ni jedna drzava ne hrani, cerce, baustela baustela a ne ko ti na drzavnu sisu
vjerojatno si iskopala i status branitelja :)

ne znam, previše si mi pismen za bauštelca, stalno se vadiš na bauštelu,  ma da, ti si sigurno bandićev uhljeb i kum :)
pismen?
e fala
ovo mi jos niko nije rekao

stvarno
nisam to ocekivao dozivit
a jesam baustelac, mjesalica sekcija, nekad i kicma trans narocito kad crkne viljuskar (nikako da nabave novi)
i ne mogu biti kum, naime, ja nisam pripadnik vasih religija osim ak mislis na kumove za vjencanja na opcini i to, ne brini, nisam
a ti
jesi li jos uvijek u zlocinackoj organizaciji, mislim hadezeju i to
ocel bit sto od hrvatske il da to prepustite zivom zidu ;)

a gledaj, ti mene pogrdama, a ja tebe pohvalama...
nisi to očekivao..
ne znam, previše ističeš to svoje pleme i da mrziš državu u kojoj si navodni bauštelac..
daj plemena ti, odi u neku drugu državu i nju mrzi a ovu pusti na miru..
ipak si ti samo bandićev nezahvalni uhljeb.. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Leviathan2 9/5/2018, 22:17

metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:

grčiš se, grčiš i skrivaš iza bauštele, a mrziš državu koja te hrani.. kažem je - unutarnji konflikt, nije lako živjeti s njim.. reci, tko te je zaposlio? Bandić?
hehehe, mozda da ja zaposlim bandica :)
a istina da mrzim drzavu
to je nepobitna istina da mrzim svaku drzavu, samo me ni jedna drzava ne hrani, cerce, baustela baustela a ne ko ti na drzavnu sisu
vjerojatno si iskopala i status branitelja :)

ne znam, previše si mi pismen za bauštelca, stalno se vadiš na bauštelu,  ma da, ti si sigurno bandićev uhljeb i kum :)
pismen?
e fala
ovo mi jos niko nije rekao

stvarno
nisam to ocekivao dozivit
a jesam baustelac, mjesalica sekcija, nekad i kicma trans narocito kad crkne viljuskar (nikako da nabave novi)
i ne mogu biti kum, naime, ja nisam pripadnik vasih religija osim ak mislis na kumove za vjencanja na opcini i to, ne brini, nisam
a ti
jesi li jos uvijek u zlocinackoj organizaciji, mislim hadezeju i to
ocel bit sto od hrvatske il da to prepustite zivom zidu ;)

a gledaj, ti mene pogrdama, a ja tebe pohvalama...
nisi to očekivao..
ne znam, previše ističeš to svoje pleme i da mrziš državu u kojoj si navodni bauštelac..
daj plemena ti, odi u neku drugu državu i nju mrzi a ovu pusti na miru..
ipak si ti samo bandićev nezahvalni uhljeb.. :)
ahhh metlida metlida
pleme je na svom teritoriju, nismo mi krivi sto nam se neke drzave nasrale na nas teritorij jer smo bili slabi :)
al ne mrzim ja narod, nego drzavu
a ti to ne razlikujes, jebga

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 9/5/2018, 22:22

levijatan wrote:inace 1926 godine je pleme okrenulo plocu i pocelo kao imperativ prilagodjavanja okolini i izbjegavanje bilo kakovih akcija koje bi dovodile u sukob s takozvanim narodima koji su nam u okruzju
nismo to uveli zato sto smo dobri ili zato sto nam se svidja, jednostavno sto je pleme u to vrijeme bilo palo na nekih 280 pripadnika u hrvatskoj, na 118 pripadnika u bosni i 29 pripadnika u srbiji, 
vrijeme je pokazalo da je takva odluka bila spas u zadnji cas inace bi doslo do potpunog nestanka, sad brojimo preko 3200 pripadnika rodjenih u plemenu i preko 900 pripadnika onih koji su se prikljucili plemenu uglavnom zenidbom te stekli punu pripadnost plemenu
cilj je doseci cifru od preko 100 000 pripadnika da bi onda zaposjeli odredjen teritorij i osnovali podrucje vlastite uprave najvjerovatniije pridruzeni nekoj od tad postojecih drzava u okruzenju
teritorija ima i ako sve bude kako je u planu te se obezbijede financije, to nebi smio bit problem

ti bi dakle s plemenom zaposjeo teritorij neke države   i tražio autonomiju... 
od koje države?
hrvatske?
i misliš da to ne bi smio biti problem?
pismen jesi ali pametan nisi.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Leviathan2 9/5/2018, 22:28

slidingdoorsoperator wrote:
Leviathan2 wrote:
ja ne mogu uposlit bandica, to istina, al sebe nisam ni stavio u kontekst kao poslodavca, al na razini moje porodice, da
na razini plemena jos vise :)
inace sto se tice plemena,  mi jesmo nacija, naro il kak oces, kompaktni,  imali smo na teritoriju danasnje europe prvi i jedini preko 90% pismenog stanovnistva,  i onih 10% je znalo citat i pisat te neke osnovne operacije matematike al po prosjeku tog vremena su bili nepismeni, uglavnom ljudi nize inteligencije, ni da mu nabijes google u glavu taj nebi otisao dalje
inace organizaciono smo bili daleko ispred svog vremena -govorim o onom dobu- i sto se tice vojne doktrine i same unutrasnje organizacije
pravni sustav je doslovno funkcionirao na principu pravde a ne nekih propisa
africka plemena, arapska plemena, nis se od toga ne moze uporedjivat s plemenom, jednostavno oni su na svedeni na neko poluplemensko polucivilizacijsko drustvo s ogromnom kolicinom divljastva
 a sto se tice europskog prostora, mi nismo sretni sto tu zivimo, mi oduvjek tu zivimo tako da je vecina danasnjih naroda i nacija tek jebena smijurija
nas teritorij je bio izmedju kupe i morave, gore sava itd, danas je taj teritorij okupiran od ljudi koji vuku podrijetlo iz plemena ali su zaboravili, od srba i drugih koji su bjezali od kojekud, od potomaka nekih poludivljih plemena koji su pod kojekakovim uticajima i religijama formirali nacionalnosti itd itd
inace 1926 godine je pleme okrenulo plocu i pocelo kao imperativ prilagodjavanja okolini i izbjegavanje bilo kakovih akcija koje bi dovodile u sukob s takozvanim narodima koji su nam u okruzju
nismo to uveli zato sto smo dobri ili zato sto nam se svidja, jednostavno sto je pleme u to vrijeme bilo palo na nekih 280 pripadnika u hrvatskoj, na 118 pripadnika u bosni i 29 pripadnika u srbiji,
vrijeme je pokazalo da je takva odluka bila spas u zadnji cas inace bi doslo do potpunog nestanka, sad brojimo preko 3200 pripadnika rodjenih u plemenu i preko 900 pripadnika onih koji su se prikljucili plemenu uglavnom zenidbom te stekli punu pripadnost plemenu
cilj je doseci cifru od preko 100 000 pripadnika da bi onda zaposjeli odredjen teritorij i osnovali podrucje vlastite uprave najvjerovatniije pridruzeni nekoj od tad postojecih drzava u okruzenju
teritorija ima i ako sve bude kako je u planu te se obezbijede financije, to nebi smio bit problem
i pod ovo zadnje, mi ne radimo neprijatelje ni od koga, i vas hrvate i srbe smatramo slavjanskom bracom a jebes ga, kako kazu u hrvatskoj, hrvati su imali tisucljetni san, jel tako
e mi imamo visetisucljetni, samo sto smo jedno vrijeme bili ko muhe bez glave, drzeci se starih obicaja i pravila i ne obracajuci paznju na vrijeme koje je teklo pored nas te tako zivjeli bez plana i cilja
kad smo postali svjesni toga, shvatili smo da malo toga mozemo uciniti jer smo preslabi

Ne možete uposliti Bandića niti na toj razini, barem dok je gradonačelnik Zagreba, pa pogledaj kojim on novcima raspolaže. :)
Ne, niste bili nacija, jer je nacija kreacija građanskog društva, buržoaskog, koja svoju povijest počinje od vremena Francuske revolucije i kasnije, ovisno od primjera do primjera.
U najboljem slučaju ste mogli biti etničko-jezična skupina
Da ste zaista bili tako dobro organizirani, bolje od afričkih plemena uključujući tu i odlično organizirane i vojno moćne Zulue i Arapa koji su u sedmom stoljeću brzo nakon Muhamedove smrti umalo pokorili cijeli Mediteran, ostalo bi povijesnih dokumenata o vama, a njih nema pa nema, dakle, evidentno pretjeruješ i to obilato. :)
Tisućljetni san je zapravo kulturološki ili prije svega književno-politološki mit koji se odnosi na težnju za samostalnom državom, a koji okvirno eskalira narodnim preporodom u 19. stoljeću i ne treba ga shvatiti doslovno.
Svaka veća zajednica teži nekom kontinuitetu, ali ovisno o kreativnoj snazi kojom raspolaže ne može svaka zadovoljiti te kriterije.
Teritorija nema, bar ne onog koji već nije zaposjednut od neke nacije-države, jer da ima onda bi i lutalački Romi bez problema osnovali vlastitu državu, plemensku strukturu ionako imaju, to su najpoznatiji plemenski ljudi u Euripi, jezik također, ali od nacionalne države sa vlastitim teritorijem ni traga ni glasa.
Vidiš da i Tuarezi imaju problem sa teritorijem na kojem žele osnovati vlastitu državu, jer im ga nijedna ne želi ustupiti, a njih ima ohoho i još su kompaktno teritorijalno raspoređeni.
Možete planirati svašta, ali nema garancije da će vam se planovi ispuniti, pogotovo ako nemate čvrstu formalnu strukturu, disciplinu koje nema bez prethodnog kriterija i kuturološko-religijski (može i multireligijski) background bez kojeg se sve u konačnici svodi na osobne odnose i prijateljstva i u najboljem slučaju može funkcionirati kao neka sekta.
nebi ga ja ni uposlio, razjebo bi plemensko financijsko stanje ko bugarsku skupstinu, tj , bjez od toga

ima ima, sam ne znas di da trazis :)

znam, to sam i ja upotrijebio cist kao metaforu, jer otkad smo sjebani nitko nije ni razmisljao o uspostavi neceg nego sacuvat glavu, sto je jos dublje uzrokovalo propadanje i osipanje, tek 26te se nasao jedan pametan i krenulo je
nije nama bedara izdurat jos milenij :)

za tuarege znam jako dobro koliko su u kurcu, nekad mocna skupina koja je dozivjela duboke podjele sto na religijskom sto teritorijalnom planu, cak su skoro probali nes napravit u maliju pa su ih onda vlastiti isisi tuarezi sjebali a onda na to franci

i kao sto si napisao za arape, bili su organizirani u takozvanom dzihadu, al cim je dzihad zamro i oni su dozivjeli kolaps jer su se isjelili do krajnjih granica, prije dzihada i poslije dzihada samo slampavi kozojebi
zulu pleme je bilo najmocnije dole, al ujebala ih tehnoloska nadmoc dosljaka

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Leviathan2 9/5/2018, 22:32

metilda wrote:
levijatan wrote:inace 1926 godine je pleme okrenulo plocu i pocelo kao imperativ prilagodjavanja okolini i izbjegavanje bilo kakovih akcija koje bi dovodile u sukob s takozvanim narodima koji su nam u okruzju
nismo to uveli zato sto smo dobri ili zato sto nam se svidja, jednostavno sto je pleme u to vrijeme bilo palo na nekih 280 pripadnika u hrvatskoj, na 118 pripadnika u bosni i 29 pripadnika u srbiji, 
vrijeme je pokazalo da je takva odluka bila spas u zadnji cas inace bi doslo do potpunog nestanka, sad brojimo preko 3200 pripadnika rodjenih u plemenu i preko 900 pripadnika onih koji su se prikljucili plemenu uglavnom zenidbom te stekli punu pripadnost plemenu
cilj je doseci cifru od preko 100 000 pripadnika da bi onda zaposjeli odredjen teritorij i osnovali podrucje vlastite uprave najvjerovatniije pridruzeni nekoj od tad postojecih drzava u okruzenju
teritorija ima i ako sve bude kako je u planu te se obezbijede financije, to nebi smio bit problem

ti bi dakle s plemenom zaposjeo teritorij neke države   i tražio autonomiju... 
od koje države?
hrvatske?
i misliš da to ne bi smio biti problem?
pismen jesi ali pametan nisi.. :)
polako metlida, polako, neces to dozivit a sigurno necu ni ja
i nebi trazili autonomiju, uzeli bi je
a drzava, za sad su tri drzave na nasem teritoriju , mozemo birat od jedne il od sve tri :) al situacija se odlicno razvija,
mi smo zadovoljni
tek nas je 4 tis ukupno, daleko je 100 000, neboj se

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 9/5/2018, 23:14

Leviathan2 wrote:
polako metlida, polako, neces to dozivit a sigurno necu ni ja
i nebi trazili autonomiju, uzeli bi je

Imamo takvo iskustvo sa Srbima. Prvo su se naseljavali bježeći od Turaka, zatim su s vremenom postajali sve agresivniji i kada su ocjenili da ih je dovoljan broja da postignu svoje teritorijalne pretenzije, onda su krenuli u otvoreni rat.
Znamo kako su prošli. :)
Prema tome, uz onaj raniji savjet ne potcjenjuj snagu nacija-država, dodao bih još jedno upozorenje. Ne potcjenjuj Hrvate, mogu biti puno opasniji  nego što to mnogima može učiniti na prvi pogled. Posebno kada imaju posla sa previše samouvjerenim i agresivnim skupinama koje u njima pobude samoobrambeni inat. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 9/5/2018, 23:21

ne postoji nikakvo pleme, to lik ili se sprda(vrlo vjerojatno) ili je boluje od paranoidne šizofrenije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 9/5/2018, 23:24

IamOneofYou wrote:ne postoji nikakvo pleme, to lik ili se sprda(vrlo vjerojatno) ili je boluje od paranoidne šizofrenije

U puno većoj mjeri sam skloniji prvoj opciji, a još se izgleda pri tome jako dobro zabavlja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 9/5/2018, 23:32

IamOneofYou wrote:ne postoji nikakvo pleme, to lik ili se sprda(vrlo vjerojatno) ili je boluje od paranoidne šizofrenije

Tvoj simpatični bezobrazluk proizlazi iz dobrog smisla za zajebanciju.   Ovo što si napisao, ne treba analizu  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 9/5/2018, 23:39

slidingdoorsoperator wrote:
IamOneofYou wrote:ne postoji nikakvo pleme, to lik ili se sprda(vrlo vjerojatno) ili je boluje od paranoidne šizofrenije

U puno većoj mjeri sam skloniji prvoj opciji, a još se izgleda pri tome jako dobro zabavlja.

Ne volim suditi grubo, ustvari lažem.....volim suditi grubo :))......   postoji li uopće pleme, a da nisu Bajaši ili Munčani ? ....ili ta uživljenost u ulogu i ustrajavanje na nečemu i o čemu  nitko živ s foruma nema apsolutno nikakvu informaciju....ne znam.   Idealiziranje fikcije   scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Leviathan2 10/5/2018, 00:13

IamOneofYou wrote:ne postoji nikakvo pleme, to lik ili se sprda(vrlo vjerojatno) ili je boluje od paranoidne šizofrenije
ah nevjerni tomo, ti bi slike a :)
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Istant16

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Leviathan2 10/5/2018, 00:30

Leviathan2 wrote:
IamOneofYou wrote:ne postoji nikakvo pleme, to lik ili se sprda(vrlo vjerojatno) ili je boluje od paranoidne šizofrenije
ah nevjerni tomo, ti bi slike a :)
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Istant16


vid majenog kak je slatko, kupijo sam unuku 10 koza iz zajebancije i podjebavanja, :)
sad ih ima vec 18, oce da se bavi poljoprivredom momak, kaze pun kurac mu civilizacije, nasao srodnu dushu koja kokos nije uzivo vidjela a kamoli motiku, al ima volju i veli da je sretna u vukojebini, sad ce i bebu dobit u 6 mjesecu
jos jedan clan plemena, a ja pradeda, kru te jebo, pradeda, deda, (moj stari nije ziv) al stricevi jesu,moja malenkost, moja djeca, moji unuci i sad ce biti i moji praunuci, sta moj pradeda dojde mojim praunucima?
nema nas bas puno sto je steta, a da znate ko smo jos bi nas bilo manje
ovak, bas mogu seruckat i nitko me ozbiljno ne shvaca, 
onace jedan sam od rijetkih koji je probio blokadu da ne prica o plemenu,  nest kao posthipnoticku komandu koja se usadjuje u djetinjstvu, malo okrutno prema djeci al funkcionalno u 99,999% slucajeva
funkcionira i na meni, mozemo zivjet skupa 100 godina i necu ti ni spomenut pleme,
recimo kad sam se zeni i doveo buduce zene, one nisu imale blage da je to pleme dok im nije objasnjeno, poslije je i njima usadjena komanda, u slucaju da su odbile uci u pleme ja bih morao raskinut s njima a one bi ubrzo zaboravile da sam postojao, sad su zadrtije pripadnice plemena od mene
jedared si mi rekao da serem za placu, to sam ti pokazao isjeckom, ako os opet nije bedara, sad sam dobio vise od 8 tauzenki, plus penzija, pluz tantijeme, plus honorari za suradnju od nekijeh firmi,
tu i tamo sverckomerc
i kak bi norka rekla, sve ispod radara :)

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Leviathan2 10/5/2018, 00:32

dobro , pemzija nije ispod radara ni placa :)

_________________
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 10/5/2018, 08:02

Leviathan2 wrote:
IamOneofYou wrote:ne postoji nikakvo pleme, to lik ili se sprda(vrlo vjerojatno) ili je boluje od paranoidne šizofrenije
ah nevjerni tomo, ti bi slike a :)
Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Istant16

Čekaj, ti slikom nekog jareta na nepoznatoj lokaciji dokazuješ postojanje plemena?  :D
Tek te sad nitko neće biti u stanju uzeti za ozbiljno.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 10/5/2018, 10:15

Je li se "Pleme" borilo u Domovinskom ratu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Noor 10/5/2018, 10:39

kofein wrote:Je li se "Pleme" borilo u Domovinskom ratu?
je, al ispod radara
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 10/5/2018, 10:44

Noor wrote:
kofein wrote:Je li se "Pleme" borilo u Domovinskom ratu?
je, al ispod radara

A haaa....    :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Noor 10/5/2018, 10:51

metilda wrote:
levijatan wrote:inace 1926 godine je pleme okrenulo plocu i pocelo kao imperativ prilagodjavanja okolini i izbjegavanje bilo kakovih akcija koje bi dovodile u sukob s takozvanim narodima koji su nam u okruzju
nismo to uveli zato sto smo dobri ili zato sto nam se svidja, jednostavno sto je pleme u to vrijeme bilo palo na nekih 280 pripadnika u hrvatskoj, na 118 pripadnika u bosni i 29 pripadnika u srbiji, 
vrijeme je pokazalo da je takva odluka bila spas u zadnji cas inace bi doslo do potpunog nestanka, sad brojimo preko 3200 pripadnika rodjenih u plemenu i preko 900 pripadnika onih koji su se prikljucili plemenu uglavnom zenidbom te stekli punu pripadnost plemenu
cilj je doseci cifru od preko 100 000 pripadnika da bi onda zaposjeli odredjen teritorij i osnovali podrucje vlastite uprave najvjerovatniije pridruzeni nekoj od tad postojecih drzava u okruzenju
teritorija ima i ako sve bude kako je u planu te se obezbijede financije, to nebi smio bit problem

ti bi dakle s plemenom zaposjeo teritorij neke države   i tražio autonomiju... 
od koje države?
hrvatske?
i misliš da to ne bi smio biti problem?
pismen jesi ali pametan nisi.. :)
ne samo hrvatske, nego pola bosne i dobar komad srbije
lijevo kupa, desno morava, a gore sava, pa ti vidi
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Guest 10/5/2018, 10:54

"Takozvani" narodi okolo....a "Pleme" u okruženju....   :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Noor 10/5/2018, 10:58

kofein wrote:"Takozvani" narodi okolo....a "Pleme" u okruženju....   :coffee
pleme u okupaciji, al neće još dugo...kad popizde biće belaja
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by crvenkasti 10/5/2018, 11:12

Jel mogu tu napisat da sam ja Hrvat?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu - Page 7 Empty Re: Dalićka u mailovima potvrdila da je u dubokom kriminalu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum