ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 10/8/2018, 12:31

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:"Puno je bilo špekulacija je li klub pozitivan, klub je napravio dobar zaokret u poslovanju i posluje pozitivno, ali onaj dio izazova je likvidnost, ima li klub novca na računu jer uvijek se gleda imaš li novca u novčaniku. Ciljevi za ovaj prijelazni rok su ostvareni prodajom Radoševića i Tome Bašića. Da bi klub bio održiv, on mora prodavati igrače i naš cilj za ovaj prijelazni rok, kako bi bili likvidni, je da donesemo između 20 i 30 milijuna kuna netto prihoda. Taj cilj smo ostvarili, tako da mogu ustvrditi da je klub financijski stabilan, što je bio jedan od ciljeva po mom dolasku", rekao je u uvodu Huljaj,
Ovo boldano, što je tu novo i što je to drugačije od Rijeke ili pak Dinama?
Svi kod nas trebaju prodavati da bi bili održivi, evo vidimo i Osijek.
A da Hajduku treba cca 5 milijuna eura godišnje od transfera, to se zna već duže. Naravno da je cilj smanjiti ovisnost o transferima. Ali nije ga baš ni lako ostvariti.
Pa stalno ste tu drobili kako neki samo prodaju, a da Hajduk može od marketinga i ulaznica ... kako će Rijeka i Dinamo propasti (evo samo što nisu!).

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/8/2018, 12:39

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote::rofl
Dakle, Hajduk odbije prodati Nižića za ne baš dobru ponudu, e onda to ne valja i ne puštaju ga da riješi egzistenciju. A da su ga prodali, onda bi iste izlučevine pisale kako je Hajduk prodao kapetana i najboljeg igrača (naravno) za pišljivih milijun eura i kako sve rasprodaje  Basketball
Izdrkotine smrde na najjače...
I Ademi je dobio dobru ponudu pa su mu, jer im treba, oni riješili egzistenciju ... barem do neke "nemoralne ponude"! Neka Nižiću podebljaju ugovor ....
Dobro, a koja je to granica ugovora s kojom se rješava egzistencija? Koliko je to točno, tek tako da znam?
Koliko čitam ... Nižiću su (Turci valjda?) ponudili 500 000 eura godišnje ... 
Ademiju su podigli plaću pa će za pet godina (neka je ugovor i na 300 000) riješiti egzistenciju, a ako dođe bolja ponuda u tih pet godine opet može van ...
Dakle, ugovor od 300 tisuća eura rješava egzistenciju?
Nudio je Hajduk i 100 tisuća eura više od toga i na 4-5 godina Ercegu, pa je on reka svejedno da triba otići riješiti egzistenciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/8/2018, 12:41

sat2 wrote:
Pa stalno ste tu drobili kako neki samo prodaju, a da Hajduk može od marketinga i ulaznica ... kako će Rijeka i Dinamo propasti (evo samo što nisu!).
Ajde prvo, ako meni odgovaraš ne stavlja mi u usta.
Ja sam uvijek pričao o ovisnosti o transferima, s tim da je Hajduk ipak manje ovisan nego primjerice Rijeka i Dinamo jer za razliku od njih ostvari i neki značajni prihod od marketinga i ulaznica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 10/8/2018, 12:56

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
Pa stalno ste tu drobili kako neki samo prodaju, a da Hajduk može od marketinga i ulaznica ... kako će Rijeka i Dinamo propasti (evo samo što nisu!).
Ajde prvo, ako meni odgovaraš ne stavlja mi u usta.
Ja sam uvijek pričao o ovisnosti o transferima, s tim da je Hajduk ipak manje ovisan nego primjerice Rijeka i Dinamo jer za razliku od njih ostvari i neki značajni prihod od marketinga i ulaznica.
Hajduk nije ništa manje ovisan o trensferima od drugih. Kada drugi prihodi budu veći od 60-70% tada klub može reći da ne ovisi o prodaji igrača! Takovog u Hrvatskoj nikada neće biti ... ili barem u dogledno vrijeme ... 
Da bi drugi prihodi bili veći moraš imati rezultat (tada dolaze prihodi od marketinga, od UEFA-e ...), a da bi imao rezultat moraš imati kvalitetne igrače. Kvalitetne igrače moraš dobro platiti što dovodi do povećanog proračuna kluba ...
Znaći, ako sa postojećim igračima u okviru proračuna od npr. 20 mil nečega ne postižeš rezultate, a drugi prihodi pokrivaju, u najboljem slučaju, 30-40 % proračuna opet moraš prodati igrače. No, budući nemaš rezultat igrači ti nemaju cijenu ... pa moraš prodati više igrača čime trpi kvaliteta momčadi pa i rezultat. I tako u krug ... To je situacija u Hajduku ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 10/8/2018, 12:57

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
Pa stalno ste tu drobili kako neki samo prodaju, a da Hajduk može od marketinga i ulaznica ... kako će Rijeka i Dinamo propasti (evo samo što nisu!).
Ajde prvo, ako meni odgovaraš ne stavlja mi u usta.
Ja sam uvijek pričao o ovisnosti o transferima, s tim da je Hajduk ipak manje ovisan nego primjerice Rijeka i Dinamo jer za razliku od njih ostvari i neki značajni prihod od marketinga i ulaznica.
Pa koliko puta si tu najavljivao propast Rijeke i Dinama
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 10/8/2018, 12:58

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote::rofl
Dakle, Hajduk odbije prodati Nižića za ne baš dobru ponudu, e onda to ne valja i ne puštaju ga da riješi egzistenciju. A da su ga prodali, onda bi iste izlučevine pisale kako je Hajduk prodao kapetana i najboljeg igrača (naravno) za pišljivih milijun eura i kako sve rasprodaje  Basketball
Izdrkotine smrde na najjače...
I Ademi je dobio dobru ponudu pa su mu, jer im treba, oni riješili egzistenciju ... barem do neke "nemoralne ponude"! Neka Nižiću podebljaju ugovor ....
Dobro, a koja je to granica ugovora s kojom se rješava egzistencija? Koliko je to točno, tek tako da znam?
Koliko čitam ... Nižiću su (Turci valjda?) ponudili 500 000 eura godišnje ... 
Ademiju su podigli plaću pa će za pet godina (neka je ugovor i na 300 000) riješiti egzistenciju, a ako dođe bolja ponuda u tih pet godine opet može van ...
Dakle, ugovor od 300 tisuća eura rješava egzistenciju?
Nudio je Hajduk i 100 tisuća eura više od toga i na 4-5 godina Ercegu, pa je on reka svejedno da triba otići riješiti egzistenciju.
Znaći da je Ademi skroman momak ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/8/2018, 13:15

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
Pa stalno ste tu drobili kako neki samo prodaju, a da Hajduk može od marketinga i ulaznica ... kako će Rijeka i Dinamo propasti (evo samo što nisu!).
Ajde prvo, ako meni odgovaraš ne stavlja mi u usta.
Ja sam uvijek pričao o ovisnosti o transferima, s tim da je Hajduk ipak manje ovisan nego primjerice Rijeka i Dinamo jer za razliku od njih ostvari i neki značajni prihod od marketinga i ulaznica.
Pa koliko puta si tu najavljivao propast Rijeke i Dinama
Ja? Ja sam pisao da za Dinamo nisam siguran što će biti, ali da troše previše što je činjenica i da moaju smanjivati budžet (što i rade), ali da Dinamo ima dobru školu nogometa i reputaciju kod transfera i da može biti samoodrživ. Rijeka teško može biti dogoročno samoodrživa, bez nekog privatnog kapitala. Nema školu nogometa, ne izbacuju igrače, nema takav kapacitet za transfere a nema ni za marketing i ulaznice. Eto, to sam ja pričao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/8/2018, 13:20

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
Pa stalno ste tu drobili kako neki samo prodaju, a da Hajduk može od marketinga i ulaznica ... kako će Rijeka i Dinamo propasti (evo samo što nisu!).
Ajde prvo, ako meni odgovaraš ne stavlja mi u usta.
Ja sam uvijek pričao o ovisnosti o transferima, s tim da je Hajduk ipak manje ovisan nego primjerice Rijeka i Dinamo jer za razliku od njih ostvari i neki značajni prihod od marketinga i ulaznica.
Hajduk nije ništa manje ovisan o trensferima od drugih. Kada drugi prihodi budu veći od 60-70% tada klub može reći da ne ovisi o prodaji igrača! Takovog u Hrvatskoj nikada neće biti ... ili barem u dogledno vrijeme ... 
Da bi drugi prihodi bili veći moraš imati rezultat (tada dolaze prihodi od marketinga, od UEFA-e ...), a da bi imao rezultat moraš imati kvalitetne igrače. Kvalitetne igrače moraš dobro platiti što dovodi do povećanog proračuna kluba ...
Znaći, ako sa postojećim igračima u okviru proračuna od npr. 20 mil nečega ne postižeš rezultate, a drugi prihodi pokrivaju, u najboljem slučaju, 30-40 % proračuna opet moraš prodati igrače. No, budući nemaš rezultat igrači ti nemaju cijenu ... pa moraš prodati više igrača čime trpi kvaliteta momčadi pa i rezultat. I tako u krug ... To je situacija u Hajduku ...
Netočno. Tu ti je to elaborirano za jednu od prijašnjih godina:

http://www.nogometplus.net/index.php/naslovna/usporedujemo-financije-domacih-prvoligasa-dinamo-svijet-za-sebe-rijeka-druga-po-trosku-placa-hajduk-najracionalniji/

Hajduk je manje ovisan jer manje proračuna pokriva transferima, izuzev kad Dinamo igra LP.
I nisam rekao da Hajduk nije ovisan, nego manje ovisan. To je razlika.


Last edited by isključivi krivac on 10/8/2018, 13:20; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 10/8/2018, 13:20

..evo citam ljuljaja koji je danas odrzao napokon konferenciju za medije...kaze da su morali da prodaju neke igrace da ovu godinu budu financijski samoodrzivi.....pa stara shema da trebaju se orjentirati na mlade nogometase a onda ipak da trebaju neka pojacanja...i tako ukrug svake godine isto....pa ka'k ces dovesti pojacanja ako si ovom prodajom za ovu godinu stabilizirao klub...pa logicno je da u rezervi moras imati kapita za pojacanja istovremeno sa stabilizacijom kluba..a rezerva se ocito porosila...hajduk je zaradio u dvije godine 15 milja eura od transfera...gdje je lova iscurila...navodno place zaposlenika u klubu nisu manje od 15 000 kuna...a broj uhljeba se i povecao na osamdeset..za brbica ih je bilo cini mi se cetrdesetak...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 10/8/2018, 13:31

.......ako se baziras samo na prezivljavanje od godine do godine..onda logicno da ne mozes ni imati dobar plan za momcad..ili plan da postignes znacajnije uspjehe na zelenom polju...glup mi ej i izgovor 'poslovno okruzenje'...'nije okruzje gospodarski dobro i slicno'...kakve veze hajduk ima sa gospodarskom slikom splita...ili dalmacije..osijek kao klub je financijski stabilan i napreduje..a osijek kao grad je u gospodarskom smislu u kurcu kao i slavonija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 10/8/2018, 13:34

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
Pa stalno ste tu drobili kako neki samo prodaju, a da Hajduk može od marketinga i ulaznica ... kako će Rijeka i Dinamo propasti (evo samo što nisu!).
Ajde prvo, ako meni odgovaraš ne stavlja mi u usta.
Ja sam uvijek pričao o ovisnosti o transferima, s tim da je Hajduk ipak manje ovisan nego primjerice Rijeka i Dinamo jer za razliku od njih ostvari i neki značajni prihod od marketinga i ulaznica.
Hajduk nije ništa manje ovisan o trensferima od drugih. Kada drugi prihodi budu veći od 60-70% tada klub može reći da ne ovisi o prodaji igrača! Takovog u Hrvatskoj nikada neće biti ... ili barem u dogledno vrijeme ... 
Da bi drugi prihodi bili veći moraš imati rezultat (tada dolaze prihodi od marketinga, od UEFA-e ...), a da bi imao rezultat moraš imati kvalitetne igrače. Kvalitetne igrače moraš dobro platiti što dovodi do povećanog proračuna kluba ...
Znaći, ako sa postojećim igračima u okviru proračuna od npr. 20 mil nečega ne postižeš rezultate, a drugi prihodi pokrivaju, u najboljem slučaju, 30-40 % proračuna opet moraš prodati igrače. No, budući nemaš rezultat igrači ti nemaju cijenu ... pa moraš prodati više igrača čime trpi kvaliteta momčadi pa i rezultat. I tako u krug ... To je situacija u Hajduku ...
Netočno. Tu ti je to elaborirano za jednu od prijašnjih godina:

http://www.nogometplus.net/index.php/naslovna/usporedujemo-financije-domacih-prvoligasa-dinamo-svijet-za-sebe-rijeka-druga-po-trosku-placa-hajduk-najracionalniji/

Hajduk je manje ovisan jer manje proračuna pokriva transferima, izuzev kad Dinamo igra LP.
I nisam rekao da Hajduk nije ovisan, nego manje ovisan. To je razlika.
O tome govorim ...  postotak udjela drugih prihoda u Hajduku je velik, jer je i proračun mali ... po ovome iz N+ se vidi da Dinamo puno više troši na plaće od Hajduka! Dinamov trošak na plaće je deset puta veći od redovnih prihoda dok Hajduk niti ne potoši redovni prihod na plaće. Taj tekst samo potvrđuje ono što sam gore pisao ... kako kažu "koliko para toliko muzike"!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 10/8/2018, 13:37

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
Pa stalno ste tu drobili kako neki samo prodaju, a da Hajduk može od marketinga i ulaznica ... kako će Rijeka i Dinamo propasti (evo samo što nisu!).
Ajde prvo, ako meni odgovaraš ne stavlja mi u usta.
Ja sam uvijek pričao o ovisnosti o transferima, s tim da je Hajduk ipak manje ovisan nego primjerice Rijeka i Dinamo jer za razliku od njih ostvari i neki značajni prihod od marketinga i ulaznica.
Hajduk nije ništa manje ovisan o trensferima od drugih. Kada drugi prihodi budu veći od 60-70% tada klub može reći da ne ovisi o prodaji igrača! Takovog u Hrvatskoj nikada neće biti ... ili barem u dogledno vrijeme ... 
Da bi drugi prihodi bili veći moraš imati rezultat (tada dolaze prihodi od marketinga, od UEFA-e ...), a da bi imao rezultat moraš imati kvalitetne igrače. Kvalitetne igrače moraš dobro platiti što dovodi do povećanog proračuna kluba ...
Znaći, ako sa postojećim igračima u okviru proračuna od npr. 20 mil nečega ne postižeš rezultate, a drugi prihodi pokrivaju, u najboljem slučaju, 30-40 % proračuna opet moraš prodati igrače. No, budući nemaš rezultat igrači ti nemaju cijenu ... pa moraš prodati više igrača čime trpi kvaliteta momčadi pa i rezultat. I tako u krug ... To je situacija u Hajduku ...
Netočno. Tu ti je to elaborirano za jednu od prijašnjih godina:

http://www.nogometplus.net/index.php/naslovna/usporedujemo-financije-domacih-prvoligasa-dinamo-svijet-za-sebe-rijeka-druga-po-trosku-placa-hajduk-najracionalniji/

Hajduk je manje ovisan jer manje proračuna pokriva transferima, izuzev kad Dinamo igra LP.
I nisam rekao da Hajduk nije ovisan, nego manje ovisan. To je razlika.
O tome govorim ...  postotak udjela drugih prihoda u Hajduku je velik, jer je i proračun mali ... po ovome iz N+ se vidi da Dinamo puno više troši na plaće od Hajduka! Dinamov trošak na plaće je deset puta veći od redovnih prihoda dok Hajduk niti ne potoši redovni prihod na plaće. Taj tekst samo potvrđuje ono što sam gore pisao ... kako kažu "koliko para toliko muzike"!
trosi se bas debelo na place uhljeba....procitao sma informaciju da se u hajduku u zadnje dvije godine povecao broj zaposlenika u klubu za duplo...i da place su u vecini oko 15 000 kuna..osim jerojatno cistacicama i onima sto odrzavaju travnjak,ciste tribine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 10/8/2018, 13:54

sto nije bilo u planu da ce biti jedna vrst volonterskog rada u klubu..ah da to je bilo do prve vece love... :)..jbg onda dođe poslovica..'budale rade za đabe' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 10/8/2018, 13:55

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote::rofl:
Dakle, Hajduk odbije prodati Nižića za ne baš dobru ponudu, e onda to ne valja i ne puštaju ga da riješi egzistenciju. A da su ga prodali, onda bi iste izlučevine pisale kako je Hajduk prodao kapetana i najboljeg igrača (naravno) za pišljivih milijun eura i kako sve rasprodaje  :bball:
Izdrkotine smrde na najjače...
I Ademi je dobio dobru ponudu pa su mu, jer im treba, oni riješili egzistenciju ... barem do neke "nemoralne ponude"! Neka Nižiću podebljaju ugovor ....
Dobro, a koja je to granica ugovora s kojom se rješava egzistencija? Koliko je to točno, tek tako da znam?
Koliko čitam ... Nižiću su (Turci valjda?) ponudili 500 000 eura godišnje ... 
Ademiju su podigli plaću pa će za pet godina (neka je ugovor i na 300 000) riješiti egzistenciju, a ako dođe bolja ponuda u tih pet godine opet može van ...
ademi ima sigurno tih 500.000€ u dinamu.

tu i jeste razlika između dinama i hajduka.
po medijskim napisima je bašić otišao u francusku za plaću od 300.000€ i kažu kako je to 10 puta više nego u hajduku pa se postavlja pitanje koliko onda ostali igrači imaju (za futacsa se zna kako je riječ o 240.000€ i caktaš ima 400.000€) i je li ta ogromna disproporcija u iznosima primanja uzrok što svlačionica kuha?

u svakom slučaju je razvidno kako je kos dijelio šakom i kapom samo dijelu svlačionice i kako su priče od prije par mjeseci kako kos ostavlja sređeno stanje u klubu ipak bile samo priče.
došao novi šef i opet priča o stabilizaciji ispočetka.
gdje je nestalo 20-tak milijuna eura od vlašića, lovre, ohandze, ercega, letice da se sad morao prodati i bašić?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 10/8/2018, 14:02

sitting_bull wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote::rofl
Dakle, Hajduk odbije prodati Nižića za ne baš dobru ponudu, e onda to ne valja i ne puštaju ga da riješi egzistenciju. A da su ga prodali, onda bi iste izlučevine pisale kako je Hajduk prodao kapetana i najboljeg igrača (naravno) za pišljivih milijun eura i kako sve rasprodaje  Basketball
Izdrkotine smrde na najjače...
I Ademi je dobio dobru ponudu pa su mu, jer im treba, oni riješili egzistenciju ... barem do neke "nemoralne ponude"! Neka Nižiću podebljaju ugovor ....
Dobro, a koja je to granica ugovora s kojom se rješava egzistencija? Koliko je to točno, tek tako da znam?
Koliko čitam ... Nižiću su (Turci valjda?) ponudili 500 000 eura godišnje ... 
Ademiju su podigli plaću pa će za pet godina (neka je ugovor i na 300 000) riješiti egzistenciju, a ako dođe bolja ponuda u tih pet godine opet može van ...
ademi ima sigurno tih 500.000€ u dinamu.

tu i jeste razlika između dinama i hajduka.
po medijskim napisima je bašić otišao u francusku za plaću od 300.000€ i kažu kako je to 10 puta više nego u hajduku pa se postavlja pitanje koliko onda ostali igrači imaju (za futacsa se zna kako je riječ o 240.000€ i caktaš ima 400.000€) i je li ta ogromna disproporcija u iznosima primanja uzrok što svlačionica kuha?

u svakom slučaju je razvidno kako je kos dijelio šakom i kapom samo dijelu svlačionice i kako su priče od prije par mjeseci kako kos ostavlja sređeno stanje u klubu ipak bile samo priče.
došao novi šef i opet priča o stabilizaciji ispočetka.
gdje je nestalo 20-tak milijuna eura od vlašića, lovre, ohandze, ercega, letice da se sad morao prodati i bašić?
ti ne znas koliko je tamo 'gladnih' usta...evo ja cu ti reci...da imas vremena obiđi danas objekte,provjeri racune,vozni park onih koji su glamali da rade za interes hajduka samo iz 'puke ljubavi'...znam likove koje su tamo 2011,2012 ono necu rec bili klosari ali cisti prosjek ili malo manje od toga sto se tice imovonog i inog stanja...a odi sad pogledaj sto imaju..naravno ne kazem da na pocetku nisu imali neku motivaciju..ali kad se potkozis,kad uđes u vise sfere javnog zivota e bracika onda slobodarske motivacije ponestane jer sad si ti djedared potkozen,clan viseg stalezam,drustva,nema se vise vremena za nekakve ideale..tim nek se bavi klosarija i sitnozubi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/8/2018, 14:32

sat2 wrote:
O tome govorim ...  postotak udjela drugih prihoda u Hajduku je velik, jer je i proračun mali ... po ovome iz N+ se vidi da Dinamo puno više troši na plaće od Hajduka! Dinamov trošak na plaće je deset puta veći od redovnih prihoda dok Hajduk niti ne potoši redovni prihod na plaće. Taj tekst samo potvrđuje ono što sam gore pisao ... kako kažu "koliko para toliko muzike"!
1. To sam na brzinu našao iz 2014-e. Danas Hajduk ipak troši više na plače.
2. Uopće nije tu priča u budžetu s kojim klub raspolaže, nego ovisnost o transferu. Budžet i plače igrača određuje politika kluba. Dinamo je zadnjih par godina pretjerao i zato je imao minus, preveliki minus i pojedinim godinama i morao uzimati pozajmice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/8/2018, 14:43

:rofl
Da di je nestala lova od transfera?  Sad se više ne može pričati o dugovima Hajduka (koje je btw. sve vratio) pa pišu gdje je lova. 
Inače, Hajduk ko klub nema nikakvi troškova, a igrači sami sebi isplaćuju plače. Inače, Hajduk nije tek nedavno zatvorio dug prema gradu Splitu, dio isplatom, dio ulaganjem u pomoćne terene i investicijsko ulaganje u stadion (po ugovoru o najmu stadion Poljud-obaveza grada Splita).
Hajduk je 2017-u godinu završio s dobiti 30 676 503 kuna na što je i morao platiti porez na dobit preko 5 i pol milijuna una (a e,a di su te pare :D).

Dakle,klub koji je prije 6-7 godina bija na rubu bankrota, s preko 100 milijuna kuna dugova, sad je napravio par godina plus u poslovanju, vratio dugove, redovito servisira svoje obaveze, a majstori pitaju "Di je para".  :hail :hail :hail Kad prodaš nekog igrača, evo primjerice Bašića za 3,5 milijuna eura e onda bi tribalo sav taj novac potrošiti na novog igrača/e (na pamet mi padaju braća Sharbini  :D) e onda valjda ne bi nitko pitao: "Di su pare", ali bi za godinu-dvi dana pitao tko će vratiti dugove lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 10/8/2018, 14:44

..sjetio sam se jedne istine angedote...kad su jednom prilikom borci nob-a kritizirali jednog svog druga..koji je dok je bio u partizanima bio cestit,posten,jabuku ne bi uzeo bez pitanja,idealist..zbog toga sto se u dosta kratkom vremenu dobro potkozio dok su oni lišo prosli..on im je 'drugarski' odgovorio..'pa ne mogu stalno da jedem kacamak kao u ratu,rat je prosao doslo drugo vreme' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 10/8/2018, 14:51

..ili kao sto bi rekla zena muzu..'dragi ja nisam nista vidjela od te tvoje borbe da si u kucu ista donio a treba zivjet' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/8/2018, 15:06

Poljud dobio najmoderniji nadzor i brojače


Hajduk Split - Page 43 Nadzor_poljuda33-180714

Pogledajte novu, suvremeno opremljenu svlačionicu na Poljudu


Hajduk Split - Page 43 Svl00

Hajduk uredio sanitarne čvorove


Hajduk Split - Page 43 248798539-558403370-416366598

Hajduk Split - Page 43 2017-12-18-22-54-9119-

Hajduk uredio tribinu za djecu na Poljudu


Hajduk Split - Page 43 RMT_5161-650237782


GRADILIŠTE POLJUD: NIČU NOVI TERENI, AMBULANTA ZA AKADEMIJU, UČIONICE, SVLAČIONICE...


Hajduk Split - Page 43 2018-03-08-16-47-517-

____________________

Sve ovo se napravilo od novaca koji su pali s neba, a od transfera Rilov radi sebi apartmane :lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 10/8/2018, 15:22

najmoderniji nadzor pomoću kojeg ne možeš identificirati svastičare???

svlačionice su samo renovirane i skupa sa sanitarnim čvorom vrijednost radova nije veća od milijun kuna.
oslikavanje tribine ste mogli dobiti samo za vrijednost boje koju likovi što oslikavaju potroše.

najsmješniji su mi ovi radovi na terenima. podsjećaju me na pelješki most - cijelo vrijeme se započinje, nikad gotovo.

sublimirano, sve što je idiot nalijepio kao opravdanje gdje je nestala lova mogla je zamijeniti samo jedna jedina slika:

[url=https://www.google.hr/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.njuskalo.hr%2Fimage-bigger%2Fugostiteljstvo%2Fprofesionalne-perilice-rublja-10-13-kg-2-komada-slika-74128526.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.njuskalo.hr%2Fugostiteljstvo%2Fprofesionalne-perilice-rublja-10-13-kg-2-komada-oglas-20610836&docid=RJETULacNsPWnM&tbnid=sHd3uOJDCmwu4M%3A&vet=10ahUKEwiHgrbkyeLcAhXE0qQKHaSkDBcQMwgyKAEwAQ..i&w=617&h=463&bih=941&biw=1920&q=profesionalne perilice rublja 10]Hajduk Split - Page 43 2Q==[/url]
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum