ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 13:58

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
Inače kod mentalnih tipova poput tebe kad im netko i da materijalne dokaze oni će ih ignorirati ili nazvati tričarijama

Nemoj govoriti napamet nego pokušaj.
Pa jesam 

Pitao si jedan dokaz a ja sam ti ih dao sto pedeset koji su kršćanstvo i samo tamo jer sam ti već rekao da je kršćanstvo kult kipova između ostalog 

Također sam ti rekao da ćeš po svom odgovoru sam vidjeti da ti ne tražiš činjenice nego da je to tvoj izgovor za negiranje ičega iznad i ispod materijalne razine 

I usput duhovna razina iznad materijalne sastavljanja je od čestica koje se kreću brže od brzine svjetlosti 

Ako te baš zanima od koje tvari je Elyon građen

To nije nikakav dokaz nego notorna glupost.
I ne postoje čestice ili objekti, predmeti koje se u svemiru samom mogu kretati brzinom većom od brzine svjetlosti, ali ne postoji ograničenje za kretanje većom brzinom protora samog , a to se može odnositi na širenje svemira, ali i na zbivanja unutar samih crnih jama odnosno u području ispod tzv. obzora događaja (black hole event horizon).
Normalno da postoje 

Nije moja krivnja šta si ti mentalno ograničen pa misliš da se nešto brže od brzine svjetlosti mora kretati samo linearno

Ako se kreće oko svoje osi?

Valjda sad shvaća šta su duhovi 

To je to

RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 14:00

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:

ja bi ljudima oduzeo samo jednu tehnologiju. tehnologiju razmnožavanja. i to na način da se stvori prirodno ili umjetno virus koji će čovječanstvo učiniti sterilnim. i the end.

Ti bi ovo ti bi ono. Da te se nešto pita po tom pitanju. Ali ne pita te se. Life sucks, shit happens, get used to it.

i ti bi nešto vako i nako i tebe se ništa ne pita pa sereš ko foka. da bar napišeš nešto korisno ali ništa.

p.s.

ali barem ova moja pretpostavka moguće se i ostvari. ili može biti dobra ideja za film

Kasniš:


o vidi nisam znao baš si me iznenadio tvojim univerzalnim enciklopedijskim znanjem.

koje grane industrije imaju konkretne koristi od tvog znanja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 14:02

Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Hehehe pa rekao sam da transcendenciju nemožeš opipati ili dokazati posebice ne empirijski, nju osjećaš, opdnosno ne osjećaš, zapravo o tome je najbolje govorio Bela Hamvaš:

Pa nevjerojatno je da si ti toliko glup pa ne razumiješ kako se osjećaj može empirijski dokazati jer predstavlja dio uma koji je itekako realno biološki uvjetovan pa i svi procesi u njemu imaju svoje empirijsko pokriće!
I poštedi me fantazija podobrazovanih, pseudoreligijskih i polutalentiranih književnika i filozofa koja nemaju nikakvo realno utemeljenje nego samo predstavljaju produkte njihovog uma odnosno mašte. Mislim, ako to za tebe predstavlja vrhunac istine, pravo ti i budi, ali nemoj očekivati da će te itko normalan slijediti u tome.
heheh evo ga izbija tvoja prava narav oholi mali bezkurica, dobro Bela se ne bi naljutio na tebe koliko se ti ljutiš na sebe od tuda tolika muka u postovima, ponavljanja i plahte ničega, zapravo potpuna bezidejnost, inače ako ćemo o Beli to što ti nisi niti čuo za njega više govori o tebi nego o njemu, odnosno o vremenu gdje ti poluništa dociraš na konta količine napisanog teksta o ničemu...

A ovdje sad samo dobro opisuješ svoje uobičajeno blebetanje na forumu bez ikakvih iole vrijednih dokaza gdje ti pseudoreligijski podobrazovani likovi bez realnih znanja o tome kako priroda funkcionira predstavljaju uzor u životu, pa onda nije za čuđenje da se nalaziš u stanju u kojem se nalaziš bez izgleda na poboljšanje.
I daleko od toga da je samo Bela u pitanju, moglo bi se o brojnim filozofima stare škole reći isto ako ne još i gore. Nisu se držali realnih dokaza znanosti nego su svjetonazor gradili na starim zabludama i mašti za koju su uglavnom jedino sami sebe i par bezveznih pristalica uspjeli uvjeriti da vrijedi nekog vraga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 14:07

RayMabus wrote:
Normalno da postoje 

Nije moja krivnja šta si ti mentalno ograničen pa misliš da se nešto brže od brzine svjetlosti mora kretati samo linearno

Ako se kreće oko svoje osi?

Valjda sad shvaća šta su duhovi 

Tko je spominjao linearnu putanju? 
Brzina je brzina, nebitno kakvu putanju opisuje.
Čekam dokaze o postojanju takvih čestica.
I što su duhovi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Kermit 22/3/2018, 14:08

slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Hehehe pa rekao sam da transcendenciju nemožeš opipati ili dokazati posebice ne empirijski, nju osjećaš, opdnosno ne osjećaš, zapravo o tome je najbolje govorio Bela Hamvaš:

Pa nevjerojatno je da si ti toliko glup pa ne razumiješ kako se osjećaj može empirijski dokazati jer predstavlja dio uma koji je itekako realno biološki uvjetovan pa i svi procesi u njemu imaju svoje empirijsko pokriće!
I poštedi me fantazija podobrazovanih, pseudoreligijskih i polutalentiranih književnika i filozofa koja nemaju nikakvo realno utemeljenje nego samo predstavljaju produkte njihovog uma odnosno mašte. Mislim, ako to za tebe predstavlja vrhunac istine, pravo ti i budi, ali nemoj očekivati da će te itko normalan slijediti u tome.
heheh evo ga izbija tvoja prava narav oholi mali bezkurica, dobro Bela se ne bi naljutio na tebe koliko se ti ljutiš na sebe od tuda tolika muka u postovima, ponavljanja i plahte ničega, zapravo potpuna bezidejnost, inače ako ćemo o Beli to što ti nisi niti čuo za njega više govori o tebi nego o njemu, odnosno o vremenu gdje ti poluništa dociraš na konta količine napisanog teksta o ničemu...

A ovdje sad samo dobro opisuješ svoje uobičajeno blebetanje na forumu bez ikakvih iole vrijednih dokaza gdje ti pseudoreligijski podobrazovani likovi bez realnih znanja o tome kako priroda funkcionira predstavljaju uzor u životu, pa onda nije za čuđenje da se nalaziš u stanju u kojem se nalaziš bez izgleda na poboljšanje.
I daleko od toga da je samo Bela u pitanju, moglo bi se o brojnim filozofima stare škole reći isto ako ne još i gore. Nisu se držali realnih dokaza znanosti nego su svjetonazor gradili na starim zabludama i mašti za koju su uglavnom jedino sami sebe i par bezveznih pristalica uspjeli uvjeriti da vrijedi nekog vraga.
Čekaj ti beskurica koji si masovni zbjeg stanovnišva od čardaka nazvao sportom,  te koji u biti nikad nisi platio porez meni govoriš o životu? Leb te jebo u biti forum je jedini mediji gdje si u mogućnosti ovako što reći a ja sam isto nasjeo da će biti normalan razgovor sa bazično izmetinom od osobe, ne čovjekom jer bi definicija sa tobom otišla predaleko
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Leviathan2 22/3/2018, 14:10

boli me testis za europu, trpaj

_________________
Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 14:11

Kermit wrote:
Čekaj ti beskurica koji si masovni zbjeg stanovnišva od čardaka nazvao sportom,  te koji u biti nikad nisi platio porez meni govoriš o životu? Leb te jebo u biti forum je jedini mediji gdje si u mogućnosti ovako što reći a ja sam isto nasjeo da će biti normalan razgovor sa bazično izmetinom od osobe, ne čovjekom jer bi definicija sa tobom otišla predaleko

Dobro, ovo je uvjerljivo ako ne najpametniji, a ono svakako post koji najbolje opisuje tebe kao osobu.
Ništa pametno, ništa korisno, ništa inspirativno, samo obični čisti trash o čemu god da je riječ.
A rekao bih da ponešto govori i o tvojim uzorima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Kermit 22/3/2018, 14:15

slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Čekaj ti beskurica koji si masovni zbjeg stanovnišva od čardaka nazvao sportom,  te koji u biti nikad nisi platio porez meni govoriš o životu? Leb te jebo u biti forum je jedini mediji gdje si u mogućnosti ovako što reći a ja sam isto nasjeo da će biti normalan razgovor sa bazično izmetinom od osobe, ne čovjekom jer bi definicija sa tobom otišla predaleko

Dobro, ovo je uvjerljivo ako ne najpametniji, a ono svakako post koji najbolje opisuje tebe kao osobu.
Ništa pametno, ništa korisno, ništa inspirativno, samo obični čisti trash o čemu god da je riječ.
A rekao bih da ponešto govori i o tvojim uzorima.
Daj molim te ti nisi čuo za Belu Hamvaša a tu dociraš o filozofiji, znači čak i ono što vjerojatno radiš u nekom parazitskom odjeljenju je testis na biciklu hhehe total jadova
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 14:18

Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Čekaj ti beskurica koji si masovni zbjeg stanovnišva od čardaka nazvao sportom,  te koji u biti nikad nisi platio porez meni govoriš o životu? Leb te jebo u biti forum je jedini mediji gdje si u mogućnosti ovako što reći a ja sam isto nasjeo da će biti normalan razgovor sa bazično izmetinom od osobe, ne čovjekom jer bi definicija sa tobom otišla predaleko

Dobro, ovo je uvjerljivo ako ne najpametniji, a ono svakako post koji najbolje opisuje tebe kao osobu.
Ništa pametno, ništa korisno, ništa inspirativno, samo obični čisti trash o čemu god da je riječ.
A rekao bih da ponešto govori i o tvojim uzorima.
Daj molim te ti nisi čuo za Belu Hamvaša a tu dociraš o filozofiji, znači čak i ono što vjerojatno radiš u nekom parazitskom odjeljenju je testis na biciklu hhehe total jadova

Ako nemam dobro mišljenje o njemu to za tebe predstavlja dokaz da nisam čuo?
Ti si najjadniji lik na forumu bez pameti, bez poštenja, bez morala i naravno bez ikakvih realnih znanja o bilo čemu osim o uskom vidiku ispred sebe koji ti je nematnuo poslodavac svojim ularom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Kermit 22/3/2018, 14:21

slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Čekaj ti beskurica koji si masovni zbjeg stanovnišva od čardaka nazvao sportom,  te koji u biti nikad nisi platio porez meni govoriš o životu? Leb te jebo u biti forum je jedini mediji gdje si u mogućnosti ovako što reći a ja sam isto nasjeo da će biti normalan razgovor sa bazično izmetinom od osobe, ne čovjekom jer bi definicija sa tobom otišla predaleko

Dobro, ovo je uvjerljivo ako ne najpametniji, a ono svakako post koji najbolje opisuje tebe kao osobu.
Ništa pametno, ništa korisno, ništa inspirativno, samo obični čisti trash o čemu god da je riječ.
A rekao bih da ponešto govori i o tvojim uzorima.
Daj molim te ti nisi čuo za Belu Hamvaša a tu dociraš o filozofiji, znači čak i ono što vjerojatno radiš u nekom parazitskom odjeljenju je testis na biciklu hhehe total jadova

Ako nemam dobro mišljenje o njemu to za tebe predstavlja dokaz da nisam čuo?
Ti si najjadniji lik na forumu bez pameti, bez poštenja, bez morala i naravno bez ikakvih realnih znanja o bilo čemu osim o uskom vidiku ispred sebe koji ti je nematnuo poslodavac svojim ularom.
Ma nisi čuo, jer bi znao da je bio poliglot i prevodioc na 10-tak jezika od sanskrta pa nadalje, filozof, esejista, te žrtva komunističkih progona, znači ti beskurica NN čak niti ono što misliš da znaš nemaš pojma heheh

što se tiče mene sama činjenica da sam stavio svoje ime i svi znaju tko sam dovoljno govori da nemam što skrivati, osim toga mene znaju, tebe ne, osim da si beskurica
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 14:28

Kermit wrote:
Ma nisi čuo, jer bi znao da je bio poliglot i prevodioc na 10-tak jezika od sanskrta pa nadalje, filozof, esejista, te žrtva komunističkih progona, znači ti beskurica NN čak niti ono što misliš da znaš nemaš pojma heheh

što se tiče mene sama činjenica da sam stavio svoje ime i svi znaju tko sam dovoljno govori da nemam što skrivati, osim toga mene znaju, tebe ne, osim da si beskurica

Znači da je za tebe kvantiteta automatski i dokaz kvalitete?
Pa ti si zapravo modernist sasvim blizu dijalektičkom znanstvenom marksizmu!
E vidiš, imaš pravo na takav stav, ali moraš biti svjestan da predstavlja notornu glupost koju nitko normalan više ne uzima za ozbiljno.
Evo ti primjer Aristotela, njega ti valjda ne treba predstavljati?
Ako je riječ o cjenjenom filozofu (The Philosopher u srednjem vijeku) znači li to da je svatko dužan uvažavati njegov stav o geocentrizmu i srcu kao središnjem organu mišljenja?
A činjenica da je tvoj identitet poznat za tebe uopće ne predstavlja ništa povoljno, ali imaš pravo na svoje iluzije, kao primjerice i Jehovini svjedoci, a tu ste negdje po kvaliteti svjetonazora, s tim da su oni barem u pravilu puno pozitivnije pa i društveno korisnije osobe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 15:17

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
Normalno da postoje 

Nije moja krivnja šta si ti mentalno ograničen pa misliš da se nešto brže od brzine svjetlosti mora kretati samo linearno

Ako se kreće oko svoje osi?

Valjda sad shvaća šta su duhovi 

Tko je spominjao linearnu putanju? 
Brzina je brzina, nebitno kakvu putanju opisuje.
Čekam dokaze o postojanju takvih čestica.
I što su duhovi?
Načekati ćeš se 

Nakon šta si pitao da ti dam jedan dokaz a ja ti ih dao sto pedeset i tvoj odgovor meni je da je to nebitno 

Načekati ćeš se ti dok ne otkriješ šta je to sistem otkrivanja istine preko tragova koji netko ostavlja


Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Paula-Fassinetti-1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 15:24

Nemam ja šta tebi davati dokaze nakon toga 

Optika i svjetlo, nije nitko uzeo metar pa izmjeriti daljinu između Zemlje i Alpha Centaurija nego su ZAKLJUČILI 

A to tebi fali
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Leviathan2 22/3/2018, 15:25

alahu ekser :)

_________________
Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 15:31

Elyon bog Kipova će sad doći slobodno u Njemačku, on se nemože inkarnira pošto je ipak bog ali ima svoju planetu i vojsku, rasa poput ljudi Lyrani ili Vege 

Oni su u kršćanstvo kao religiju inzistirali na kipovima zato je kršćanstvo između ostalog kult kipova 

Ova netrulujuća tijela obrađena su tehnologijom te rase 

To su kipovi i ima ih samo u kršćanstvu 

Ja neću dozvoliti da zapadna civilizacija postane šerijat 

Zato sam poslao faks na Vegu 

Sad će doći cijela armija jer ih puštam da uđu slobodno u Zemlju kao planet
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 15:36

RayMabus wrote:Elyon bog Kipova će sad doći slobodno u Njemačku, on se nemože inkarnira pošto je ipak bog ali ima svoju planetu i vojsku, rasa poput ljudi Lyrani ili Vege 

Oni su u kršćanstvo kao religiju inzistirali na kipovima zato je kršćanstvo između ostalog kult kipova 

Ova netrulujuća tijela obrađena su tehnologijom te rase 

To su kipovi i ima ih samo u kršćanstvu 

Ja neću dozvoliti da zapadna civilizacija postane šerijat 

Zato sam poslao faks na Vegu 

Sad će doći cijela armija jer ih puštam da uđu slobodno u Zemlju kao planet
Faks poslan na Vegu nikidan glasi ovako 

AfD i đamije 

Eliminirati đamije 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija 

U dnu moj potpis Spiritus Novis

Tako se stvarno zovem i prezivam u ovoj inkarnaciji 

Sad DOLAZE 

RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 15:53

Ja sam odgovoran za duhovnu evoluciju u svemiru i iznad sam svih planetarnih i zvjezdanih duhovnih upravitelja 

Kako će oni pročitati moju poruku njihova stvar 

Oni će to Eliminirati 

Ako vas zanima jel me boli nešto šta će u tom procesu pobiti milijarde ljudi ako tako odluče jer sam ih dozvao sa ciljem 

Ja ču snosit odgovornost 

Imam ja vagu koja važe ispravno i neispravno

Zapadna civilizacija neće postati sharija 

Kolji slobodno ako treba 




Duhovna evolucija je iznad islama
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 16:06

RayMabus wrote:Načekati ćeš se 

Znam. A odgovor dočekati nikada neću jednostavno zato jer ga nemaš.

RayMabus wrote:Nakon šta si pitao da ti dam jedan dokaz a ja ti ih dao sto pedeset i tvoj odgovor meni je da je to nebitno 

Ne da je to nebitno nego da je riječ o notornim glupostima, a ne dokazima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 16:07

Leviathan2 wrote:alahu ekser :)

A letva, fosna i greda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Leviathan2 22/3/2018, 16:43

slidingdoorsoperator wrote:
Leviathan2 wrote:alahu ekser :)

A letva, fosna i greda?
ne rimuje se, mora bit na e
alahu eurokrem
alahu ekser
alahu epikur
:)
i slicno

_________________
Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 17:42

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Načekati ćeš se 

Znam. A odgovor dočekati nikada neću jednostavno zato jer ga nemaš.

RayMabus wrote:Nakon šta si pitao da ti dam jedan dokaz a ja ti ih dao sto pedeset i tvoj odgovor meni je da je to nebitno 

Ne da je to nebitno nego da je riječ o notornim glupostima, a ne dokazima.


Slid aj ti uživaj u svojoj istini da nepostojanje nečega nije dokaz 
...

Đabe tebi išta objašnjavati kad ti u svemu tražiš masu a nedostatak iste ti nije dokaz
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 13 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum