ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 17:33

JADNA KATOLČAD wrote:Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Crkvanapustena1200px


https://www.index.hr/vijesti/clanak/krscanska-europa-umire-ne-za-to-nisu-krivi-muslimani/2075371.aspx

:cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 17:36

Slabo pratiš. Baš tu temu san otvorija ja nikidan. Emanicipacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 17:41


Depopulacija je pojava smanjenja broja stanovnika nekog kraja ili zemlje zbog iseljavanja i malog prirasta broja rođenih, zbog čega u ruralnim područjima ostaje uglavnom starije stanovništvo, a za posljedicu može imati izrazitu depopulaciju, odnosno izumiranje jer je prorodni prirast ispod nule. Razlozi iseljavanja stanovništva nekog kraja uglavnom izazvani ekonomskim problemima, prvenstveno nezaposlenost i bijeg sa zemlje (sela), te odlazak u veća urbana središta zbog lakšeg života i bolje zarade. Iseljavanja uvijek idu iz ruralnih, slabije razvijenijih krajeva, u veća urbana središta i dovode do njihovog brzog širenja, i u nekim slučajevima, kao u Latinskoj Americi, do overpopulacije s nastankom golemih sirotinjskih četvrti velikih gradova.

Često se naziva bijelom kugom.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 17:42

RayMabus wrote:Slabo pratiš. Baš tu temu san otvorija ja nikidan. Emanicipacija.
Ispričavam se,nisam znao.Jebiga,moram ja odrađivat i druge dužnosti,te ne stignem po cijele dane pratit forum. bounce
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 17:47

Dakle,oni koji strahuju od mislimana ne vide kako su oni tek koristan alat,koji će naravno biti pospremljen u alatnicu kad više ne bude potreban.Sreća da je slaba obrazovanost i mali iq većine migranata takav,da oni ne vide da su potrošna roba.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by Guest 12/4/2019, 17:50

ZENE su krive..svojom sebičnoscu i emanćipiranošću su razorile temelj drustva-OBITELJ.. :starac

cisto logika..Koji Muskarac ce odbiti zenu posveceno obitelji,djeci i njemu samom..Nema takvog..
Tudej zene kalkuliraju svoju karijeru,nepouzdane su ,samozive, i za najmanju sitnicu razaraju brak..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 17:54

Nije bitno više tko je kriv. Nevažno više.

Bitno je ovo i činjenica da će ovako pa i niže bit idućih pola stoljeća

https://hrportfolio.hr/vijesti/ekonomija/nezaposlenost-u-eu-stagnira-hrvatska-ponovo-s-najvecim-padom-54788


Last edited by RayMabus on 12/4/2019, 17:54; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by immortal 12/4/2019, 17:54

סמאל wrote:
antikristi da
tko su antikristi zna se 
čeka se probijanje čahure ograničenog vidokruga kršćana da se udruže i nadiđu one koji nam štete dugi niz godina

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 17:59

Vi nikako da shvatite da se agende kreiraju i kuracima unaprijed planiraju.Ako je interes oligarhije emancipacija kao društvena vrijednost,ona će bit,sve dok to njima odgovara,onog trenutka kad ne bude,onda sljedi šerijet.
Ono što ne vidite,na obje strane spekta,netko krivi drugog za ovakvo stanje,Longi krivi emancipaciju,dok neka feministica krivi patrijarhat,a zapravo,do je umjetno konstruirano,
Sve tendencije na svjetskoj sceni idu planski i usmjereno,kad vam sutra dođe jedno novo društvo koje će te svi ili podjednako proklinjati ili možda podjednako glorificirati(u što sumnjam),shvatit će te da ste iskorišteni i jedni i drugi.

Doći će dan kad će i feministica i patrijarhat kleknut pred nečim novim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:01

mortal wrote:
סמאל wrote:
antikristi da
tko su antikristi zna se 
čeka se probijanje čahure ograničenog vidokruga kršćana da se udruže i nadiđu one koji nam štete dugi niz godina
Ma vi ste gotovi,ostalo vam je samo da se tješite time kako je već predviđeno,,kako će doći do velikog odpada od crkve prije kraja'' ili kako to već ide,a za drugi dolazak Krista ima dovoljno čavli i greda.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:01

סמאל wrote:Vi nikako da shvatite da se agende kreiraju i kuracima unaprijed planiraju.Ako je interes oligarhije emancipacija kao društvena vrijednost,ona će bit,sve dok to njima odgovara,onog trenutka kad ne bude,onda sljedi šerijet.
Ono što ne vidite,na obje strane spekta,netko krivi drugog za ovakvo stanje,Longi krivi emancipaciju,dok neka feministica krivi patrijarhat,a zapravo,do je umjetno konstruirano,
Sve tendencije na svjetskoj sceni idu planski i usmjereno,kad vam sutra dođe jedno novo društvo koje će te svi ili podjednako proklinjati ili možda podjednako glorificirati(u što sumnjam),shvatit će te da ste iskorišteni i jedni i drugi.

Doći će dan kad će i feministica i patrijarhat kleknut pred nečim novim.
Kog briga više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:05

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Vi nikako da shvatite da se agende kreiraju i kuracima unaprijed planiraju.Ako je interes oligarhije emancipacija kao društvena vrijednost,ona će bit,sve dok to njima odgovara,onog trenutka kad ne bude,onda sljedi šerijet.
Ono što ne vidite,na obje strane spekta,netko krivi drugog za ovakvo stanje,Longi krivi emancipaciju,dok neka feministica krivi patrijarhat,a zapravo,do je umjetno konstruirano,
Sve tendencije na svjetskoj sceni idu planski i usmjereno,kad vam sutra dođe jedno novo društvo koje će te svi ili podjednako proklinjati ili možda podjednako glorificirati(u što sumnjam),shvatit će te da ste iskorišteni i jedni i drugi.

Doći će dan kad će i feministica i patrijarhat kleknut pred nečim novim.
Kog briga više.
Evo,recimo tebe,jer navijaš za ostvarivanje tvojih očekivanja i ako realno,znaš i sam da će teško doći do toga.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:07

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Vi nikako da shvatite da se agende kreiraju i kuracima unaprijed planiraju.Ako je interes oligarhije emancipacija kao društvena vrijednost,ona će bit,sve dok to njima odgovara,onog trenutka kad ne bude,onda sljedi šerijet.
Ono što ne vidite,na obje strane spekta,netko krivi drugog za ovakvo stanje,Longi krivi emancipaciju,dok neka feministica krivi patrijarhat,a zapravo,do je umjetno konstruirano,
Sve tendencije na svjetskoj sceni idu planski i usmjereno,kad vam sutra dođe jedno novo društvo koje će te svi ili podjednako proklinjati ili možda podjednako glorificirati(u što sumnjam),shvatit će te da ste iskorišteni i jedni i drugi.

Doći će dan kad će i feministica i patrijarhat kleknut pred nečim novim.
Kog briga više.
Evo,recimo tebe,jer navijaš za ostvarivanje tvojih očekivanja i ako realno,znaš i sam da će teško doći do toga.
Znam podatke iz budućnosti. Nisan glup da očekujem nešto drugo osim onoga šta će se desit.

O emanicipaciji sam vam pričao samo da se sjetite tko vas je ujeba dok van đihadisti budu kidali glave po Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:17

Čovjek je besmrtno biće. Znam šta će se dešavat i stalno pričam o emanicipaciji

Bijelu kugu ne možete izbjeć kao šta nećete izbjeć navalu kozojeba i sukob s njima na tlu Europe no jednu lekciju čete naučit za buduće generacije a ta lekcija je ova :

Emanicipacija je zlo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:19

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Vi nikako da shvatite da se agende kreiraju i kuracima unaprijed planiraju.Ako je interes oligarhije emancipacija kao društvena vrijednost,ona će bit,sve dok to njima odgovara,onog trenutka kad ne bude,onda sljedi šerijet.
Ono što ne vidite,na obje strane spekta,netko krivi drugog za ovakvo stanje,Longi krivi emancipaciju,dok neka feministica krivi patrijarhat,a zapravo,do je umjetno konstruirano,
Sve tendencije na svjetskoj sceni idu planski i usmjereno,kad vam sutra dođe jedno novo društvo koje će te svi ili podjednako proklinjati ili možda podjednako glorificirati(u što sumnjam),shvatit će te da ste iskorišteni i jedni i drugi.

Doći će dan kad će i feministica i patrijarhat kleknut pred nečim novim.
Kog briga više.
Evo,recimo tebe,jer navijaš za ostvarivanje tvojih očekivanja i ako realno,znaš i sam da će teško doći do toga.
Znam podatke iz budućnosti. Nisan glup da očekujem nešto drugo osim onoga šta će se desit.

O emanicipaciji sam vam pričao samo da se sjetite tko vas je ujeba dok van đihadisti budu kidali glave po Europi.
Opet ne vidiš šumu od drveta,no umoran sam od ponavljanja,ali,uzmi u obzir da je pogled u budućnost poput odraza u vodi prilikom mreškanja,a on može biti varljiv i podložan interpretaciji.
Zar misliš da oni koji zadnji 300 god. rade na arhitekturi novog svijeta,tako najivni da nisu predvidili opcije za svaki eventualni scenarij,to jest sljed događaja.
Opet ti kažem,đihadisti su koristan alat.Budale vjeruju da ratuju za neki svjetski umet a ne znaju da su običan prezervativ.
Kad se sjebe kršćanstvo,vidit ćeš onda kako će završit islam,ali i druge monoteističke religije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:22

Ha ha ha nevidim šumu od drveta.

Jel ti palo na pamet me šuma ne zanima nego samo drvo ?

Kako ćeš posjeći šumu ako neposijećeš prvo drvo koje ti je na putu ?

Šuma me ne zanima , prvo drvo pa onda sve ostalo.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:22

RayMabus wrote:Čovjek je besmrtno biće. Znam šta će se dešavat i stalno pričam o emanicipaciji

Bijelu kugu ne možete izbjeć kao šta nećete izbjeć navalu kozojeba i sukob s njima na tlu Europe no jednu lekciju čete naučit za buduće generacije a ta lekcija je ova :

Emanicipacija je zlo.
Jebeš emancipaciju,tek jedna od komponenti u čušpaizu,a daješ preveliki značaj jednom sastojku umjesto glavnom jelu.Osim toga,šta,zar ti misliš da i drugi nemaju svoje metode divinacije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:23

RayMabus wrote:Ha ha ha nevidim šumu od drveta.

Jel ti palo na pamet me šuma ne zanima nego samo drvo ?

Kako ćeš posjeći šumu ako neposijećeš prvo drvo koje ti je na putu ?

Šuma me ne zanima , prvo drvo pa onda sve ostalo.

Možda i ne trebaš,ako hoćeš riješiti šumu i na mjestu nje izgraditi nešto a ne treba ti drvo kao sirovina,onda je jednostavnije izazvat požar.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:25

Imam i ja pogled na budućnost,gdje vidim ulice Europe ljudi bez identiteta,nacije,religije i raznovrsne boje kože,šta kažeš na to.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:25

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Čovjek je besmrtno biće. Znam šta će se dešavat i stalno pričam o emanicipaciji

Bijelu kugu ne možete izbjeć kao šta nećete izbjeć navalu kozojeba i sukob s njima na tlu Europe no jednu lekciju čete naučit za buduće generacije a ta lekcija je ova :

Emanicipacija je zlo.
Jebeš emancipaciju,tek jedna od komponenti u čušpaizu,a daješ preveliki značaj jednom sastojku umjesto glavnom jelu.Osim toga,šta,zar ti misliš da i drugi nemaju svoje metode divinacije.
Ja sam general. Imam sjekiru. Ne zanima me šuma. Samo prvo drvo. A tek onda ostalo.

To ti je odgovor na moju koncentriranost nećim šta je manja stvar u globalu kad se sve sagleda.

Ja sjećem prvo drvo. Tek kad njega obavim idem dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum