ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:25

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Čovjek je besmrtno biće. Znam šta će se dešavat i stalno pričam o emanicipaciji

Bijelu kugu ne možete izbjeć kao šta nećete izbjeć navalu kozojeba i sukob s njima na tlu Europe no jednu lekciju čete naučit za buduće generacije a ta lekcija je ova :

Emanicipacija je zlo.
Jebeš emancipaciju,tek jedna od komponenti u čušpaizu,a daješ preveliki značaj jednom sastojku umjesto glavnom jelu.Osim toga,šta,zar ti misliš da i drugi nemaju svoje metode divinacije.
Ja sam general. Imam sjekiru. Ne zanima me šuma. Samo prvo drvo. A tek onda ostalo.

To ti je odgovor na moju koncentriranost nećim šta je manja stvar u globalu kad se sve sagleda.

Ja sjećem prvo drvo. Tek kad njega obavim idem dalje.

RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:29

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ha ha ha nevidim šumu od drveta.

Jel ti palo na pamet me šuma ne zanima nego samo drvo ?

Kako ćeš posjeći šumu ako neposijećeš prvo drvo koje ti je na putu ?

Šuma me ne zanima , prvo drvo pa onda sve ostalo.

Možda i ne trebaš,ako hoćeš riješiti šumu i na mjestu nje izgraditi nešto a ne treba ti drvo kao sirovina,onda je jednostavnije izazvat požar.
Da ...samo kad posjećem prvo drvo onda ste vi ti koji bolje vide šumu.


A vi ste ovo :

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Čovjek

PS : Šumu pališ kad želiš pobiti sve ne i kad želiš pokazati ljudima šumu ( da je vide bolje ).

Napravit ću od vas : Pazi oštar pas
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:30

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Čovjek je besmrtno biće. Znam šta će se dešavat i stalno pričam o emanicipaciji

Bijelu kugu ne možete izbjeć kao šta nećete izbjeć navalu kozojeba i sukob s njima na tlu Europe no jednu lekciju čete naučit za buduće generacije a ta lekcija je ova :

Emanicipacija je zlo.
Jebeš emancipaciju,tek jedna od komponenti u čušpaizu,a daješ preveliki značaj jednom sastojku umjesto glavnom jelu.Osim toga,šta,zar ti misliš da i drugi nemaju svoje metode divinacije.
Ja sam general. Imam sjekiru. Ne zanima me šuma. Samo prvo drvo. A tek onda ostalo.

To ti je odgovor na moju koncentriranost nećim šta je manja stvar u globalu kad se sve sagleda.

Ja sjećem prvo drvo. Tek kad njega obavim idem dalje.
Ne znam kako onda,jeli ti trebam salutirat scratch ne znam koji je protok pri obraćanju generalu tog ranga. afro  jer jebi ga,ja sam daleko ispod tvog čina,tek obični agent. :ashamed
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:32

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ha ha ha nevidim šumu od drveta.

Jel ti palo na pamet me šuma ne zanima nego samo drvo ?

Kako ćeš posjeći šumu ako neposijećeš prvo drvo koje ti je na putu ?

Šuma me ne zanima , prvo drvo pa onda sve ostalo.

Možda i ne trebaš,ako hoćeš riješiti šumu i na mjestu nje izgraditi nešto a ne treba ti drvo kao sirovina,onda je jednostavnije izazvat požar.
Da ...samo kad posjećem prvo drvo onda ste vi ti koji bolje vide šumu.


A vi ste ovo :

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Čovjek

PS : Šumu pališ kad želiš pobiti sve ne i kad želiš pokazati ljudima šumu ( da je vide bolje ).

Napravit ću od vas : Pazi oštar pas
A od kud ti znaš koji su moji motivi za paljenje šume. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by Guest 12/4/2019, 18:33

mortal wrote:
סמאל wrote:
antikristi da
tko su antikristi zna se 
čeka se probijanje čahure ograničenog vidokruga kršćana da se udruže i nadiđu one koji nam štete dugi niz godina
eeee,Mortalka moja,tu niti najzesca dioptrija nece pomoci,a nit laserska korekcija.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:33

Salutiraj mojim operacijama

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Worldwarzbanner1200x627
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 18:35

pismejker wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:
antikristi da
tko su antikristi zna se 
čeka se probijanje čahure ograničenog vidokruga kršćana da se udruže i nadiđu one koji nam štete dugi niz godina
eeee,Mortalka moja,tu niti najzesca dioptrija nece pomoci,a nit laserska korekcija.. lol! lol! lol!
Kršćani imaju kokošji vi. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by Guest 12/4/2019, 18:37

סמאל wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:
antikristi da
tko su antikristi zna se 
čeka se probijanje čahure ograničenog vidokruga kršćana da se udruže i nadiđu one koji nam štete dugi niz godina
eeee,Mortalka moja,tu niti najzesca dioptrija nece pomoci,a nit laserska korekcija.. lol! lol! lol!
Kršćani imaju kokošji vi. lol!
...i golublje pamćenje.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 18:38

Negativni entiteti

Tajna vlada , masoni i ostali

Lomljenje populacije domaće ( obitelj i nacija )....to je emanicipacija

Islamistički napadi = pobuna protiv trpačine = rat

Ljudska okrutnost

Pazi oštar pas
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 19:00

Tko su masoni i tajna vlada ?

Određena grupa ljudi i ljudskih hibrida na vodećim položajima koji rade za negativne vanzemaljce jer su im ovi obećali moć na Zemlji.

Tko ste vi ?

Velika šutljiva masa koja sve to podržava.

Šta ću vam ja napravit ?

Rat. Rat ću da vam napravim. Bit ćete toliko okrutni dat ćete klat sve živo uključujući i elite koje nad vama sada vladaju.

Ljudska okrutnost.

Ako nešto na ovoj planeti funkcionira bez greške i napravit će posao onda je to to.

Ljudska okrutnost.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 19:03

RayMabus wrote:Tko su masoni i tajna vlada ?

Određena grupa ljudi i ljudskih hibrida na vodećim položajima koji rade za negativne vanzemaljce jer su im ovi obećali moć na Zemlji.

Tko ste vi ?

Velika šutljiva masa koja sve to podržava.

Šta ću vam ja napravit ?

Rat. Rat ću da vam napravim. Bit ćete toliko okrutni dat ćete klat sve živo uključujući i elite koje nad vama sada vladaju.

Ljudska okrutnost.

Ako nešto na ovoj planeti funkcionira bez greške i napravit će posao onda je to to.

Ljudska okrutnost.

Ako vam se učinilo da ovdje ima nešto demonsko , ....nije vam se učinilo. Istina je.

I sad se jebite.

Srednje ime mi je Pakao.

A anđeosko Nova duša.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 19:39

Bojim se cjenjini Longi,kako ćeš u starosti bit jako nezadovoljan i ogorčen,najviše zbog toga što ćeš ostarit u društvu koje prezireš,jer emancipacija,gay parade,multikultura,sve je to što ćeš gledat s prozora još za tvog životnog vijeka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 19:41

סמאל wrote:Bojim se cjenjini Longi,kako ćeš u starosti bit jako nezadovoljan i ogorčen,najviše zbog toga što ćeš ostarit u društvu koje prezireš,jer emancipacija,gay parade,multikultura,sve je to što ćeš gledat s prozora još za tvog životnog vijeka.
A koga briga ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 19:50

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Bojim se cjenjini Longi,kako ćeš u starosti bit jako nezadovoljan i ogorčen,najviše zbog toga što ćeš ostarit u društvu koje prezireš,jer emancipacija,gay parade,multikultura,sve je to što ćeš gledat s prozora još za tvog životnog vijeka.
A koga briga ?
Pa vjerojatno tvoje sugrađane a i tebe samog,jer jedan kvart će naličit na amsterdamsku crvenu ulicu a drugi na Islamabad.Nestat će društvo kakvo si poznavao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 19:52

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Bojim se cjenjini Longi,kako ćeš u starosti bit jako nezadovoljan i ogorčen,najviše zbog toga što ćeš ostarit u društvu koje prezireš,jer emancipacija,gay parade,multikultura,sve je to što ćeš gledat s prozora još za tvog životnog vijeka.
A koga briga ?
Pa vjerojatno tvoje sugrađane a i tebe samog,jer jedan kvart će naličit na amsterdamsku crvenu ulicu a drugi na Islamabad.Nestat će društvo kakvo si poznavao.
Pa šta ću ja tu ?

Iman svoj privatni posjed i boli me kurac za cili svit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by Ringo10 12/4/2019, 19:54

PA normalno da muslimani nisu najveći krivci. Jebi ga, Zapad je od muslimanskog svijeta napravio pakao i sad se kao čude ovom migracijskom stampedu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 20:12

Samce poput mene boli kurac za Evropu i šta će i kako će , nit obveza nit djece

https://www.klix.ba/lifestyle/vezeiseks/koje-su-prednosti-samackog-zivota-i-zasto-na-njega-treba-gledati-pozitivno/190412071

Ako padne emanicipacija padne a ako ne nikom ništa.

Ja se kao muški uopće neman namjeru prilagođavat matrijaharnoj imperiji tj niks žena i djeca.

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 20:22

O budućnosti ove planete nek se misle oni koji imaju djecu a ne ja.

Ljudi žele djecu jer se posvijesno žele inkarnirat ponovo ovdje. Ja kad san vidija emanicipaciju odma san zatvorija špinu i niks ženske.

Neću ja pravit dite koje će odrastat u matrijahalnoj imperiji a to čitaj : Neću se ja inkarnirat tamo di postoji mateijahalna imperija.

Rođen san 1979 i u vrimen kad san se ja ode inkarnira nije toga bilo bar ne izraženo ko danas.

Nema šanse da ti ja ode pravin dicu. Nisan lud
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 20:36

Samo vi pravite dicu. To van je podsvjesna želja da se ponovo ode inkarnirate.

Oda ja na Tahiti a vi se jebite.

Ima još planeta. Iduća inkarnacija negdi drugdi di nema emanicipacije. Onda tek ona iduća možda opet ode ako ne bude emanicipacije a to ti je onda tamo neka 2150 godina ili tako nešto ( vremeski period ove pa onda iduća pa ta iza nje to ti je 2110 godina pa nadalje uglavnom oko 2150 ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by IL Risorto 12/4/2019, 20:44

RayMabus wrote:

Rođen san 1979
jebo te bog Longi,pa tebi je već 4 banke farao
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by RayMabus 12/4/2019, 20:49

סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Rođen san 1979
jebo te bog Longi,pa tebi je već 4 banke farao
Sad će za koji dan 40.

Fino penzija , malo nešto raduckat , posla ima sad kad su svi utekli , stanovi se iznajmlju , iman još zemlje , dodatni izvori prihoda i pratit situaciju oće li se maknit emanicipacija ili ne.

Ako ne ništa.

Onda ovo
Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Croatia-population-pyramid-2016

Ja iman plan A , B , C , D....itd

Nema ti u mene nikakvog problema s tim , samo reci kako oćeš da se postavin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani - Page 2 Empty Re: Kršćanska Europa umire.Ne,za to nisu krivi muslimani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum