ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 21:54

night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:



????.... veleposjednica a kasnije i sirota je plod tvoje mašte i koliko me sjećanje služi odmah sam isto prekinula jer je bilo jasno kamo ta komedija zabune vodi. ovo s ruganjem neću ni komentirati jer blesav nisi.... i metildu si smotao.... to je za mene nered, stvaranje zbrke, loša vibra....
krivo sun se izrozi. 
preciznije bi bilo vako:
"noćno nebo i jo pokušavamo dokučiti stanja koja bi kicinju činila siromahinjon a koja bogatom."

moja teza je da "izostanak fundamentalnih stvori čini čovika siromahon" tribo dodatno definirati, i da  naše shvaćanje fundamenata sigurno uključuje tekuću vodu iz zida u kući, a ča zapravo prestovljo strahovito bogatstvo i luksuz. 

ako ti je jasno di to vodi, zoč bi to omoh prekinula?
jo mislin da ne znoš ti di to vodi, ko ča ni znala ni metilda. vami ljudima je sve u ljudima, a meni su ljudi samo template za ideje. kichinja uopće ni predmet razgovora, nego podloga, i ona uopće ne će nika ni znati za ovo ča o njoj govorimo- osin ako je na to ne skreneš pozornost ča bi je moglo joko rastužiti- ali kako bi unda to bila moja krivica? pa nis je jo zvo, jo perin ruke od toga:)

ali ostavimo se socijalizma, 
nered i zbrka su loša vibra? je bi se to drukčije moglo reći mentalna higijena? i to ne mislin psihijatrijski, nego čisto politički;

 je li ustezanje od mentalnog nereda zapravo temelj denkverbota?



ma da? mislio ovo ili ono, krivo izrazio, u međuvremenu mogao milijun puta ispraviti ali eto ... nisi jer ako nije crno onda je bijelo a ako nije ni bijelo onda će biti sivo u milijun nijansi.... iliti sasvim pojednostavljeno.... lupetam pa se sad pokušavam opravdati.


prvo, ako sam se sasvim jasno šalila, bez zlih namjera! a ti imaš niski prag tolerancije na humor, ali bez pol frke, samouvjreno izokrećeš stvari, onda ti i jesi loša vibra na mjestu koje u osnovi služi za zabavu,nešto neobavezno.... forum....jel?
drugo, kicinja, u ovom slučaju, ne postoji već je igra riječi koju nisi dokučio, čak ni registrirao mativkin upis, pa prema tome i sasvim promašio nastavak.
treće, mi ljudi!? a ti si? ui? što? uranovac, marsovac?
četvrto, mentalna higijena? adje, daj lijepo odi pajkiti, kasno je.... izvan ovog virtualnog postoji jako stvaran svijet gdje se ta mentalna higijena naziva sasvim drugačije.
ali, pa to i ni toliko drukčije, samo je parafrazirano, jonstojin iza obje formulacije:)
i, ne ispravlja se to, bar ne dokle ne dojde neko ki krivo svati.

jo znun da si se šalila, i moj niski prag tolerancije na humor mi dopušćo da mi je skoro sve smišno, ipak, ono ča ne poznivun mi smišno ne more biti. upravo zoto sun pito (izokrenu?) je li bogata, ili je siromah.
no to je sve zapravo sporedno. ovo sa lošon vibrom je puno interesantnije;

koja je svrha neizokrićanja na mestu koje u osnovi služi za zabavu, sterilnost?


stvarno sun propušti ot mativkin upis, promako mi je jer je nojčešće ne čitun jer je socijalist.

možda je istina da vi ljudi i jo imomo sličnu biološku osnovu, možda i psihološku, ali jo nis uvjeren da smo ista vrsta.
kako se u stvarnom svitu zove mentalna higijena?




....... aaaaaaah.... idemo dalje.
moro postojati u tvojin zanatu neko uporište, znoš kako se govori da su oni s krvnon grupon ab da su nojmutiraniji, nojmoderniji i evoluiraniji ljudi?
tako mi je možda strijelac u tretoj kući?

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/1/2018, 21:55


mozda nije cula nase argumente..

unisti knjige, zar nemas neki panj ili elemente barbaru :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 22:05

kic wrote:
mozda nije cula nase argumente..

unisti knjige, zar nemas neki panj ili elemente barbaru :^^
jebiga, moja je teza da je uvika bolje ljudsko uređenje koje više drži do urođenih sklonosti.
znoči, moli si i brzi? vodi balun. visoki si i brzi? stani u kantun.  visoki si i spori? stani na post. itd

mislin, žene s mišićima? wtf 


imun jenu kraj sebe, od 460 -160 prne,  pitoj me nešto iz tog razdoblja, i ako nojdin bar 1 referencu, ne ću ih uništiti.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 17/1/2018, 22:08

Ithildin wrote:Night-sky, doista se moram sloziti s Abenom. :-) On ne spada medju ljude. Ta je osobica prava sirovina. Za fiskale i politicare. :-) Samo sto mu nedostaje suptilnosti pa si umislja..da njegova "argumentacija" prolazi kod sugovornika. Zamutit ce, izokrenuti, dodati, usitniti sve sto mu "dodje pod ruku". :-)



 
hm, da.... mora da ima dobro uzemljenje ....:D.... jer zamisli, za boga miloga, kako je tek njemu samome sa sobom!.... um na vrtuljku s kojeg nikada ne silazi.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 17/1/2018, 22:16

Ithildin wrote:Nego, radujem se novom kristalicu. Za koji dan stize mi mahovinasti ahat. Nevjerojatnog je izgleda. Nalikuje mahovini zarobljenoj u staklu. :-) Vele da je odlican za vrtlare i sve one koji rade u prirodi.



imam divna iskustva s kristalićima :).... kao mala živa bića s kojima je lako komunicirati ali  i o njima brinuti, redovito ih čistiti, prazniti, puniti etc.. no, i oni imaju vijek trajanja.... osjtit ćeš kada im dođe vrijeme...  tada ih vrati u zemlju gdje i pripadaju. :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 22:16

evo nešto zo te, 
horoskop se ukorijeni tek nakon propadanja starog svita:)

Denkverbot - Page 30 4863a310

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/1/2018, 22:24

aben wrote:
kic wrote:
mozda nije cula nase argumente..

unisti knjige, zar nemas neki panj ili elemente barbaru :^^
jebiga, moja je teza da je uvika bolje ljudsko uređenje koje više drži do urođenih sklonosti.
znoči, moli si i brzi? vodi balun. visoki si i brzi? stani u kantun.  visoki si i spori? stani na post. itd

mislin, žene s mišićima? wtf 


imun jenu kraj sebe, od 460 -160 prne,  pitoj me nešto iz tog razdoblja, i ako nojdin bar 1 referencu, ne ću ih uništiti.

slažem se za sklonosti u reketu, ali mislim da te žene nisu imale mišiće ta nije bila ni ishrana takova, imale su sportske noge, zato su i bile najljepše, inaf reklo bi se za taj opis..

znači sudbina knjiga je u mojim rukama :}

o čemu su ono knjige? koja je bila namjena Akropole izvorno :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/1/2018, 22:25

aben wrote:evo nešto zo te, 
horoskop se ukorijeni tek nakon propadanja starog svita:)

Denkverbot - Page 30 4863a310

Nietzsche was right! ha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 22:27

Denkverbot - Page 30 4febca10
Denkverbot - Page 30 23058410

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 22:28

mater in jeben fašističku

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/1/2018, 22:31


a ono, kad su nastali mitovi o kentaurima, šta nisu oni gledali noćni nebo i tumačili sudbinu prema tome..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 17/1/2018, 22:31

aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
krivo sun se izrozi. 
preciznije bi bilo vako:
"noćno nebo i jo pokušavamo dokučiti stanja koja bi kicinju činila siromahinjon a koja bogatom."

moja teza je da "izostanak fundamentalnih stvori čini čovika siromahon" tribo dodatno definirati, i da  naše shvaćanje fundamenata sigurno uključuje tekuću vodu iz zida u kući, a ča zapravo prestovljo strahovito bogatstvo i luksuz. 

ako ti je jasno di to vodi, zoč bi to omoh prekinula?
jo mislin da ne znoš ti di to vodi, ko ča ni znala ni metilda. vami ljudima je sve u ljudima, a meni su ljudi samo template za ideje. kichinja uopće ni predmet razgovora, nego podloga, i ona uopće ne će nika ni znati za ovo ča o njoj govorimo- osin ako je na to ne skreneš pozornost ča bi je moglo joko rastužiti- ali kako bi unda to bila moja krivica? pa nis je jo zvo, jo perin ruke od toga:)

ali ostavimo se socijalizma, 
nered i zbrka su loša vibra? je bi se to drukčije moglo reći mentalna higijena? i to ne mislin psihijatrijski, nego čisto politički;

 je li ustezanje od mentalnog nereda zapravo temelj denkverbota?



ma da? mislio ovo ili ono, krivo izrazio, u međuvremenu mogao milijun puta ispraviti ali eto ... nisi jer ako nije crno onda je bijelo a ako nije ni bijelo onda će biti sivo u milijun nijansi.... iliti sasvim pojednostavljeno.... lupetam pa se sad pokušavam opravdati.


prvo, ako sam se sasvim jasno šalila, bez zlih namjera! a ti imaš niski prag tolerancije na humor, ali bez pol frke, samouvjreno izokrećeš stvari, onda ti i jesi loša vibra na mjestu koje u osnovi služi za zabavu,nešto neobavezno.... forum....jel?
drugo, kicinja, u ovom slučaju, ne postoji već je igra riječi koju nisi dokučio, čak ni registrirao mativkin upis, pa prema tome i sasvim promašio nastavak.
treće, mi ljudi!? a ti si? ui? što? uranovac, marsovac?
četvrto, mentalna higijena? adje, daj lijepo odi pajkiti, kasno je.... izvan ovog virtualnog postoji jako stvaran svijet gdje se ta mentalna higijena naziva sasvim drugačije.
ali, pa to i ni toliko drukčije, samo je parafrazirano, jonstojin iza obje formulacije:)
i, ne ispravlja se to, bar ne dokle ne dojde neko ki krivo svati.

jo znun da si se šalila, i moj niski prag tolerancije na humor mi dopušćo da mi je skoro sve smišno, ipak, ono ča ne poznivun mi smišno ne more biti. upravo zoto sun pito (izokrenu?) je li bogata, ili je siromah.
no to je sve zapravo sporedno. ovo sa lošon vibrom je puno interesantnije;

koja je svrha neizokrićanja na mestu koje u osnovi služi za zabavu, sterilnost?


stvarno sun propušti ot mativkin upis, promako mi je jer je nojčešće ne čitun jer je socijalist.

možda je istina da vi ljudi i jo imomo sličnu biološku osnovu, možda i psihološku, ali jo nis uvjeren da smo ista vrsta.
kako se u stvarnom svitu zove mentalna higijena?




....... aaaaaaah.... idemo dalje.
moro postojati u tvojin zanatu neko uporište, znoš kako se govori da su oni s krvnon grupon ab da su nojmutiraniji, nojmoderniji i evoluiraniji ljudi?
tako mi je možda strijelac u tretoj kući?



abende :), umorila sam se od tebe. bez uvrede. meni je forum relaksacija, posebno astrologija, i mudrovati nakon cjelodnevnog mudrovanja, hahah.... ne hvala.

rado bih vidjela tvoju natalnu kartu, ako si voljan iznijeti podatke. :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/1/2018, 22:35


https://www.scribd.com/doc/51963373/Robert-Graves-Grcki-mitovi

ovu sam knjigu imao i poklonio, nekome :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 22:37

to je povijest svijeta, načičkana kronologija. počinje s periklom (pa nemo o akropoli), a do prethodnog toma ne mogu jer molo spi.
evo zato zanimljive fotke, spomenik nekom generalu faliju, falički monumenti

Denkverbot - Page 30 86868210


Last edited by aben on 17/1/2018, 22:43; edited 1 time in total

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 22:39

kic wrote:
a ono, kad su nastali mitovi o kentaurima, šta nisu oni gledali noćni nebo i tumačili sudbinu prema tome..
e, a ne morin sa do knjig..možda da guglam?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/1/2018, 22:40


falus je oznaka moći, samo to današnje žene ne kuže pa brišu sve to..

Denkverbot - Page 30 Swedishlion
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 22:42

night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:



ma da? mislio ovo ili ono, krivo izrazio, u međuvremenu mogao milijun puta ispraviti ali eto ... nisi jer ako nije crno onda je bijelo a ako nije ni bijelo onda će biti sivo u milijun nijansi.... iliti sasvim pojednostavljeno.... lupetam pa se sad pokušavam opravdati.


prvo, ako sam se sasvim jasno šalila, bez zlih namjera! a ti imaš niski prag tolerancije na humor, ali bez pol frke, samouvjreno izokrećeš stvari, onda ti i jesi loša vibra na mjestu koje u osnovi služi za zabavu,nešto neobavezno.... forum....jel?
drugo, kicinja, u ovom slučaju, ne postoji već je igra riječi koju nisi dokučio, čak ni registrirao mativkin upis, pa prema tome i sasvim promašio nastavak.
treće, mi ljudi!? a ti si? ui? što? uranovac, marsovac?
četvrto, mentalna higijena? adje, daj lijepo odi pajkiti, kasno je.... izvan ovog virtualnog postoji jako stvaran svijet gdje se ta mentalna higijena naziva sasvim drugačije.
ali, pa to i ni toliko drukčije, samo je parafrazirano, jonstojin iza obje formulacije:)
i, ne ispravlja se to, bar ne dokle ne dojde neko ki krivo svati.

jo znun da si se šalila, i moj niski prag tolerancije na humor mi dopušćo da mi je skoro sve smišno, ipak, ono ča ne poznivun mi smišno ne more biti. upravo zoto sun pito (izokrenu?) je li bogata, ili je siromah.
no to je sve zapravo sporedno. ovo sa lošon vibrom je puno interesantnije;

koja je svrha neizokrićanja na mestu koje u osnovi služi za zabavu, sterilnost?


stvarno sun propušti ot mativkin upis, promako mi je jer je nojčešće ne čitun jer je socijalist.

možda je istina da vi ljudi i jo imomo sličnu biološku osnovu, možda i psihološku, ali jo nis uvjeren da smo ista vrsta.
kako se u stvarnom svitu zove mentalna higijena?




....... aaaaaaah.... idemo dalje.
moro postojati u tvojin zanatu neko uporište, znoš kako se govori da su oni s krvnon grupon ab da su nojmutiraniji, nojmoderniji i evoluiraniji ljudi?
tako mi je možda strijelac u tretoj kući?



abende :), umorila sam se od tebe. bez uvrede. meni je forum relaksacija, posebno astrologija, i mudrovati nakon cjelodnevnog mudrovanja, hahah.... ne hvala.

rado bih vidjela tvoju natalnu kartu, ako si voljan iznijeti podatke. :)
koji su to podaci?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/1/2018, 22:45


dužina falusa, broj dlaka ispod nosa, boja očiju prije prve kave, postotak šuta za 3pn.. :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 22:48

kic wrote:
dužina falusa, broj dlaka ispod nosa, boja očiju prije prve kave, postotak šuta za 3pn.. :^^

koje god podatke dun, vićeš, ispasti će na kraju da sun naporan:)


nego, lipo je listati knjige. ne zun ča će ovi mlodi, kako će nadoknaditi to prazninu u svojin životima.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/1/2018, 22:54


skoro kao utjeha u vrijeme fluidnih i fejk informacija, a mladi, kao mladi Dante u Monte Kristu bez obrazbe, nađu mentora, samo što su većina uzora/mentora bauštelci koji brzo zarađuju i još brže troše..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/1/2018, 23:03

kic wrote:
skoro kao utjeha u vrijeme fluidnih i fejk informacija, a mladi, kao mladi Dante u Monte Kristu bez obrazbe, nađu mentora, samo što su većina uzora/mentora bauštelci koji brzo zarađuju i još brže troše..
slutin nadolazeću apatiju, di nan je mativka, cornerstone i causa prima 14 denkverbota, da nas vroti u stvarnost

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum