ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam je zarazan

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Leviathan2 4/1/2018, 13:57

RayMabus wrote:Konstantin nije religijska nego politička ličnost, Isus je religijska ličnost isto ko i Muhamed no Muhamed je Konstantin i Isus u jednoj osobi zato ja puštam svakog muslimana koji mi na pitanje smatra li širenje religije klanjem odgovori da se ne slaže sa tim kod Muhameda

UPRAVO SE ODREKAO ISLAMA





ODRIČEŠ LI SE SOTONE?
sotona je krscanka budalescina
jbte i ti pao pod propagandu

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Leviathan2 4/1/2018, 13:57

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Konstantin nije religijska nego politička ličnost, Isus je religijska ličnost isto ko i Muhamed no Muhamed je Konstantin i Isus u jednoj osobi zato ja puštam svakog muslimana koji mi na pitanje smatra li širenje religije klanjem odgovori da se ne slaže sa tim kod Muhameda

UPRAVO SE ODREKAO ISLAMA





ODRIČEŠ LI SE SOTONE?
Odričeš li se ti Ashtar komande ?
lol! lol! lol! lol!

_________________
Islam je zarazan - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 4/1/2018, 14:14

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Konstantin nije religijska nego politička ličnost, Isus je religijska ličnost isto ko i Muhamed no Muhamed je Konstantin i Isus u jednoj osobi zato ja puštam svakog muslimana koji mi na pitanje smatra li širenje religije klanjem odgovori da se ne slaže sa tim kod Muhameda

UPRAVO SE ODREKAO ISLAMA





ODRIČEŠ LI SE SOTONE?
Odričeš li se ti Ashtar komande ?
Pa eto odrićem samo to nije religija, to isto ko da crnca pitaš Odričeš li se crne boje kože? On kaže odrićem i i dalje je crn

Tako da odrićem se ako ti to šta znači
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Ringo10 4/1/2018, 14:16

Islam je mnogo vise od religije. To je ideologija.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by jastreb 4/1/2018, 14:19

Ringo10 wrote:Islam je mnogo vise od religije. To je ideologija.
Svaka je religija (i)ideologija,ako joj se dozvoli da to bude.

Živio si prije rata u Bosni i znaš da je islam ondje bio tek nešto više od relikta jednog prošlog vremena,po ničemu opasan za ostale vjere.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 4/1/2018, 14:20

Asthar komanda nije religija, nije uvjerenje, nije čak ni pisani tekst u nekom kamenu ili knjizi na materijalnoj ravni

Mnogi su tražili biblioteku u svemiru da je unište

NEMERE

Biblioteka je na višim nivoima daleko od materijalne ravni a tamo moš jedino ako si pozitivan

To nije religija nit pisani tekst nego grupa jako pozitivnih bića


ONI SU BIBLIOTEKA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 4/1/2018, 14:42

I to je Asthar komanda

Onda takvi napiše tekst gdje je između ostalog i odgovor na pitanje o inkarnaciji demona pa piše da su dva načina, jedan je direktno a drugi da ga osoba prizove k sebi pa on preuzme tzv tijelo osjećaja i misli te inkarnirane osobe

Onda dođe neka zla horda kojoj se ne sviđa znanje i to uništi

Onda se ja za sto godina opet inkarniran, mama i tata me odvedi na pješčanu plažu i ja kao malo djete u pijesku to opet napišem

. HAJ I AM ASTHAR KOMAND
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Ringo10 4/1/2018, 14:45

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:Islam je mnogo vise od religije. To je ideologija.
Svaka je religija (i)ideologija,ako joj se dozvoli da to bude.

Živio si prije rata u Bosni i znaš da je islam ondje bio tek nešto više od relikta jednog prošlog vremena,po ničemu opasan za ostale vjere.
Znam i mentalitet nasih muslimana i nadam se da ekstremizam nece uhvatiti korijena. Ne bi trebalo.

Ali onaj srpski udar iz 1992 ih je potpuno izbacio iz racionalnosti i to sad zlorabe islamisticke ideologije.

Zato su oni danas totalno dezorjentirani i kao takvi pogodni za svaku manipulaciju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by vuksadinare 4/1/2018, 14:50

...vrludali su oni dobrano i pocetkom devedesetih...i to dobar dio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Ringo10 4/1/2018, 14:52

vuksadinare wrote:...vrludali su oni dobrano i pocetkom devedesetih...i to dobar dio
Vrludali su otkako su Osmanlije otisle sa nasih prostora. Ali nakon 2. sv rata su bili prilicno sekularni. I voljeli su Jugu i onaj sistem.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by vuksadinare 4/1/2018, 14:54

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...vrludali su oni dobrano i pocetkom devedesetih...i to dobar dio
Vrludali su otkako su Osmanlije otisle sa nasih prostora. Ali nakon 2. sv rata su bili prilicno sekularni. I voljeli su Jugu i onaj sistem.
...zato ih je bilo dosta rezervista jna 1991 narocito u napadima na zapadnu slavoniju i pakrac..ima i dokumentarni film o tome 'komsije'...sto je tragicnije neki su slicnu sudbinu dozivjeli 1992...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Ringo10 4/1/2018, 14:57

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...vrludali su oni dobrano i pocetkom devedesetih...i to dobar dio
Vrludali su otkako su Osmanlije otisle sa nasih prostora. Ali nakon 2. sv rata su bili prilicno sekularni. I voljeli su Jugu i onaj sistem.
...zato ih je bilo dosta rezervista jna 1991 narocito u napadima na zapadnu slavoniju i pakrac..ima i dokumentarni film o tome 'komsije'...sto je tragicnije neki su slicnu sudbinu dozivjeli 1992...
Manjak politicke svijesti i to nema veze sa Jugom nego sa njihovim mentalnim sklopom. Tesko su se mirili sa nestankom Juge i zato su bili prilicno izgubljeni.

Ne svi dakako, bila je ekipa koja je bila svjesna sta se zbiva i pripremala nacionalnu startegiju za muslimane, tj Bosnjake.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by vuksadinare 4/1/2018, 15:01

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...vrludali su oni dobrano i pocetkom devedesetih...i to dobar dio
Vrludali su otkako su Osmanlije otisle sa nasih prostora. Ali nakon 2. sv rata su bili prilicno sekularni. I voljeli su Jugu i onaj sistem.
...zato ih je bilo dosta rezervista jna 1991 narocito u napadima na zapadnu slavoniju i pakrac..ima i dokumentarni film o tome 'komsije'...sto je tragicnije neki su slicnu sudbinu dozivjeli 1992...
Manjak politicke svijesti i to nema veze sa Jugom nego sa njihovim mentalnim sklopom. Tesko su se mirili sa nestankom Juge i zato su bili prilicno izgubljeni.

Ne svi dakako, bila je ekipa koja je bila svjesna sta se zbiva i pripremala nacionalnu startegiju za muslimane, tj Bosnjake.
sto im ja mogu...da su bili pametniji recimo 1991 i zajedno sa nama irganizuraki obranu...politiku..a ne par dana prije rata 1992..mozda ne bi bilo sukoba izmedju hrvata i muslimana..trebali su odmah jasiti uz nas i janeze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 4/1/2018, 15:04

Bmk za Bošnje, ja sam Asthar komanda i što reče Šešelj u Haggu Možete samo da me ubijete a onda će se i moj grob boriti protiv vas

Ja ću samo nadodat da ću se ja opet i inkarnirat dok ne postignem cilj a ima nas poprilično i dosadni smo ko hijene kad nekog uhvatimo na zub


ISLAM JE SOTONIZAM
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 4/1/2018, 15:15

RayMabus wrote:Bmk za Bošnje, ja sam Asthar komanda i što reče Šešelj u Haggu Možete samo da me ubijete a onda će se i moj grob boriti protiv vas

Ja ću samo nadodat da ću se ja opet i inkarnirat dok ne postignem cilj a ima nas poprilično i dosadni smo ko hijene kad nekog uhvatimo na zub


ISLAM JE SOTONIZAM
S određene točke gledišta,i samo kršćanstvo je sotonizam.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by prckov 4/1/2018, 15:17

Ringo10 wrote:Islam je mnogo vise od religije. To je ideologija.
politika+religija=islam
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 4/1/2018, 15:18

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Bmk za Bošnje, ja sam Asthar komanda i što reče Šešelj u Haggu Možete samo da me ubijete a onda će se i moj grob boriti protiv vas

Ja ću samo nadodat da ću se ja opet i inkarnirat dok ne postignem cilj a ima nas poprilično i dosadni smo ko hijene kad nekog uhvatimo na zub


ISLAM JE SOTONIZAM
S određene točke gledišta,i samo kršćanstvo je sotonizam.
Pa nikoga ni ne preobračujem na kršćanstvo pa da imam obavezu da ga pravdam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 4/1/2018, 15:21

Ja uopće nigdje nisam spomenuo da muslimani trebaju preći na kršćanstvo, to me uopće ne zanima tako da ja neznam šta da nekome odgovorim tko mi na moje islam je sotonizam počne pričat da je i kršćanstvo isto

Pa šta to mene brige, to ne umanjuje činjenicu da je islam sotonizam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 4/1/2018, 15:27

RayMabus wrote:Ja uopće nigdje nisam spomenuo da muslimani trebaju preći na kršćanstvo, to me uopće ne zanima tako da ja neznam šta da nekome odgovorim tko mi na moje islam je sotonizam počne pričat da je i kršćanstvo isto

Pa šta to mene brige, to ne umanjuje činjenicu da je islam sotonizam
Po čemu je islam sotonizam ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by prckov 4/1/2018, 15:30

סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:i na kraju jastrebe, religije su alat za pokoravanje covjecanstva
s ovim je sve rečeno :tu
nije
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Eroo 4/1/2018, 15:34

Koliko je meni poznato jedino Katolička Crkva ima izrađen postupak za obranu od Sotone.
Neki drugi to pokušavaju imitirati, ali neuspješno, jer se sotonski napadi mogu obraniti
isključivo "u imenu Isusa Krista".
Eroo
Eroo

Posts : 74995
2016-07-22


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 3 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum