ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam je zarazan

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Islam je zarazan Empty Islam je zarazan

Post by marcellus 3/1/2018, 12:57

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/dramaticni-obrat-u-slucaju-kanadanina-kojeg-su-zatocili-talibani-u-nekoliko-mjeseci-nakon-povratka-optuzen-za-napade-i-seksualno-zlostavljanje/6897882/

_________________
Islam je zarazan 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by jastreb 3/1/2018, 13:16

Ma talibani su bedaki. Da su ga zatočili ISIL-ovci ne bi bio u mogućstvu izvesti seksualni delikt. Niti bilo kakav drugi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by govinda 3/1/2018, 20:04

Lijepo, marc,  seksualno zlostavljanje i Islam dovodis u uzrocnoposljedicnu vezu...pa etom naserem ti se u usta za ovu Novu godinu, gnjido...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Guest 3/1/2018, 20:14

cinjenica jest da teror u Europi i silovanja,najvecim dijelom rade likovi islamske vjeroispovjesti,eto napokon se i Svabi usudili napisati u nounama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 3/1/2018, 20:16

Nisam znao da su i psihičke bolesti zarazne. scratch
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 3/1/2018, 20:18

Ne da mi se niti otvarat link jer kao netko tko ima psihologiju u malom prstu zna da su to gluposti

Doduše mogli ste proučit Pavlovljev efekt i stoklomski sindrom pa bi možda veza i postojala no očito ne islamska
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 3/1/2018, 20:40

Ako se vama ne sviđa islam onda se ta ideologija mržnje ili antiislamskog pokreta neradi izmišljajući vijesti

Ima jedno duhovno pravilo Ne učini drugome bla bla bla Učini drugome bla bla bla

Dođeš do muslimana i pitaš ga jel on slijedbenik Muhameda a onda ga pitaš jel ispravno šta je Muhamed mačem usvojio Meku i Medinu

Pošto je musliman i slijedbenik Muhameda mora odgovorit sa da

Onda ga prikolješ

Eto samo sam ti učinio ono što ti želiš drugome

. Idemo dalje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 3/1/2018, 20:55

No nemojte trčati sa noževima za njima a razlog vam je šta isto ko šta ste vi kršćani pa ne znate ništa od Biblije osim par rečenica a u crkvu odete jednom u tri godine tako vam je i kod 80% njih, uostalom duše se negdje inkarniraju neko vam nek tamo nije baš da se mnogima vrti život oko Kurana a i ako da ne znači da im se vrti oko napada na Meku i Medinu

Ono gore je filozofsko pitanje koje ja njima nekima koji su zagriženi postavljam prije nego ih usmrtim tako da imaju o čemu mislit na drugom svijetu jer je duša besmrtna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Guest 3/1/2018, 21:06

Longi legenda.. :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 3/1/2018, 21:16

pismejker wrote:Longi legenda.. :20
Puno gore od toga jer osoba sama dozvoljava demonu ili Sotoni da uđe u njega, to je slobodna volja, isto ga i izbacuje, neki su to uvježbali savršeno

Prvo pitanje Jesi li ti musliman je u osnovi Jesi li ti slijedbenik Sotone a drugo pitanje ti je u osnovi Odričeš li se Sotone?

Ako odgovori da je širenje vjere klanjem ispravno

DOĐI MAMI
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Yehudi 3/1/2018, 21:28

RayMabus wrote:Ako se vama ne sviđa islam onda se ta ideologija mržnje ili antiislamskog pokreta neradi izmišljajući vijesti

Ima jedno duhovno pravilo Ne učini drugome bla bla bla Učini drugome bla bla bla

Dođeš do muslimana i pitaš ga jel on slijedbenik Muhameda a onda ga pitaš jel ispravno šta je Muhamed mačem usvojio Meku i Medinu

Pošto je musliman i slijedbenik Muhameda mora odgovorit sa da

Onda ga prikolješ

Eto samo sam ti učinio ono što ti želiš drugome

. Idemo dalje


    Islam je zarazan 1f602
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 3/1/2018, 21:35

Poanta priče je da se opametite više, nikoga ja ovdje nisam ubio jer ga želim preobratiti na drugu vjeru kao Muhamed

Okrenite se duhovnosti jer ovi šta čitaju Marcovu i drugu antiislamsku propagandu koja negdje jest točna a negdje ne zbog čega i jest toliko opasna nemaju sigurno dovoljno soli ko ja pa će 80% muslimana ostavit na miru u startu a ovih ostalih 20% testirati nego će vas

SVE POBITI
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Guest 4/1/2018, 04:40

Islam je zarazan Jodh7TA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Sora 4/1/2018, 06:48

Kapitalistički ideolog marcelko trazi neprijatelja. 
Islam. 
E moj brajko. 
GOVNASTI.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Eroo 4/1/2018, 12:00

govinda wrote:Lijepo, marc,  seksualno zlostavljanje i Islam dovodis u uzrocnoposljedicnu vezu...pa etom naserem ti se u usta za ovu Novu godinu, gnjido...
Kad su u pitanju kjafirke onda se uopće ne radi o zlostavljanju već o pravu.
To kao prvo. Kao drugo, rijetko ćeš čuti da je musliman silovao muslimanku,
jer je to po Kur'anu "haram" (grijeh). Treće, ako se to čak i dogodi šerijatski
suci obično proglase krivom žensku osobu.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 4/1/2018, 12:09

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi legenda.. :20
Puno gore od toga jer osoba sama dozvoljava demonu ili Sotoni da uđe u njega, to je slobodna volja, isto ga i izbacuje, neki su to uvježbali savršeno

Prvo pitanje Jesi li ti musliman je u osnovi Jesi li ti slijedbenik Sotone a drugo pitanje ti je u osnovi Odričeš li se Sotone?

Ako odgovori da je širenje vjere klanjem ispravno

DOĐI MAMI
Valjda pričaš u metaforama,jer ovo što govoriš nema nikakvog smisla,kako s teološkog,tako i s metafizičkog aspekta.
Osim toga,prvo masovno širenje vjere klanjem bilo je u ime Krista kralja.
Drugo,malo je kontradiktorno što spočitavaš marcelusu kako je generaliziranje muslimana opasno,te kako bi ti ostavio 80% njih na miru a 20%(šta već) a i sam si svjestan kako je islam religija gdje nema pogađanja.
Islam nije švedski stol gdje možeš probrati i uzeti ono što ti se sviđa.Islam je takav kakav jest,ili uzmi ili ostavi.
Ili si nacist ili nisi ili nisi,ako štuješ Hitlera i njegov nauk,štuješ zlo i ne možeš 80% nacista ostavit na miru a 20% (šta već)isto tako,ako štuješ Muhameda,znači štuješ sve što ide s tim.

Tvoje pitanje,pa makar bilo i figurativno,, Jesi li ti musliman je u osnovi Jesi li ti slijedbenik Sotone a drugo pitanje ti je u osnovi Odričeš li se Sotone?'' je  čak i gora generalizacija muslimana,nego ova marcelova suptilna,jer marcelus ne sotonizira samo to što oni jesu,već njihove navike i običaje,dok ti sotoniziraš samu srž i bit islama,te bi tvoje sotoniziranje bilo opravdanije za sotoniziranje 100% muslimanske zajednice,tak da mi je nekako kontradiktorno to s tim postotcima.

Ovo je moje viđenje tvoje i marcove ,,sotonizacije islama'' ne znam,ispričavam se ako griješim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Leviathan2 4/1/2018, 12:19

hm, religije izbiti toljagom iz misli
svima bez izuzeca
samo primitivan um moze prihvatit da se klanja nekom neprijatelju covjeka i u njegovo ime kolje ubija rusi pljacka i radi zlo
znaci odjebite s opravdavanjem neceg sto se ne moze opravdat
iskorjenite zlo iz sebe i nece vam trebati religije kao utjeha i opravdanje za nedjela

_________________
Islam je zarazan Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 4/1/2018, 12:24

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi legenda.. :20
Puno gore od toga jer osoba sama dozvoljava demonu ili Sotoni da uđe u njega, to je slobodna volja, isto ga i izbacuje, neki su to uvježbali savršeno

Prvo pitanje Jesi li ti musliman je u osnovi Jesi li ti slijedbenik Sotone a drugo pitanje ti je u osnovi Odričeš li se Sotone?

Ako odgovori da je širenje vjere klanjem ispravno

DOĐI MAMI
Valjda pričaš u metaforama,jer ovo što govoriš nema nikakvog smisla,kako s teološkog,tako i s metafizičkog aspekta.
Osim toga,prvo masovno širenje vjere klanjem bilo je u ime Krista kralja.
Drugo,malo je kontradiktorno što spočitavaš marcelusu kako je generaliziranje muslimana opasno,te kako bi ti ostavio 80% njih na miru a 20%(šta već) a i sam si svjestan kako je islam religija gdje nema pogađanja.
Islam nije švedski stol gdje možeš probrati i uzeti ono što ti se sviđa.Islam je takav kakav jest,ili uzmi ili ostavi.
Ili si nacist ili nisi ili nisi,ako štuješ Hitlera i njegov nauk,štuješ zlo i ne možeš 80% nacista ostavit na miru a 20% (šta već)isto tako,ako štuješ Muhameda,znači štuješ sve što ide s tim.

Tvoje pitanje,pa makar bilo i figurativno,, Jesi li ti musliman je u osnovi Jesi li ti slijedbenik Sotone a drugo pitanje ti je u osnovi Odričeš li se Sotone?'' je  čak i gora generalizacija muslimana,nego ova marcelova suptilna,jer marcelus ne sotonizira samo to što oni jesu,već njihove navike i običaje,dok ti sotoniziraš samu srž i bit islama,te bi tvoje sotoniziranje bilo opravdanije za sotoniziranje 100% muslimanske zajednice,tak da mi je nekako kontradiktorno to s tim postotcima.

Ovo je moje viđenje tvoje i marcove ,,sotonizacije islama'' ne znam,ispričavam se ako griješim.
Za početak naglasio sam da nikoga nepreobračujem na drugu religiju kao Muhamed ili Konstantin ne kršćane u rimskom carstvu.

Onih 20% bih testirao, fino ti piše, sami odgovaraju, šta odgovore to im je sudbina

Tih 20% su vjerske vođe i njihovi podupiraći

Kad zmiji okineš glavu tijelo (80%) više ne vrijedi


Last edited by RayMabus on 4/1/2018, 12:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by jastreb 4/1/2018, 12:25

Leviathan2 wrote:hm, religije izbiti toljagom iz misli
svima bez izuzeca
samo primitivan um moze prihvatit da se klanja nekom neprijatelju covjeka i u njegovo ime kolje ubija rusi pljacka i radi zlo
znaci odjebite s opravdavanjem neceg sto se ne moze opravdat
iskorjenite zlo iz sebe i nece vam trebati religije kao utjeha i opravdanje za nedjela
Zlo je u ljudskome umu i s religijom i bez religije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Eroo 4/1/2018, 12:34

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi legenda.. :20
Puno gore od toga jer osoba sama dozvoljava demonu ili Sotoni da uđe u njega, to je slobodna volja, isto ga i izbacuje, neki su to uvježbali savršeno

Prvo pitanje Jesi li ti musliman je u osnovi Jesi li ti slijedbenik Sotone a drugo pitanje ti je u osnovi Odričeš li se Sotone?

Ako odgovori da je širenje vjere klanjem ispravno

DOĐI MAMI
Valjda pričaš u metaforama,jer ovo što govoriš nema nikakvog smisla,kako s teološkog,tako i s metafizičkog aspekta.
Osim toga,prvo masovno širenje vjere klanjem bilo je u ime Krista kralja.
Drugo,malo je kontradiktorno što spočitavaš marcelusu kako je generaliziranje muslimana opasno,te kako bi ti ostavio 80% njih na miru a 20%(šta već) a i sam si svjestan kako je islam religija gdje nema pogađanja.
Islam nije švedski stol gdje možeš probrati i uzeti ono što ti se sviđa.Islam je takav kakav jest,ili uzmi ili ostavi.
Ili si nacist ili nisi ili nisi,ako štuješ Hitlera i njegov nauk,štuješ zlo i ne možeš 80% nacista ostavit na miru a 20% (šta već)isto tako,ako štuješ Muhameda,znači štuješ sve što ide s tim.

Tvoje pitanje,pa makar bilo i figurativno,, Jesi li ti musliman je u osnovi Jesi li ti slijedbenik Sotone a drugo pitanje ti je u osnovi Odričeš li se Sotone?'' je  čak i gora generalizacija muslimana,nego ova marcelova suptilna,jer marcelus ne sotonizira samo to što oni jesu,već njihove navike i običaje,dok ti sotoniziraš samu srž i bit islama,te bi tvoje sotoniziranje bilo opravdanije za sotoniziranje 100% muslimanske zajednice,tak da mi je nekako kontradiktorno to s tim postotcima.

Ovo je moje viđenje tvoje i marcove ,,sotonizacije islama'' ne znam,ispričavam se ako griješim.
Čemu ti to služi u ovoj priči?
Uostalom Crkva je priznala svoje grije i ispričala se onima koje je povrijedila.
Napadi Sotone na Crkvu kroz povijest i njene najviše velikodostojnike, su također poznati.
Crkva se zbog gore navedenog reformirala, a to čini i danas, u hodu...
No, ovdje je riječ o islamu, držimo se teme.
Islam se također mora reformirati, ako žele izaći iz blata u koji su upali već duže vrijeme.-
Ustvari, manje-više otkad postoji.
Šiti tvrde da su u sunnitsku verziju Kur'ana ubačeni tekstov koji tamo ne bi smjeli biti.
Što je od toga istina  ja to ne znam, ali znam da se šiiti ne raznose među civilima po Europi.
Moglo bi se iz toga zaključiti  da su šiiti u pravu.
Kako god, islam se mora reformirati, a kako i na koji način to moraju sami odrediti.


Last edited by Eroo on 4/1/2018, 12:38; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Islam je zarazan Empty Re: Islam je zarazan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum