ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam je zarazan

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Leviathan2 5/1/2018, 15:47

Leteca Pegla wrote:
Leviathan2 wrote:jos ste tu
iknar vs longi
iknare nemos protif longija, longi j e preinteligentan za tebe
Ja nisam Iknar, ja sam Leteca Pegla :)
isti kurac :D
leteca pegla je iknarovo tajno ime  :D

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 5/1/2018, 15:52

Pa ok nema me šta sad? Ako me nema znači da me nema, nema ni problema. Tako mi je i kad spavam. Šta je tu novost? To imam svaki dan dok spavam. Nema me, eto, baš strašno čoiče,nema katastrofa svjetskih razmjera.

Taj tvoj sveti Petar kad me ugleda stavi ruku preko očiju i kaže ufffff

Eto pošalji me u Pakao da malo mlatim negativce da osjete malo batine na svojoj koži.

Ljudi izlaze iz Pakla kad prestanu mislit na svoju bol a počnu na tuđu tj kako je drugima.

Mene su izbacili iz Pakla, ja sam dio Pakla koji se šeta okolo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 5/1/2018, 16:19

Mene da taj sveti Petar pošalje u Pakao vrlo brzo bi čuo iz Pakla ko iz onog vica o malom Mujici i ježu : Vadi ga, vadi ga

To ono kad su uvatili zlatnu ribicu pa mali Mujica kaže Hoću ježa a otac poludio jer je ovaj ispuca jednu od tri želje na glupost pa dreknuo Ma goni ga u pičku materinu a čuješ Fatu u pozadini dere se Vadi ga, vadi ga

Ja mogu u Pakao samo moram biti dobar, nema tuć pacijente

Oni moraju trpiti bol svi zajedno ukupnu tamo dok neprestanu mislit samo na svoju bol nego kako je i ovima drugima oko njih

Znači ja ču izabrati jednoga i mlatit ću ga, ja to isto proživljavam ali i ostali, onda svi to gledaju, ja udaram i sve nas boli, i tako dokle god im nedopizdi i ne zaustave me da ovoga ne nastavim mlatit

Zato su me izbacili, jeben in koncepciju ali mogu unutra samo se moram pristojno ponašati..... šta je već malo SF
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 5/1/2018, 16:47

Ovo da mogu u Pakao to se misli kad god ja to hoću pa i sad, ne vezano uz tog svetog Petra samo moram bit pristojan

To vam je isto ko bolnica, ovi leže unutra ono na jednom krevetu je Hitler na drugom Musolini, onda Hitlera boli noga a Musolini ima treskavicu dakle trese se od groznice, to je ono šta su oni drugima radili ali i Hitler ima treskavicu i Musolinija boli noga jer tamo svi proživljavaju zajedničku bol dok god misle samo na svoju bol.... ono uđeš u tu bolnicu Hitler kuka ajme meni Musolini kuka ajme meni, leže jedan do drugoga, bol je ukupna ali opet ovog nezanima šta ovoga boli a ovog nezanima šta ovog drugog boli nego oba kukaju kako samo njih boli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Guest 5/1/2018, 17:12

RayMabus wrote:Pa ok nema me šta sad? Ako me nema znači da me nema, nema ni problema. Tako mi je i kad spavam. Šta je tu novost? To imam svaki dan dok spavam. Nema me, eto, baš strašno čoiče,nema katastrofa svjetskih razmjera.

Taj tvoj sveti Petar kad me ugleda stavi ruku preko očiju i kaže ufffff

Eto pošalji me u Pakao da malo mlatim negativce da osjete malo batine na svojoj koži.

Ljudi izlaze iz Pakla kad prestanu mislit na svoju bol a počnu na tuđu tj kako je drugima.

Mene su izbacili iz Pakla, ja sam dio Pakla koji se šeta okolo
Nema budjenja....

A za ostalo... nema pakla, jednostavno te nema.... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 5/1/2018, 17:42

Nema veze, spavati ćemo, očito nebitno ako netko spava koliko spava pa bilo to i vječno tj zauvijek

To ti je i onako taj nigdje koji se nalazi između Pakla i ovog svijeta, mjesto gdje osoba treba samoću, fino spavaš dugo i zauvijek



Tamo si samo ti, nema drugih uopće, jedina zona koja je samo ti tamo, kako nema drugih ne možeš ni u Pakao jer nemaš kome ni nuditi, osim sebi samo nisi ni inkarniran da nudiš tijelu jer je to zona ispod ove zone u kojoj je materijalni svemir
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 5/1/2018, 18:03

Čovjek ima slobodnu volju tj duša jel, nitko mu ne brani da spava vječno, samo dio je kreatora pa u njemu tinja uvijek neka vatra da se izvoru vrati.... i tako imaš tu zonu za spavanje ako hoćeš no ako dolaziš iz Pakla onda nakon što ti dosadi biti sam tu ipak ostaješ jako dugo bez obzira na tvoje zahtjeve da želiš izaći

Zar to nije bolja kazna, svjestan si dakle živ, dosadno ti je, želiš pričati s nekim ali okolo su zidovi, zauvijek sam, vječno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 5/1/2018, 18:28

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Ne nego Jehova, znam šta sam napisao i zašto

A možeš stavit i Lucifer preko Jehove ako ti je tako draže no u svakom slučaju radi se o Jehivinom egu ne Luciferovom .
Ne Lucifer, ne moze mi tu muljati demon. Zna se ko je neprijatelj i tko je bio knez ovoga svijeta koji je svrgnut Isusovim dolaskom. To jako lijepo pise u Bibliji, ko i jos neke druge stvari koje se kose jako sa ovim sto ti pricas. A vjerovati demonu kaosa na rijec je jos gore nego vjerovati obicnom. Interesantno kako to da si ti odma mogao prepoznati mjesto iz mog sna o palom bogu, dok ovaj drugi demon, horusovo oko nije. Nitko od nas nije na ovom svjetu u ova posljednja vremena slucajno, niti ce itko od nas izbjeci dan suda kada dodje. Nije bitno kojeg si ranga, starosti, inkarnacije i sl. odgovarati budes, pogotovo ako si demon koji zna i svjesno siri nistavilo tamo gdje ne smije biti :)
Jedino što ti mogu reć.Ray ne radi za Lucifera,niti je u luciferovoj mašineriji,niti ima istu esenciju kao ostali,a njegovo postojanje se bitno razlikuje,kako u kauzalnom,tako i u akauzalnom svemiru .On je vuk samotnjak,koji se ne uklapa nigdje,ne vidim kako bi on funkcionirao u jednoj takvoj mašineriji.Zato ima ove Ashtare,pa neka se s njima zajebaje,odnosno,neka se oni zamaraju s njim.
Samo Ray ti nije pragmatičan kao ja,s njim nema pogađanja niti postizanja konsenzusa i manje je diplomatičan. :D
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 5/1/2018, 18:35

U zabludi ste oko pakla,raja,ništavila.Čovjek kreira sam svoj raj ili sam svoj pakao.
Pakao je stanje uma,gdje čovjek sam sebe drži pod ključem.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 5/1/2018, 18:35

Zar nije bolja kazna biti vječno živ a u toj zoni nigdje, ništa ne dopire tu, nit telepatija drugih, kao da su neki čudno teški zidovi okolo kroz koje ništa ne prolazi pa ni mentalna energija, možda zidovi ništavila

Znaš da postoje drugi, tu svijest imaš ma iz koje zone tu ušao jer i u Paklu si vidio druge, imaš tu spoznaju no ovdje si sam, nemaš ni iPhone da s nekim možeš tipkati, nema ni životinja, tamo nit larve ne ulaze, potpuno tvoj svemir, možeš kreirati imaginarne prijatelje ali pričaš sam sa sobom, kreirati ovnove za razbijanje bedema, stvoriti svoj planet, tajni prolaz do tog zida koji se opet ne otvara iako ti to hoćeš, stvoriti cijeli svijet, galaksiju no nema nigdje nikoga samo ti, vječno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Guest 5/1/2018, 18:59

סמאל wrote:
Jedino što ti mogu reć.Ray ne radi za Lucifera,niti je u luciferovoj mašineriji,niti ima istu esenciju kao ostali,a njegovo postojanje se bitno razlikuje,kako u kauzalnom,tako i u akauzalnom svemiru .On je vuk samotnjak,koji se ne uklapa nigdje,ne vidim kako bi on funkcionirao u jednoj takvoj mašineriji.Zato ima ove Ashtare,pa neka se s njima zajebaje,odnosno,neka se oni zamaraju s njim.
Samo Ray ti nije pragmatičan kao ja,s njim nema pogađanja niti postizanja konsenzusa i manje je diplomatičan. :D
Ma vidim ja da je on razlicit od vas, ali je opet demon i kao i svi laze da provodi svoju agendu. Ja ne znam tocno o cemu se tu radi, ko bi reko sto je sve isplivalo zbog tog nekog mog sna od davno, ono maltene ispao king kong... Islam je zarazan - Page 11 1f602 

I da, nije ti tu rijec o raju ili paklu nego o tom nekom nistavilu i mom snu koji zacudno izgleda kao longiju poznato mjesto. Pa evo jos cu reci par renica na tu temu cisto da se zna o cemu se radi. Dakle to mjesto nije negdje gdje spavas. Ima i drugih duhova tamo osim palog boga. Svi koji ulaze tamo, kao i longi, misle neku varijantu "nes ti, dobro je kako god" ali ta deluzija traje odmah do prvog ugla. Jer to mjesto prozdire kreaciju, gubis volju, stanes i onda te jednostavno nema vise. Longi je reko da je to prostor koji je ogranicen zidovima kreacije, tamo gdje je kreacija tamo on nije. Samo je zaboravio na cinjenicu da je i on kreacija, pa ako je i on kreacija onda ne moze biti tamo gdje kreacije nema. I upravo je to bilo u mom snu, proces raspadanja i nestajanja stvorova. Ali to nije instantan proces, to je nesto sto traje neko vrijeme, jer kad frisko udjes tamo, odjek Bozj kreacije koji je u tebi jos uvijek tinja neko vrijeme, ovisi valjda kolio si jak duh. Neka obicnjara poklekne odmah, dok je pali bog jos uvijek tamo zato sto je bio enormno snazan pa moze izdrzati toliko dugo u nistavilu. Dakle nije rijec o spavanju, nego o propadanju u nistavilo i to jos uz tvoju svijest, svjestan si toga valjda do zadnjeg trenutka. Nezgodno jako  ali ko voli nek izvoli kako bi se reklo, Samo dajem na znanje da to sto je bilo u mom snu nije bila nikakva zeka peka ni spavanac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by jastreb 5/1/2018, 19:02

סמאל wrote: 
Jedino što ti mogu reć.Ray ne radi za Lucifera,niti je u luciferovoj mašineriji, 
Ma Lucifer,ili Satana/Sotona,uopće nije nikakav demon,već običan čovjek u službi Jahvea. Nešto kao javni tužilac,ili možda čak i denuncijant,koji cinka ostalo pučanstvo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by RayMabus 5/1/2018, 19:06

Uđeš frišk izađeš umoran Islam je zarazan - Page 11 1f602

Ti što uđu friški da nisu slučajno upravo preminuli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Guest 5/1/2018, 19:18

RayMabus wrote:Uđeš frišk izađeš umoran  Islam je zarazan - Page 11 1f602

Ti što uđu friški da nisu slučajno upravo preminuli
Ne znam, nisam pitala... Islam je zarazan - Page 11 1f602 
Ali izlazili nisu, nema izlaza od tamo osim kroz ta neka vrata svjetla... Islam je zarazan - Page 11 1f604
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 5/1/2018, 19:21

Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Jedino što ti mogu reć.Ray ne radi za Lucifera,niti je u luciferovoj mašineriji,niti ima istu esenciju kao ostali,a njegovo postojanje se bitno razlikuje,kako u kauzalnom,tako i u akauzalnom svemiru .On je vuk samotnjak,koji se ne uklapa nigdje,ne vidim kako bi on funkcionirao u jednoj takvoj mašineriji.Zato ima ove Ashtare,pa neka se s njima zajebaje,odnosno,neka se oni zamaraju s njim.
Samo Ray ti nije pragmatičan kao ja,s njim nema pogađanja niti postizanja konsenzusa i manje je diplomatičan. :D
Ma vidim ja da je on razlicit od vas, ali je opet demon i kao i svi laze da provodi svoju agendu. Ja ne znam tocno o cemu se tu radi, ko bi reko sto je sve isplivalo zbog tog nekog mog sna od davno, ono maltene ispao king kong... Islam je zarazan - Page 11 1f602 

I da, nije ti tu rijec o raju ili paklu nego o tom nekom nistavilu i mom snu koji zacudno izgleda kao longiju poznato mjesto. Pa evo jos cu reci par renica na tu temu cisto da se zna o cemu se radi. Dakle to mjesto nije negdje gdje spavas. Ima i drugih duhova tamo osim palog boga. Svi koji ulaze tamo, kao i longi, misle neku varijantu "nes ti, dobro je kako god" ali ta deluzija traje odmah do prvog ugla. Jer to mjesto prozdire kreaciju, gubis volju, stanes i onda te jednostavno nema vise. Longi je reko da je to prostor koji je ogranicen zidovima kreacije, tamo gdje je kreacija tamo on nije. Samo je zaboravio na cinjenicu da je i on kreacija, pa ako je i on kreacija onda ne moze biti tamo gdje kreacije nema. I upravo je to bilo u mom snu, proces raspadanja i nestajanja stvorova. Ali to nije instantan proces, to je nesto sto traje neko vrijeme, jer kad frisko udjes tamo, odjek Bozj kreacije koji je u tebi jos uvijek tinja neko vrijeme, ovisi valjda kolio si jak duh. Neka obicnjara poklekne odmah, dok je pali bog jos uvijek tamo zato sto je bio enormno snazan pa moze izdrzati toliko dugo u nistavilu. Dakle nije rijec o spavanju, nego o propadanju u nistavilo i to jos uz tvoju svijest, svjestan si toga valjda do zadnjeg trenutka. Nezgodno jako  ali ko voli nek izvoli kako bi se reklo, Samo dajem na znanje da to sto je bilo u mom snu nije bila nikakva zeka peka ni spavanac...
Postoji jedno mjesto,ili bolje rečeno stanje,gdje god da se okreneš vidiš sve isto,nešto poput ovog Islam je zarazan - Page 11 Giphy

samo što je više žuto i naranđasto,kada si tu,imaš osjećaj da si u nekakvoj tekućini,neki elektricitet,neizdrživa energija,ali tu ne obitavaš u materijalnom tijelu,već u mentalnom i energetskom,pa je teško opisat osjećaj koji bi to približno objasnio,ali slično je kao da ti mnoštvo mravi gamiže po tijelu.

Jeli ti poznato ?

Ali,ovo nije jedino takvo stanje,naprotiv,ima ih mnoštvo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Leviathan2 5/1/2018, 19:23

vas dva jos trolate longija :D

_________________
Islam je zarazan - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 5/1/2018, 19:25

jastreb wrote:
סמאל wrote: 
Jedino što ti mogu reć.Ray ne radi za Lucifera,niti je u luciferovoj mašineriji, 
Ma Lucifer,ili Satana/Sotona,uopće nije nikakav demon,već običan čovjek u službi Jahvea. Nešto kao javni tužilac,ili možda čak i denuncijant,koji cinka ostalo pučanstvo.
Ma pusti se tih gluposti koje naučava crkva.Zapravo,niti je Lucifer,niti je Jahve prvo i pravo ime za bilo koga od njih.
Lucifer je starije božanstvo od Jehove i bio je poznat pod raznim imenima u raznim kulturama,ali isto tako je i Jehova.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Leviathan2 5/1/2018, 19:26

סמאל wrote:
jastreb wrote:
סמאל wrote: 
Jedino što ti mogu reć.Ray ne radi za Lucifera,niti je u luciferovoj mašineriji, 
Ma Lucifer,ili Satana/Sotona,uopće nije nikakav demon,već običan čovjek u službi Jahvea. Nešto kao javni tužilac,ili možda čak i denuncijant,koji cinka ostalo pučanstvo.
Ma pusti se tih gluposti koje naučava crkva.Zapravo,niti je Lucifer,niti je Jahve prvo i pravo ime za bilo koga od njih.
Lucifer je starije božanstvo od Jehove i bio je poznat pod raznim imenima u raznim kulturama,ali isto tako je i Jehova.
s tim da je lucifer pozitivniji od jehove
al jehovci sad jasu i pisu kako su oni dobri
i jehovu treba utamanit i njegovu sljedbu

_________________
Islam je zarazan - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Guest 5/1/2018, 19:28

סמאל wrote:
Postoji jedno mjesto,ili bolje rečeno stanje,gdje god da se okreneš vidiš sve isto,nešto poput ovog Islam je zarazan - Page 11 Giphy

samo što je više žuto i naranđasto,kada si tu,imaš osjećaj da si u nekakvoj tekućini,neki elektricitet,neizdrživa energija,ali tu ne obitavaš u materijalnom tijelu,već u mentalnom i energetskom,pa je teško opisat osjećaj koji bi to približno objasnio,ali slično je kao da ti mnoštvo mravi gamiže po tijelu.

Jeli ti poznato ?

Ali,ovo nije jedino takvo stanje,naprotiv,ima ih mnoštvo.
Ne ovako ne, fala Bogu, ali bilo je par puta onako ko da uletis u nekakav zuti prostor. To onako, ko kad te neko proganja pa jednostavno "iskocis" i dodjes u taj neki prostor, nezz kako da opisem bolje. Ali to nije bilo neugodno. Nezz zapravo jesam li ikada imala i jedan istinski uzasan san nakon toga sa palim bogom. Ono znalo je biti neugodnih snova, ali nikada vise straha (bar ne trajnog) pa ono ok...lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by IL Risorto 5/1/2018, 19:29

Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
jastreb wrote:
סמאל wrote: 
Jedino što ti mogu reć.Ray ne radi za Lucifera,niti je u luciferovoj mašineriji, 
Ma Lucifer,ili Satana/Sotona,uopće nije nikakav demon,već običan čovjek u službi Jahvea. Nešto kao javni tužilac,ili možda čak i denuncijant,koji cinka ostalo pučanstvo.
Ma pusti se tih gluposti koje naučava crkva.Zapravo,niti je Lucifer,niti je Jahve prvo i pravo ime za bilo koga od njih.
Lucifer je starije božanstvo od Jehove i bio je poznat pod raznim imenima u raznim kulturama,ali isto tako je i Jehova.
s tim da je lucifer pozitivniji od jehove
al jehovci sad jasu i pisu kako su oni dobri
i jehovu treba utamanit i njegovu sljedbu
Zapravo,ne treba utamaniti njegovu sljedbu,na taj način samo ga hraniš,zašto je u abrahamskim religijama titula mučenika i žrtvenika tako popularna.Jehovu treba demaskirati,jer to je zloduh koji se samo hrani svojim sljedbenicima.Ovaj matrix svijet je idealna smočnica za njega.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Guest 5/1/2018, 19:30

סמאל wrote:
jastreb wrote:
סמאל wrote: 
Jedino što ti mogu reć.Ray ne radi za Lucifera,niti je u luciferovoj mašineriji, 
Ma Lucifer,ili Satana/Sotona,uopće nije nikakav demon,već običan čovjek u službi Jahvea. Nešto kao javni tužilac,ili možda čak i denuncijant,koji cinka ostalo pučanstvo.
Ma pusti se tih gluposti koje naučava crkva.Zapravo,niti je Lucifer,niti je Jahve prvo i pravo ime za bilo koga od njih.
Lucifer je starije božanstvo od Jehove i bio je poznat pod raznim imenima u raznim kulturama,ali isto tako je i Jehova.
Ne moze nikako Lucifer biti stariji od Jahvea posto je Iknar prvostvoren, a ako je on prvostvoren onda Lucifer nikako ne moze biti stariji od njega pa tako niti od Jahvea... Islam je zarazan - Page 11 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam je zarazan - Page 11 Empty Re: Islam je zarazan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum