ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest Fri 24 Nov - 1:13

michaellcmacha wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Meni uopće ne smeta kad pročitam da je netko stavio u đep par miljona kuna, nakon Todorića mi je postalo svejedno
. Kradite sve, sve uzmite i nosite, koga više uopće briga
točno to, kradi, pljačkaj, trpaj, use-nase-podase.. trebamo se pridružiti .. ovo što radi Čardak kao ono kada Vandali pljačkaju Rim.. pa onda kradi, žderi, spali, siluj, kao da ne postoji sutra.. trebamo se pridružiti
Pa ja se u svakom slučaju više ne nerviram oko toga, jednostavno mi svejedno
ni ja.. ovo ekipa skužila da država ide kvragu, pa svi žele nagomilati zalike prije nego prdne.. ako neki čardakovac nagomila zalihe imovine i eura, a prdne čardak, on je sutra opet u prednosti, dok će pošteni pasti travu.. trebamo se svi uključiti u krađu
u poziciji da dobiješ bilo kakvu otpremninu nećeš biti, pa onda ukoliko budeš zainteresiran za solidno plaćen posao u njemačkoj (14 eura/sat u zatvorenom prostoru, na sobnoj temperaturi, plus plaćeno sve 2. i noćna smjena, rad subotom, nedjeljom i praznikom) i plus ako iskažeš volju raditi dodatna 4 sata ne svaki dan to ti bude plaćeno 19 eura/sat.... ja imam još jednu kontrolu i paljevina u minken bojnu... to nije pretjerano ni daleko a već dugo kod njih zima bude blaga ko i kod nas tak da se da izdurat a solidni su novci... jedino je kvaka doći po preporuci i ne plaćati si sam stan nego podijeliti trošak stanovanja koji ako je troje sa režijskim troškovima za jednoiposoban stan u krugu pol sata do mjesta rada iznosi ukupno oko 1200-1350 eura što je po osobi prihvatljivih 450 eura plus trošak za hranu oko 150 eura i ostane ti čistog 2 soma plus onaj dodatni rad 4 sata... jedino je problem "moralni aspekt" cijele priče jer bi išao preko "štele i po preporuci" i što bi isto tako i stanovao...
sve je uredu.. vidiš .. mogao bi napisati jednu osobnu priču. imao sam priliku se uvaliti preko HDza na državnu sisu, gdje nebi kurca radio a primao 1000€ , odbio sam.. nisam htio biti parazit... sada mi je iskreno malo i žao, - iduća prilika idem i ja u Čardak, ovako se ja mislim , hoću li iduće lito ulagati svoju lovu + posuditi od familije za business, ili se baviti onim -onim, učim njemački , ponovo ću i ruski.. jebeš sve , iduća prilika, a iman veze u HDZu, državnim firmama, jer sam iz vlaškog kraja, iduća prilika idem se i ja negdje uvalit kao svi ovi, i to je to.. čekamo kraj zajedno :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare Fri 24 Nov - 1:16

...nema tu kraja pinoche...nego mi moramo izabrat konacno politicara od formata neovisno o stranci ili bilo cemo..ovo danas su ono 'dete kreten'...i razmisljati o croexitu..od kad smo usli u tu jebenu eu sve naopako...sve na celo dolaze politicari placenici i agenti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest Fri 24 Nov - 1:19

vuksadinare wrote:...nema tu kraja pinoche...nego mi moramo izabrat konacno politicara od formata neovisno o stranci ili bilo cemo..ovo danas su ono 'dete kreten'...i razmisljati o croexitu..od kad smo usli u tu jebenu eu sve naopako...sve na celo dolaze politicari placenici i agenti
zašto cro-exit?

jest da sam osobno tada glasova protiv EU, ali to nam je najbolja odluka do sada..

da smo kojim slučajem ostali van EU, zamisli ovih 300 000 mladih nezaposlenih u RH.. imao bi građanski rat , nebi ovi domoljubi HDZovci mogli ovako krasti, pored 300 000 nezaposlenih i gladnih , vidio si nereda tamo 2010 i 2011 , bilo je par prosvjeda, manjih, to je tek bilo zagrijavanje.. da kojim slučajem nismo ušli u EU, i da se ovi nisu iselili, vidio bi pravog sranja.. vjerojatno bi ovakvog lopova i onoga Jozinovića, i Horvantičia i članove HDZa hvatali po ulici i linčovali..

ovako ljudi se pomirili..
kome je očajno, otišao je vanka.
ovi koji su ostali, ili su se uhljebili, ili životare po privatnom sektoru.... onima kojima je loše , i dalje će iseljavati, pa ostaje situacija da i nema puno nezadovoljnih, barem ne kritične mase koja bi izašla na ulicu.

tako da je sa te strane odlazak u EU bio najbolja stvar
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest Fri 24 Nov - 1:22

a što se ostaloga tiče, iduća prilika kada mi se otvori neka opcija za natrpat se na državnu sisu, idem i ja ..dosta sam bio po privatnom sektoru, i radio po 16h nekada(a nekada i bez posla po 2 mjeseca), da bi ovakvi krali.. idem se i ja ubaciti u vlak, i zajedno čekamo , kada će vlak sa tračnica, a prije toga se pripremit za što bolje iskakanje..

ovaj as, HDZovac.. bio je direktor 4 različita odjela(za postati neki direktor, obično ljudi cijeli život rade a ovaj 4odjela u par godina).. svako malo neki otkaz i dobije lovu , koju ti vuksadinare moraš raditi nekoliko godina.. a pitaj boga koliko je još toga ukrao, i koliko je svoje rodbine ubacio u tu lopovsku šemu.. treba se ubaciti u taj lopovski vlak i adio.. dok ne sletimo sa tračnica, a posli tko živ tko mrtav

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare Fri 24 Nov - 1:25

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:...nema tu kraja pinoche...nego mi moramo izabrat konacno politicara od formata neovisno o stranci ili bilo cemo..ovo danas su ono 'dete kreten'...i razmisljati o croexitu..od kad smo usli u tu jebenu eu sve naopako...sve na celo dolaze politicari placenici i agenti
zašto cro-exit?

jest da sam osobno tada glasova protiv EU, ali to nam je najbolja odluka do sada..

da smo kojim slučajem ostali van EU, zamisli ovih 300 000 mladih nezaposlenih u RH.. imao bi građanski rat , nebi ovi domoljubi HDZovci mogli ovako krasti, pored 300 000 nezaposlenih i gladnih , vidio si nereda tamo 2010 i 2011 , bilo je par prosvjeda, manjih, to je tek bilo zagrijavanje.. da kojim slučajem nismo ušli u EU, i da se ovi nisu iselili, vidio bi pravog sranja.. vjerojatno bi ovakvog lopova i onoga Jozinovića, i Horvantičia i članove HDZa hvatali po ulici i linčovali..

ovako ljudi se pomirili..
kome je očajno, otišao je vanka.
ovi koji su ostali, ili su se uhljebili, ili životare po privatnom sektoru.... onima kojima je loše , i dalje će iseljavati, pa ostaje situacija da i nema puno nezadovoljnih, barem ne kritične mase koja bi izašla na ulicu.

tako da je sa te strane odlazak u EU bio najbolja stvar
...to su ti tad prosvjedi bili manje vise braniteljski..purda,maric...nego stvar je u agenturi...agentura dolazi na vlast...placenici...birokrati...briselski..plenki i slicni ni u snu ne bi mogli primirisati premijersku i stranacku fotelju da nije brisela...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest Fri 24 Nov - 1:28

kažem ti idemo ukurac.. imamo rast od 2.6% što izgleda "impresivno" a sa druge strane jebena Rumunjska vukojebina raste čak preko 6%, a nemaju turizam, a već nas sustigli po hrpi parametara.. već Kolinda koja je Hrvate koji se iseljavaju sprdala "yugosloveni", postala zabrinta jer govori da ćemo otić ukurac. idemo ukurac. treba se uvalit, i sada maznit gdje se može, prije nego prdnemo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare Fri 24 Nov - 1:28

Pinochet wrote:a što se ostaloga tiče, iduća prilika kada mi se otvori neka opcija za natrpat se na državnu sisu, idem i ja ..dosta sam bio po privatnom sektoru, i radio po 16h nekada(a nekada i bez posla po 2 mjeseca), da bi ovakvi krali.. idem se i ja ubaciti u vlak, i zajedno čekamo , kada će vlak sa tračnica, a prije toga se pripremit za što bolje iskakanje..

ovaj as, HDZovac.. bio je direktor 4 različita odjela(za postati neki direktor, obično ljudi cijeli život rade a ovaj 4odjela u par godina).. svako malo neki otkaz i dobije lovu , koju ti vuksadinare moraš raditi nekoliko godina.. a pitaj boga koliko je još toga ukrao, i koliko je svoje rodbine ubacio u tu lopovsku šemu.. treba se ubaciti u taj lopovski vlak i adio.. dok ne sletimo sa tračnica, a posli tko živ tko mrtav

To ti je ona shema..lik odrzao obiteljski sastanak...'zeno,djeco zelimo li novac i lagodan zivot?..zelimo..e pa onda ce cako maznjavat a vi cete mi i u nevolji biti potpora..a ako nem.cako ce biti i dalje konobar'...otprlike tako se postaju lopine poput ovog..nista ovo on ne bi radio i riskirao da ne dobije potporu unutar obitelji..od doma pocinje odgoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 1:30

EU je ok, još kad Slovenija i Austrija otvore svoje tržište rada pa ih masa šmugne tamo

Ekipa iselila, nema neke konkurencije na tržištu rada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest Fri 24 Nov - 1:31

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:a što se ostaloga tiče, iduća prilika kada mi se otvori neka opcija za natrpat se na državnu sisu, idem i ja ..dosta sam bio po privatnom sektoru, i radio po 16h nekada(a nekada i bez posla po 2 mjeseca), da bi ovakvi krali.. idem se i ja ubaciti u vlak, i zajedno čekamo , kada će vlak sa tračnica, a prije toga se pripremit za što bolje iskakanje..

ovaj as, HDZovac.. bio je direktor 4 različita odjela(za postati neki direktor, obično ljudi cijeli život rade a ovaj 4odjela u par godina).. svako malo neki otkaz i dobije lovu , koju ti vuksadinare moraš raditi nekoliko godina.. a pitaj boga koliko je još toga ukrao, i koliko je svoje rodbine ubacio u tu lopovsku šemu.. treba se ubaciti u taj lopovski vlak i adio.. dok ne sletimo sa tračnica, a posli tko živ tko mrtav

To ti je ona shema..lik odrzao obiteljski sastanak...'zeno,djeco zelimo li novac i lagodan zivot?..zelimo..e pa onda ce cako maznjavat a vi cete mi i u nevolji biti potpora..a ako nem.cako ce biti i dalje konobar'...otprlike tako se postaju lopine poput ovog..nista ovo on ne bi radio i riskirao da ne dobije potporu unutar obitelji..od doma pocinje odgoj

ma nije problem to što krade.. prilika čini lopova.. evo ja se iden uhljebit preko HDZa i vlaške veze , prvom idućom prilikom.

međutim, kod nas je sustav napravljen tako da sve ide preko države, preko politike... ljudima se porezima izbija lova iz džepova, inspektori zatvaraju male obrte i frime radi banalnih stvari, kod todorića nisu ušli 10godina..

jebeš to, treba se uvalit u čardak, em si se pobrinuo za sebe, em ubrzavaš bankrot
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare Fri 24 Nov - 1:32

Pinochet wrote:kažem ti idemo ukurac.. imamo rast od 2.6% što izgleda "impresivno" a sa druge strane jebena Rumunjska vukojebina raste čak preko 6%, a nemaju turizam, a već nas sustigli po hrpi parametara.. već Kolinda koja je Hrvate koji se iseljavaju sprdala "yugosloveni", postala zabrinta jer govori da ćemo otić ukurac. idemo ukurac. treba se uvalit, i sada maznit gdje se može, prije nego prdnemo.
..pa naravno..kolinda je skuzila da su u hdz-u na vlasti ili ordiniraju kronicni debili i agentura..nesposobni...daj si zamisli likove plenkija,jandrokovica,brkica i jos nekih da li bi bili na ovim pozicijama za vrijeme tudjmana?..bi bi...ali na stranackim standovima dijeleci letke i bedjeve
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest Fri 24 Nov - 1:33

RayMabus wrote:EU je ok, još kad Slovenija i Austrija otvore svoje tržište rada pa ih masa šmugne tamo

Ekipa iselila, nema neke konkurencije na tržištu rada
ovo lito meni svira mobitel, mora ljudima govorit da nemogu raditi za njih da već radim..

opet nisam dobio jedan tip posla koji sam htio.. pa nisam 100% zadovoljan sa litom.. a zimi je manja lova.. sva sreća da sam od prošlih businessa nagomila para zadnjih 2-3 godine , pa me sada boli đotka.. plus ove kriptovalute rastu..

možda je pravo vrijeme za povuć neku domoljubnu-vlašku vezu i uvalit se negdje u kancelariju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare Fri 24 Nov - 1:34

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:a što se ostaloga tiče, iduća prilika kada mi se otvori neka opcija za natrpat se na državnu sisu, idem i ja ..dosta sam bio po privatnom sektoru, i radio po 16h nekada(a nekada i bez posla po 2 mjeseca), da bi ovakvi krali.. idem se i ja ubaciti u vlak, i zajedno čekamo , kada će vlak sa tračnica, a prije toga se pripremit za što bolje iskakanje..

ovaj as, HDZovac.. bio je direktor 4 različita odjela(za postati neki direktor, obično ljudi cijeli život rade a ovaj 4odjela u par godina).. svako malo neki otkaz i dobije lovu , koju ti vuksadinare moraš raditi nekoliko godina.. a pitaj boga koliko je još toga ukrao, i koliko je svoje rodbine ubacio u tu lopovsku šemu.. treba se ubaciti u taj lopovski vlak i adio.. dok ne sletimo sa tračnica, a posli tko živ tko mrtav

To ti je ona shema..lik odrzao obiteljski sastanak...'zeno,djeco zelimo li novac i lagodan zivot?..zelimo..e pa onda ce cako maznjavat a vi cete mi i u nevolji biti potpora..a ako nem.cako ce biti i dalje konobar'...otprlike tako se postaju lopine poput ovog..nista ovo on ne bi radio i riskirao da ne dobije potporu unutar obitelji..od doma pocinje odgoj

ma nije problem to što krade.. prilika čini lopova.. evo ja se iden uhljebit preko HDZa i vlaške veze , prvom idućom prilikom.

međutim, kod nas je sustav napravljen tako da sve ide preko države, preko politike... ljudima se porezima izbija lova iz džepova, inspektori zatvaraju male obrte i frime radi banalnih stvari, kod todorića nisu ušli 10godina..

jebeš to, treba se uvalit u čardak, em si se pobrinuo za sebe, em ubrzavaš bankrot
Pa bankrot ne mora znaciti nuzno lose..doce ti stecajni upravitelj i mozes se samo poceti oporavljati..nismo prva drzava koja bi bankrotirala...bankrotiralo ih je solidan broj i manje vise svi su krenuli putem oporavka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 1:36

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:EU je ok, još kad Slovenija i Austrija otvore svoje tržište rada pa ih masa šmugne tamo

Ekipa iselila, nema neke konkurencije na tržištu rada
ovo lito meni svira mobitel, mora ljudima govorit da nemogu raditi za njih da već radim..

opet nisam dobio jedan tip posla koji sam htio.. pa nisam 100% zadovoljan sa litom.. a zimi je manja lova.. sva sreća da sam od prošlih businessa nagomila para zadnjih 2-3 godine , pa me sada boli đotka.. plus ove kriptovalute rastu..

možda je pravo vrijeme za povuć neku domoljubnu-vlašku vezu i uvalit se negdje u kancelariju.
Pa iduće će ti bit još žešće, smanjuje se broj domaće ponude radne snage
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 1:40

Ne zamaram se poslom, svake godine sve manje dostupne radne snage, i ne biraju koga samo da radi

Sve je to krahiralo i samo će još više
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest Fri 24 Nov - 1:46

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:EU je ok, još kad Slovenija i Austrija otvore svoje tržište rada pa ih masa šmugne tamo

Ekipa iselila, nema neke konkurencije na tržištu rada
ovo lito meni svira mobitel, mora ljudima govorit da nemogu raditi za njih da već radim..

opet nisam dobio jedan tip posla koji sam htio.. pa nisam 100% zadovoljan sa litom.. a zimi je manja lova.. sva sreća da sam od prošlih businessa nagomila para zadnjih 2-3 godine , pa me sada boli đotka.. plus ove kriptovalute rastu..

možda je pravo vrijeme za povuć neku domoljubnu-vlašku vezu i uvalit se negdje u kancelariju.
Pa iduće će ti bit još žešće, smanjuje se broj domaće ponude radne snage
je, ali ja pucam na posao gdje bi mogao zarađivati ljeti 100€ dnevno minimalno.. ovo lito sam radio pola lita tako, ali samo pola lita, prvu polovicu nešto drugo, a opet nisam 100% upao tamo gdje sam htio, nego sam morao na nešto drugo..

a iduće lito neman pojma. ti poslovi od 4000 kn, me nezanimju. iako nije niti 4000kn sigurnih mjesečno loša stvar, ako sa druge strane imaš "osiguran" neki drugi izvor love.. kao recimo epikur. odlična šema. uhljebio se preko bosansko-hdz veze, a onda pametno lovu uložio u turizam.. itako državna lova mu je neka "sigurnost" "početni kapital" "laganica" a to je iskoristio kao odličnu odskočnu dasku za doć do prave love..

to je pametna taktika
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 2:00

Bit će šta bude, i onako ne mislim imat svoju djecu a za kavu, duvan i režije uvik mogu zaradit negdje četri tisuće kuna.... ono nije mi to neka bitna stavka kad znam da posla ima a ne da moljakam okolo za to šta je tragično
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Kermit Fri 24 Nov - 6:05

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:...nema tu kraja pinoche...nego mi moramo izabrat konacno politicara od formata neovisno o stranci ili bilo cemo..ovo danas su ono 'dete kreten'...i razmisljati o croexitu..od kad smo usli u tu jebenu eu sve naopako...sve na celo dolaze politicari placenici i agenti
zašto cro-exit?

jest da sam osobno tada glasova protiv EU, ali to nam je najbolja odluka do sada..

da smo kojim slučajem ostali van EU, zamisli ovih 300 000 mladih nezaposlenih u RH.. imao bi građanski rat , nebi ovi domoljubi HDZovci mogli ovako krasti, pored 300 000 nezaposlenih i gladnih , vidio si nereda tamo 2010 i 2011 , bilo je par prosvjeda, manjih, to je tek bilo zagrijavanje.. da kojim slučajem nismo ušli u EU, i da se ovi nisu iselili, vidio bi pravog sranja.. vjerojatno bi ovakvog lopova i onoga Jozinovića, i Horvantičia i članove HDZa hvatali po ulici i linčovali..

ovako ljudi se pomirili..
kome je očajno, otišao je vanka.
ovi koji su ostali, ili su se uhljebili, ili životare po privatnom sektoru.... onima kojima je loše , i dalje će iseljavati, pa ostaje situacija da i nema puno nezadovoljnih, barem ne kritične mase koja bi izašla na ulicu.

tako da je sa te strane odlazak u EU bio najbolja stvar
Pa u biti sada si rekao da je EU najvora stvar jer je put u propast. Da nismo usli u biti ovo bi na kraju postalo nemoguce, a ulaskom ovo je metastaziralo i ide na gore...sa ili bez nereda iako ja smatram da se hrvati nikad ne bi pobunili sve da im siluju sestre i majke to jednostavno nije u njima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by catabbath Fri 24 Nov - 8:09

Šta se tiće EU nama je ok, koristimo samo blagodati a s druge strane barem malo nas tjeraju na red. Da nismo ušli u EU ova Čardak domoljub mafija bi bila kao ona srbska mafija iz 90tih.

_________________
Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by catabbath Fri 24 Nov - 8:21

Pinochet wrote:
michaellcmacha wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:
Pinochet wrote:

A ono ako se prilagodiš na taj mentalitet sve 5. Ja sam ima priliku raditi u kvazidržavnoj firmi (Uljanik) i dao sam otkaz u manje od godinu dana. Nije toliko nerad nego mentalitet ekipe kojim budeš okružen...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Trinity Fri 24 Nov - 8:23

michaellcmacha wrote:
catabbath wrote:
michaellcmacha wrote: zarad pol milje i to nekomu kom je osnovni krimen što je hrvat, što je bio hrvatski branitelj od 1990, što je bio dva puta ranjen, što je pomagao hrvatima da se zaposle

Dali je lopov jer je Hrvat ili jer je branitelj ili jer jer ranjen ili jer je pomagao sličnim njemu lopovima Hrvatima da bi zajedno pljačkali Hrvatsku tko će ga znati...ali je činjenica da svi ti lopovi na državnoj sisi večinom imaju iste osobine.
da li je lopov povjesničar koji dobije stan u zagrebu, koji dobije posao u zagrebu na fakultetu a koji je diplomu doslovno dobio na lijepe oči tate i dede komunističkih funkcionera koji kao jebeni doktor povijesti sa doktoratom iz moderne političke povijesti ne zna tko je nazaslužniji za razvoj modernog grada siska u kojem je debilčina rožena i odrasla...  i koji sve vrijeme svog kvaziznanstvenog opusa troši na veličanje crkotine s dedinja i onih par klošara iz sisačke riječne luke koji su u dokolici i besposlici kad su do bola u žabljanskoj a ne brezovačkoj šumi izjebali nadu dimić koja ih je izjebbana i ostavljena krenula odrukati pobjegli na baniju četniku vasilju gaćeši... a u pičku materinu pa kad već moramo imati lopove ja ću uvijek radije da lopov bude onda neko moj a ne vaš...
Što si tražio to si dobio. Uživaj.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 8:38

Brige me više za ovo društvo, odustao sam od potomstva a obitelj je osnovna jedinica društva dakle totalno me boli kurac u kom smjeru to ide jer nisam više dio istoga
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 5 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum