ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by catabbath 24/11/2017, 00:17

michaellcmacha wrote:
catabbath wrote:Slažem se, možda bi država bila u boljem stanju da se država riješila tvojih  kriminalaca u svojim redovima.
pa rekoh kako god bilo, tad sam ja bio a i mnogi poput mene istinski zainteresiran za tu opciju ali Franc nije dopustio iz jebenih kompromiserskih razloga, a ipak mislim da bi ti i tebi slična žgadija prhao sve u sedamnaest... i zarađivao u tada još novim srpskim dinarima hleb svagdanji... ;) a ne u mrskim ti kunama... al jebiga nije dao da se to riješi jednom za svagda...

To samo znaći da Franjo nije bio kriminalac kao ti i tvoji. Moguće da je za razliku od vas bandita njemu bilo stvarno stalo do države. A šta se Srba (kojima si opsjednut) tiće, između vas ne pravim neke pretjerane razlike, za mene ste svi vi turci :)

catabbath

Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by michaellcmacha 24/11/2017, 00:20

catabbath wrote:
michaellcmacha wrote:
catabbath wrote:Slažem se, možda bi država bila u boljem stanju da se država riješila tvojih  kriminalaca u svojim redovima.
pa rekoh kako god bilo, tad sam ja bio a i mnogi poput mene istinski zainteresiran za tu opciju ali Franc nije dopustio iz jebenih kompromiserskih razloga, a ipak mislim da bi ti i tebi slična žgadija prhao sve u sedamnaest... i zarađivao u tada još novim srpskim dinarima hleb svagdanji... ;) a ne u mrskim ti kunama... al jebiga nije dao da se to riješi jednom za svagda...

To samo znaći da Franjo nije bio kriminalac kao ti i tvoji. Moguće da je za razliku od vas bandita njemu bilo stvarno stalo do države. A šta se Srba (kojima si opsjednut) tiće, između vas ne pravim neke pretjerane razlike, za mene ste svi vi turci :)
aj neka bar da nađemo jednu zajedničku uporišnu točku a to je da franjo tuđman nije bio kriminalac a on je znao kad je dijelio odlikovanja on osobno da ih ne dijeli kriminalcima,pa je tako jednom prilikom on osobno odlikovao i Krapljana ko i onu trojicu što sam im slike stavio Zlikača, pokojnog Mikulina i Kundida...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest 24/11/2017, 00:24

RayMabus wrote:Meni uopće ne smeta kad pročitam da je netko stavio u đep par miljona kuna, nakon Todorića mi je postalo svejedno
. Kradite sve, sve uzmite i nosite, koga više uopće briga
točno to, kradi, pljačkaj, trpaj, use-nase-podase.. trebamo se pridružiti .. ovo što radi Čardak kao ono kada Vandali pljačkaju Rim.. pa onda kradi, žderi, spali, siluj, kao da ne postoji sutra.. trebamo se pridružiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by catabbath 24/11/2017, 00:24

michaellcmacha wrote:tako jednom prilikom on osobno odlikovao

Ima neki podatak da je Franjo podjelio cca 735 000 odlikovanja, moguće da se koji put i fulao...

_________________
Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus 24/11/2017, 00:30

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Meni uopće ne smeta kad pročitam da je netko stavio u đep par miljona kuna, nakon Todorića mi je postalo svejedno
. Kradite sve, sve uzmite i nosite, koga više uopće briga
točno to, kradi, pljačkaj, trpaj, use-nase-podase.. trebamo se pridružiti .. ovo što radi Čardak kao ono kada Vandali pljačkaju Rim.. pa onda kradi, žderi, spali, siluj, kao da ne postoji sutra.. trebamo se pridružiti
Pa ja se u svakom slučaju više ne nerviram oko toga, jednostavno mi svejedno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest 24/11/2017, 00:33

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Meni uopće ne smeta kad pročitam da je netko stavio u đep par miljona kuna, nakon Todorića mi je postalo svejedno
. Kradite sve, sve uzmite i nosite, koga više uopće briga
točno to, kradi, pljačkaj, trpaj, use-nase-podase.. trebamo se pridružiti .. ovo što radi Čardak kao ono kada Vandali pljačkaju Rim.. pa onda kradi, žderi, spali, siluj, kao da ne postoji sutra.. trebamo se pridružiti
Pa ja se u svakom slučaju više ne nerviram oko toga, jednostavno mi svejedno
ni ja.. ovo ekipa skužila da država ide kvragu, pa svi žele nagomilati zalike prije nego prdne.. ako neki čardakovac nagomila zalihe imovine i eura, a prdne čardak, on je sutra opet u prednosti, dok će pošteni pasti travu.. trebamo se svi uključiti u krađu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus 24/11/2017, 00:40

Tko sad ne ukrade posli će teško
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 00:48

catabbath wrote:
michaellcmacha wrote: zarad pol milje i to nekomu kom je osnovni krimen što je hrvat, što je bio hrvatski branitelj od 1990, što je bio dva puta ranjen, što je pomagao hrvatima da se zaposle

Dali je lopov jer je Hrvat ili jer je branitelj ili jer jer ranjen ili jer je pomagao sličnim njemu lopovima Hrvatima da bi zajedno pljačkali Hrvatsku tko će ga znati...ali je činjenica da svi ti lopovi na državnoj sisi večinom imaju iste osobine.
Zasto lopov hrvat..zar to ima nacionalnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by michaellcmacha 24/11/2017, 00:50

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Meni uopće ne smeta kad pročitam da je netko stavio u đep par miljona kuna, nakon Todorića mi je postalo svejedno
. Kradite sve, sve uzmite i nosite, koga više uopće briga
točno to, kradi, pljačkaj, trpaj, use-nase-podase.. trebamo se pridružiti .. ovo što radi Čardak kao ono kada Vandali pljačkaju Rim.. pa onda kradi, žderi, spali, siluj, kao da ne postoji sutra.. trebamo se pridružiti
Pa ja se u svakom slučaju više ne nerviram oko toga, jednostavno mi svejedno
ni ja.. ovo ekipa skužila da država ide kvragu, pa svi žele nagomilati zalike prije nego prdne.. ako neki čardakovac nagomila zalihe imovine i eura, a prdne čardak, on je sutra opet u prednosti, dok će pošteni pasti travu.. trebamo se svi uključiti u krađu
u poziciji da dobiješ bilo kakvu otpremninu nećeš biti, pa onda ukoliko budeš zainteresiran za solidno plaćen posao u njemačkoj (14 eura/sat u zatvorenom prostoru, na sobnoj temperaturi, plus plaćeno sve 2. i noćna smjena, rad subotom, nedjeljom i praznikom) i plus ako iskažeš volju raditi dodatna 4 sata ne svaki dan to ti bude plaćeno 19 eura/sat.... ja imam još jednu kontrolu i paljevina u minken bojnu... to nije pretjerano ni daleko a već dugo kod njih zima bude blaga ko i kod nas tak da se da izdurat a solidni su novci... jedino je kvaka doći po preporuci i ne plaćati si sam stan nego podijeliti trošak stanovanja koji ako je troje sa režijskim troškovima za jednoiposoban stan u krugu pol sata do mjesta rada iznosi ukupno oko 1200-1350 eura što je po osobi prihvatljivih 450 eura plus trošak za hranu oko 150 eura i ostane ti čistog 2 soma plus onaj dodatni rad 4 sata... jedino je problem "moralni aspekt" cijele priče jer bi išao preko "štele i po preporuci" i što bi isto tako i stanovao...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus 24/11/2017, 00:55

Sposobni kradu nesposobni rade za plaću
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 00:56

Oprostite dragi hdzovci i simpatizeri ali izgleda kao da vam je sam vrag poslao plenkovica na celo stranke da vas razjebe..od kad je on preuzeo hdz...nista dobra u stranci i po stranku..afere do afete,raspasoj,svatko radi sto mu se prohtje..cak je ona jaca imala koliko toliko kontrolu nad strankom ovo danas je smijesno..cudim se doista onim isktenim clanovima stranke da to mogu trpjeti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 00:59

...ovo meni nije nista slucajno...ako je bio cilj briselu razjebat hdz preko plenkovica onda se moze rec da su uspjeli..sva sreca po njih da u hdzu do dolaska plenkija glavnu rijec u stranci je imao dibiduz brkic...i da su uspjeli ozivjeti seksa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus 24/11/2017, 01:02

Prije su bar skrivali krađe, sad niti to

Uglavnom krasti je poželjno jer je to sposobnost a za plaću rade samo budale
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 01:03

....plenki i hdz...tesko...prije bi odgovaralo...plenki/sdp...ili plenki/hns...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 01:04

RayMabus wrote:Prije su bar skrivali krađe, sad niti to

Uglavnom krasti je poželjno jer je to sposobnost a za plaću rade samo budale
...skrivaju ali izgleda sve gluplji...kad ih novinari 24 sata otkriju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 01:07

Na ovom po faci vidis da je tele-sfor...imao je nevjerojatnu srecu da je imao mocne ljude u rodbini..pa su ga mogli uhljebljivat..a on se umislio da je faca i 'sposoban'...sad ce mu prislonit pistolj na celo i poruciti..'nas ne mjesaaj i ne povezuj sa sranjem sto si napravio'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 01:08

..a fakat mu po faci vidis da je elem kreten elem neka seljacina,birtijas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 01:11

Inace u ovom sisku u posljednje vrijeme izbaciju sve neke lopine i afere ko na traci..bivsa zupanica lovric,sadasnji zupan,gradonacelnica siska danasnja pa clanovi hnsa koji su optuzivali gradonacenicu za drp pa ona njih za isto..pa sad ovaj...koja ludnica tamo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by RayMabus 24/11/2017, 01:12

Stvarno me više nije briga, nakon Todorića mi je svejedno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by vuksadinare 24/11/2017, 01:13

RayMabus wrote:Stvarno me više nije briga, nakon Todorića mi je svejedno
...meni je car bio kutle... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Guest 24/11/2017, 01:13

michaellcmacha wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Meni uopće ne smeta kad pročitam da je netko stavio u đep par miljona kuna, nakon Todorića mi je postalo svejedno
. Kradite sve, sve uzmite i nosite, koga više uopće briga
točno to, kradi, pljačkaj, trpaj, use-nase-podase.. trebamo se pridružiti .. ovo što radi Čardak kao ono kada Vandali pljačkaju Rim.. pa onda kradi, žderi, spali, siluj, kao da ne postoji sutra.. trebamo se pridružiti
Pa ja se u svakom slučaju više ne nerviram oko toga, jednostavno mi svejedno
ni ja.. ovo ekipa skužila da država ide kvragu, pa svi žele nagomilati zalike prije nego prdne.. ako neki čardakovac nagomila zalihe imovine i eura, a prdne čardak, on je sutra opet u prednosti, dok će pošteni pasti travu.. trebamo se svi uključiti u krađu
u poziciji da dobiješ bilo kakvu otpremninu nećeš biti, pa onda ukoliko budeš zainteresiran za solidno plaćen posao u njemačkoj (14 eura/sat u zatvorenom prostoru, na sobnoj temperaturi, plus plaćeno sve 2. i noćna smjena, rad subotom, nedjeljom i praznikom) i plus ako iskažeš volju raditi dodatna 4 sata ne svaki dan to ti bude plaćeno 19 eura/sat.... ja imam još jednu kontrolu i paljevina u minken bojnu... to nije pretjerano ni daleko a već dugo kod njih zima bude blaga ko i kod nas tak da se da izdurat a solidni su novci... jedino je kvaka doći po preporuci i ne plaćati si sam stan nego podijeliti trošak stanovanja koji ako je troje sa režijskim troškovima za jednoiposoban stan u krugu pol sata do mjesta rada iznosi ukupno oko 1200-1350 eura što je po osobi prihvatljivih 450 eura plus trošak za hranu oko 150 eura i ostane ti čistog 2 soma plus onaj dodatni rad 4 sata... jedino je problem "moralni aspekt" cijele priče jer bi išao preko "štele i po preporuci" i što bi isto tako i stanovao...
sve je uredu.. vidiš .. mogao bi napisati jednu osobnu priču. imao sam priliku se uvaliti preko HDza na državnu sisu, gdje nebi kurca radio a primao 1000€ , odbio sam.. nisam htio biti parazit... sada mi je iskreno malo i žao, - iduća prilika idem i ja u Čardak, ovako se ja mislim , hoću li iduće lito ulagati svoju lovu + posuditi od familije za business, ili se baviti onim -onim, učim njemački , ponovo ću i ruski.. jebeš sve , iduća prilika, a iman veze u HDZu, državnim firmama, jer sam iz vlaškog kraja, iduća prilika idem se i ja negdje uvalit kao svi ovi, i to je to.. čekamo kraj zajedno :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neokrunjeni princ Čardaka!!!  - Page 4 Empty Re: Neokrunjeni princ Čardaka!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum