ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 10 of 29 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 19/11/2017, 19:53

Mate31 wrote:
Ajde Iknare bjezi sa mojih postova, ne pricam vise sa tobom. :) Nemam se namjeru prepucavati sa ljudima koje ne poznajem. To radim samo uzivo.
@page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120% }
Dakle ja nisam Gromovnik Iknar, Ja sam Leteca pegla! Ali eto, malo pricam sa Gromovnikom Iknarom, kako su me uputili ovi neki padobranci ovdje. Meni jako to sve zanimljivo!

Dakle, prema Iknaru tu su kreteni svi od reda, onog nekog Fetucio Ljuscica je ODJEBAO sa fejsa i sad valjda Fetucio pizdi. Dakle, Iknar kaze da ce skrsiti Lucifera i njegove glupe ljudske sluge poput tog Fetucia valjda i tog demona Agaliarepta. Takodjer je porucio Agaliareptu:

"reci Agaliareptu da me ne vrijeđša sa tobom je rsi samo ljudski smrtnik a opet koliko toliko razuman i mudar sto za kretena na onome forumu nemogu reci. I reci im da cu ISTRU ponovno malo razdrmati, potopiti, rijeku itd.

to vrijedi i az glupofg jastereba a li ajsterreb nije glup kaoa galiareopt jer on je ioak samo crveno govno onako bedasti ali ne i sotonist onim ako ga IDIOT nije unovacio.

ionako ostalo apr ljudi forum rpopada a KIC se propagira SEXom jer je rpeglup. na tom forumu je jako malo ljudi ali cije jako veliku glupostz. nema smisla ici na taqj forum. pitaj ih zasto se poslije 2014 forum.net.he UGASIO TOCNO. jer sam ja javno tamo OPTUZIO taj forum da je odgovoran za poplave u HR i da cus ve reci svimaq. nakon kojeg mjeseca blokirali su reganje na forum. slucajnost zar ne. ali nije vzano kreteni sviodrda tamo soim one trule zidovke EWWE.ostalo sve pickice vise manje bezmudica"

Dakle, Ocito Gromovnik Iknar cita ovaj topik, pa eto reko mi da vam prenesem porukicu, a sta ces meni zabavno pa eto... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f60a 

Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 19/11/2017, 20:39

Ne znam jeli bi i dalje bio oduševljen Iknarom,kad bi znao kakva je to doista osoba.Pretražuj forume,internetsku memoriju,stare tjednike Arene,crnu kroniku.
Doduše,po forumima je bio poznat kao Iknar,prije nego je iscurio njegov pravi identitet.Bio je neoprezan,te je na jednom blogu postavio pitanje Dragi Plečku o ,,Iknaru'' a ostao je njegov mail od ht-a s punim imenom i prezimenom.Poslije malo istraživanja,otkrilo se da se radi o istom onom mladiću koji je otpušten iz mrtvačnice jer je uhvaćen kako spolno opći s mrtvacima.
Ne sjećam se točno koje godine je to bilo,čini mi se iste one kad je Sanader postao premijer.Trebalo bi sad pretražiti tiskovine iz tog vremena,ne znam ima li kakva arhiva na internetu.
Koliko se sjećam,nije kazneno procesuiran,već je hospitaliziran na Vrapču,gdje mu je uspostavljena dijagnoza paranoidne shizofrenije.
Ne znam jeli Iknar i dan danas u toj ustanovi,no ukoliko nije,zamislite takvu osobu da slobodno hoda ulicama i u tim svojim deluzijama ozljedi neku osobu,od koje mu se učini kako je jedan od demona i sluga koje ga promatraju i prate.
Nekoliko puta je rekao kako ga demoni posmatraju kroz opsjednute osobe,te kako će ih jednog dana sve uništit,kao i pse koji stalno laju na njega.

Sve sam uvjereniji kako je pegla zapravo Iknar,jer tko bi drugi idealizirao šizofrenika nekrofilskih sklonosti,koji je rođen kao plod incestuoznog odnosa između brata i sestre.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 19/11/2017, 21:01

Iknar je gay wrote:Ne znam jeli bi i dalje bio oduševljen Iknarom,kad bi znao kakva je to doista osoba.Pretražuj forume,internetsku memoriju,stare tjednike Arene,crnu kroniku.
Doduše,po forumima je bio poznat kao Iknar,prije nego je iscurio njegov pravi identitet.Bio je neoprezan,te je na jednom blogu postavio pitanje Dragi Plečku o ,,Iknaru'' a ostao je njegov mail od ht-a s punim imenom i prezimenom.Poslije malo istraživanja,otkrilo se da se radi o istom onom mladiću koji je otpušten iz mrtvačnice jer je uhvaćen kako spolno opći s mrtvacima.
Ne sjećam se točno koje godine je to bilo,čini mi se iste one kad je Sanader postao premijer.Trebalo bi sad pretražiti tiskovine iz tog vremena,ne znam ima li kakva arhiva na internetu.
Koliko se sjećam,nije kazneno procesuiran,već je hospitaliziran na Vrapču,gdje mu je uspostavljena dijagnoza paranoidne shizofrenije.
Ne znam jeli Iknar i dan danas u toj ustanovi,no ukoliko nije,zamislite takvu osobu da slobodno hoda ulicama i u tim svojim deluzijama ozljedi neku osobu,od koje mu se učini kako je jedan od demona i sluga koje ga promatraju i prate.
Nekoliko puta je rekao kako ga demoni posmatraju kroz opsjednute osobe,te kako će ih jednog dana sve uništit,kao i pse koji stalno laju na njega.

Sve sam uvjereniji kako je pegla zapravo Iknar,jer tko bi drugi idealizirao šizofrenika nekrofilskih sklonosti,koji je rođen kao plod incestuoznog odnosa između brata i sestre.
Ma, ja dobijam bisere pa je meni zabavno. Dakle, Iknar porucuje:
@page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120% }
"ma napisi tog agaliareptus a forumanet.hr da je samor piglupo govno a i da ce uskoro vidjeti koga ce lucifer napasti pogotovo ako bude u MOM tijelu,nesto mi govori da cus e sa njim igrati SEARCH and destrioy. kazi mu a ce zavrsiti kao i onaj jadni fetucio ljuskic,odmah nakon razgovora sam pomislio"jako ruzne stvari o njemu" a psoto sma bio ljut mozda je i lucifer bio tu,a to znaci da je slucajno poletio prema zidu ODJEDNOM. tio mu napisi i da je on sljedeci izgleda.reci mu da je lov na njega poceo kao i na fetucia ljuscica nejgovog frenda iz Rijeke i kazi mu da nemoze nigdje pobjeci jer lovac nisam samo ja nego samo djelomicno. ja onako gustam recimo"


Dakle, Pegla nije Iknar, samo razgovaram i prenosim porukice  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f636 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 20/11/2017, 15:10

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:Ne znam jeli bi i dalje bio oduševljen Iknarom,kad bi znao kakva je to doista osoba.Pretražuj forume,internetsku memoriju,stare tjednike Arene,crnu kroniku.
Doduše,po forumima je bio poznat kao Iknar,prije nego je iscurio njegov pravi identitet.Bio je neoprezan,te je na jednom blogu postavio pitanje Dragi Plečku o ,,Iknaru'' a ostao je njegov mail od ht-a s punim imenom i prezimenom.Poslije malo istraživanja,otkrilo se da se radi o istom onom mladiću koji je otpušten iz mrtvačnice jer je uhvaćen kako spolno opći s mrtvacima.
Ne sjećam se točno koje godine je to bilo,čini mi se iste one kad je Sanader postao premijer.Trebalo bi sad pretražiti tiskovine iz tog vremena,ne znam ima li kakva arhiva na internetu.
Koliko se sjećam,nije kazneno procesuiran,već je hospitaliziran na Vrapču,gdje mu je uspostavljena dijagnoza paranoidne shizofrenije.
Ne znam jeli Iknar i dan danas u toj ustanovi,no ukoliko nije,zamislite takvu osobu da slobodno hoda ulicama i u tim svojim deluzijama ozljedi neku osobu,od koje mu se učini kako je jedan od demona i sluga koje ga promatraju i prate.
Nekoliko puta je rekao kako ga demoni posmatraju kroz opsjednute osobe,te kako će ih jednog dana sve uništit,kao i pse koji stalno laju na njega.

Sve sam uvjereniji kako je pegla zapravo Iknar,jer tko bi drugi idealizirao šizofrenika nekrofilskih sklonosti,koji je rođen kao plod incestuoznog odnosa između brata i sestre.
Ma, ja dobijam bisere pa je meni zabavno. Dakle, Iknar porucuje:
 @page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120% }
"ma napisi tog agaliareptus a forumanet.hr da je samor piglupo govno a i da ce uskoro vidjeti koga ce lucifer napasti pogotovo ako bude u MOM tijelu,nesto mi govori da cus e sa njim igrati SEARCH and destrioy. kazi mu a ce zavrsiti kao i onaj jadni fetucio ljuskic,odmah nakon razgovora sam pomislio"jako ruzne stvari o njemu" a psoto sma bio ljut mozda je i lucifer bio tu,a to znaci da je slucajno poletio prema zidu ODJEDNOM. tio mu napisi i da je on sljedeci izgleda.reci mu da je lov na njega poceo kao i na fetucia ljuscica nejgovog frenda iz Rijeke i kazi mu da nemoze nigdje pobjeci jer lovac nisam samo ja nego samo djelomicno. ja onako gustam recimo"


Dakle, Pegla nije Iknar, samo razgovaram i prenosim porukice  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f636 
Reci ti onom šizofreničnom nekrofilu kako ću se potrudit sve pronaći,čak i njegovu povjest bolesti,ako treba osobno ću otići u Vrapče i arhive starih dnevnika i tjednika,pa da svi vide kako je Jahvetov psić obični nekrofil.
Sad sam doista uvjeren kako je on zbilja Jahvin prvostvoreni okot,jer samo bi glupi Jahve mogao stvoriti takav škart proizvod.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 20/11/2017, 15:15

Leteca Pegla wrote:" da ce uskoro vidjeti koga ce lucifer napasti pogotovo ako bude u MOM tijelu,nesto mi govori da cus e sa njim igrati SEARCH and destrioy. kazi mu a ce zavrsiti kao i onaj jadni fetucio ljuskic,odmah nakon razgovora sam pomislio"jako ruzne stvari o njemu" a psoto sma bio ljut mozda je i lucifer bio tu,a to znaci da je slucajno poletio prema zidu ODJEDNOM

 
Nisam ovo odmah zapazio.Znači Nekrofil priznaje kako bude opsjednut od Lucifera,te kako se Lucifer igra s njegovim umom lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 20/11/2017, 17:17

Iknar je gay wrote:
Reci ti onom šizofreničnom nekrofilu kako ću se potrudit sve pronaći,čak i njegovu povjest bolesti,ako treba osobno ću otići u Vrapče i arhive starih dnevnika i tjednika,pa da svi vide kako je Jahvetov psić obični nekrofil.
Sad sam doista uvjeren kako je on zbilja Jahvin prvostvoreni okot,jer samo bi glupi Jahve mogao stvoriti takav škart proizvod.
Ma ne brini, cita on ovaj topik pa ne moram ja nista prenosit njemu, samo pri ovom povratnom prenosu moram glumiti telefon.  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f611 

Dakle, Jeyo Geyo se nesto uzrujao jako, cemu sad to. Ajde, jedan normabel, pa drugi normabel, pa malo dubokog disanja, pa treci normabel.  Dakle, nije ti Jahve kriv ako si odlucio se uskartit i postati tamo neki niski demon sluga umjesto da si ostao ono sto si originalno trebao biti. Dakle, nije ti za to Gromovnik Iknar kriv, uzmi jos jedan normabel prije negoli ti nastrada jos jedan laptop ili ti poplavi podrum ili nesto.

Dakle stvar je vrlo jednostavna, prije negoli odes u Vrapce, odi u neku katolicku  crkvu, po mogucnosti gdje nema demona i sluze pravi svecenici (valjda znas gdje je to, ipak si izgleda sotonist  & demon) I onda lijepo jednu ispovijed tamo, razrijesenje grijeha trazi i tako to. Poslje toga, za svaki slucaj, se ispovijedis i Gromovniku Iknaru i trazis oprost i td.  Ako nista od ovoga ne upali onda tek odes u Vrapce i tamo kazes da si sotonist & demon pa da ti daju neke tabletice da te primire, nema smisla raditi zlo drugima valjda jos vise negoli sto to kao sotonist & demon vec jesi.

Dakle, jako je lijepo ne biti sluga, nemati sluge i biti slobodan. Evo Pegla ti drzi fige! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 20/11/2017, 18:38

S obzirom da te zanimaju Iknarove sposobnosti,evo ti kratka prezentacija :cleanteeth

Prvi video,Iknar u punoj snazi protiv tamo nekog demona.



Drugi video,Iknar izgubio bitku na Atlantisu.



Treći video,Iknar opet u punoj snazi protiv tamo nekog nižeg demona.



Četvrti video.Jahve izbaci Iknara iz raja jer je Iknar zbog ljubomore htio munjom opržit Isusa.



I peti video.Iknar se budi na Zemlji kao čovjek,koji je izgubio moći i ne sjeća se ničega.

IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 20/11/2017, 18:56


I evo Inkar ponovno zadobija svoje moći,malo vježba.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 21/11/2017, 18:00

Pa da, zanimaju me razno razne zgode i nezgode Gromovnika Iknara, ali Jey Gey nije reko nista novo po tom pitanju. Onako okvirni kratki sazetak, poznat vec svakome ko se i malo bavi Iknarologijom, uz isjecke iz razlicitih dokumentaraca nevezanih za Gromovnika Iknara za ilustraciju. Dakle meni trebaju biseri koje neznam, nemoj da opet  ja moram ici u pecanje, nikad neznas, mozda izroni King Kong! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f602 

Dakle, Jeyo Geyo, kakve to naocale nosis? Za ovaj pokusaj mozes dobiti sočni kolačić od čokolade sa maslacem od kikirikija po receptu sa dnevno hr. Samo nemoj poslje jadikovat tu po forumu da si dobio pticji posranac!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f619 

Takodjer, molim ljepo, iduci put ako bas budes iso povlaciti Gromovnika Iknara za nos, lijepo namjestis kameru prije toga radi dokumentiranja rezultata, ako bude kakav zanimljivi klip budes postao internetski star veci od svih nasih poznatih, manje poznatih i nepoznatih influencerica zajedno!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f606

Usput, onaj klip sa atlantisom ima coravu piramidu u donjem desnom uglu! Jeyo Geyo mani se corava posla, to je coravo!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f607
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 26/11/2017, 15:33

Nu, dakle intersantno je razgovarati sa Gromovnikom Iknarom. Od njega ce slijedit to sto ce slijediti do kraja svijeta, a posto je agresivan prema zlu sljedi nam dakle svasta sve dok valjda ne unisti zlo. Dakle vidjeli smo razno razne uragane i olujice, ali kako to izgleda kad se unistava zlo da li netko zna?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 263a 

Takodjer rekao je jos jednu stvar, dakle, Lucifer je mozda idiot ali oni koji ga sluze su samo ljudska stoka koja je u biti njegovo roblje u Paklu nista posebno (a jedan od tih robova je i agaliarept).

Sad,stogod mislili o nasem Gromovniku Iknaru, ne moze se reci da ovo sa ljudima u Paklu nije istina. Dakle, u Paklu ljudska dusica moze jedino biti na najnizoj stepenici, dakle sluga od sluge od sluge. Najnizi od robova. Jer da bi bio nesto vise, moras i biti vise, a ljudska dusica je najnize, posto se ne moze mjeriti sa demonskom dusom nikako.

Posto u Paklu valjda nema Bozjih milosti, to znaci da vrijedi samo zakon jacega, nema plemenitih misli, nema plemenitih djela, samo prokletstvo za sva vremena i dusice koje moraju stalno biti u pokretu, stalno proklinjati i ciniti zlo, jer ako to ne rade, ako stanu na trenutak osjetit ce sav uzas koji su postali i koji jesu. I tako se to valjda krece i krece i okrece i melje, samo da se pobjegne od vlastitog sebe, sve do onoga trenutka kad ni bjezanje vise ne pomaze i postoji samo uzas koji jesi i ponor nistavila u kojem vise nisi, ambis bez kraja u kojem i sami uzas iscezne.

Dakle ljudske dusice koje zele biti demonske sluge, cemu to sve?  Sta stvarno to nekuzite ili sta? Sta stvarno mislite da cete biti netko i nesto u Paklu a ne nitko i nista osim jela za jace od sebe? Takodjer, ako ima kakv demon kojem se da objasniti kako to izgleda kad se unistava zlo, evo slusam i citam. Eto, mozda vam ispeglam zguzvanu kosulju. Dusu vam svoju nedam pa me nemojte to ni traziti!   Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f607
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 26/11/2017, 15:37

Nisus amo SDP nego i hne,HDZ sve luciferijani,pogledaj osnivace stranaka sve4 neka trulez ljudska
dakle pogotovo HDZ oni su po meni rpikriveni prokletnici,vecina njih je na cajkama itdf



Evo jednog Iknarovog komentara iz kojeg je vidljivo da isti mrzi narodnjake.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 26/11/2017, 15:40

Također došao sam do saznanja da ime Iknar dolazi od okrnjenog anagrama ženskog imena Zrinka.

A Zrinka Kasapić je Iknarova omiljena novinarka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 26/11/2017, 16:37

jastreb wrote:Nisus amo SDP nego i hne,HDZ sve luciferijani,pogledaj osnivace stranaka sve4 neka trulez ljudska
dakle pogotovo HDZ oni su po meni rpikriveni prokletnici,vecina njih je na cajkama itdf



Evo jednog Iknarovog komentara iz kojeg je vidljivo da isti mrzi narodnjake.
Pa mrziti narodnjake je skroz normalno. Nemoj mi samo reci da ti volis narodnjake, to je vec problem, odmah na egzorcizam Jastrebe odmah!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 26/11/2017, 16:39

Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:Nisus amo SDP nego i hne,HDZ sve luciferijani,pogledaj osnivace stranaka sve4 neka trulez ljudska
dakle pogotovo HDZ oni su po meni rpikriveni prokletnici,vecina njih je na cajkama itdf



Evo jednog Iknarovog komentara iz kojeg je vidljivo da isti mrzi narodnjake.
Pa mrziti narodnjake je skroz normalno. Nemoj mi samo reci da ti volis narodnjake, to je vec problem, odmah na egzorcizam Jastrebe odmah!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f602
Narodnjaci ko narodnjaci. Imaš dobrih,loših i užasnih pjesama. Kao i u svakom drugom glazbenom žanru.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 26/11/2017, 16:40

jastreb wrote:Također došao sam do saznanja da ime Iknar dolazi od okrnjenog anagrama ženskog imena Zrinka.

A Zrinka Kasapić je Iknarova omiljena novinarka.
Ja to neznam, a nadam se da Jastreb to zna da mu ne bi slucajno bio zgromljen laptop. Koliko Pegla zna, Iknar se jako ljuti kad ga netko brka sa nekim drugim. U svakom slucaju Jastreb, kamera u ruke i snimaj ako iknar stagod krene drmt sa mocima, postati ces najinfluentnija influencerica u Hrvatskoj i sire, u svakom slucaju Pegla ce ti pogledati dokumentarni uradak  i dati lajk!   Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 26/11/2017, 16:42

jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:Nisus amo SDP nego i hne,HDZ sve luciferijani,pogledaj osnivace stranaka sve4 neka trulez ljudska
dakle pogotovo HDZ oni su po meni rpikriveni prokletnici,vecina njih je na cajkama itdf



Evo jednog Iknarovog komentara iz kojeg je vidljivo da isti mrzi narodnjake.
Pa mrziti narodnjake je skroz normalno. Nemoj mi samo reci da ti volis narodnjake, to je vec problem, odmah na egzorcizam Jastrebe odmah!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f602
Narodnjaci ko narodnjaci. Imaš dobrih,loših i užasnih pjesama. Kao i u svakom drugom glazbenom žanru.
Narodnjaci mogu biti samo losi, uzasni i Boze pomagaj!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f606
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 26/11/2017, 16:47

Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:Također došao sam do saznanja da ime Iknar dolazi od okrnjenog anagrama ženskog imena Zrinka.

A Zrinka Kasapić je Iknarova omiljena novinarka.
Ja to neznam, a nadam se da Jastreb to zna da mu ne bi slucajno bio zgromljen laptop. Koliko Pegla zna, Iknar se jako ljuti kad ga netko brka sa nekim drugim. U svakom slucaju Jastreb, kamera u ruke i snimaj ako iknar stagod krene drmt sa mocima, postati ces najinfluentnija influencerica u Hrvatskoj i sire, u svakom slucaju Pegla ce ti pogledati dokumentarni uradak  i dati lajk!   Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f602
Tvoja inicijativa je doista hvalevrijedna. Ja bih mogao o tome napisati i knjigu,no ne znam točnu lokaciju Iknarovu. Inače bih poslao ljude da ga prate i da mi o njemu daju podatke.

Ovako,o njemu ne znamo gotovo ništa.

Knjigu bih podijelio na :

1 porijeklo Fabijančića,gdje bih opisao pleme Fabijančića,odakle dolaze,gdje su rasprostranjeni,koje su vjere i sl.I taj dio završio bih sa djedovima i roditeljima Iknarovijem.

2. djetinjstvo i školovanje

3. Iknar u vojsci i Dom.ratu (gdje bih pisao o njegovom služenju vojnog roka,te kako je Iknar proživljavao Dom.rat)

4.Prosvjetljenje i Preobraženje (gdje bih pisao o spoznaji o moćima i nebeskom porijeklu,o objavi koju je primio na brdu Papuk)

5.Gromovnik

6.Crtice iz privatnog života(hobiji,žene,poroci,sport,omiljena pića i jela,cigarete,automobil,odjeća,kafići u koje zalazi i sl.)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 26/11/2017, 17:03

jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:Također došao sam do saznanja da ime Iknar dolazi od okrnjenog anagrama ženskog imena Zrinka.

A Zrinka Kasapić je Iknarova omiljena novinarka.
Ja to neznam, a nadam se da Jastreb to zna da mu ne bi slucajno bio zgromljen laptop. Koliko Pegla zna, Iknar se jako ljuti kad ga netko brka sa nekim drugim. U svakom slucaju Jastreb, kamera u ruke i snimaj ako iknar stagod krene drmt sa mocima, postati ces najinfluentnija influencerica u Hrvatskoj i sire, u svakom slucaju Pegla ce ti pogledati dokumentarni uradak  i dati lajk!   Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f602
Tvoja inicijativa je doista hvalevrijedna. Ja bih mogao o tome napisati i knjigu,no ne znam točnu lokaciju Iknarovu. Inače bih poslao ljude da ga prate i da mi o njemu daju podatke.

Ovako,o njemu ne znamo gotovo ništa.

Knjigu bih podijelio na :

1 porijeklo Fabijančića,gdje bih opisao pleme Fabijančića,odakle dolaze,gdje su rasprostranjeni,koje su vjere i sl.I taj dio završio bih sa djedovima i roditeljima Iknarovijem.

2. djetinjstvo i školovanje

3. Iknar u vojsci i Dom.ratu (gdje bih pisao o njegovom služenju vojnog roka,te kako je Iknar proživljavao Dom.rat)

4.Prosvjetljenje i Preobraženje (gdje bih pisao o spoznaji o moćima i nebeskom porijeklu,o objavi koju je primio na brdu Papuk)

5.Gromovnik

6.Crtice iz privatnog života(hobiji,žene,poroci,sport,omiljena pića i jela,cigarete,automobil,odjeća,kafići u koje zalazi i sl.)
Prijavim se da budem tvoj suradnik,te pripomognem oko prikupljanja materijala i arhivske građe potrebne za tvoju knjigu.
Za početak,ime IKNAR, se spominjalo u izvornoj knjizi Henokovoj,te čak i u svicima iz Mrtvog Mora.
Iz nekog razloga,to ime postaje zabranjeno,te se izbacuje iz svih spisa i literature.
Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1106_i10

Ilustracija Iknara iz ranih hebrejskih rukopisa,te bi možda ova ilustracija bila primjerena kao naslovnica za tvoju knjigu o Iknaru.


E sad,ne znam jeli ti planiraš knjigu o Iknaru kao mitološkom biću,kao što je Zecharia Sitchin napisao ,,Enkijevu izgubljenu knjigu'' pa čak možeš i sličan naslov,,Iknarova izgubljena knjiga'' ili možda planiraš napisati knjigu o psihološkom fenomenu ,,IKNAR''  te naglasak staviti na Tomislava Fabijančića kao osobu,čovjeka,te napraviti njegove memoare.

U svakom slučaju hvale vrijedan projekt Jastrebe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 26/11/2017, 17:07

Iknar je gay wrote: 
E sad,ne znam jeli ti planiraš knjigu o Iknaru kao mitološkom biću,kao što je Zecharia Sitchin napisao ,,Enkijevu izgubljenu knjigu'' pa čak možeš i sličan naslov,,Iknarova izgubljena knjiga'' ili možda planiraš napisati knjigu o psihološkom fenomenu ,,IKNAR''  te naglasak staviti na Tomislava Fabijančića kao osobu,čovjeka,te napraviti njegove memoare.

U svakom slučaju hvale vrijedan projekt Jastrebe.
Ipak bih jednak naglasak stavio na lik i djelo Tomislava Fabijančića kao i na njegovu duhovnu i mističnu dimenziju ovaploćenu u Iknaru.

No nemam ni osnovna saznanja o tom mladiću,osim da je član pikado kluba Janje iz Zagreba.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 26/11/2017, 17:09

Leteca Pegla wrote:Nu, dakle intersantno je razgovarati sa Gromovnikom Iknarom. Od njega ce slijedit to sto ce slijediti do kraja svijeta, a posto je agresivan prema zlu sljedi nam dakle svasta sve dok valjda ne unisti zlo. Dakle vidjeli smo razno razne uragane i olujice, ali kako to izgleda kad se unistava zlo da li netko zna?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 263a 

Takodjer rekao je jos jednu stvar, dakle, Lucifer je mozda idiot ali oni koji ga sluze su samo ljudska stoka koja je u biti njegovo roblje u Paklu nista posebno (a jedan od tih robova je i agaliarept).

Sad,stogod mislili o nasem Gromovniku Iknaru, ne moze se reci da ovo sa ljudima u Paklu nije istina. Dakle, u Paklu ljudska dusica moze jedino biti na najnizoj stepenici, dakle sluga od sluge od sluge. Najnizi od robova. Jer da bi bio nesto vise, moras i biti vise, a ljudska dusica je najnize, posto se ne moze mjeriti sa demonskom dusom nikako.

Posto u Paklu valjda nema Bozjih milosti, to znaci da vrijedi samo zakon jacega, nema plemenitih misli, nema plemenitih djela, samo prokletstvo za sva vremena i dusice koje moraju stalno biti u pokretu, stalno proklinjati i ciniti zlo, jer ako to ne rade, ako stanu na trenutak osjetit ce sav uzas koji su postali i koji jesu. I tako se to valjda krece i krece i okrece i melje, samo da se pobjegne od vlastitog sebe, sve do onoga trenutka kad ni bjezanje vise ne pomaze i postoji samo uzas koji jesi i ponor nistavila u kojem vise nisi, ambis bez kraja u kojem i sami uzas iscezne.

Dakle ljudske dusice koje zele biti demonske sluge, cemu to sve?  Sta stvarno to nekuzite ili sta? Sta stvarno mislite da cete biti netko i nesto u Paklu a ne nitko i nista osim jela za jace od sebe? Takodjer, ako ima kakv demon kojem se da objasniti kako to izgleda kad se unistava zlo, evo slusam i citam. Eto, mozda vam ispeglam zguzvanu kosulju. Dusu vam svoju nedam pa me nemojte to ni traziti!   Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 1f607
Eto vidiš da Iknar nema pojma.
Pakao je prepun dobrih vjernika,kršćana,židova i muslimana,dok s druge strane svi demoni i ljudski Luciferovi sljedbenici,zapravo su vani,ovdje na Zemlji,rade na realizaciji novog svjetskog poretka,gdje će luciferijanizam biti nova univerzalna svjetska religija,a islam,judaizam i kršćanstvo prestat će postojati.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 26/11/2017, 17:10

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote: 
E sad,ne znam jeli ti planiraš knjigu o Iknaru kao mitološkom biću,kao što je Zecharia Sitchin napisao ,,Enkijevu izgubljenu knjigu'' pa čak možeš i sličan naslov,,Iknarova izgubljena knjiga'' ili možda planiraš napisati knjigu o psihološkom fenomenu ,,IKNAR''  te naglasak staviti na Tomislava Fabijančića kao osobu,čovjeka,te napraviti njegove memoare.

U svakom slučaju hvale vrijedan projekt Jastrebe.
Ipak bih jednak naglasak stavio na lik i djelo Tomislava Fabijančića kao i na njegovu duhovnu i mističnu dimenziju ovaploćenu u Iknaru.

No nemam ni osnovna saznanja o tom mladiću,osim da je član pikado kluba Janje iz Zagreba.
Kao si to doznao ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 10 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 29 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum