ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 9 of 29 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Mate31 16/11/2017, 17:50

http://www.dnevno.hr/vjera/duhovnost/potresno-pismo-iz-pakla-zapis-dogadaja-koji-su-mladu-zenu-odveli-u-vjecno-prokletstvo-1090649/
Tu sam malo vise usao u pricu sa njim, pa sam i otkrio sinoc da ima puno "obozavatelja". :D
Vidio taj potpis - Iknar, prvi od Jahvea, pa rekoh da googlam, da vidim sta mu znaci to ime. Kad tamo po forumima se ljudi vec godinama sa njim zezaju :D

Mate31

Posts : 9
2017-11-16


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/11/2017, 20:40

Iknar je gay wrote:Uf,a ja mislio da sam ja trknut. iknar :cleanteeth

Evo, imam biser za tebe, dakle sa Iknarom je jako ugodno razgovarati. Ko bi reko, kad ne zgromljuje laptope skroz je u redu. Dakle spomenuo je nekakvog glupog Agaliarepta, dakle jel znas tko je taj? Iknar kaze da je to neki idiot. Takodjer je spominjao jos nekog lika Fetcio ljuscic se zove, to je kao neki demon koji je ispod tog nekog Agaliarepta koji je isto valjda nekakav demon. Ali Iknar kaze da je i to profil od tog nekog Agaliarepta, zato sto je i taj Fetcio demon kao i Agaliarept samo nize.


Dakle zgodna pricica, kad mi vi vec ne zelite reci bas nista zanimljivo ja moram vama. Pegla dozna svakakva cudesa u razgovoru sa izvornikom. Dakle Jey Gay jel znas ko je taj neki nizi demon idiot Agaliarept i jos nizi demon Fetcio? U kakvim su oni odnosima? Da li je i njima zgromio laptope? Kakvi su to niski demoni idioti, ja se u to ne razumijem pa eto ako ti znas kazi, ispeglam ti kosulju za tocan, korektan i konkretan odgovor  :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Mate31 16/11/2017, 22:47

Uh peglo, bas si upeglao. :D
Mate31
Mate31

Posts : 9
2017-11-16


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 17/11/2017, 21:24

Mate31 wrote:Uh peglo, bas si upeglao. :D
Ja nešto mislim da je pegla možda Iknar,ali opet mi je čudno,jer kako bi on odjednom počeo pisati normalnije.
Jer to mi samo na njega liči,doć i raspitivati se sam o sebi.
Samo,koliko li bi trebalo snage tom izmučenom umu da piše smisleno bez njegovih standarnih greški.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Mate31 17/11/2017, 21:52

Iknar je gay wrote:
Mate31 wrote:Uh peglo, bas si upeglao. :D
Ja nešto mislim da je pegla možda Iknar,ali opet mi je čudno,jer kako bi on odjednom počeo pisati normalnije.
Jer to mi samo na njega liči,doć i raspitivati se sam o sebi.
Samo,koliko li bi trebalo snage tom izmučenom umu da piše smisleno bez njegovih standarnih greški.
Moguce, nisam upucen bas, ali pise sa odusevljenjem o Iknaru, pa je malo cudno.
Mate31
Mate31

Posts : 9
2017-11-16


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 17/11/2017, 23:06

Mate31 wrote:
Iknar je gay wrote:
Mate31 wrote:Uh peglo, bas si upeglao. :D
Ja nešto mislim da je pegla možda Iknar,ali opet mi je čudno,jer kako bi on odjednom počeo pisati normalnije.
Jer to mi samo na njega liči,doć i raspitivati se sam o sebi.
Samo,koliko li bi trebalo snage tom izmučenom umu da piše smisleno bez njegovih standarnih greški.
Moguce, nisam upucen bas, ali pise sa odusevljenjem o Iknaru, pa je malo cudno.
Iknar je sklon svakakvim ludostima,ne bi bilo prvi put da se služi nečim takvim,zato je moj skepticizam opravdan.U ovo godina nagledali smo se toliko njegovih ludosti,a baš zbog toga je i stekao poklonika.
Nekad sam smatrao kako je on jedan unikatan i osebujan troler,no s vremenom vidim kako to izlazi iz tih okvira,te da je to više u domeni za psihijatrijsko promatranje.Pa onda ti dođe nekako nelagodno sprdat se s bolesnom osobom,ali šta mogu kad lik zna biti tako spržen da moraš odvalit od smijeha.

Mislim,ovo što je uradio onoj bolesnoj ženi,stvarno je dno dna,jadno,ali nisam mogao doće sebi od smjeha toj njegovoj dovitljivosti i ludosti.
Ali čekaj,ukoliko on doista vjeruje u to što govori,te očekuje kako će ljudi izgovarati te neke glupe molitve koje je napisao sam sebi,onda je on zbilja zreo za hospitalizaciju.
Pa tko bi se toga sjetio.Zamisli da ti ubjediš nekoga kako ćeš ga izliječiti,ukoliko taj bude molio neku glupu molitvu koju si ti sam o sebi napisao. lol!

Onda opet s druge strane,nismo niti mi puno bolji od njega kad podgrijavamo te njegove iluzije,jer budala će sutra izaći na ulicu i nekoga izbosti nožem ili u najbolju ruku,pokušati izvest egzorcizam nad nekim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 18/11/2017, 11:33

Mate31 wrote:
Iknar je gay wrote:
Mate31 wrote:Uh peglo, bas si upeglao. :D
Ja nešto mislim da je pegla možda Iknar,ali opet mi je čudno,jer kako bi on odjednom počeo pisati normalnije.
Jer to mi samo na njega liči,doć i raspitivati se sam o sebi.
Samo,koliko li bi trebalo snage tom izmučenom umu da piše smisleno bez njegovih standarnih greški.
Moguce, nisam upucen bas, ali pise sa odusevljenjem o Iknaru, pa je malo cudno.
Awww, vidi miki maus praznih djepova znavi Mate! Pa dje si, kuco stara, ne tako stara ili mozda nova? Dakle, Leteca Pegla nije Gromovnik Iknar. Ako ne vjerujes oko toga Pegli, onda sigurno mozes vjerovati Gromovniku Iknaru  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f602 

Mate moj stari, Mate moj ne tako stari, 
Mate moj novi ili mozda sa Marsa pali, 
ako pogledas malo bolje na ovom forumu, 
moci ces vidjeti da tu svi su ludi! 

Ako Mate otvori novine u njima pisu ludjaci, 
ako Mate upali televiziju Mate sa grozom shvati 
da iz ekrana gledaju ga ludjaci! 

Onda nas miki maus sa Marsa pali, 
Mate nas dragi ode vani! 
Pogleda lijevo a ono ludjaci! 
Pogleda desno a ono ludjaci! 

Mate vise ni u ducan po pastetu prosetati se ne usudi,
da usud kleti ga ne dohvati
I ludjak ljuti ne iskoci kad pastetu otvori!

Ali kad nas Mate jednom shvati,
da kad u ogledalo oko okrene 
najveci od svih ludjaka ga motri!
Najopasniji od sviju, najveci i najljuci,
jer jedino on u ponor ga moze povuci!


Eto dragi moj mik maus Mate! Nakon svega ovoga Gromovnik Iknar ti dodje nesto kao melem protiv svih tih nekakvih ludjaka. Ko to nemoze ne zavolit?

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 18/11/2017, 11:52

Iknar je gay wrote:
Iknar je sklon svakakvim ludostima,ne bi bilo prvi put da se služi nečim takvim,zato je moj skepticizam opravdan.U ovo godina nagledali smo se toliko njegovih ludosti,a baš zbog toga je i stekao poklonika.
Nekad sam smatrao kako je on jedan unikatan i osebujan troler,no s vremenom vidim kako to izlazi iz tih okvira,te da je to više u domeni za psihijatrijsko promatranje.Pa onda ti dođe nekako nelagodno sprdat se s bolesnom osobom,ali šta mogu kad lik zna biti tako spržen da moraš odvalit od smijeha.

Mislim,ovo što je uradio onoj bolesnoj ženi,stvarno je dno dna,jadno,ali nisam mogao doće sebi od smjeha toj njegovoj dovitljivosti i ludosti.
Ali čekaj,ukoliko on doista vjeruje u to što govori,te očekuje kako će ljudi izgovarati te neke glupe molitve koje je napisao sam sebi,onda je on zbilja zreo za hospitalizaciju.
Pa tko bi se toga sjetio.Zamisli da ti ubjediš nekoga kako ćeš ga izliječiti,ukoliko taj bude molio neku glupu molitvu koju si ti sam o sebi napisao. lol!

Onda opet s druge strane,nismo niti mi puno bolji od njega kad podgrijavamo te njegove iluzije,jer budala će sutra izaći na ulicu i nekoga izbosti nožem ili u najbolju ruku,pokušati izvest egzorcizam nad nekim.
Awww, Jeyo Gayo s boji Iknara! Sta gromljenje laptopa tako dobar dojam ostavlja na ove nekakve sluge? Ko bi to reko!

Inace, ne treba bas svemu vjerovati sto se kaze! A jos manje sto se napise na internetu! Pokvareni telefon radi i bez namjere a kamoli sa namjerom! Geyo Jeyo moj dragi, sta te ta molitva toliko muci? Si je isprobat iso pa nije upalilo ili sta? Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f602 

Dakle, evo dakle, ako neznas zamoliti ljepo naseg Gromovnika Iknara za nesto, mozes uvijek probati ovako:

O gromovnice Iknare, dlan me svrbi, glava mi prazna i nos mi curi, gromom svojim zgromi mi kompjutor, da mi mudrost u tintaru prazninu popuni!

Eto probaj molit tako mozda budes imao vise srece, nikad neznas  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f602 

Inace tesko da se iko treba bojati naseg Gromovnika Iknara i njegove ludosti. Od svih ludosti, ako ima njegove onda nije opasna. Najopasnije su ludosti od ovih nekakvih slugu, niskih demona i sl. Oni rade ludosti drugima, i sebi, jednim opisom dakle: su jadni. iknar samo posalje tu i tamo koju olujicu  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Mate31 18/11/2017, 15:14

Iknar je gay wrote:
Mate31 wrote:
Iknar je gay wrote:
Mate31 wrote:Uh peglo, bas si upeglao. :D
Ja nešto mislim da je pegla možda Iknar,ali opet mi je čudno,jer kako bi on odjednom počeo pisati normalnije.
Jer to mi samo na njega liči,doć i raspitivati se sam o sebi.
Samo,koliko li bi trebalo snage tom izmučenom umu da piše smisleno bez njegovih standarnih greški.
Moguce, nisam upucen bas, ali pise sa odusevljenjem o Iknaru, pa je malo cudno.
Iknar je sklon svakakvim ludostima,ne bi bilo prvi put da se služi nečim takvim,zato je moj skepticizam opravdan.U ovo godina nagledali smo se toliko njegovih ludosti,a baš zbog toga je i stekao poklonika.
Nekad sam smatrao kako je on jedan unikatan i osebujan troler,no s vremenom vidim kako to izlazi iz tih okvira,te da je to više u domeni za psihijatrijsko promatranje.Pa onda ti dođe nekako nelagodno sprdat se s bolesnom osobom,ali šta mogu kad lik zna biti tako spržen da moraš odvalit od smijeha.

Mislim,ovo što je uradio onoj bolesnoj ženi,stvarno je dno dna,jadno,ali nisam mogao doće sebi od smjeha toj njegovoj dovitljivosti i ludosti.
Ali čekaj,ukoliko on doista vjeruje u to što govori,te očekuje kako će ljudi izgovarati te neke glupe molitve koje je napisao sam sebi,onda je on zbilja zreo za hospitalizaciju.
Pa tko bi se toga sjetio.Zamisli da ti ubjediš nekoga kako ćeš ga izliječiti,ukoliko taj bude molio neku glupu molitvu koju si ti sam o sebi napisao. lol!

Onda opet s druge strane,nismo niti mi puno bolji od njega kad podgrijavamo te njegove iluzije,jer budala će sutra izaći na ulicu i nekoga izbosti nožem ili u najbolju ruku,pokušati izvest egzorcizam nad nekim.
Da, slazem se. To sto je napravio toj jadnoj zeni je stvarno grozno i opasno. Nekoga tko ne razumije bas kako svijet funkcionira izmanipulirati toliko da mu se moli za zdravlje, a ona jadna je ocito spremna na sve samo da ozdravi. Nije ovo za zezanciju, nesto nije u redu sa tim likom. Ne mozemo mu nista ovako, jer ne znamo tko je. Sam je on sebe osudio, samo se bavi glupostima u zivotu. Idem raditi nesto pametno, vikend je. Vrijeme za svirku i uzivanje. :)
Mate31
Mate31

Posts : 9
2017-11-16


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/11/2017, 09:54

A  što ako Iknar stvarno posjeduje nekakove moći?

Uostalom iz povijesti je znano da su postojali,a iz sadašnjosti znamo da i danas postoje određeni karizmatici i mistici koji su znali i koji mogu izlječiti ljude ili im pomoći u raznim nevoljama.

No,ono što ja ovdje želim reći da ,čak i u slučaju da Iknar i ima takove moći,te moći su od Zloga.

Iknar je pod očitim utjecajem demona. Demoni (ili samo jedan demon)su ga uspjeli uvjeriti kako je on prvostvoreno stvorenje.

Predlažem svim pobožnim forumašima da se jednoga dana okupimo ispred svojih kompjutera i da izmolimo zajedničku molitvu za njegovo oslobođenje od đavoljeg utjecaja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 19/11/2017, 11:57

Mate31 wrote:
Da, slazem se. To sto je napravio toj jadnoj zeni je stvarno grozno i opasno. Nekoga tko ne razumije bas kako svijet funkcionira izmanipulirati toliko da mu se moli za zdravlje, a ona jadna je ocito spremna na sve samo da ozdravi. Nije ovo za zezanciju, nesto nije u redu sa tim likom. Ne mozemo mu nista ovako, jer ne znamo tko je. Sam je on sebe osudio, samo se bavi glupostima u zivotu. Idem raditi nesto pametno, vikend je. Vrijeme za svirku i uzivanje. :)

Nas miki maus stvarno mora da je sa Marsa pao i interneta nikad vidio! 8 postova a vec tako povjerljiv sa potpunim neznancima! Neznam bas kako moj dragi miki maus Mate misli zastititi tetice koje ne razumiju bas kako svijet funkcionira kad ni sam pojma nema tako mlad i od silnih ludjaka zbunjen!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 263a 

Dakle Mate moj, Pegla ti dobronamjerni savjet daje: ako netko na internetu Savski most povoljno ti na prodaju daje, povlaci te za nos i prevarom ti novac iz djepa krade!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f607 

Dakle, 8 postova samo i vec se netko ustrtario od Gromovnka Iknara. Dakle, bakicama i teticama on nece nista, samo ovim nekim slugama, to je ponovio toliko puta da i papagaj to vec moze znati, a kamoli netko ko ga je imalo pratio sto pise po bespucima internetske zbilje! Dakle ako se ne zelis bojati Gromovnika Iknara vise, samo moras prestati biti taj neki sluga, niski demon ili stagod. Dakle ne trebas nuzno postati tetica i bakica, samo ne biti slugan tamo neki i raditi ludosti!

Dakle uzivaj u svirci i uzivanju i bavljenjem osalim glupostima u zivotu preko vikenda i nakon vikenda!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 19/11/2017, 12:09

jastreb wrote:A  što ako Iknar stvarno posjeduje nekakove moći?

Uostalom iz povijesti je znano da su postojali,a iz sadašnjosti znamo da i danas postoje određeni karizmatici i mistici koji su znali i koji mogu izlječiti ljude ili im pomoći u raznim nevoljama.

No,ono što ja ovdje želim reći da ,čak i u slučaju da Iknar i ima takove moći,te moći su od Zloga.

Iknar je pod očitim utjecajem demona. Demoni (ili samo jedan demon)su ga uspjeli uvjeriti kako je on prvostvoreno stvorenje.

Predlažem svim pobožnim forumašima da se jednoga dana okupimo ispred svojih kompjutera i da izmolimo zajedničku molitvu za njegovo oslobođenje od đavoljeg utjecaja.

Jastrebe dragi, da bi molitva upalila, prvo sam trebas biti iskrene namjere i ne od  Zloga! Dakle prije bilo kakve molitve, obavezno na jedno 10tak egzorcizama kod nekog dobrog egzorcista. Mozes i Gromovnika Iknara zamoliti po tom pitanju, valjda je i on dobar u istjerivanju tih nekakvih slugu demona. Dakle, tek tada moci ces uopce prepoznati kad je netko pod utjecajem Zloga a kad nije, pa onda shodno tome i molitvu uputit! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f607 

Dakle sto te ljuti tako kod naseg dragog Gromovnika Iknara? To sto je prvostvoren? Pa mora netko biti, pa je najbolje da je onda to Gromovnik Iknar! Imas sve ljepo u jednom paketu i mirna Bosna kako bi se reklo, jer zna se ko je prvi a ko nije pa onda ovi koji nisu ne mogu nametati prvenstvo drugima neprvima! Bas kako treba i u redu je!

Dakle, jedino treba nas Gromovnik Iknar sto prije doc na celo drzave nam drage! To ce biti jako zabavno za gledat: umjesto da nam hracak na usta dodje kad vidimo kako Smecarko iz Brisla stipa za guzu premijera nam, mi cemo s kokicama u rukama i zavaljeni u fotelju s napetoscu iscekivati epizodu "Smecarko iz Brisela leti zrakom bacen ko pegla"! Kud ces bolje i ljepse!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/11/2017, 17:23

Iknar jako mrzi pse. Više puta je pisao kako zagađuju parkove i sokake,te da će ih kada zadobije stare moći,sve spržiti munjama.

Nego najveća tragedija ovoga foruma je u tome što obzir prema Iknaru imamo samo ja,Iknar je gay,Mabus i možda još 2 cure.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 19/11/2017, 19:10

jastreb wrote:Iknar jako mrzi pse. Više puta je pisao kako zagađuju parkove i sokake,te da će ih kada zadobije stare moći,sve spržiti munjama.

Nego najveća tragedija ovoga foruma je u tome što obzir prema Iknaru imamo samo ja,Iknar je gay,Mabus i možda još 2 cure.
Pa s obzirom da cjelokupna aktivna populacija na forumu je mozda jos 5+/- osoba vise, to mi nekako i ne izgleda bas kao najveca tragedija foruma Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f605  

Inace, recimo kad Gromovnik Iknar kaze da mu Amerikanjerosi idu na zivce i da ce biti dar mar, a onda 3 uragana opale i bude dar mar u Amerikanjeros landu, onda znaci da Gromovnik Iknar zaista i salje dar mar.
Kad Gromovnik Iknar kaze da mu Jey Gay ide na zivce pa ce biti dar mar, i onda bude zgromljen laptop i bude dar mar, to onda znaci da Gromovnik Iknar zaista i salje dar mar.
Ako Gromovnik Iknar kaze da ce sprziti sve pse munjama jer rade kakavi dar mar po parkovima, a munja nigdje a peseki i dalje rade kakavi dar mar po parkovima, to znaci da Gromovniku Iknaru samo izlazi para na usi. 
Ako gromovniku Iknaru izlazi para na usi, to ne znaci da Jastrebu treba izlaziti para na nos. Doduse moze Jastrebu i izlaziti para na nos, nije neki bad, ali u kojem god slucaju, to je samo para! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f624
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Mate31 19/11/2017, 19:43

Leteca Pegla wrote:
Mate31 wrote:
Da, slazem se. To sto je napravio toj jadnoj zeni je stvarno grozno i opasno. Nekoga tko ne razumije bas kako svijet funkcionira izmanipulirati toliko da mu se moli za zdravlje, a ona jadna je ocito spremna na sve samo da ozdravi. Nije ovo za zezanciju, nesto nije u redu sa tim likom. Ne mozemo mu nista ovako, jer ne znamo tko je. Sam je on sebe osudio, samo se bavi glupostima u zivotu. Idem raditi nesto pametno, vikend je. Vrijeme za svirku i uzivanje. :)

Nas miki maus stvarno mora da je sa Marsa pao i interneta nikad vidio! 8 postova a vec tako povjerljiv sa potpunim neznancima! Neznam bas kako moj dragi miki maus Mate misli zastititi tetice koje ne razumiju bas kako svijet funkcionira kad ni sam pojma nema tako mlad i od silnih ludjaka zbunjen!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 263a 

Dakle Mate moj, Pegla ti dobronamjerni savjet daje: ako netko na internetu Savski most povoljno ti na prodaju daje, povlaci te za nos i prevarom ti novac iz djepa krade!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f607 

Dakle, 8 postova samo i vec se netko ustrtario od Gromovnka Iknara. Dakle, bakicama i teticama on nece nista, samo ovim nekim slugama, to je ponovio toliko puta da i papagaj to vec moze znati, a kamoli netko ko ga je imalo pratio sto pise po bespucima internetske zbilje! Dakle ako se ne zelis bojati Gromovnika Iknara vise, samo moras prestati biti taj neki sluga, niski demon ili stagod. Dakle ne trebas nuzno postati tetica i bakica, samo ne biti slugan tamo neki i raditi ludosti!

Dakle uzivaj u svirci i uzivanju i bavljenjem osalim glupostima u zivotu preko vikenda i nakon vikenda!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f619
Ajde Iknare bjezi sa mojih postova, ne pricam vise sa tobom. :) Nemam se namjeru prepucavati sa ljudima koje ne poznajem. To radim samo uzivo.
Mate31
Mate31

Posts : 9
2017-11-16


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/11/2017, 20:30

Iknar je aktivni sportaš i član je pikado kluba Janje iz Zagreba.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/11/2017, 20:31

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Grb1
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/11/2017, 20:32

Nadimak mu je Tomek Glupan.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/11/2017, 20:34

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1797437_10202657166783958_373177267_n
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Noor 19/11/2017, 20:46

jastreb wrote:Iknar je aktivni sportaš i član je pikado kluba Janje iz Zagreba.
a, ti si njegov obožavatelj :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 19/11/2017, 20:53

Mate31 wrote:
Ajde Iknare bjezi sa mojih postova, ne pricam vise sa tobom. :) Nemam se namjeru prepucavati sa ljudima koje ne poznajem. To radim samo uzivo.
@page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120% }
Dakle ja nisam Gromovnik Iknar, Ja sam Leteca pegla! Ali eto, malo pricam sa Gromovnikom Iknarom, kako su me uputili ovi neki padobranci ovdje. Meni jako to sve zanimljivo!

Dakle, prema Iknaru tu su kreteni svi od reda, onog nekog Fetucio Ljuscica je ODJEBAO sa fejsa i sad valjda Fetucio pizdi. Dakle, Iknar kaze da ce skrsiti Lucifera i njegove glupe ljudske sluge poput tog Fetucia valjda i tog demona Agaliarepta. Takodjer je porucio Agaliareptu:

"reci Agaliareptu da me ne vrijeđša sa tobom je rsi samo ljudski smrtnik a opet koliko toliko razuman i mudar sto za kretena na onome forumu nemogu reci. I reci im da cu ISTRU ponovno malo razdrmati, potopiti, rijeku itd.

to vrijedi i az glupofg jastereba a li ajsterreb nije glup kaoa galiareopt jer on je ioak samo crveno govno onako bedasti ali ne i sotonist onim ako ga IDIOT nije unovacio.

ionako ostalo apr ljudi forum rpopada a KIC se propagira SEXom jer je rpeglup. na tom forumu je jako malo ljudi ali cije jako veliku glupostz. nema smisla ici na taqj forum. pitaj ih zasto se poslije 2014 forum.net.he UGASIO TOCNO. jer sam ja javno tamo OPTUZIO taj forum da je odgovoran za poplave u HR i da cus ve reci svimaq. nakon kojeg mjeseca blokirali su reganje na forum. slucajnost zar ne. ali nije vzano kreteni sviodrda tamo soim one trule zidovke EWWE.ostalo sve pickice vise manje bezmudica"

Dakle, Ocito Gromovnik Iknar cita ovaj topik, pa eto reko mi da vam prenesem porukicu, a sta ces meni zabavno pa eto... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 1f60a 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 9 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 29 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum