ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by My Brother Billo Wed 6 Sep - 21:02

pizzon wrote:ljubo  majmune,
ne kanjaj, 
samo 1% vaseg zla primenjenog nad (ndh i hr ) srbima 
da uzvratimo hrvatima u srbiji,
drugacije bi kenjao,
majmune !
bravo pizone,dolazis k sebi  cat

My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by RayMabus Wed 6 Sep - 22:13

pizzon wrote:ljubo  majmune,
ne kanjaj, 
samo 1% vaseg zla primenjenog nad (ndh i hr ) srbima 
da uzvratimo hrvatima u srbiji,
drugacije bi kenjao,
majmune !
ndh je bila sranje ali ovaj rat više ste vi sranja napravili nego svi ostali zajedno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by RayMabus Wed 6 Sep - 22:27

Dovoljno ste sranja napravili u zadnjem ratu da nemate pojma koliko ste bezobraznih s tim izjavama da vi niste ništa

Zato vas nitko od susjeda i ne voli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by čardak efendija Wed 6 Sep - 22:41

RayMabus wrote:Dovoljno ste sranja napravili u zadnjem ratu da nemate pojma koliko ste bezobraznih s tim izjavama da vi niste ništa

Zato vas nitko od susjeda i ne voli
Znamo mi ali se pravimo ludi
iljadu dvesta godine robije
na međunarodnim sudovima
sve govori o nama
 a tu ne pominjem ona nakaradna suđenja po srbiji
koje su kao sami srbi procesirali
kao ni to da su se mnogi besili
ili umrli pod čudnim okolnostima
po haškim tamnicama

_________________
Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by RayMabus Wed 6 Sep - 22:45

Jadno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by Eroo Wed 6 Sep - 22:45

dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Dođe više, ali u kurcu. Ko dođe, to je tek priča za sebe. London i Zadar i nisu za poređenje. O tome ti i pričam. Jebali te Damir, Elvis i ostali. Ne može svako da bude Nemanja.

I pusti me više tih nabrajanja, prvo, drugo i ostalo, kao da je 1945. a ti politički komesar. Svaki put se naježim na te relikte komunizma.
More, vjerski turizam, skijališta i to sve u jednom danu; doručkuješ na jednom mjestu, ručaš na drugom i večeraš na trećem.
Nešto slično na tako malo prostora nemaš nigdje na svijetu...No, dobro, teško ti je ovo objasniti riječima i ukratko, odi i vidi.
I opet ti kažem, između Londonistana i Zadra, biram Zadar. Moj brat Epi će ti sve lepo objasniti...
Vidim. Iz takve kospolitske i kulturne sredine je potekao takav moralni div kojem smetaju Surdulica i Vučitrn. To je Nušić najbolje objasnio.

Svaka čast Epiju ali moja najbolja drugarica živi u Londonu. Nemam ništa ni protiv Londona, ni protiv Zadra.
Ne smeta meni tvoja Surdulica i Vučrtun, dok nam ne prodajete svoje bahatosti (kulturne i ine) bez pokrića...
Dupe Europe, jebote. :D
Ne smetaju tebi Surdulica i Vučitrn već praziluk u dupetu. Ali dobro sad, nije ni to kraj sveta.
Vaš uradak, dobar je, odgledaj do konca...
Odbaci "rekla-kazala" i obrati pažnju na činjenice (potvrđene u videu s obje strane).
Nije sve rečeno, ali je puno toga s čim niste upoznati.


Eroo
Eroo

Posts : 75019
2016-07-22


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by RayMabus Wed 6 Sep - 22:54

Jadni i nevini Srbi

Mislim se opiti večeras

Gadite mi se
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by RayMabus Wed 6 Sep - 23:00

Neka vas u zemun polju pa tamo jedni drugima pričajte laži

Mi smo vas skinuli s kurca

DOVIĐEMA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by dzango Wed 6 Sep - 23:11

Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
More, vjerski turizam, skijališta i to sve u jednom danu; doručkuješ na jednom mjestu, ručaš na drugom i večeraš na trećem.
Nešto slično na tako malo prostora nemaš nigdje na svijetu...No, dobro, teško ti je ovo objasniti riječima i ukratko, odi i vidi.
I opet ti kažem, između Londonistana i Zadra, biram Zadar. Moj brat Epi će ti sve lepo objasniti...
Vidim. Iz takve kospolitske i kulturne sredine je potekao takav moralni div kojem smetaju Surdulica i Vučitrn. To je Nušić najbolje objasnio.

Svaka čast Epiju ali moja najbolja drugarica živi u Londonu. Nemam ništa ni protiv Londona, ni protiv Zadra.
Ne smeta meni tvoja Surdulica i Vučrtun, dok nam ne prodajete svoje bahatosti (kulturne i ine) bez pokrića...
Dupe Europe, jebote. :D
Ne smetaju tebi Surdulica i Vučitrn već praziluk u dupetu. Ali dobro sad, nije ni to kraj sveta.
Vaš uradak, dobar je, odgledaj do konca...
Odbaci "rekla-kazala" i obrati pažnju na činjenice (potvrđene u videu s obje strane).
Nije sve rečeno, ali je puno toga s čim niste upoznati.


Gledao sam film. Više puta  je bio na RTS-u
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by Eroo Thu 7 Sep - 1:16

dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Vidim. Iz takve kospolitske i kulturne sredine je potekao takav moralni div kojem smetaju Surdulica i Vučitrn. To je Nušić najbolje objasnio.

Svaka čast Epiju ali moja najbolja drugarica živi u Londonu. Nemam ništa ni protiv Londona, ni protiv Zadra.
Ne smeta meni tvoja Surdulica i Vučrtun, dok nam ne prodajete svoje bahatosti (kulturne i ine) bez pokrića...
Dupe Europe, jebote. :D
Ne smetaju tebi Surdulica i Vučitrn već praziluk u dupetu. Ali dobro sad, nije ni to kraj sveta.
Vaš uradak, dobar je, odgledaj do konca...
Odbaci "rekla-kazala" i obrati pažnju na činjenice (potvrđene u videu s obje strane).
Nije sve rečeno, ali je puno toga s čim niste upoznati.


Gledao sam film. Više puta  je bio na RTS-u
Gledajte ga svaku večer u udarnom terminu, moglo bi vam biti od pomoći da jsjednoga dana shvatie  tko su vam krivci za sve ono šta vam se događa. Neki od njih su vam i danas u samom vrhu vlasti. Vješto prikrivaju svoj dio krivice, kažući prstom u pogrešnom smjeru.
Eroo
Eroo

Posts : 75019
2016-07-22


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by dzango Thu 7 Sep - 7:00

Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
Ne smeta meni tvoja Surdulica i Vučrtun, dok nam ne prodajete svoje bahatosti (kulturne i ine) bez pokrića...
Dupe Europe, jebote. :D
Ne smetaju tebi Surdulica i Vučitrn već praziluk u dupetu. Ali dobro sad, nije ni to kraj sveta.
Vaš uradak, dobar je, odgledaj do konca...
Odbaci "rekla-kazala" i obrati pažnju na činjenice (potvrđene u videu s obje strane).
Nije sve rečeno, ali je puno toga s čim niste upoznati.


Gledao sam film. Više puta  je bio na RTS-u
Gledajte ga svaku večer u udarnom terminu, moglo bi vam biti od pomoći da jsjednoga dana shvatie  tko su vam krivci za sve ono šta vam se događa. Neki od njih su vam i danas u samom vrhu vlasti. Vješto prikrivaju svoj dio krivice, kažući prstom u pogrešnom smjeru.
Zna se ko su krivci ko je banda crvena i sa one i sa ove strane,
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by ljubo1212 Thu 7 Sep - 9:37

jel pižon u istom kavezu, il se njemu isti drma zasebno? da znam javit kad se banane bacaju...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by dzango Thu 7 Sep - 10:06

ljubo1212 wrote:jel pižon u istom kavezu, il se njemu isti drma zasebno? da znam javit kad se banane bacaju...
Pustili wi-fi u majmunaru. Katastrofa.



Ko je trebao da pazi na Ljubu?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by Regoč Thu 7 Sep - 18:10

Braća wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Braća wrote: Utapa se u priču stotina hiljada ljudi, odlazi iz Zadra u maju '91, iako je njegov otac potpisao 'Izjavu o lojalnosti Hrvatskoj državi'.
"Niko do sada nije postavio pitanje o tim glupostima i traženju potvrde o lojalnosti građana svoje države", navodi autor.
Šta je ovo jebote? Potvrda lojalnosti i moralno političke podobnosti? Koji je ovo zabagreli komunizam sunce ti jebem.
Državni službenici i namještenici. Ne možeš plaćati izdajnike i pristaše neprijatelja.
Jebo vak Kim Džong Un. On je mala beba za vas. Nema većih komunista na Svetu od vas. Izjava o lojalnosti? Jebote.


kod kim jong una vazi za sve, ovo je bilo samo prema srbima primenjivano. jbt, koja bolesna bagra... No
Svima koji su radili u javnoj i državnoj službi, osobito u osjetljivim segmentima.

_________________
Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by Regoč Thu 7 Sep - 18:12

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:

Sledeći post će biti da je traženo samo od specijalne policije. Onda samo od njihovih starešina i na kraju da se nije ni tražilo.
ne...u policiji se jos 20.8.1990 godine kad je osnovan mup...trazilo da se svatko izjasni i hrvati i srbi i slovenci,bosanci da li zele ostati i dalje raditi u mup-u...svatko ej imao izbor..vecina srba je otisla zbog sahovnice na kapi neki se se umirovili neki potpisali lojalnost...
Mora da potpiše lojalnost i moralno političku podobnost da ne bi izgubio posao? Severna Korejo, stidi se.
a'k se hoces zaposliti u americkoj cia ili fbi,policiji,vojsci...sto moras potpisati?...ili u ruskoj svejedno..sto?
Svakako ne zakletvu o lojalnosti i moralno političkoj podobnosti. Možda kod brata Kima, ne znam.
Svaki dan u školi prisega odanosti.

_________________
Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by Regoč Thu 7 Sep - 18:29

kaja wrote:Isto tako objavili su na nekom portalu priču o onom našem generalu kojem su potpisali Srbi predaju u  Kninu , ne mogu se sjetiti imena . Cardak ga bas ne voli. I javio se neki s komentarom i opisom toga događaja jer mu je otac tada zarobljen u vojsci srpske krajine. Tu je pisao da su se predali jer nisu mogli dobiti, da ih je taj nas general sve stavio u bus i poslao u Srbiju i da im je garantirao sigurnost.
Komentar je obrisan brzinom munje. Jer njihova štapa krije Srbima iz Srbije sto se tamo desilo. Oni to ne znaju točno. A kriju da podgrijavaju mit o genicidu i drže ih zapete..
Petar Stipetić, a ne vole ga samo Srbi i srboljubi jer ih je pobiedil.

_________________
Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Franjo, hvala ti što si nas proterao.  - Page 8 Empty Re: Franjo, hvala ti što si nas proterao.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum