ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Wed 23 Aug - 13:33

Srce mi se lomi kad vidim kolektivno nabrajanje za Gazdom. Vec vidim poslusnike kako u redu cekaju da se na vjernost zaklinju dragom Vodji.

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Wed 23 Aug - 13:34

Steta metka

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Wed 23 Aug - 14:07

Desert_fox wrote:Srce mi se lomi kad vidim kolektivno nabrajanje za Gazdom. Vec vidim poslusnike kako u redu cekaju da se na vjernost zaklinju dragom Vodji.
Nema to veze sa gazdom ... tko može shvatit će ... danas je on sutra netko drugi ... 
A što se štovanja vođe tiče ... ti najmanje možeš pričati o tome ... taman i zajebancija bila ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Wed 23 Aug - 14:10

jasambrend wrote:Violine u pozadini tugaljivo tule... :lonely: cry-smile
Karma je gadna stvar ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Wed 23 Aug - 14:10

sat2 wrote:
Desert_fox wrote:Srce mi se lomi kad vidim kolektivno nabrajanje za Gazdom. Vec vidim poslusnike kako u redu cekaju da se na vjernost zaklinju dragom Vodji.
Nema to veze sa gazdom ... tko može shvatit će ... danas je on sutra netko drugi ... 
A što se štovanja vođe tiče ... ti najmanje možeš pričati o tome ... taman i zajebancija bila ...
Usporedjivat idiota sa velikanon je zaista vrh gluposti

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Wed 23 Aug - 14:16

Desert_fox wrote:
sat2 wrote:
Desert_fox wrote:Srce mi se lomi kad vidim kolektivno nabrajanje za Gazdom. Vec vidim poslusnike kako u redu cekaju da se na vjernost zaklinju dragom Vodji.
Nema to veze sa gazdom ... tko može shvatit će ... danas je on sutra netko drugi ... 
A što se štovanja vođe tiče ... ti najmanje možeš pričati o tome ... taman i zajebancija bila ...
Usporedjivat idiota sa velikanon je zaista vrh gluposti
Sad još da nađemo gdje ih ja uspoređujem ... , a je ti velikan! Najobičniji moler ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Wed 23 Aug - 14:54

Profesure ja sam jedan od navijaca Dinama koji nevoli gazdu. I smatra istoga za idiota kriminalca i profitera. A dalmatinac sam. Imocanin kojemu je Dinamo radost nekada bio. Ali mozda nisam pravi po gazdinom receptu dinamovac. Nevolim njega ni nacin na koji unistava moj voljeni klub. I jos najvaznije Dinamovac koji voli da Rijeka Hajduk Osijek itd dobro prolaze u Europi. Koji ne mrzi ni rijeku ni slavoniju ni dalmaciju. Neznam mozda onda zaista i nisam pravi dinamovac. U dalmaciji u mome gradu sam izdajnik jer nemrzim zagreb
 Neznam.vise ni sam

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Wed 23 Aug - 15:06

Ajde sate, ne seri...
 Što na tebe ili na mene neko ne puca?
Sve ima svoje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader Wed 23 Aug - 15:10

sat2 wrote:
jasambrend wrote:Violine u pozadini tugaljivo tule... :lonely: cry-smile
Karma je gadna stvar ...

Tatini sinovi se ili drogiraju ili ne znam što bih rekao...uglavnom, lik je polusvijet ogrezao u kriminalu i bezakonju...što se mene tiče nek crkne ko zivina jer tako zivi i ponaša se, a moralne prodike ostavite za Zorana...to mu dobro ide...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Wed 23 Aug - 16:57

Desert_fox wrote:Profesure ja sam jedan od navijaca Dinama koji nevoli gazdu. I smatra istoga za idiota kriminalca i profitera. A dalmatinac sam. Imocanin kojemu je Dinamo radost nekada bio. Ali mozda nisam pravi po gazdinom receptu dinamovac. Nevolim njega ni nacin na koji unistava moj voljeni klub. I jos najvaznije Dinamovac koji voli da Rijeka Hajduk Osijek itd dobro prolaze u Europi. Koji ne mrzi ni rijeku ni slavoniju ni dalmaciju. Neznam mozda onda zaista i nisam pravi dinamovac. U dalmaciji u mome gradu sam izdajnik jer nemrzim zagreb
 Neznam.vise ni sam
Svašta ti nadrobi ovdje što veze nema .... bar nema potrebe meni upučivati. Nikoga ja ne mrzim ... taj pojam mi je stran! Poštujem te kao Dinamovca i Dalmatinca ... no tu stajem! Po stoti puta ovdje pišem ... pojednostavljeno ... jebe se meni za Mamića. Neka ga osude uzmu sve što ima i vrate komu pripada, a s njim u prdekanu! Gadljivo je samo slušati i gledati u što se pretvorio javni linč ... , a sve to lijepo piše u tekstu iz SN što sam gole nalijepio! Brat mi je Dinamovac u Splitu ... tako da o mržnji drugih znam dosta ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Wed 23 Aug - 16:59

jasambrend wrote:
sat2 wrote:
jasambrend wrote:Violine u pozadini tugaljivo tule... :lonely: cry-smile
Karma je gadna stvar ...

Tatini sinovi se ili drogiraju ili ne znam što bih rekao...uglavnom, lik je polusvijet ogrezao u kriminalu i bezakonju...što se mene tiče nek crkne ko zivina jer tako zivi i ponaša se, a moralne prodike ostavite za Zorana...to mu dobro ide...
Fino ... no Poljud će te nazvati vjerovatno po huliganu, kojeg je ubio drugi huligan! Ah da, oprosti, to je Dalmatinski heroj ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Wed 23 Aug - 17:00

Braća wrote:Ajde sate, ne seri...
 Što na tebe ili na mene neko ne puca?
Sve ima svoje...
Sva sreća pa se civilizacija ne kroji po tebi ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader Wed 23 Aug - 17:04

sat2 wrote:
jasambrend wrote:
sat2 wrote:
jasambrend wrote:Violine u pozadini tugaljivo tule... :lonely: cry-smile
Karma je gadna stvar ...

Tatini sinovi se ili drogiraju ili ne znam što bih rekao...uglavnom, lik je polusvijet ogrezao u kriminalu i bezakonju...što se mene tiče nek crkne ko zivina jer tako zivi i ponaša se, a moralne prodike ostavite za Zorana...to mu dobro ide...
Fino ... no Poljud će te nazvati vjerovatno po huliganu, kojeg je ubio drugi huligan! Ah da, oprosti, to je Dalmatinski heroj ...

Očigledno lik se družio s kim se družio i završio tako kako je...Mamic najbolje zna da li je ovo bila poruka i zbog čega...huliganska sacekusa sigurno nije...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Wed 23 Aug - 17:07

jasambrend wrote:
sat2 wrote:
jasambrend wrote:
sat2 wrote:
jasambrend wrote:Violine u pozadini tugaljivo tule... :lonely: cry-smile
Karma je gadna stvar ...

Tatini sinovi se ili drogiraju ili ne znam što bih rekao...uglavnom, lik je polusvijet ogrezao u kriminalu i bezakonju...što se mene tiče nek crkne ko zivina jer tako zivi i ponaša se, a moralne prodike ostavite za Zorana...to mu dobro ide...
Fino ... no Poljud će te nazvati vjerovatno po huliganu, kojeg je ubio drugi huligan! Ah da, oprosti, to je Dalmatinski heroj ...

Očigledno lik se družio s kim se družio i završio tako kako je...Mamic najbolje zna da li je ovo bila poruka i zbog čega...huliganska sacekusa sigurno nije...
Slažem se da ne znamo o čemu se radi, ali toliko nemome željeti smrt ... i onda meni Fox govori o mržnji! Takvima kao Sanader, Mamić, Pašalić i društvu najveća kazna je uzeti im sve i da krenu iz početka bez ikakovih kontakata sa državom i državnim tvrtkama. Pa da vidiš tko je sposoban ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Wed 23 Aug - 17:11

jasambrend wrote:
Očigledno lik se družio s kim se družio i završio tako kako je...Mamic najbolje zna da li je ovo bila poruka i zbog čega...huliganska sacekusa sigurno nije...
sačekuša je terminalna faza huliganstva koji njegujete.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Thu 24 Aug - 11:57

Pohvalio je Brazilac Olma: "Šuti, radi, uvijek daje sve od sebe na treninzima i utakmicama, nositelj je igre Dinama. Samo treba dobiti kontinuitet"

Sammir je proteklog vikenda za kineskog drugoligaša Wuhan Zall zabio prvi gol, a i upisao dvije asistencije. Vjerojatno su se neki navijači Dinama zapitali što se s njime dogodilo u Zagrebu jer mu je za ovaj učinak u dresu plavih trebalo pola godine. 
"Sada sam maksimalno tjelesno spreman. Ovdje u Kini radim više nego što sam radio u Dinamu zato što s trenerom Ivajlom Petevom nismo radili – ništa. Pripreme su bile čista katastrofa, do početka se s njim nisam osjećao dobro, nisam mogao uhvatiti tjelesnu spremu. Ništa se nije radilo kako treba! U Kini radim normalno i tjelesno sam OK i to se vidi na mojim igrama”, rekao je Samir za Sportske novosti te otkrio kako još uvijek prati što se događa u Dinamu i pohvalio Olma

"Šuti, radi, uvijek daje sve od sebe na treninzima i utakmicama, on je zaista nositelj igre Dinama. Samo treba dobiti kontinuitet. Soudani Fernandes? Oni su napadači, čekaju prave lopte, ne stvaraju igru. Netko mora dovesti loptu do njih. Takav igrač je Olmo, a i ovaj novi igrač Doumbia mi se jako sviđa," zaključio je Brazilac

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 24 Aug - 12:15

sat2 wrote:
Braća wrote:Ajde sate, ne seri...
 Što na tebe ili na mene neko ne puca?
Sve ima svoje...
Sva sreća pa se civilizacija ne kroji po tebi ...


sreca, pa se kroji po lopovima i kriminalcima poput mamica i slicnih. 
al jbg, sladji je njegov sendvic od bilo cega, profesore... 
jel tako?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 24 Aug - 13:00

jasambrend wrote:
sat2 wrote:
jasambrend wrote:
sat2 wrote:
jasambrend wrote:Violine u pozadini tugaljivo tule... :lonely: cry-smile
Karma je gadna stvar ...

Tatini sinovi se ili drogiraju ili ne znam što bih rekao...uglavnom, lik je polusvijet ogrezao u kriminalu i bezakonju...što se mene tiče nek crkne ko zivina jer tako zivi i ponaša se, a moralne prodike ostavite za Zorana...to mu dobro ide...
Fino ... no Poljud će te nazvati vjerovatno po huliganu, kojeg je ubio drugi huligan! Ah da, oprosti, to je Dalmatinski heroj ...

Očigledno lik se družio s kim se družio i završio tako kako je...Mamic najbolje zna da li je ovo bila poruka i zbog čega...huliganska sacekusa sigurno nije...
Tema je sport,nogomet, zašto se tu piše o nekom mafijaškom obračunu?
SN su dno dna, pogotovo s onim člankom. Nek se bave sportom, a mafijaške obračune nek ostave nekim drugim medijima!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 24 Aug - 13:01

Braća wrote:
sat2 wrote:
Braća wrote:Ajde sate, ne seri...
 Što na tebe ili na mene neko ne puca?
Sve ima svoje...
Sva sreća pa se civilizacija ne kroji po tebi ...


sreca, pa se kroji po lopovima i kriminalcima poput mamica i slicnih. 
al jbg, sladji je njegov sendvic od bilo cega, profesore... 
jel tako?
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Fri 25 Aug - 12:13

Eto, lani potjeraju trenera, ma trenerčinu koji je uveo Dinamo u LP, pa sad ne mogu ni u EL preko albanaca.
Cico Kranjčar - isključivi krivac cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Fri 25 Aug - 14:51

Naravno da cijela prošla sezona totalnog nerada mora doći na naplatu i zato Dinamo sada nema kontinuitet. Nema teorije da sada Cvitanovič za mjesec i pol dva u potpunosti ispravi ono kaj su ona dva prošlosezonska luđaka zasrala. Kaj se Eurolige tiče, nedavno sam napisao da neću previše žaliti ako Dinamo ispadne i iza toga stojim. To je totalno neozbiljno natjecanje koje 90 % klubova igra preko kurca, a takvim ga je napravila UEFA jer je gotovo sve nagrade dala za Ligu prvaka, a ovdje su ostale mrvice. U svakom slučaju, Dinamo će sada imati više vremena za treninge i uigravanje, pogotovo jer je ove sezone HNL prioritet.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum