ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:10

pismejker wrote:
cassanowa wrote:
pismejker wrote:Pitaj glavnog i odgovornog...jednom pitao i ostao naravno bez odgoora... :cleanteeth
Kad tebi nije rekao, meni neće pogotovo. No
uffff,mene ne moze organski smisliti..vjerujem da mu je svatko osim Longija i mene  miliji.,. lol!
Ja nisam. Mene banira bezveze. confused

Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:16

cassanowa wrote:
pismejker wrote:
cassanowa wrote:
pismejker wrote:Pitaj glavnog i odgovornog...jednom pitao i ostao naravno bez odgoora... :cleanteeth
Kad tebi nije rekao, meni neće pogotovo. No
uffff,mene ne moze organski smisliti..vjerujem da mu je svatko osim Longija i mene  miliji.,. lol!
Ja nisam. Mene banira bezveze. confused
nisam te dugo vidio bas na forumu..sto radis?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:26

pismejker wrote:nisam te dugo vidio bas na forumu..sto radis?
Osmišljavam blisku budućnost, uglavnom je realiziram i natojim uživati u njoj. Nisam ničemu posvećen 100%. Kad ne uspijem onda se okrenem malo više jelu i piću, pa mi je opet dobro, ali u granicama dozvoljene kilaže. Ne gledam puno daleko naprijed...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:28

cassanowa wrote:
pismejker wrote:nisam te dugo vidio bas na forumu..sto radis?
Osmišljavam blisku budućnost, uglavnom je realiziram i natojim uživati u njoj. Nisam ničemu posvećen 100%. Kad ne uspijem onda se okrenem malo više jelu i piću, pa mi je opet dobro, ali u granicama dozvoljene kilaže. Ne gledam puno daleko naprijed...
Legendo.. king ..upravo tak oi ja...necemoj Bogo vise izgarati u poselu...kozojebi traze od Merkelice posao i 7000 Ojra placu,sto??da ja budem kreten i radim za manje,a imam znanje?? :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:34

Bitno je da si zadovoljan. Meni nikad nije falilo novaca, ali nikad ga nisam ni imao viška. Ne pridajem mu neki značaj, osim da ga imam koliko mi treba. Dodatne poslove odbijam. Jedino dragovoljno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:38

cassanowa wrote:Bitno je da si zadovoljan. Meni nikad nije falilo novaca, ali nikad ga nisam ni imao viška. Ne pridajem mu neki značaj, osim da ga imam koliko mi treba. Dodatne poslove odbijam. Jedino dragovoljno...
Mudro...covjek u nekim godina ma skuzi da je Dovoljno,ona prava mjera...jebes ti i lovu,ako izgubis zdravlje,pamet i odreknes se uzivanja,zarad posla i love...

davno sam odlucio vikendom ne radim,subota i nedjelja je za Boga i moje zadovoljstvo..dvaput godisnje po 4 tjedna godisnjeg,i toga se ne odricem,taman mjenjao radna mjesta svaki mjesec..na kraju krajeva,pokrene se svoj posao,pa si sam tempiras mjeru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:45

pismejker wrote:jebes ti i lovu,ako izgubis zdravlje,pamet i odreknes se uzivanja,zarad posla i love...
A ne znam. Meni se čini da ćeš prije izgubiti zdravlje i pamet ako se ne znaš postaviti prema okolini, nego od posla. Iako i posao može biti stresan i preforsiran. Vjerujem da tebi nije takav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:49

cassanowa wrote:
pismejker wrote:jebes ti i lovu,ako izgubis zdravlje,pamet i odreknes se uzivanja,zarad posla i love...
A ne znam. Meni se čini da ćeš prije izgubiti zdravlje i pamet ako se ne znaš postaviti prema okolini, nego od posla. Iako i posao može biti stresan i preforsiran. Vjerujem da tebi nije takav.
Pa dosad mio je posao i sve bilo stresno...to visenece biti,a okolina..pa da nije Kozojeba,nervirali bi me svabi,koji su kao roboti...kakogod,nije bas toliko negativa..vremenom covjek sve izignorira sto mu ne paše..ipak..nasilje polako dolazi i na to covjek treba racunati u svakom trenutku,to se ne moze ne girati i ignorirati..

zmlatim lovusu,i zgibam u pustare Rusije..tamo te ostave da zivis na miru ako bas ne trazis sranja i drzis se ispod radara.. :cleanteeth ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 00:55

uffff ufffff..vrijeme kada u bekeraju prekoputa pocinju peci kruhove,peciva,kolace....zlo.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Guest 22/8/2017, 01:02

pismejker wrote:
..vremenom covjek sve izignorira sto mu ne paše..ipak..nasilje polako dolazi i na to covjek treba racunati u svakom trenutku,to se ne moze ne girati i ignorirati..
Ne znam na kakvo novo nasilje miliš...Ovo vijeme nije ništa naslnije od prethodnih vremena. Jučer je bilo ono, a danas je ovo. A ako dobro poznaš svoju bližu i globalnu okolinu, bit će ti onako kakvim si se sam izgradio , neovisno o utjecajima sa strane. Ovaj svijet postoji već na milione godina, a mi se umislili da je baš sada najgore. Vjerojatno su tako mislili i naši preci u svojim vremenima. Ja mislim da danas nije ništa bolje ni gore nego prije, već da je uvijek bilo isto. Bitno je jedino kakav si svijet stvorio u sebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Regoč 23/8/2017, 13:34

Bolje je u smislu šanse da preživiš. Istraživanja pokazuju da danas imamo deset (po njekima čak sto) puta veću šansu da nas ne ubiju nego prije pola tisućljeća. O zdravstvenom napretku da ne govorim.

_________________
MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR - Page 6 Empty Re: MUKE SRBA U KANADI Aleksići su PEKLI PAPRIKE za ajvar i sada im PRETI ZATVOR

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum