ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mostovci dakle lažu

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by kaya 15/7/2017, 23:52

Painkiller wrote:
Brain32 wrote:
kaja wrote:mostovci su morali glasati kako adz hoće i glasali su svjesni toga kada jednom izglasaju suprotno da će ih baciti van.
i usprkos tome to su i napravili
tu je sve jasno..
Amen!
Sad su probali zaradit još koji jeftin politički bod na Agrokoru, ali će valjda ubuduće biti pametniji. Prije upotrebe jezika posavjetovati se sa psihijatrom, a ne s njegovim pacijentima.  Nekada sam polagao i neke nade u njih, ali ako ovako budu nastvili, "mostovac" neće bit potencijalno rješenje, nego dijagnoza.
je, oni su dijagnoza a plenki-toda-šeki su stabilnost

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by vili40 16/7/2017, 07:08

i stabilnost i vjerodostojnost,ludnica.Ali mogu oni kad si ovi iz oporbe zabijaju autogolove i svađaju među sobom.Dobrović napravi neviđenu glupost da bi onda ove prekaljene mutikaše poentirale i sad slave i likuju.Veli Marić da je on hrvat i katolik pa oprašta...o majketi ahahahaha...velim ludnica.
Oporbe više kao i da nema,SDP i Bernardić?Pa tko njega više uopće i sluša?Onaj njegov bradati trokrilni ormar puca po mostu a preko u HDZ-u se smiju i uživaju a Jandroković gleda,smijulji se i ne vjeruje.HNS?Treba li uopće bilo što reći o toj elementarnoj nepogodi?Živi zid i Most?Pokušavaju oni nešto ali slabi su i ne mogu sami.Dakle danas u saboru oporbe kao da i nema.Za očekivati je da dolaze još teža vremena jer barem ja ne vidim ko ovi naši neki političari svjetlo na kraju tunela.A vide oni kurac moj.
vili40
vili40

Male
Posts : 10724
2015-08-02


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 16/7/2017, 09:42

kaja wrote:
marcellus wrote:

onda ispadne da su mostovci pomagali agrokoru

daj marc...a onda ispadne da su mostovci odletili iz vlade po cijenu pada vlade a posebno ministar policije jer je zatražio istragu todorića kojega "oni podržavaju"
pogledaj širu sliku, fokusirao si se na detalj


mostovci su odletjeli jer su ucjenjivači, prošlo im je jednom s karamarkom koji je inače smetao svakom u hrvatskoj od medija do politike jer su svi ista mafija, pa ga je trebalo maknut, pa je to odradio božo za združenu medijsko političku mafiju. uz pomoć manolića i šeksa, i predsjednice, i veleposlanstva u buzinu.


ministar policije je zatražio istragu nakon što je smijenjen, inače imao je skoro dvije godine da istraži agrokor, i sjetio se pokrenuti istragu nakon što je dobio pedalu? A do tada je istraživao što?

Ministar policije koji nije u stanju ulovit triper u kupleraju jebate, nije našao ko je nacrtao svastiku, ko je lekoviću odvrnuo šerafe, ko je zapalio katran, ko je mrknuo par milijuna eura u zlatu iz središta mupa i tak dalje.

on bi hapsio todorića, jel.

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 16/7/2017, 09:44

budimo realni, kao i svi mostovi ministri tako je i brkata jugooficirčina potao ministar samo zato jer je jaran od bože i baba mu je iz istog sela ko i njegova, inače drugih kompetencija taj glupan nema, a on bi istražio agrokor jebate pa nije u stanju pročitat ni razumjet financijsko izvješće

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 16/7/2017, 09:44

kamoli da bi kužio što je tu neko muljao

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by crvenkasti 16/7/2017, 10:08

Svi su otišli, ostali su samo glupani.
Koga uopće da metnemo na vlast?

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28751
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Painkiller 16/7/2017, 10:44

kaja wrote:
Painkiller wrote:
Brain32 wrote:
kaja wrote:mostovci su morali glasati kako adz hoće i glasali su svjesni toga kada jednom izglasaju suprotno da će ih baciti van.
i usprkos tome to su i napravili
tu je sve jasno..
Amen!
Sad su probali zaradit još koji jeftin politički bod na Agrokoru, ali će valjda ubuduće biti pametniji. Prije upotrebe jezika posavjetovati se sa psihijatrom, a ne s njegovim pacijentima.  Nekada sam polagao i neke nade u njih, ali ako ovako budu nastvili, "mostovac" neće bit potencijalno rješenje, nego dijagnoza.
je, oni su dijagnoza a plenki-toda-šeki su stabilnost
Ako komentiram jedne budale, ne znači odmah da podržavam druge budale. Doduše Šeki jest stabilnost. Plenki neće dugo, Toda je gotov, ali Šeki ne ide nigdje.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Guest 16/7/2017, 13:41

Gospodo forumaši ;

Nisam do sada čuo -vidio povratnu informaciju na svoj upis jesam li što POGREŠNO ili ISPRAVNO  naveo u svome postu - griješim li u svojim stavovima ili ima onih koji bi se mogli složiti s mojim razmišljanjem ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by vili40 16/7/2017, 13:48

redder4 wrote:Halo, Halo - hajdemo pokušati stvari malo rasvjetliti iz različitih kutova ;

Tko je Dušan Tomašević predsjednik uprave državne HR banke  za obnovu i razvitak  koji je u prosincu 2016 ODOBRIO  krediti AGROKORU od 48,3 milijuna kuna !

Tomašević je imenovan  na čelo HBORa  od KAKA - RIKU  koalicije  2015 ! Bio je direktor PIKa Vrbovec i IZVRŠNI  direktor AGROKORA  Mostovci dakle lažu - Page 4 1f60e  - pali li vam se polako LAMPICA ??


Čovjek je potpisao kredit svom bivšem poslodavcu - AGROKORU  !!

Kredit je SPORAN  jer je predsjednik  nadzornog odbora  HBORa  - koji je dao suglasnost  - bivši  VISOKOPOZICIONIRANI  AGROKOROVAC  - sadašnji ministar financija
MARIĆ !!

To što je MARIĆ FINGIRAO samo izglasavanje - tobože sebe izuzeo od glasovanja i izašao van na glumljenu pauzu - a točno je
ZNAO o čemu se tu radi - TOČNO je znao koja je GLAVNA TEMA - zašto ju je uopće odobrio da bude na dnevnom redu - kasnije kod izglasavanja - što se nije DEBELO OGRADIO  od svega - nego je sebi pokušao priskrbiti SMOKVIN LIST - stoga ovakvi prozirni politički manevri NE MOGU niti SMIJU da skinu ODGOVORNOST s njega kao odgovorne OSOBE !!

Nabijem sve one koji podržavaju ovakve scenarije i  misle naguzivati Hrvate u zdrav mozak !

Sad se RAZAPINJE DOBROVIĆA  koji se izletio s nepotpunim podacima i dozvolio KRIMOSIMA da PILU OKRENU NAOPAKO - nažalost Dobrović je ispao diletant  iako je dobro mislio - no, time svakako nije riješena SRŽ STVARI  - MARIĆ JE SVAKAKO SVE ZNAO  i tu je POANTA SVEGA !

U svakom slučaju ( razmišljajte ) kako može MARIĆ da se IZUZME od ODLUČIVANJA i ode na " PUŠ PAUZU "  za vrijeme izglasavanja - a životno je pitanje opstanka AGROKORA - a njihov glavni predstavnik tobože ODE UDISATI SVJEŽI ZRAK  prigodom izglasavanja  onoga što je sam predstavio - HALO , koliko još ima GLUPANA u ovoj državi koji su spremni povjerovati u ovu BAJKU ???


Ima li još budala koje vjeruju da ovaj visokopozicionirani djelatnik AGROKORA ( možda čak i sinek Tode ) nije imao točne podatke  o svojoj firmi koju predstavlja ( a morao je imati slijedom svoga položaja  i dužnosti koje je obavljao u firmi )  - ako ima takovih  - onda se ja pitam ; koja budala bi u tako velikom koncernu dozvolila da je predstavlja  netko  tko NEMA POJMA KAKO AGROKOR POSLUJE i ne poznaje njene financije i poslovanje u tančine - ima li uopće takovih naivaca ???
misliš na to?
vili40
vili40

Male
Posts : 10724
2015-08-02


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 16/7/2017, 14:06

vili40 wrote:
redder4 wrote:Halo, Halo - hajdemo pokušati stvari malo rasvjetliti iz različitih kutova ;

Tko je Dušan Tomašević predsjednik uprave državne HR banke  za obnovu i razvitak  koji je u prosincu 2016 ODOBRIO  krediti AGROKORU od 48,3 milijuna kuna !

Tomašević je imenovan  na čelo HBORa  od KAKA - RIKU  koalicije  2015 ! Bio je direktor PIKa Vrbovec i IZVRŠNI  direktor AGROKORA  Mostovci dakle lažu - Page 4 1f60e  - pali li vam se polako LAMPICA ??


Čovjek je potpisao kredit svom bivšem poslodavcu - AGROKORU  !!

Kredit je SPORAN  jer je predsjednik  nadzornog odbora  HBORa  - koji je dao suglasnost  - bivši  VISOKOPOZICIONIRANI  AGROKOROVAC  - sadašnji ministar financija
MARIĆ !!

To što je MARIĆ FINGIRAO samo izglasavanje - tobože sebe izuzeo od glasovanja i izašao van na glumljenu pauzu - a točno je
ZNAO o čemu se tu radi - TOČNO je znao koja je GLAVNA TEMA - zašto ju je uopće odobrio da bude na dnevnom redu - kasnije kod izglasavanja - što se nije DEBELO OGRADIO  od svega - nego je sebi pokušao priskrbiti SMOKVIN LIST - stoga ovakvi prozirni politički manevri NE MOGU niti SMIJU da skinu ODGOVORNOST s njega kao odgovorne OSOBE !!

Nabijem sve one koji podržavaju ovakve scenarije i  misle naguzivati Hrvate u zdrav mozak !

Sad se RAZAPINJE DOBROVIĆA  koji se izletio s nepotpunim podacima i dozvolio KRIMOSIMA da PILU OKRENU NAOPAKO - nažalost Dobrović je ispao diletant  iako je dobro mislio - no, time svakako nije riješena SRŽ STVARI  - MARIĆ JE SVAKAKO SVE ZNAO  i tu je POANTA SVEGA !

U svakom slučaju ( razmišljajte ) kako može MARIĆ da se IZUZME od ODLUČIVANJA i ode na " PUŠ PAUZU "  za vrijeme izglasavanja - a životno je pitanje opstanka AGROKORA - a njihov glavni predstavnik tobože ODE UDISATI SVJEŽI ZRAK  prigodom izglasavanja  onoga što je sam predstavio - HALO , koliko još ima GLUPANA u ovoj državi koji su spremni povjerovati u ovu BAJKU ???


Ima li još budala koje vjeruju da ovaj visokopozicionirani djelatnik AGROKORA ( možda čak i sinek Tode ) nije imao točne podatke  o svojoj firmi koju predstavlja ( a morao je imati slijedom svoga položaja  i dužnosti koje je obavljao u firmi )  - ako ima takovih  - onda se ja pitam ; koja budala bi u tako velikom koncernu dozvolila da je predstavlja  netko  tko NEMA POJMA KAKO AGROKOR POSLUJE i ne poznaje njene financije i poslovanje u tančine - ima li uopće takovih naivaca ???
misliš na to?


da da todin sin 

i do groba lojalan jer je jednom radio za njega

a ja u biti radim za bankarski lobi jer sam jednom radio u banci

mislim jasno je zašto je hrvatima tako kako je, jer su naivni i moguće im je prodati svaku teoriju zavjera

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by vili40 16/7/2017, 14:20

marcellus wrote:


da da todin sin 

i do groba lojalan jer je jednom radio za njega

a ja u biti radim za bankarski lobi jer sam jednom radio u banci

mislim jasno je zašto je hrvatima tako kako je, jer su naivni i moguće im je prodati svaku teoriju zavjera
nešto nije u redu i ide u jebeno krivom smjeru a tulipani nam uvijek pokušavaju objasnit kako je sve čisto i sve 5 a največi dokaz im je nesposobnost oporbe i gluposti koje rade.
Puno toga im je procurilo a ljudi slažu mozaik i više im ne vjeruju.To sve skupa nema veze sa teorijama zavjere,divim se našim ljudima koji sve to nijemo i strpljivo promatraju,već su odavno trebali biti na cesti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10724
2015-08-02


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by kaya 16/7/2017, 14:43

redder4 wrote:Gospodo forumaši ;

Nisam do sada čuo -vidio povratnu informaciju na svoj upis jesam li što POGREŠNO ili ISPRAVNO  naveo u svome postu - griješim li u svojim stavovima ili ima onih koji bi se mogli složiti s mojim razmišljanjem ??
ja se slažem.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by kaya 16/7/2017, 14:46

marcellus wrote:

da da todin sin 

i do groba lojalan jer je jednom radio za njega

a ja u biti radim za bankarski lobi jer sam jednom radio u banci

mislim jasno je zašto je hrvatima tako kako je, jer su naivni i moguće im je prodati svaku teoriju zavjera
dobro ajd, slučajno je došao jer je jako kompetentan sa 35 , kada se glasalo morao je na wc jer je pojeo nešto krivo , neće ga maknuti jer ima super frizuru, božo petrov je cia agent a bivši ministar policije udbaš ,  a plenki je pošten.
da ne duljimo ...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 16/7/2017, 14:57

kaja wrote:
marcellus wrote:

da da todin sin 

i do groba lojalan jer je jednom radio za njega

a ja u biti radim za bankarski lobi jer sam jednom radio u banci

mislim jasno je zašto je hrvatima tako kako je, jer su naivni i moguće im je prodati svaku teoriju zavjera
dobro ajd, slučajno je došao jer je jako kompetentan sa 35 , kada se glasalo morao je na wc jer je pojeo nešto krivo , neće ga maknuti jer ima super frizuru, božo petrov je cia agent a bivši ministar policije udbaš ,  a plenki je pošten.
da ne duljimo ...

plenki je govno jasno, govno koje je došlo na vlast kad je kampanjom difamacija, spinova i laži uklonjen karamarko, u čemu je najveću ulogu odigrao pokvareni provincijski psihijatar koji je sebi isposlovao da je profesionalno nesposoban, da ne bi morao vratit mostarskoj bolnici neku lovu za specijalizaciju koju im nije htio odradit jer je njemu ljepše u metkoviću nego u mostaru, pa je otišao u politku, dakle smeće koje zna lagat i manipulirat (jer je psihijatar) i voli to radit (jer je postao političar). 

e sad je istu takvu kampanju pokrenuo protiv marića, kako bi maknuo plenkija, a sebe ili nekog svog jarana iz svog sela instalirao za šefa agrokora, pa bi time posve kontrolirao dolinu metkovića gdje agrokor ionako otkupljuje svo gmo smeće koje proizvedu. 

i onda je naletio na plenkija koji je veće đubre od njega i zajebo ga je jer je učio kako biti đubre u briselu a ne u mostaru i metkoviću, i šta sad? Treba krimosa božu žalit?

glede agrokora moj stav je oduvijek poznat, trebalo ga je dat rusima

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 16/7/2017, 15:01

u politici inače važi pravilo, a pogotovo u Hrvatskoj, da je onaj tko glumi najveću poštenjačinu u pravilu najveći lopov. A niko ne glumi veću poštenjačinu od Bože psihijatra 

usput kako napreduje njegova kuća u Metkoviću o državnom trošku? Jel božo i dalje svaki vikend putuje službenim audijem doma u pripizdinu s dva tri tjelohranitelja u pratnji jer bi djeci bio kultorološki šok selit u zagreb?

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Sora 16/7/2017, 21:02

Uopce demokratske strukture i funkcioniranje njihovo je nesto najogavnijeg sto sam mogla zamisliti

Fuuuuuuj :_| :K
Ti Marcele konjino kad se probaš negativno osvrnuti na socijalizam , pokazat ces svo bogatstvo svoje siromašne pameti i casti .
Jebete se ,plaćen si .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Sora 16/7/2017, 21:10

Taj kultur-fasizam kpji podrzava najogavniji nacionslizam na najnižem proklamatirskom nivou , tipa danasnje naslovnice 24 kpja nekog kurca stavlja na Čilica i njegovu pobjedu naglasak ..
Dakle tak nacionslizam niskih nagona, potencijaks, stoke sitnog zuba

Podrzava takav novinarcici kao sto je Marcel , bez imalo grižnje savjesti.
To je kultur fasizam u kpjem nema niceg osim Gole zarade novinara i Gole borbe za opstanak.
Naroda bas i ne .
Hrvati su nsjebsli u svojoj drzavi gore nego u zajednicama.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Sora 16/7/2017, 21:11

MOSTOVCI su do pred godinu dana bili UZOR ČESTITOSTI
A DANAS SU U NEMILOSTI MEDIJA .
PA SU LAŽOVI .
MA ..JEBES NOVINARE .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 4 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum