ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by Guest Sat 13 May - 9:34

Mostovka Ružica Vukovac bila je državna tajnica samo 15 dana u Ministarstvu poljoprivrede. Ali zatražila je da nakon smjene prima plaću još cijelih godinu dana.

Kako ne ostvarujem pravo povratka na prethodni posao koji sam obavljala prije stupanja na dužnost, molim Vas za izdavanje rješenja o pravu na naknadu. Iskreno se zahvaljujem - napisala je Vukovac Vladi.

Ružica Vukovac je možda je jedna od većih političkih tragičarki Mosta. Ona je aktivna među poljoprivrednicima, njezina obitelj se bavi stočarstvom, a političku karijeru je započela kao nezavisna načelnica slavonskog mjesta Velika Kopanica. Nakon izbora 2015. godine trebala je biti Mostova ministrica poljoprivrede, ali je Most ipak postavio Davora Romića.

Iako je pravnica, Vukovac je poslala zahtjev za primanje naknade godinu dana, a na to uopće nema pravo! Upravo je Most progurao zakonske izmjene da oni koji obavljaju dužnost manje od tri mjeseca nemaju pravo na naknadu.

- Nemam nikakva primanja već šest mjeseci, dužna sam, samohrana sam majka i zato sam ovaj put zatražila naknadu - kaže nam Vukovac.

Ostvarivala je pravo na “6+6” kao zastupnica nakon što se prošli saziv Sabora raspustio.

Nije ga htjela iskoristiti i uzeti novac. I kad ju je HDZ zimus srušio s mjesta načelnice Kopanice, opet je imala to pravo, ali ga nije iskoristila.

- U međuvremenu sam potrošila svu ušteđevinu, roditelji mi više ne mogu pomagati, moram od nečega živjeti - kaže Vukovac, a kad smo joj rekli da na naknadu nema pravo, odgovorila je da je i bolje tako.

- Ionako odlazim iz ove zemlje u inozemstvo - zaključila je.



http://www.24sata.hr/news/pobrkala-loncice-za-15-dana-rada-trazi-godinu-dana-place-524226
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by Guest Sat 13 May - 9:37

sljedeći korak mjera štednje ukidanje zdravstva :^0
bolnice su skupe i nepotreban trošak za državu koja treba pokazati racionalnost i štedjeti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by aben Sat 13 May - 10:05

Amen

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by vili40 Sat 13 May - 10:06

Ostvarivala je pravo na “6+6” kao zastupnica nakon što se prošli saziv Sabora raspustio.

Nije ga htjela iskoristiti i uzeti novac. I kad ju je HDZ zimus srušio s mjesta načelnice Kopanice, opet je imala to pravo, ali ga nije iskoristila.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by aben Sat 13 May - 10:09

Jebote, unda stvarno je glupa

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by veber Sat 13 May - 10:12

ove mostovce treba zajedno s ostalom ekipom, povješat.

koja je to lopovska bagra.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by Guest Sat 13 May - 11:21

stvarno je glupa trebala je uzeti pare kada je mogla, a ne posli "zajebla sam se" "iden pokušat izvuć pare" i onda se ocrni

onako da je uzela kada je mogla, nitko se nebi bunio i adio, lagano 12 plaća, za mjesto zamjenice ministra.. 15-16 000€
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by Guest Sat 13 May - 11:27

i dok joj sida ta državna uhljebarska nakanada, cirka 100k kuna(pucam iz glave) odradi sezonu na jadranu na crno negdje, i aj.. jesen dočeka onako mirna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by Regoč Sat 13 May - 11:40

glas uhljeba wrote:Ionako odlazim iz ove zemlje u inozemstvo - zaključila je.
Još jedna kojoj je za vlastite životne promašaje kriva država.

_________________
MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by veber Sat 13 May - 11:42

uzmeš što ti se pruži, ali ne moraliziraš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti Empty Re: MOSTovci postali žrtve vlastite gluposti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum