ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by vuksadinare 12/9/2021, 15:13

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/mostovci-pa-oni-ne-znaju-ni-amandmane-predati-tomasevic-drago-mi-je-pozdraviti-zastupnika-skoru-koji-je-dosao- prvi-put-nakon-konstituirajuce-sjednice-1874367/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99013
2015-09-08


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by RayMabus 12/9/2021, 15:16

To gradska skupština ? Ma koga brige za to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by vuksadinare 12/9/2021, 15:19

RayMabus wrote:Na gradsku skupštinu ? Ma koga brige za to.
Ali zalosno da vam se senf ruga da ste neznalice i podrepci...rekoh ja vama davno..kad ste se slizavali sa ljevicom u nabacivsnju na DP..da ni most nece ostat postedjen..tek vam fasijada medijska predstoji...sto se i vidi posljednjih dana..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99013
2015-09-08


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by RayMabus 12/9/2021, 15:21

Ne ruga se nama nego lokalnom ogranku MOSTa tu u toj gradskoj skupštini.

Šta ima Miro Bulj s gradom Zagrebom ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by vuksadinare 12/9/2021, 15:23

RayMabus wrote:Ne ruga se nama nego lokalnom ogranku MOSTa tu u toj gradskoj skupštini.

Šta ima Miro Bulj s gradom Zagrebom ?
Ruga ruga..procitaj klauskog..a on je clan (ne)mozemo...sad ce vas medijski ocrnjavat da ce se most u metkovic na kraju vratiti kako je denis huljis rekao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99013
2015-09-08


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by RayMabus 12/9/2021, 15:24

Pa nek se rugaju. Ne pratim ja te iz Možemo. Nemamo mi ništa s njima.

Ima opet izbori za tri godine na lokalnoj razini u gradu Zagrebu, pa se vidimo tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by vuksadinare 12/9/2021, 15:28

Kad se udruze plenkonja i senf da vas sjebu nece od vas papar ostat..a krenuli su...bice ruku pruzi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99013
2015-09-08


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by RayMabus 12/9/2021, 15:29

vuksadinare wrote:Kad se udruze plenkonja i senf da vas sjebu nece od vas papar ostat..a krenuli su...bice ruku pruzi...
Ne pratim to. Mi smo u oporbi. Šta će se udruživat protiv nas kad mi nismo uopće na vlasti ???!!!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by darth_vader 12/9/2021, 15:31

Ima logike to što on govori... Ili na razini države uvesti ili nikako...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by vuksadinare 12/9/2021, 15:34

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Kad se udruze plenkonja i senf da vas sjebu nece od vas papar ostat..a krenuli su...bice ruku pruzi...
Ne pratim to. Mi smo u oporbi. Šta će se udruživati ​​protiv nas kad mi uopće nismo na vlasti ???!!!
Nisi cul poruku od plenkija od nekidan 'da bog da vas nikad poznavao nisam'...i sad senf vas proglasi debilima...a tek deranje u ljevicarskim i neoliberalnim medijima..dok je dp to prolazio treba biti iskren dijelom se i most toj histeriji i lincu pridruzivao..sad isto dozivljava...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99013
2015-09-08


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by RayMabus 12/9/2021, 15:37

Za nas je Plenkovic odavno otpisan pa stoga njegovo me mišljenje o nama uopće ne zanima. Daleko mu kuća.

Eto mu Pupovac pa nek se s njime igra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati' Empty Re: Senf se sprda sa MOSTOM:'Mostovci?Pa oni ne znaju ni amandmane predati'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum