ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vili40 4/6/2017, 19:45

nadam se samo da su ih lijepo dočekali,nahranili i napojili,kakvu stoticu u džep i da je ostalo još koje živo janje.

vili40

Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 4/6/2017, 20:01

Samo trpaj...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by marcellus 4/6/2017, 20:01

MaximusDecimusMiridije wrote:To je bilo u domeni ministarstva uprave. Onda po naputku postupa policija. Btw do te rasprave se nije ni stiglo ni doci. Kuckini sinovi iz Karamarkove kaste avlijanera su blokirali svaku mogucnost rasprave o takvome necemu. Jedan od razloga zasto je ta vlada i pala. Ali ipak se nesto lijepo dogodilo taj put. Ta glupa kretencina je barem nestala s politicke scene. Nije svako zlo za zlo :)

ministarstvo uprave i pravosuđa je isto bilo mostovo

_________________
TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 4/6/2017, 20:10

MaximusDecimusMiridije wrote:Vidis zadnji put sam rekao "pa ne moze to ne znam kako utjecati". I odem danas doma po plasticnu bacvicu sto pivo odstaje nakon kuhanja u njoj...na granici guzva 2.5km. Reko...ajde idu ljudi s mora i to. Ali odem s druge strane pa vidim kolona se proteze do Draceva... valjda idu ljudi na more u nedjelju popodne, i dalje sam uvjeren da se nista cudno ne dogada.

I onda reko da ne idem preko Opuzena nego da zapicim na Vukov Klanac u povratku da izbjegnem guzvu. Stanem na bankomat, ispred kladionice parkira kombi, izlazi 10-15 ljudi, dolazi covjek i veli "oprostite izgubili smo se malo, jel mi mozete reci gdje je srednja skola".

Valjda nekakvo okupljanje u ucionicama do onih gdje se vrsi glasanje, djavo ce ga znati.


pazi ovo.. 
frend mi MOSTovac. Kaže, da mu nisu dali ući u nadzorne odbore, iako je imao sve papire-- navodno su samo "HDZOvi papiri" valjali. Na kraju je bilo neko naguravanje, i Kerumovi i MOSTovi ljudi su ušli u neke glasačke odbore gdje će brojati glasovati i tako mogu kontrolirati, međutim, nisu mogli pokriti većinu. Kaže gdje je god bio sam HDZ da je tu bila ogromna krađa glasova. 

Malo trpačine Hercegovaca na glasovanje, malo krađe, evo taman vodi HDZ u županiji za 2-3 % ..taman
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vili40 4/6/2017, 20:13

jebi ga,dobra organizacija koja se temelji na velikom iskustvu opet pobjeđuje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vili40 4/6/2017, 20:15

a kod mene izglasalo Čačića :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 4/6/2017, 20:16

u Split čak 10% nevažečih glasova. Haha. Možeš misliti. Pogodite čiji su to glasovi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 4/6/2017, 20:16

vili40 wrote:a kod mene izglasalo Čačića :D
oprez, brzina nije sve...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vili40 4/6/2017, 20:20

Pinochet wrote:u Split čak 10% nevažečih glasova. Haha. Možeš misliti. Pogodite čiji su to glasovi?
pa gdje ste u Metkoviću našli ovog papka iz HDZ-a?Veli da će ipak sačekati poreznu upravu da potvrdi rezultat!!!ahahahahahahahahaaaaa...jebotedržava  cheers
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vili40 4/6/2017, 20:29

Doppelgänger wrote:
vili40 wrote:a kod mene izglasalo Čačića :D
oprez, brzina nije sve...  :D
Nek zahvali Prdoljaku,taj se popišao i po SDP-u i po HNS-u tik pred drugi krug.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by epikur37 4/6/2017, 21:16

Da nije hercegovaca, jugoudba i srbi bi preuzeli državu ovako je hdz opet pobijedio i sačuvao metković od orjunaša Petrova :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 4/6/2017, 21:17

sutra neka žicaju treći entitet od Plenkija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by epikur37 4/6/2017, 21:18

Pinochet wrote:sutra neka žicaju treći entitet od Plenkija..

:D taman tako ili od Kulinde ili nek moljakaju hasančeta...lud svijet
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vili40 4/6/2017, 21:34

dok ovi jedni bjesomućno slave stvarnost je za plakat.Upravo taj rezultat HDZ-a najviše leži u činjenici da je u posljednjih par godina otišlo van nekoliko stotina tisuća ljudi od kojih jedno 99% nije baš bilo sklono HDZ-u.Još par godina iseljavanja i Hrvatska će biti skroz plava i onda je to to,game over.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 4/6/2017, 21:43

marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:To je bilo u domeni ministarstva uprave. Onda po naputku postupa policija. Btw do te rasprave se nije ni stiglo ni doci. Kuckini sinovi iz Karamarkove kaste avlijanera su blokirali svaku mogucnost rasprave o takvome necemu. Jedan od razloga zasto je ta vlada i pala. Ali ipak se nesto lijepo dogodilo taj put. Ta glupa kretencina je barem nestala s politicke scene. Nije svako zlo za zlo :)

ministarstvo uprave i pravosuđa je isto bilo mostovo

Je. I za svaku pizdariju je trebalo da stoka iz redova koalicijskog partnera takodjer dignu rukice :) sto se nije dogodilo nikad. Zbog toga je i krcnulo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 4/6/2017, 21:54



"Mogu čestitati i Jambu i HDZ-u što su zajedničkim snagama dobili Metković. To mi ne osjećamo kao gubitak jer su građani Metkovića glasali za Most. Dobili su to tako da su građani u BiH iskorišteni. Trudio sam se da se promijeni izborni zakon u BiH. I sada nažalost političari iz Hrvatske iskoriste upravo te Hrvate u BiH da sruše opciju koja im je pomagala. Mi smo uspjeli doći s četiri vijećnika na 77 vijećnika. Mi smo jedina stabilna treća opcija. Mala je razlika između Bulja i Bobana čime smo potvrdili da HDZ nije nedodirljiv" rekao je Petrov za N1 televiziju.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrov-dobili-su-metkovic-glasovima-iz-bih/974768.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 4/6/2017, 21:58

vili40 wrote:a kod mene izglasalo Čačića :D

Kako cu rodbinu iz Varazdina nasrat oko ovoga....jaoooo ima mjesec dana da smisljam dok se ne dovuku na more sta cu im sve reci. Uvijek mi ovakvi,mi onakvi, profinjeniji, vise obrazovanih, stalozeniji...nismo mi balkan,pickematerine.

I onda za gradonacelnika....Isusek kleptoman a za zupana osudjeni ubojica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by kic 4/6/2017, 22:12


tko je dobio na kraju u Metkoviću?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by kic 4/6/2017, 22:14


aha vidim..

http://www.feral.news/knin-ima-novog-gradonacelnika-marko-jelic-potvrdio-pobjedu-i-u-2-krugu/

Rimkuša nemoj suicid izvršiti
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by crvenkasti 4/6/2017, 22:29

kic wrote:
aha vidim..

http://www.feral.news/knin-ima-novog-gradonacelnika-marko-jelic-potvrdio-pobjedu-i-u-2-krugu/

Rimkuša nemoj suicid izvršiti

Ne Knin!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Brain32 4/6/2017, 22:47

Predlažem dobrotvornu akciju za Metković, da im pošaljemo maramice da mogu brisat HDZ-ovsku spermu sa svojih šupaka. Znam da ćemo morat platiti mita središnjici u iznosu od 400% vrijednosti donacije te žrtvovat žensku dojenčad da nam Gospodari to dozvole ali Metkovčani nas trebaju! Doniraj i ti!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 2 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum