ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Eva_ 6/6/2017, 09:53

Pa ja sam se odselila, i to je vid borbe za bolju HR.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 6/6/2017, 09:56

Eva_ wrote:Pa ja sam se odselila, i to je vid borbe za bolju HR.

A to ne računa, nećeš se sad samo tako lako izvući od svoje odgovornosti. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by provocator 6/6/2017, 09:56

Eroo wrote:
provocator wrote:Ja mislim da je posve u redu, a to će vam potvrditi npr. ero i marcellus, da bosančerosi biraju koga žele... Počevši od lokalnih izbora kao u ovom slučaju tako i do parlamentarnih i predsjedničkih... Onda tule ko mladi majmuni kako ih Hrvatska zapostavlja.
Kolektivna svijest djeluje  na duge staze...Nego, obuj bile bičve i pridruži se nam. :]
Jel... Ionad skupa s Dodom krenem larmati kako je Hrvatska genocidna država. Nabijem vas nacurac glupe i bedaste.

_________________
TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Eva_ 6/6/2017, 09:58

slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Pa ja sam se odselila, i to je vid borbe za bolju HR.

A to ne računa, nećeš se sad samo tako lako izvući od svoje odgovornosti. :p
Hoću, naravno da hoću, kad mi je otpusnicu potpisal Regoč the Master uhljeb krasopisomH
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by newuser 6/6/2017, 11:24

Pinochet wrote:Žalosno je da Hercegovci koji su tu braća sa ekipom iz Metkovića i Imotskoga, žive kao jedno, granica iako je stara 300-400godina je umjetna, da će Hercegovci se prodati za 10ak maraka i razjebavati domovinu RH i svoje sunarodnjake koji su preko granice, samo radi par desetaka maraka. 

I21b jebo ih u guzicu, lopovska haplogrupa

U svakom slučaju oni koji idu i ako idu glasovati iz hercegovne to ne bi trebali činiti i opalite im prijave pa neće drugi put. Nije OK nekome se mješati u lokalne izbore. MOST mi se ogadio s ovim nakon gubitka izbora svaljuju na hercegovce pihh, a kad se već vrijeđamo nema većih neradnika i kako bi mi rekli "nikakvi ljudi"  od vas dalmoša ;) čisto ono da se malo ispušemo jedni na drugima :)
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by newuser 6/6/2017, 11:28

newuser wrote:
Pinochet wrote:Žalosno je da Hercegovci koji su tu braća sa ekipom iz Metkovića i Imotskoga, žive kao jedno, granica iako je stara 300-400godina je umjetna, da će Hercegovci se prodati za 10ak maraka i razjebavati domovinu RH i svoje sunarodnjake koji su preko granice, samo radi par desetaka maraka. 

I21b jebo ih u guzicu, lopovska haplogrupa

U svakom slučaju oni koji idu i ako idu glasovati iz hercegovne to ne bi trebali činiti i opalite im prijave pa neće drugi put. Nije OK nekome se mješati u lokalne izbore. MOST mi se ogadio s ovim nakon gubitka izbora svaljuju na hercegovce pihh, a kad se već vrijeđamo nema većih neradnika i kako bi mi rekli "nikakvi ljudi"  od vas dalmoša ;) čisto ono da se malo ispušemo jedni na drugima :)

Evo vidiš ovako kako sam ja napisao će ti reći poneki hercegovac a kako si ti napisao će reći poneki dalmatinac i stvara se slika da je to većinsko mišljenje, a može i postati ako se se bude forsiralo na ovakvim stavovima mržnja i razaranje puno plodnije se primaju od razuma i takvih poruka. Ti si pravi primjer stalno ideš s ovakvom spikom već duže vrijeme... nije ti to pametno, generalizirati je jako opasno čak i u pozitivnim stvarima a kako ne u negativnim.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 11:29

MOST se zaheba jer nije bija glasno protiv poreza na nekretnine a moga je tako mobilizirat hrpu biraca da glasa i izađe glasat za njih.

A jbga.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 11:33

MOST šta se mene tice na ovim lokalnim izborima od mene i mojih kombinacija nije nikakve koristi izvuka , nisu bili protiv poreza na nekretnine pa sam radija rošade za koga cu glasat ....Akcija mladih za lokalne , ŽZ za županijsko vijece , Miro Bulj za župana al na drugi krug nisam izaša jer je velika razlika a nisu se baš ni pretrgli protiv poreza na nekretnine , za gradonacelnika u mom mistu se nisu kandidirali al su podržali nezavisne koji isto nisu prošli iako sam zaokružija to.

Nisu izvukli nikakvu dobit od mene a mogli su negdje.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vuksadinare 6/6/2017, 11:33

newuser wrote:
newuser wrote:
Pinochet wrote:Žalosno je da Hercegovci koji su tu braća sa ekipom iz Metkovića i Imotskoga, žive kao jedno, granica iako je stara 300-400godina je umjetna, da će Hercegovci se prodati za 10ak maraka i razjebavati domovinu RH i svoje sunarodnjake koji su preko granice, samo radi par desetaka maraka. 

I21b jebo ih u guzicu, lopovska haplogrupa

U svakom slučaju oni koji idu i ako idu glasovati iz hercegovne to ne bi trebali činiti i opalite im prijave pa neće drugi put. Nije OK nekome se mješati u lokalne izbore. MOST mi se ogadio s ovim nakon gubitka izbora svaljuju na hercegovce pihh, a kad se već vrijeđamo nema većih neradnika i kako bi mi rekli "nikakvi ljudi"  od vas dalmoša ;) čisto ono da se malo ispušemo jedni na drugima :)

Evo vidiš ovako kako sam ja napisao će ti reći poneki hercegovac a kako si ti napisao će reći poneki dalmatinac i stvara se slika da je to većinsko mišljenje, a može i postati ako se se bude forsiralo na ovakvim stavovima mržnja i razaranje puno plodnije se primaju od razuma i takvih poruka. Ti si pravi primjer stalno ideš s ovakvom spikom već duže vrijeme... nije ti to pametno, generalizirati je jako opasno čak i u pozitivnim stvarima a kako ne u negativnim.
pa ne bi rekao da pinoČe nije kritican prema svojim dalmosima..nerjetko ej hvalio hercegovce i hercegovinu cak predlagao da s ene gurate pod zagreb jer ce vas oglodati s porezima..kritizirao je hercegovce u hrvatskoj koji se uhljebe u zagrebu i hravtskoj a onda ih boli kiki za druge i hercegovinu sto i nije netocno(cast iznimkama)..isto vrijedi i za dalamtince...koji odu u zagreb onda im se cesu jaja za svoj kraj...a sto se tice neradnika..to stoji...i 'nikakvih ljudfi'...ali to vrijedi mahom za dalmose sa obale i otoka(opet cast iznimkama)...vlaji su dosta vrijedni ljudi ali pomalo surovijeg karaktera...no to nije cudno jer su odvajkada bili na meti pa ljudi ogrube ali kao domacini nema boljih ljudi...za razliku recimo od bodula..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 11:37

http://www.index.hr/vijesti/clanak/crodemoskop-hdz-povecao-prednost-nad-sdpom-veliki-pad-mosta/975080.aspx

Može MOST pricat šta oce al on se nije oglasio u svezi poreza na nekretnine a to ljudi ( glasaci ) poput mene primjecuju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by newuser 6/6/2017, 11:41

vuksadinare wrote:
newuser wrote:
newuser wrote:
Pinochet wrote:Žalosno je da Hercegovci koji su tu braća sa ekipom iz Metkovića i Imotskoga, žive kao jedno, granica iako je stara 300-400godina je umjetna, da će Hercegovci se prodati za 10ak maraka i razjebavati domovinu RH i svoje sunarodnjake koji su preko granice, samo radi par desetaka maraka. 

I21b jebo ih u guzicu, lopovska haplogrupa

U svakom slučaju oni koji idu i ako idu glasovati iz hercegovne to ne bi trebali činiti i opalite im prijave pa neće drugi put. Nije OK nekome se mješati u lokalne izbore. MOST mi se ogadio s ovim nakon gubitka izbora svaljuju na hercegovce pihh, a kad se već vrijeđamo nema većih neradnika i kako bi mi rekli "nikakvi ljudi"  od vas dalmoša ;) čisto ono da se malo ispušemo jedni na drugima :)

Evo vidiš ovako kako sam ja napisao će ti reći poneki hercegovac a kako si ti napisao će reći poneki dalmatinac i stvara se slika da je to većinsko mišljenje, a može i postati ako se se bude forsiralo na ovakvim stavovima mržnja i razaranje puno plodnije se primaju od razuma i takvih poruka. Ti si pravi primjer stalno ideš s ovakvom spikom već duže vrijeme... nije ti to pametno, generalizirati je jako opasno čak i u pozitivnim stvarima a kako ne u negativnim.
pa ne bi rekao da pinoČe nije kritican prema svojim dalmosima..nerjetko ej hvalio hercegovce i hercegovinu cak predlagao da s ene gurate pod zagreb jer ce vas oglodati s porezima..kritizirao je hercegovce u hrvatskoj koji se uhljebe u zagrebu i hravtskoj a onda ih boli kiki za druge i hercegovinu sto i nije netocno(cast iznimkama)..isto vrijedi i za dalamtince...koji odu u zagreb onda im se cesu jaja za svoj kraj...a sto se tice neradnika..to stoji...i 'nikakvih ljudfi'...ali to vrijedi mahom za dalmose sa obale i otoka(opet cast iznimkama)...vlaji su dosta vrijedni ljudi ali pomalo surovijeg karaktera...no to nije cudno jer su odvajkada bili na meti pa ljudi ogrube ali kao domacini nema boljih ljudi...za razliku recimo od bodula..
Svugdje ima g*vana i ljudi bez obzira na regije, države nacije i slično.
Vratimo se na izbore osobno sam stava da se ne treba nitko nikome miješati u lokalnu sredinu, ako postoje glasovanja kakva se navode i provlače po medijima to treba iskorijeniti i stati tome u kraj. Iako mislim da je ovdje riječ o pogrešnoj politici MOST-a koji se nije snašao na državnoj razini i 2 puta rušili vladu stoga ih glasači i kažnjavaju a tek će loše proći na parlamentarnim izborima, nije isto voditi selo i državu nisu se snašli idemo dalje.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by bora-corba 6/6/2017, 11:41

RayMabus wrote:
Može MOST pricat šta oce al on se nije oglasio u svezi poreza na nekretnine a to ljudi ( glasaci ) poput mene primjecuju.
Mora porez da se uvede, odakle mislite da isplaćujete boračke i radničke penzije?
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vuksadinare 6/6/2017, 11:44

bora-corba wrote:
RayMabus wrote:
Može MOST pricat šta oce al on se nije oglasio u svezi poreza na nekretnine a to ljudi ( glasaci ) poput mene primjecuju.
Mora porez da se uvede, odakle mislite da isplaćujete boračke i radničke penzije?
pq valjda ray misli da ih clanovi vlade isplacuju iz svog đepa... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vuksadinare 6/6/2017, 11:45

to ti po onom sistemu..'nisam đaba radio i zaradio da sad placam porez i dađbine drzavi..treba sve meni ostati..nek placa susjed..' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 11:46

bora-corba wrote:
RayMabus wrote:
Može MOST pricat šta oce al on se nije oglasio u svezi poreza na nekretnine a to ljudi ( glasaci ) poput mene primjecuju.
Mora porez da se uvede, odakle mislite da isplaćujete boračke i radničke penzije?
Kako god , MOST ide prema 6% podrške a onda ni 5% nije daleko , neprelaze izborni prag.

To šta su oni naumili se uhljebit u lokalnu upravu kojoj isto ide ovaj porez na nekretnine to sam ja pročitao.

Et necete se uhljebit šta se mene tice.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 11:47

vuksadinare wrote:
bora-corba wrote:
RayMabus wrote:
Može MOST pricat šta oce al on se nije oglasio u svezi poreza na nekretnine a to ljudi ( glasaci ) poput mene primjecuju.
Mora porez da se uvede, odakle mislite da isplaćujete boračke i radničke penzije?
pq valjda ray misli da ih clanovi vlade isplacuju iz svog đepa... :)
Ja samo mislim da oni moj glas nece dobit , dobila ga je akcija mladih a za županijsko vijece ŽZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 11:58

Uopce mi nije žao šta je MOST popušio u Metkoviću a Grmoja za župana u dubrovackoneretvanskoj županiji ....Grmoja skace s mosta ....skaci ti sine ......ništa porez na nekretnine i te priče.

MISLIŠ DA SAM JA GLUP ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by provocator 6/6/2017, 12:46

Tko je iole malo bio upućen u stanje stvari odmah je znao (još za vrijeme Karamarka) da MOST neće u koaliciju sa SDP-om. Činjenica jest da se na Petrovom vršio teški pritisak i on je na kraju popustio i onda se lagano ali sigurno usrao. 

Sjetimo se... Pod pritiskom popova i Crkve Most je službeno definirao svoju ideologiju kao spoj "ekonomskog liberalizma, fiskalnog konzervativizma i blagog euroskepticizma". Što god ta mješavina značila, za pola godine vlasti nije se vidjelo ništa od nje. Kurac od ovce... Biti jebem i pošten ne ide.

Da bi očuvao vjerodostojnost svoje borbene uzrečice "svi su oni isti", Petrov i MOST sada fanatično ustrajavaju na tezi da su Vladu, odnosno Vlade rušili HDZ i SDP. oni niti luk jeli a niti luk mirisali.

Ako su oni za koje je Petrov mislio da su mu prijatelji u nečemu spjeli zahvaljujući njemu i i MOSTU to je onda jačanje HDZ-a i slabljenje SDP-a. I tu je MOST odigrao, a da to i nije htio, vrlo važnu ulogu.

_________________
TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by provocator 6/6/2017, 12:51

Sada ih više neće (mislim na MOST) ni lijevi abogami ni desni... Puno su zujali a malo meda davali. 
Sada jedino mogu, ako mogu i to, postatiti nekakva malo jača regionalna stranka.

_________________
TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vuksadinare 6/6/2017, 12:53

...most nije imao jasnu ideologiju..odnosno sve sto ej prezentirao bio je gemist...'malo koketirati sa desnicom malo sa ljevicom sa svakim biti u korektnim odnosima'...most se boji jasno definirati svoje pozicije..na pocetku ej moglo paliti to njihovo buntovnistvo...bili su novi neprepoznati jos...ali sad nakon cetri godine...to vise ne prolazi...nikad se nisu ni o cemu cvrsto ocitovali osim o kriminalu i ukidanju zupanija....za eu jesu malo malo nisu...ne znaju jesu li desnica,centar ili naginju lijevo...zele politicki djelovati na drzavnom nivou a vecinu karti bacaju na dalmaciju dok nisu previse aktivni u drugim dijelovima drzave..sto ih u globalu i kosta nekoliko postotaka vise...a realno da imaju realan plan i da se defibniraju i poboljsaju kamapanju van dalmacije mogli bi poluciti dobre rezultate
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by provocator 6/6/2017, 12:55

Tko god je s HDZ-om tikve sadio o glavu su mu se razbijale.
Sjetimo se samo one slavonsko baranjske hrvatske stranke ili kako se već zvala... Oni su s dva došli na šest zastupnika a sada su se raspali po šavovima. 
Onog trenutka kada su samo počeli koketirati s HDZ-om bio je početak njihovog kraja.
Mrtvi su.

_________________
TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 9 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum