ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by provocator 6/6/2017, 12:55

Tko god je s HDZ-om tikve sadio o glavu su mu se razbijale.
Sjetimo se samo one slavonsko baranjske hrvatske stranke ili kako se već zvala... Oni su s dva došli na šest zastupnika a sada su se raspali po šavovima. 
Onog trenutka kada su samo počeli koketirati s HDZ-om bio je početak njihovog kraja.
Mrtvi su.

provocator

Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Eva_ 6/6/2017, 12:56

provocator wrote:Sada ih više neće (mislim na MOST) ni lijevi abogami ni desni... Puno su zujali a malo meda davali. 
Sada jedino mogu, ako mogu i to, postatiti nekakva malo jača regionalna stranka.
Udbaši ih nadigrali. Neće oni, outsajdere iz provincije kvarit im uhodan posel, pljačku HR. Ujedinjena UDBA kroz HDZ, SDP, Crkvu i Kolindu, svi su išli lomit MOST.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by provocator 6/6/2017, 12:57

Slično se dogodilo i Anti Đapiću koji je počeo koketirati s HDZ-om... Umrtvili njega i njegov HSP.

_________________
TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by provocator 6/6/2017, 12:59

Eva_ wrote:
provocator wrote:Sada ih više neće (mislim na MOST) ni lijevi abogami ni desni... Puno su zujali a malo meda davali. 
Sada jedino mogu, ako mogu i to, postatiti nekakva malo jača regionalna stranka.
Udbaši ih nadigrali. Neće oni, outsajdere iz provincije kvarit im uhodan posel, pljačku HR. Ujedinjena UDBA kroz HDZ, SDP, Crkvu i Kolindu, svi su išli lomit MOST.
A kaj ćeš lomit ono što je već unaprijed slomljeno?
Znaš da te Crkva drži za jaja i onda igraš igru unaprijed izgubljenu i nadaš se kako bu sve dobro prošlo... Bu curac.
Pa HDZ je prejak da bi dozvolio nekome poput pik zibnera da im kvari račune.

_________________
TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by dijagram 6/6/2017, 13:00

provocator wrote:Slično se dogodilo i Anti Đapiću koji je počeo koketirati s HDZ-om... Umrtvili njega i njegov HSP.
Djapic se obogatio petljajuci s HDZ-om, a clanstvo izigrano kao i sva druga
Tako ce se moguce i Vrdoljak uvaljati, a clanstvo prepoloviti sa 0,4 na 0,2% :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 13:00

Zato i nije šteta šta ce MOST biti kažnjen padom podrške ...6%---5% ----PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vuksadinare 6/6/2017, 13:01

hdz nikad nije volio koalicije narocito koalicije gdje nisu dominantni i gdje ne moraju dijeliti kolace na vece kriske....zato svim silama zele dostici brojku blizu 40% kakve su imali devedesetih...i zato im je prioritet unistiti stranke koje imaju tendeciju rasti a bez njih se ne moze sastaviti vlast...i u toj vlasti ne mozes imati dominantnu ulogu...i to ce tako biti....no od toga u hdz-u je veci strah biti u oporbi....dakle kod njih ne valaj imati jaceg koalicijskog partnera ili partnera uopce i biti u oporbi..i zato bacaju sve da se dignu iznad 355 i priplize 40%..na to su fiksirani i nista ih drugo previse ne zanima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 13:12

Ja mogu i najvjerovatnije i hocu dat Miri Bulju glas , on je ono moj izbor , nema dlake na jeziku , prica zdravoseljački šta u mislima to drumom i zaslužija je da ga podržim ....a ovo drugi ...ono dva puta ih je kradeze privesla a Petrov i dalje prica nešto u stilu nije kriv kradeze nego određeni ljudi u njemu.

SINE .....DOVIĐEMA.

Plus nisi protiv poreza na nekretnine.

Imam ja dat kome glas , nebrini se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Eva_ 6/6/2017, 13:18

provocator wrote:
Eva_ wrote:
provocator wrote:Sada ih više neće (mislim na MOST) ni lijevi abogami ni desni... Puno su zujali a malo meda davali. 
Sada jedino mogu, ako mogu i to, postatiti nekakva malo jača regionalna stranka.
Udbaši ih nadigrali. Neće oni, outsajdere iz provincije kvarit im uhodan posel, pljačku HR. Ujedinjena UDBA kroz HDZ, SDP, Crkvu i Kolindu, svi su išli lomit MOST.
A kaj ćeš lomit ono što je već unaprijed slomljeno?
Znaš da te Crkva drži za jaja i onda igraš igru unaprijed izgubljenu i nadaš se kako bu sve dobro prošlo... Bu curac.
Pa HDZ je prejak da bi dozvolio nekome poput pik zibnera da im kvari račune.
Božo je naivni utopist dobrih namjera. Nemre se on borit protiv istinskog zla, preslab je igrač i premalo kvaran.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vuksadinare 6/6/2017, 13:25

Eva_ wrote:
provocator wrote:
Eva_ wrote:
provocator wrote:Sada ih više neće (mislim na MOST) ni lijevi abogami ni desni... Puno su zujali a malo meda davali. 
Sada jedino mogu, ako mogu i to, postatiti nekakva malo jača regionalna stranka.
Udbaši ih nadigrali. Neće oni, outsajdere iz provincije kvarit im uhodan posel, pljačku HR. Ujedinjena UDBA kroz HDZ, SDP, Crkvu i Kolindu, svi su išli lomit MOST.
A kaj ćeš lomit ono što je već unaprijed slomljeno?
Znaš da te Crkva drži za jaja i onda igraš igru unaprijed izgubljenu i nadaš se kako bu sve dobro prošlo... Bu curac.
Pa HDZ je prejak da bi dozvolio nekome poput pik zibnera da im kvari račune.
Božo je naivni utopist dobrih namjera. Nemre se on borit protiv istinskog zla, preslab je igrač i premalo kvaran.
...moze on biti dobrih namjera ali nije kapacitet za politicara...nesto kao i bernardic...nesto bi rekli a ne znaju sto...e tu sad dolazimo do onog a to je da nemamo skolu za politicare...dakle gdje se politicari uce retorici,izricaju,mimikriji,stilu,komunikaciji....petrov i bernardic jednostavno nemaju stil bilo kakav ali stil..bezlicni su...vrludaju ocima..nesto bi rekli ali kako to reci,objasniti poslati poruku a da ostane u usima...evo petrov..'ja znam da je on takav...istina ne mogu to dokazati ali..hm...sto bi rekao..bi ja...ali kako mogu kad..ovaj...ne znam kako ce tko reagirati...poruku je poslana..ali ne znam sto reci...'....bero:'mene je tata gladio po glavi..on je uvijek mislio dobro za mene..smrc...ja d4rzim ovaj kupus u ruci i znam da ga lako nije uzgojiti..razmijem seljaka..ali sto aj tu mogu i dalje drzim kupus'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Eva_ 6/6/2017, 13:35

Joj, daj, mimkriji:))
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 13:37

Grmoja bi dobio izbore za župana u dubrovackoneretvanskoj županijia a možda i Bulj u SD županiji samo da su napravili jednu stvar : stali na stranu protiv poreza za nekretnine.

Al kao što rece Giboni :

RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by vuksadinare 6/6/2017, 13:37

..ajd zamisli sad da se berni ili petrov nađu recimo pred putinom..ili ne znam merkel...ono pitali bi ih..'je li vama dobro treba li vam mozda casa vode vi mi djelujete smuseno,izgubljeno' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Eva_ 6/6/2017, 13:39

Ne trebamo zamišljat, dovoljno se sjetit Karamarka. TO je bilo urnebesno.

Petrova je sjebal, pardon my French, Todorić. On ga ni volil i zval ga žutokljuncem.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Eroo 6/6/2017, 13:41

RayMabus wrote:Grmoja bi dobio izbore za župana u dubrovackoneretvanskoj županijia a možda i Bulj u SD županiji samo da su napravili jednu stvar : stali na stranu protiv poreza za nekretnine.
Ko bi glasa za nji, ti i ko još? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74995
2016-07-22


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 13:42

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Grmoja bi dobio izbore za župana u dubrovackoneretvanskoj županijia a možda i Bulj u SD županiji samo da su napravili jednu stvar : stali na stranu protiv poreza za nekretnine.
Ko bi glasa za nji, ti i ko još? :D
Dovoljno njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 13:44

SD županija i dubrovačkoneretvanska županija je puna ljudi koji imaju svoje kuče,svoje kuče i apartmane , svoje kuče i još koju kuću.

Odgovor na tvoje pitanje je : SASVIM DOVOLJNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 13:54

Hr je podijeljena na kopnenu i jadransku zonu , necu sad o ovoj kopnenoj al ocu o jadranskoj ....e pa po cemu se MOST onda razlikuje od HDZa ?

Po nicemu. A po čemu bi se mogao da mu ljudi dole od Istre do Konavla daju glas ?

Reci NE porezu na nekretnine ....i dobit ceš glasove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 6/6/2017, 13:57

bora-corba wrote:Mora porez da se uvede, odakle mislite da isplaćujete boračke i radničke penzije?

Štampat ćemo pare pa deliti plate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by RayMabus 6/6/2017, 13:58

Ja sam za lokalne izbore Bulju dao glas al za gradsko i županijsko vijece niks MOST......zašto ?

E pa ti bi se samo uhljebio umjesto kradezea tu i sisao porezima opet ....E NECEŠ BRAJKANE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Guest 6/6/2017, 13:59

Koja bulja???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRPAČINA hercegovaca u metkoviću - Page 10 Empty Re: TRPAČINA hercegovaca u metkoviću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum